Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ale że nic nie powiedziałaś
    tyle dni

    chyba zaczniemy upomnienia dawać za szczanie poza forum ;-)
    Ja się przyznam, bo wiedziałam. Nie wiem jak Zocha wytrzymała, ale mnie skręcało ;-)

    iwcia77, Elfik, Zofia8, kapturnica, nick nieaktualny, Magdala, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Bozia3 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Dorbie, nadal mamy sztamę :-) tak myślę :-)
    Mamcia, wiesz, ze Cie lubię, sorry za siebie, ale mam ciężkie dni. Wszystko pod górę

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Zośka, ale ty na partyzanta!
    A ja się nie zgadzam, kolejka nie wysiedziana, od stycznia gówniara siedzi!
    Dawać starszym wyjadaczkom najpierw! ;)

    Zosia, niech beta pięknie przyrasta!
    i nuuuuudnej ciąży!
    kurczę, kiedyś nie wiedziałam do końca o co chodzi w tych życzeniach, hehe..

    sie widzę zainwestowało w clearblue, burżujko...
    ;P
    Ale nie elektroniczne, to się nie liczy ;-)

    Elfik, BISCA lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ide domalowac oko :), bo siem wzruszyla :) i toner mi sie rozpuscil :)

    Reni, Burszta, Mega, Sabcia, Kkisia,Malgos czyli "stara" brygada do roboty sie brac :)bo was "nowa" dogania :)


    Ty myslis ze to takie proste :)
    Chyba za malo sie modlimy ;)

    A powaznie Zocha trzymie kciuki dalej

    moremi, Aasiula, Elfik, Zofia8, malgos741, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Zośka, ale ty na partyzanta!
    A ja się nie zgadzam, kolejka nie wysiedziana, od stycznia gówniara siedzi!
    Dawać starszym wyjadaczkom najpierw! ;)

    Zosia, niech beta pięknie przyrasta!
    i nuuuuudnej ciąży!
    kurczę, kiedyś nie wiedziałam do końca o co chodzi w tych życzeniach, hehe..

    sie widzę zainwestowało w clearblue, burżujko...
    ;P
    Ale ona miala b malo czasu i starsza od innyvh dlugistarajacych sie! Jej wolno! Taka Reni do 43 ma jeszcze kilka lat posiadowki na forum:-)

    moremi, Elfik, Zofia8, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daj dzienniczek!
    moremi wrote:
    Ja się przyznam, bo wiedziałam. Nie wiem jak Zocha wytrzymała, ale mnie skręcało ;-)

    iwcia77, moremi, Aasiula, Elfik, Zofia8, kapturnica, BISCA, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Mega, Bozia3 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde, tak to nikogo na forum niet- a jak wrzucic bombe o nazwie "ciaza" juz sie pojawiaja :) czuwacie dziewczyny :) :)

    moremi, SolarPolar, nick nieaktualny, Aasiula, Elfik, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, malgos741, Magdala, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gosia7122, Parka, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Mamcia, wiesz, ze Cie lubię, sorry za siebie, ale mam ciężkie dni. Wszystko pod górę


    Czasem i tak bywa <3

    BISCA lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ja się przyznam, bo wiedziałam. Nie wiem jak Zocha wytrzymała, ale mnie skręcało ;-)
    a ty widze to jakis jasnowic- wrozka Benita , wszystkie ciaze przewidujesz :D - to teraz kto nastepny?

    Elfik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Ale ona miala b malo czasu i starsza od innyvh dlugistarajacych sie! Jej wolno! Taka Reni do 43 ma jeszcze kilka lat posiadowki na forum:-)


    Zosia ma chyba 44 :-) można? można :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 13:17

    moremi, iwcia77, Elfik, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    daj dzienniczek!
    Tam mam słoneczko i nie chcę uwagi...:'(

    iwcia77, Aasiula, Elfik, BISCA, nick nieaktualny, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wypluj to! wypluj to przez lewe ramię

    tyle co ja to i Mango siedzi na ovu a starsza jest od Zochy
    wiek się nie liczy
    SolarPolar wrote:
    Ale ona miala b malo czasu i starsza od innyvh dlugistarajacych sie! Jej wolno! Taka Reni do 43 ma jeszcze kilka lat posiadowki na forum:-)

    moremi, iwcia77, Aasiula, BISCA, nick nieaktualny, malgos741, megan8, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to zachowuj się, bo karnego kotasa dostaniesz!

    moremi wrote:
    Tam mam słoneczko i nie chcę uwagi...:'(

    moremi, Elfik, kapturnica, Aasiula, iwcia77, BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Zośka, ale ty na partyzanta!
    A ja się nie zgadzam, kolejka nie wysiedziana, od stycznia gówniara siedzi!
    Dawać starszym wyjadaczkom najpierw! ;)

    Zosia, niech beta pięknie przyrasta!
    i nuuuuudnej ciąży!
    kurczę, kiedyś nie wiedziałam do końca o co chodzi w tych życzeniach, hehe..

    sie widzę zainwestowało w clearblue, burżujko...
    ;P

    Zrobilam 3 testy First response , 2 clear blue i 2 one step (tanie i beznadziejne).

    Elfik, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Magdala, Dziobak, nick nieaktualny, gosia7122, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni oczywiscie zartowalam. Widze Cie z brzuchem juz w lipcu! A w kwietniu wody plodowe w kozakach a w maju z cycem w Łazienkach!!!!

    moremi, Elfik, kapturnica, Reni, Aasiula, Zofia8, iwcia77, BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, paszczakin, gosia7122, nick nieaktualny, Bozia3, Mega lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Dzis o 15.00 mam wizyte u gina. Pewno jeszcze nie bedzie nic widac. Bo mam nadzieje, ze ta niska beta oznacza, bardzo wczesna ciaze .
    Przy tak niskiej becie nawet pechol nie bedzie widoczny ....

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nareszcie się ciąże posypały..
    za chwilę ciężarówki rozpakują się i nie byłoby komu kibicować :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 13:21

    moremi, kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    wypluj to! wypluj to przez lewe ramię

    tyle co ja to i Mango siedzi na ovu a starsza jest od Zochy
    wiek się nie liczy
    Przecież Ty w lipcu w cionży będziesz.

    Elfik, kapturnica, Reni, Zofia8, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    no a jak.. i jeszczce na zlotej fali IVF z tego watku ;)

    ajlowju

    mam nadzieje, ze hery nie ma w pobliz bo mi sie oberwie za lowjanie ;)

    moremi, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, paszczakin lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    to zachowuj się, bo karnego kotasa dostaniesz!
    Jak kotasa, to chcę.

    kapturnica, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
‹‹ 8496 8497 8498 8499 8500 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ