Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Cicho u Was i spokojnie to Wam bombe wrzuce, tzn. nowe mieso, zebyscie mialy po kim jezdzic.
    Witam sie!


    fajna nazwa, tylko, że u nas stary to jest dąb Bartek, zgodnie z forumową ewangelią wszystko poniżej Bartka nie jest stare i można płodzić dzieci!
    ;
    amen

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 13:53

    ola_35, Aasiula, kapturnica, moremi, Reni, iwcia77, nick nieaktualny, Magdala, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dziobak, nick nieaktualny, Simba, paszczakin, nick nieaktualny, gosia7122, Mega lubią tę wiadomość

  • ola_35 Autorytet
    Postów: 625 1872

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Opisze po krotce moja historie.
    Jestem miesiac po nieudanym invitro. Powod nieplodnosci: czynnik meski. Cos jeszcze? Acha: cyc 75 C, z Kubusia Puchatka lubie Krzysia, a lodow nie polykam.

    Nic tylko czytała zza tego krzaka i nie wiem czy więcej niż pół roku!

    Aasiula, Elfik, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    km5s8riblmycd0av.png
    iv09ej28sq7xm6o7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_35 wrote:
    Czyż to następna czytająca nas zza krzaka pół roku:) Witam!!!
    Jakie pol roku, z rok juz bedzie! Haha! Mamy Cie!

    kapturnica, Elfik, ola_35, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, malgos741, Magdala, Zofia8, Simba, paszczakin, nick nieaktualny, gosia7122, Parka, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    fajna nazwa, tylko, że u nas stary to jest dąb Bartek, zgodnie z forumową ewangelią do 75 lat nie ma starości i można płodzić dzieci!
    ;
    amen
    Nick w przyplywie wkurwa zakladany, wiec zostaje, mozecie mi mowic po prostu Krycha

    Aasiula, ania.g, moremi, iwcia77, megan8, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    o, długo nas podczytywałaś :P
    Sie powtorze: rok

    iwcia77, Zofia8, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Nick w przyplywie wkurwa zakladany, wiec zostaje, mozecie mi mowic po prostu Krycha


    A ksiendza Andżeja lubisz? słuchasz jego nauk?

    ania.g, Aasiula, moremi, BISCA, Reni, iwcia77, nick nieaktualny, Zofia8, nick nieaktualny, Dziobak lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Opisze po krotce moja historie.
    Jestem miesiac po nieudanym invitro. Powod nieplodnosci: czynnik meski. Cos jeszcze? Acha: cyc 75 C, z Kubusia Puchatka lubie Krzysia, a lodow nie polykam.
    Cześć Krycha, myślę że się przyjmiesz ;)

    Aasiula, ComeToMeBaby, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, BISCA, iwcia77, nick nieaktualny, Zofia8, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gosia7122, Parka, Mega lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    nie będzie tak łatwo. będziem ci mówić Stara.
    Kometa, moze byc stara, moze byc krycha, mi to obojetne, byle fajnie sie gadalo

    Elfik, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, Magdala, nick nieaktualny, Zofia8, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Cześć Krycha, myślę że się przyjmiesz ;)
    Dziekuje piknie

    Elfik lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Nick w przyplywie wkurwa zakladany, wiec zostaje, mozecie mi mowic po prostu Krycha
    No to Krycha witaj wsrod hien *dobrze ,ze nie cmentarnych ) 8)


    Masz plusa bo odrobilas zadanie domowe A zapomnialas sie ustosunkowac do zapachu kup niemowlecych i karmienia publicznego..

    Aasiula, Elfik, ComeToMeBaby, moremi, Reni, iwcia77, Magdala, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gosia7122, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    A ksiendza Andżeja lubisz? słuchasz jego nauk?
    Czasem sie z Ewka zgadzam, choc ma ciezka osobowosc. Ale poglady moim podobne, wiec dobrze, ze to tylko forum, na noze nie pojdzie (mam nadzieje)

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, moremi, BISCA, iwcia77, malgos741, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    spokojnie- nie wszyscy sa na bieżąco z ostatnim postem.
    niektórzy nadganiają. ostatnie 15 min, 30 min, godzinę, dwie, tydzień... spokojnie- doczytamy ;)

    swoją drogą- długo bez odzywania się wytrzymałaś. co cię skłoniło w końcu do wyjścia z krzaczorów?



    zestarzała się ;-)

    Elfik, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    spokojnie- nie wszyscy sa na bieżąco z ostatnim postem.
    niektórzy nadganiają. ostatnie 15 min, 30 min, godzinę, dwie, tydzień... spokojnie- doczytamy ;)

    swoją drogą- długo bez odzywania się wytrzymałaś. co cię skłoniło w końcu do wyjścia z krzaczorów?
    Ciaza Zoski

    Aasiula, nick nieaktualny, moremi, BISCA, iwcia77, malgos741, Zofia8, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Kometa, moze byc stara, moze byc krycha, mi to obojetne, byle fajnie sie gadalo
    Accepted :P
    to taki żart.

    Ale widzę ksywki ogarniasz to jesteś w temacie, oprowadzać cie po klasie nie trzeba ;)

    nick nieaktualny, Elfik, moremi, BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No to Krycha witaj wsrod hien *dobrze ,ze nie cmentarnych ) 8)


    Masz plusa bo odrobilas zadanie domowe A zapomnialas sie ustosunkowac do zapachu kup niemowlecych i karmienia publicznego..
    Acha: kupa jak kupa, smierdzi i trzeba przewinac, ale moze nie publicznie. Co innego karmienie cycem, ale tylko, jak ladny

    kapturnica, moremi, BISCA, iwcia77, nick nieaktualny, ania.g, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest żenada
    mamatrojki80 wrote:
    Debata jest, a posłów nie ma... na sali prawie pusto.

    nick nieaktualny, moremi, iwcia77, Magdala, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Accepted :P
    to taki żart.

    Ale widzę ksywki ogarniasz to jesteś w temacie, oprowadzać cie po klasie nie trzeba ;)
    Kartony mi tylko pokazcie, bo sie tam zaraz schowam jak mi wkurw przejdzie. Wroc, nielogiczne to! Tzn jak nastepny wkurw mnie zlapie, co nie znaczy, ze stary puscil

    BISCA, iwcia77, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    zestarzała się ;-)


    aaaa, musiała uzyskać pełnoletność?
    czyli 35+?
    :)
    to witamy w gronie emerytek...;)

    nick nieaktualny, moremi, iwcia77, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andżej ma konkurencję O.o
    Elfik wrote:
    cuda panoczku, cuda..
    Moremi konfesjonał otworzyła...;)

    a spotkania w zakrystii nadal w czwartki siostro Morisławo? :P

    ola_35, iwcia77, Elfik, megan8, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doobry,
    Zocha, ale wiadomość :) nie wiesz jak sie ciesze :) będziesz moją parą?? Trzymam kciuki za nudną i spokojną ciążę.
    Krycha, wow, ja po 3 miechach wyszłam z kuluarów ;) witaj :)

    Byłam u gina ale mnie nie zbadała, dopiero za 3 tyg, teraz tylko zerknęła na wyniki badan. Jestem rozczarowana, chce juz zobaczyć to serducho :( Za tydz pójdę prywatnie do ordynatora o ile mąż wróci na czas z wyjazdu. No i mam tydzień na decyzje co z prenatalnymi, G chce zrobić, ja chyba nie, tym bardziej że do Rudy śl. trzeba ekstra jechać. No jestem w kropce.

    moremi, iwcia77, kapturnica, Elfik, malgos741, Magdala, Aasiula, Zofia8, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gosia7122, Parka, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
‹‹ 8499 8500 8501 8502 8503 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ