Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze to o iv ma być po południu dopiero :-(

    ale czytam, że projekt PiS dotyczy przede wszystkim ochrony zarodków, zakazując ich tworzenia poza organizmem kobiety. Przyjęcie tej propozycji oznaczałoby całkowity zakaz stosowania in vitro. Kontynuować można byłoby jedynie te procedury, które zostały rozpoczęte przed wejściem w życie ustawy i tylko na podstawie zezwolenia prezesa Urzędu ds. Biomedycyny, który powstałby na jej mocy.

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    kurcze to o iv ma być po południu dopiero :-(

    ale czytam, że projekt PiS dotyczy przede wszystkim ochrony zarodków, zakazując ich tworzenia poza organizmem kobiety. Przyjęcie tej propozycji oznaczałoby całkowity zakaz stosowania in vitro. Kontynuować można byłoby jedynie te procedury, które zostały rozpoczęte przed wejściem w życie ustawy i tylko na podstawie zezwolenia prezesa Urzędu ds. Biomedycyny, który powstałby na jej mocy.
    Też to czytałam. Dla mnie to cofnięcie się do średniowiecza.

    Reni, paszczakin, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, malgos741, Magdala, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    kurcze to o iv ma być po południu dopiero :-(

    ale czytam, że projekt PiS dotyczy przede wszystkim ochrony zarodków, zakazując ich tworzenia poza organizmem kobiety. Przyjęcie tej propozycji oznaczałoby całkowity zakaz stosowania in vitro. Kontynuować można byłoby jedynie te procedury, które zostały rozpoczęte przed wejściem w życie ustawy i tylko na podstawie zezwolenia prezesa Urzędu ds. Biomedycyny, który powstałby na jej mocy.
    Pojebany kraj !!! sory musiałam .

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeee myślę, że oni nie mają szans
    jednak większość posłów jest za iV
    a reszta niech skiełczy w kącie

    moremi, Aasiula, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    eeee myślę, że oni nie mają szans
    jednak większość posłów jest za iV
    a reszta niech skiełczy w kącie
    oby Reniek oby :)

    Elfik lubi tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morka mialas racje ovu nadciaga ;D piekne krechy sOM :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 12:13

    kapturnica, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, Parka, Mega lubią tę wiadomość


  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie seks
    Aasiula wrote:
    Morka mialas racje ovu nadciaga ;D piekne krechy sOM :)

    moremi, nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie Hera... spieramy się, ale nudno tu bez niej. jestem ciekawa czy coś u tego swojego ubezpieczyciela się dowiedziała.

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    będzie seks
    noooo bedzie hyhyhyhyhy 0hump.gif

    Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, Parka, Mega lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Dorbie, ja stoję na takim stanowisku jak Mama3. Kot może nie wytrzymać tych 48 godzin.
    Ale ja nie twierdzę, że zostanie 48 godzin bez leczenia

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny,
    Bardzo prosze o reke w gore te, ktore jak pisalam, ze jestem w ciazy to mi wierzyly??? ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 12:25

    moremi, Aasiula, Reni, nick nieaktualny, kapturnica, paszczakin, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Elfik, BISCA, malgos741, nick nieaktualny, Iwone, anna maria, Parka, nick nieaktualny, Mega, Bozia3 lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Hehe, urodzić to urodze, ale do sekty skalpelowej się nie pisze. Ja mam pożyteczne sposoby na wykorzystanie energii, nie będę jej marnować.
    A przez ciaze schudłam i cellulit
    mi znikł wiec dramatu nie ma. Jak będę mieć siłę to trawę w ogrodzie skosze raz na tydzień, ogarnę dom i ogród i wystarczy ;)
    Ja też lubię taki rodzaj ruchu najbardziej. Wczoraj odpaliłam koniowatą na kompie żeby zobaczyć co i jak ale jakoś mnie nie porwała.

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, paszczakin, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Witam Dziewczyny,
    Bardzo prosze reke w gore te, ktore jak pisalam, ze jestem w ciazy to mi wierzyly??? ;-)


    Ja wierzyłam

    Zofia8, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Witam Dziewczyny,
    Bardzo prosze o reke w gore te, ktore jak pisalam, ze jestem w ciazy to mi wierzyly??? ;-)
    Zosia, udostępnij wykres :-D

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Ja też lubię taki rodzaj ruchu najbardziej. Wczoraj odpaliłam koniowatą na kompie żeby zobaczyć co i jak ale jakoś mnie nie porwała.


    Mnie koniowata też nie urzekła :-)

    Elfik lubi tę wiadomość

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3cee5ecf128d.jpg

    moremi, Aasiula, malgos741, Magdala, kicia 123 lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesteś?
    Zofia8 wrote:
    Witam Dziewczyny,
    Bardzo prosze o reke w gore te, ktore jak pisalam, ze jestem w ciazy to mi wierzyly??? ;-)

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3cee5ecf128d.jpg


    Ty zbóju...

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha <3 jestes ? test słabo widoczny wykres dawaj :)

    kapturnica lubi tę wiadomość


  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahhaa
    to tak jak ja
    kazała się położyć na macie ii dalej już nie pamiętam, wyłączyłam dźwięk, bo irytuje mnie jej głos i to w jaki sposób mówi, zaczęłam ziewać i poszłam spać
    ania.g wrote:
    Ja też lubię taki rodzaj ruchu najbardziej. Wczoraj odpaliłam koniowatą na kompie żeby zobaczyć co i jak ale jakoś mnie nie porwała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 12:29

    moremi, kapturnica, paszczakin, iwcia77, nick nieaktualny, Elfik, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 8493 8494 8495 8496 8497 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ