Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakos tak po tych ciastkach (dzieki Magdala) czuje potrzebe obrony chruszczowa (jak obrona Czestochowy brzmi, hehe ). No wiec kobita jest cala zestrachana, bo ma za soba ciaze biochemiczne i wczesne poronienia, wiec moze dlatego nie opowiada publicznie o plusach na testach. Bo dla niej niestety plus to z doswiadczenia niekoniecznie ciaza. Na pewno sie boi i na pewno potrzebuje od nas duzo wsparcia i zaklinania, zeby, jesli to to, by to trwalo po prostu do konca. Jakos takos po mojemu.
    Chrusciak, jesli to czytasz, to sie odnies, bo laski tu jaja znosza z troski :-)

    BISCA, ComeToMeBaby, moremi, efcia, gosia7122, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Magdala lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisca Ty wiesz <3 zresztą tradycja zobowiązuje, u nas na forum z IVf zachodzi się w 1 cyklu :-) i wierzę, że tak się stało :-)
    A sikalas na zielono? ;-)

    nick nieaktualny, ania.g, BISCA, moremi, Simba, efcia, Mega, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Ja też miałam wczoraj cień cienia...

    Aaaale... Ja się tam nie chwalę.
    W koncu... to tylko test owu :P
    hehehehee
    Chyba sobie kupię testy owu żeby lepiej wiedzieć kiedy się nie bzykać. Nie zdecydowałam się na antyki a organizm płata mi ostatnio figle.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu dziewczyny nas nie lubiom i nie chco powiedzieć prawdy? :-O

    A Efcia masz wpierdol jak już urodzisz! Dzie łapy wpycha??!! Jakby co, ja duża, potrzymam ją jak będziemy szły do higienistki XD

    nick nieaktualny, Bozia3, kapturnica, BISCA, moremi, efcia, caffe, malgos741, gosia7122, nick nieaktualny, Magdala, gretka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Chyba sobie kupię testy owu żeby lepiej wiedzieć kiedy się nie bzykać. Nie zdecydowałam się na antyki a organizm płata mi ostatnio figle.
    Nie ta grupa, nie ta grupa. Tu robimy testy owu, zeby wiedziec, kiedy sie bzykac. Z tymi figlami organizmu to sie dalej zgadza :-)

    Bozia3, BISCA, ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Dzieki Moremi. Sama nie wiem. Mam zwidy. Raz jest cien, raz nie ma. Chyba mam za bardzo mocno warkocze zaplecione ;)
    Wieczorem powtorze test. Dam znac oczywiscie.
    Czymac kciuki, czymac.
    Ja testa nie widzę, ale wiem, że una tam jest! Kreska znaczy, inaczej być nie może.
    Ale z wieczornego sika nią to chyba mniej będzie widać, chyba, że się suszysz cały dzień..

    nick nieaktualny, BISCA, moremi, Mega, nick nieaktualny, gretka lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Czemu dziewczyny nas nie lubiom i nie chco powiedzieć prawdy? :-O

    A Efcia masz wpierdol jak już urodzisz! Dzie łapy wpycha??!! Jakby co, ja duża, potrzymam ją jak będziemy szły do higienistki XD
    Ja tam wyzej cos probowalam napisac w imieniu kolezanki, nie wiem, czy mi wyszlo?

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g napisz lepiej Kochaniutka jak wyście tego ducha wypędzili z domu - bo masz taką ciekawą historię...

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, ania.g, Mega, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chruszczow! Wylaz zza plota! Ciacha upieklam! No juz!

    ComeToMeBaby, BISCA, moremi, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Nie ta grupa, nie ta grupa. Tu robimy testy owu, zeby wiedziec, kiedy sie bzykac. Z tymi figlami organizmu to sie dalej zgadza :-)
    To co mam sobie iść do kartonu bo się nie staram ???

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, BISCA, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Ja tam wyzej cos probowalam napisac w imieniu kolezanki, nie wiem, czy mi wyszlo?
    Krycha a Mama3? Dlatego napisałam w liczbie mnogiej ;-)
    Jak Nikita bedzie chciała to napisze, ja wiem :-)

    nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Ja tam wyzej cos probowalam napisac w imieniu kolezanki, nie wiem, czy mi wyszlo?
    średnio - bo ja gdybym się dygała i chciała te pierwsze chwile przeżywać intymnie i sama - to ukryłabym wykres...a tak to tylko młyn na wodę ...:)
    Ale mnie tu nazywają żelazna dama - więc się proszę moją opinią nie przejmować...:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 17:04

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, BISCA, moremi, caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gretka lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Ja tam wyzej cos probowalam napisac w imieniu kolezanki, nie wiem, czy mi wyszlo?
    Krycha ale moze Chrust jakby tak starszecznie sie bała to by nie ustawiła tych plusów ?? Bo przeciez wiedziała ,że ja laski wyczaja skoro nie ma zablokowanego wykresa i beda to komentowac..Tak sie mi to trochu z Twoja teoria gryzie...

    Bozia3, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    To co mam sobie iść do kartonu bo się nie staram ???
    Prrrrrrrrr. Stoj, gdzie leziesz szalaona! ;-) Ciacho chcesz?

    ania.g, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, BISCA, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Krycha a Mama3? Dlatego napisałam w liczbie mnogiej ;-)
    Jak Nikita bedzie chciała to napisze, ja wiem :-)
    Jakby to dyplomatycznie skomentowac? Hmm... Juz wiem: z mama3 mam zdecydowanie mniej intymne kontakty niz z chrustem :-)

    kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Krycha ale moze Chrust jakby tak starszecznie sie bała to by nie ustawiła tych plusów ?? Bo przeciez wiedziała ,że ja laski wyczaja skoro nie ma zablokowanego wykresa i beda to komentowac..Tak sie mi to trochu z Twoja teoria gryzie...
    Ja nie wiem, ja tu tylko sprzatam :-)

    Moze sobie afirmuje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 17:07

    BISCA, kapturnica lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Prrrrrrrrr. Stoj, gdzie leziesz szalaona! ;-) Ciacho chcesz?
    No jasne że chce ciacho

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Jakby to dyplomatycznie skomentowac? Hmm... Juz wiem: z mama3 mam zdecydowanie mniej intymne kontakty niz z chrustem :-)
    To było mega dyplomatyczne :-)

    nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 14:34

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, ania.g, Bozia3, moremi, Mega, caffe, nick nieaktualny, gosia7122, nick nieaktualny, Reni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    No jasne że chce ciacho
    Dobre toto wyszlo, prosze czestujta sie
    (tu powinien byc obrazek, ale jeszcze nie opanowalam sztuki wstawiania)

    BISCA, ania.g, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 9219 9220 9221 9222 9223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ