Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza, a jakieś koturny?

    MartaDidi, paszczakin, Aasiula lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    bo une tam produkuja wiecej stron niz my, a ja wytrwala bylam i klikalam wstecz az dotarlam.. moge zalinkowac, ale ogolnie chyba nie chcecie tego widziec..
    ojj zapodaj niech sie ucza XD

    Mega, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    ojj zapodaj niech sie ucza XD


    na tej stronie jest..
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/kwietniowki-2015,3713,4158.html
    ale nie polecam..

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • MartaDidi Autorytet
    Postów: 1644 9193

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    dobra, skonczmy temat lepiej ;) i porozmawiajmy o butach, co?

    drogie konsylium!

    potrzebuje buty na wiosne, dzis odstawilam ostatnie zimowe, bo gorac jest. I mam zyciowego problema ;)

    Spodnie ciazowe w wiekszosci mam rurki. Wczesniej nosilam do rurek obcasy, teraz raczej tak fikac nie bede.. Baleriny to dla mnie zuo i paskudztwo straszne, mam, nosze jak musze, ale co do takich spodni mozna nosic, zeby bylo ladnie? Nie na przebiezki po lesie, tylko do pracy, czy na jakas kolacje na miescie np..
    do takich przykrotkich to jeszcze mokasyny zniese, ale to tez raczej rekreacyjnie.. ale spodnie ktore mam to sa takie pelnej dlugosci, bo jeszcze troche za zimno kostkami swiecic..
    i co do tego?
    trampki na koturnie- wygodne i fajnie wygladaja... Dzien dobry!

    nick nieaktualny, Aasiula, Simba lubią tę wiadomość

    Mateusz jest już pełnoletni , wiec suwaczka wstawiać nie będę :-)
  • MartaDidi Autorytet
    Postów: 1644 9193

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidi wrote:
    trampki na koturnie- wygodne i fajnie wygladaja... Dzien dobry!
    Zalando sobie zobacz albo eobuwie- guess na ten przyklad...

    Aasiula, Simba lubią tę wiadomość

    Mateusz jest już pełnoletni , wiec suwaczka wstawiać nie będę :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    Hej dziewczyny

    u mnie już nowy cykl :-/
    znowu nic...
    Dziękuję tym, które wchodziły na mój wykres i trzymały kciuki.
    Proszę o jeszcze - w nowym cyklu
    A udostepnij wykres :-)

    nick nieaktualny, Mega, Aasiula lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidi wrote:
    trampki na koturnie- wygodne i fajnie wygladaja... Dzien dobry!


    do pracy? nie moge isc do pracy w trampach ;) ja tylko tak umownie pisalam, ze w fabryce pracuje ;)
    ogolnie to to biuro jest..

    nick nieaktualny, Mega, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, MartaDidi, Simba lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Paszcza, a jakieś koturny?


    no wlasnie czegos takiego szukam- kiedys mialam takie niby baleriny, ale na w miare niskim koturnie i to duzo lepiej wygladalo nie takie zwykłe kacze łapki..

    nick nieaktualny, Dziobak, nick nieaktualny, Aasiula, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    no wlasnie czegos takiego szukam- kiedys mialam takie niby baleriny, ale na w miare niskim koturnie i to duzo lepiej wygladalo nie takie zwykłe kacze łapki..
    Ecco ma fajne baleriny na ciut wyzszej podeszwie. A Vagabond na koturence - zajebiscie wygodne, a przy tym dosc eleganckie, bo ecco jest bardziej sporty.

    Mega lubi tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Ecco ma fajne baleriny na ciut wyzszej podeszwie. A Vagabond na koturence - zajebiscie wygodne, a przy tym dosc eleganckie, bo ecco jest bardziej sporty.

    popacze, dzieki..


    edit- znalazlam jedne z tych Vagabond nawet, nawet.. i co- oczywiscie tych sklepow w BE ni ma..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 20:02

    Dziobak, moremi, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 2 pary takich, czarne i brązowe, są mega wygodne. Do kiecy i do rurek tyż
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/651f9f5ed98c.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 20:07

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ola_35, Magdala, Bozia3, megan8 lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Ja mam 2 pary takich, czarne i brązowe, są mega wygodne. Do kiecy i do rurek tyż
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/651f9f5ed98c.png


    hehe, bardzo podobne wypaczylam..
    http://www.vagabond.com/be/POPPY-3912-180-67/

    Dziobak, moremi, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    A udostepnij wykres :-)


    a jest udostępniony :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny

    jakbyście potrzebowały super walizek to w VIP COLLECTION jest super promocja - zajebiste walizki po śmiesznej cenie tylko do końca tyg. Ja se fundnęłam dwie - tak na otarcie łez...

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    hehe, bardzo podobne wypaczylam..
    http://www.vagabond.com/be/POPPY-3912-180-67/
    Ha! Bo to jest ten sam model ( znaczy but ), tylko ozdobniczki ma inne. Ja mam takie jakieś paseczki w dziureczki na jednym. Druga para jest gladka. Popatrz w eobuwie i ebuty. Tylko oni pewnie nie wysyłają za gramanice...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wieczornie.
    Nie obyło się bez ponownej wizyty na ortopedii. Może i dobrze bo trafił się doswiadczony lekarz, gips założyli jeszcze raz i teraz jesteśmy spokojniejsi.

    I nie musielismy prawie czekać w kolejce a personel miły. :-)
    Fajnie. :-D

    Ledwo żyję bo jeszcze mielismy wizytę u okulisty planowaną od niewiadomo kiedy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 20:26

    kapturnica, Dziobak, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, Mega, Magdala, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wacia, dobrze ze jesteś. Widzę, ze zaganiana, ale jak się ogarniesz to napisz mi w 3 żołnierskich słowach, od czego rozpocząć zakładanie skalniaka. Jutro zamierzam się zacząć w to bawić. Miejsce mam, skały mam, kamloty mam, jakieś roslinki tez. To co najpierw?

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak - pietwsze co zrób, to opryskaj miejsce na skaliak środkiem chwastobójczym, odczekaj ze dwa trzu tygodnie ( zależy od karencji środka) skop ziemię, zrób mniej więcej projekt co gdzie ma rosnąć, porozkładaj co większe kamienie, posadź rośliny, dołóż mniejsze kamienie.

    Możesz spróbować posadzić na agrowłókninie to nie będą tak chwasty rosły.



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 20:48

    Dziobak, Mega, MartaDidi, Simba lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    hehe, bardzo podobne wypaczylam..
    http://www.vagabond.com/be/POPPY-3912-180-67/
    Podobają mi się :-)

    Dziobak, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Podobają mi się :-)
    Riccardo.pl ma ich cala masę. I promołszyn jakieś tez. I naprawdę są super wygodne. Na bieganie w ciąży jak znalazł. Chociaż ty lezysz i masz nie biegać. ;-)

    moremi, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

‹‹ 8471 8472 8473 8474 8475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ