Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    zepsuł sie, zaciął nie wiem jak to delikatnie nazwać
    To nowy zrob 8)

    moremi, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nie widziałam brzucha Peppy. Ale i tak jej nie lubię. Że niby tylko 2 kg na plusie? Żarty jakieś ;-)

    efcia, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    To nowy zrob 8)

    chyba juz nowego nie bedzie nie mam siły na kolejne starania

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    chyba juz nowego nie bedzie nie mam siły na kolejne starania
    ??? Ze jak ?Ze o czym Ty mowisz ???

    moremi, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    ??? Ze jak ?Ze o czym Ty mowisz ???

    jestem prawie pewna ze to koniec, tempka spada, objawy odeszly, mam lekkie plamienie, szyjka nisko i miekka, no i najgorsze - moje CHOLERNE przeczucie, ktore nigdy sie nie myli :/

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    ??? Ze jak ?Ze o czym Ty mowisz ???
    Z tego co wiem, to kolejne usg ma być za tydzień. Efcia, co Ty gadasz?

    efcia lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Z tego co wiem, to kolejne usg ma być za tydzień. Efcia, co Ty gadasz?

    chyba pojde w srode

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    jestem prawie pewna ze to koniec, tempka spada, objawy odeszly, mam lekkie plamienie, szyjka nisko i miekka, no i najgorsze - moje CHOLERNE przeczucie, ktore nigdy sie nie myli :/
    Po cholerę mierzysz temperaturę? I badasz szyjkę?
    Idź na izbę i to już. Powiedz, że plamisz. Niech Ci zrobią badania. Nie opieraj się o przypuszczenia.

    efcia, kapturnica, Zofia8, BISCA, nick nieaktualny, Magdala, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatemu też pytam co autor miał na myśli
    kapturnica wrote:
    Psze pani nie na darmo jest pani wychowawczynia.Dzieki..Tylko ja nie rozumiem trochu tego wykresu bo o co kaman z tym bhg rownym 1000 3czerwca w 26tym dniu cyklu ??

    moremi, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    jestem prawie pewna ze to koniec, tempka spada, objawy odeszly, mam lekkie plamienie, szyjka nisko i miekka, no i najgorsze - moje CHOLERNE przeczucie, ktore nigdy sie nie myli :/
    A Ty dalej tempke mierzysz O.o Po co ????
    POgielo cie ???
    Objawy raz sa raz ich nie ma..Szyjki w ciazy sie nie bada bo to nie starania(ja mam nisko caly czas a szyjka ma dlugosc 45mm wiec pitolisz glupoty )
    ..A za chwile wpierdziel dostaniesz za tak negatywne podejscie.
    Jesli masz niepokoj to idz do gina i sprawdz czy wszystko oki.Masz krwiaka wiec mozesz plamic baa a nawet krwawic.

    efcia, moremi, Zofia8, BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, malgos741, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia
    idziesz do higienistki? czy ma Cię Kapta zaprowadzić?

    efcia, moremi, Dziobak, Simba, Zofia8, BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, gosia7122 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A Ty dalej tempke mierzysz O.o Po co ????
    POgielo cie ???
    Objawy raz sa raz ich nie ma..Szyjki w ciazy sie nie bada bo to nie starania(ja mam nisko caly czas a szyjka ma dlugosc 45mm wiec pitolisz glupoty )
    ..A za chwile wpierdziel dostaniesz za tak negatywne podejscie.
    Jesli masz niepokoj to idz do gina i sprawdz czy wszystko oki.Masz krwiaka wiec mozesz plamic baa a nawet krwawic.

    ok przyjmuje ochrzan i wpierdziel :P

    moremi, kapturnica, ComeToMeBaby, Zofia8, BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, malgos741, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efcia... Spojrzałam na wykres i kurcze... Jaka Ty głupia jesteś :-D
    Termometr wyrzuc i to już. Jak mierzyli mi temperaturę w szpitalu, to nigdy nie miałam 37. Ciążę zaczęłam poniżej tego pułapu i nie sądzę bym teraz go przekraczała. Szyjki przy zagrożeniu nie można badać (dlatego we wczesnej ciąży nie robi się badania ginekologicznego).

    kapturnica, efcia, BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, gosia7122 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Ewcia
    idziesz do higienistki? czy ma Cię Kapta zaprowadzić?
    Bardzo chetnie ja zaprowadze psze pani...

    moremi, efcia, Simba, Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Bardzo chetnie ja zaprowadze psze pani...
    Ja pomogę.

    kapturnica, efcia, Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Bardzo chetnie ja zaprowadze psze pani...

    dzwonilam do doktorka kazal zwiekszyc dupka 2x1 i przyjsc w przyszlym tygodniu

    kapturnica, Dziobak, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dla rozluznienia polecam porody wlasnie sie zaczely na polsat cafe 8)

    efcia lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A dla rozluznienia polecam porody wlasnie sie zaczely na polsat cafe 8)

    ja w robocie, wiec nie poogladam

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    ja w robocie, wiec nie poogladam
    Nie martw sie , każda z nas na poczatku miała takie mysli ,że cos nie tak,że cos sie dzieje.Takie zwatpienia i starch o dziecko...Z każdym tygodniem będzie lepiej..Zobaczysz.
    Najwazniejsze to dbaj o siebie , olej szkape (broń boże nie ćwicz teraz.... ) i myśl ,że robisz to wszystko dla dzieciora .. Bedzie dobrze 8)

    efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Nie martw sie , każda z nas na poczatku miała takie mysli ,że cos nie tak,że cos sie dzieje.Takie zwatpienia i starch o dziecko...Z każdym tygodniem będzie lepiej..Zobaczysz.
    Najwazniejsze to dbaj o siebie , olej szkape (broń boże nie ćwicz teraz.... ) i myśl ,że robisz to wszystko dla dzieciora .. Bedzie dobrze 8)

    nie ćwicze juz nic a nic od tygodnia, tylko spacerki z mężusiem i z pieskiem :-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

‹‹ 9216 9217 9218 9219 9220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ