Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Co, bluzeczkę sobie przypaliłaś? ;-)


    Nie pamietam kiedy mnie tak wszystko od zelazka bolalo ;)

    Aasiula, nick nieaktualny, SolarPolar, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A biala koszule to bym moze wyprasowala dla odmiany. Bo odkad sie staram to tylko czerwone gacie na endometrium ;-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, efcia, anna maria, caffe, Aasiula, Mega, moremi lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 14:06

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, moremi lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ale macie pomysly z tym prasowaniem hehehe Ażelazko wymieka..A za mna od dluzszego czaus chodzi jakies piwo smakowe .Takze ten tego na ogladaniu sie konczy ..I nie predko sie napije XD
    Aaa po prostu chwilowo nie prasujesz, tylko oddajesz do pralnie chemicznej ;)

    Za mna tez cala ciaze piwo chodzilo. I nie chce Cie martwic, ale ja mialam tak zajebista zgage ze na samo wspomnienie jeszcze mnie skreca. Radze kupic gaviscon w saszetkach (jesli nie ma w PL to niech ci M kupi u belzikow) i nosic w kazdej kieszeni i torebce. Chociaz mam nadzieje, ze ci sie zgaga nie rozkreci.
    Jest tez plus zgagi: wstret do jedzenia = nie tyjesz :)

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Krakonka, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, Mega, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    robiła która remont?urzadzała łazienkę,he ?
    Ja. Nawet dwie. Mam kafle z Leroy, podrzuce linki jak mlodego uspie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ale chyba trzeba zelazko odpalic
    bo za chwile nie bede mogla :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, SolarPolar lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadam, bo mąż poszedl po żelazko.
    To na razie! Udanego wieczorku i tym co mają ochote/potrzebę stosunkowo udanej nocy ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Krakonka, nick nieaktualny, kapturnica, SolarPolar, efcia, Simba, Aasiula, caffe, Mega, moremi, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Love Simba :-)
    No! Bo wiesz, ja bede tesciowa Helki a Ty ktoregos z Twixow ;)

    nick nieaktualny, anna maria, caffe, Mega, ania.g, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    No dobra na tym forum to jest prasowanie:

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/43a80995d791.jpg


    Zdrowko:-)

    No to jak mówiłam, prawie nie prasuję :) Ale piorę i rozwieszam ładnie :)
    Aczkolwiek dzisiaj może zrobię wyjątek. Leki na jutro mam, jakby migrena :) Ja mam martini bianco, to w ramach kompociku pokolacyjnego może się napiję. O ile mąż nie zaśnie z Małgosią :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, SolarPolar, Simba, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja mama właśnie usmażyła stertę drożdżowych placków, takich z twarogiem na zsiadłym mleku... Ciepłe, puszyste w srodku z idealnie chrupiącą skórką... Do tego dżem jeżynowy i mleko. Mrrrr…

    Trzeci zjadam. :-P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, efcia, Simba, Aasiula, caffe, Mega, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Co, bluzeczkę sobie przypaliłaś? ;-)
    Berecik ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, Mega, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Aaa po prostu chwilowo nie prasujesz, tylko oddajesz do pralnie chemicznej ;)

    Za mna tez cala ciaze piwo chodzilo. I nie chce Cie martwic, ale ja mialam tak zajebista zgage ze na samo wspomnienie jeszcze mnie skreca. Radze kupic gaviscon w saszetkach (jesli nie ma w PL to niech ci M kupi u belzikow) i nosic w kazdej kieszeni i torebce. Chociaz mam nadzieje, ze ci sie zgaga nie rozkreci.
    Jest tez plus zgagi: wstret do jedzenia = nie tyjesz :)
    Chyba zaraz mojemu napisze zeby kupil juz heheh.No na razie odpukac w niemalowane wrota tylko raz mnie tak meczyla... A i te jakiesik zatwardzenia czy zastoje ciazowe mnie szczesliwie rowniez omijaja..Ale za to zrobil mi sie malutki żylak z boku kolana buuu

    Simba, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    A moja mama właśnie usmażyła stertę drożdżowych placków, takich z twarogiem na zsiadłym mleku... Ciepłe, puszyste w srodku z idealnie chrupiącą skórką... Do tego dżem jeżynowy i mleko. Mrrrr…

    Trzeci zjadam. :-P


    Glodna jestem
    Kolacji nie jem

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, megan8 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Dzieki za pomysly :)
    Cos wymysle


    A i mialam wam powiedziec ze moja pierwsza fasolka po bretonsku
    byla zajebista :)
    Juz jej nie ma
    Co tu opowiadac? Zaprosic nas trzeba bylo.
    FOCH

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Berecik ;)


    Najbardziej
    ten moherowy z antenka ;)

    nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 14:05

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, caffe, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    A moja mama właśnie usmażyła stertę drożdżowych placków, takich z twarogiem na zsiadłym mleku... Ciepłe, puszyste w srodku z idealnie chrupiącą skórką... Do tego dżem jeżynowy i mleko. Mrrrr…

    Trzeci zjadam. :-P
    Musze sie zwazyc. Dzis o bialku i metynolu jestem. Amoze to etynol? Cholera wie, z chemii tez troja byla :-P

    nick nieaktualny, Simba, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Co tu opowiadac? Zaprosic nas trzeba bylo.
    FOCH


    Bede robic to Ci wysle :)
    Zawekuje i kurierem

    nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Musze sie zwazyc. Dzis o bialku i metynolu jestem. Amoze to etynol? Cholera wie, z chemii tez troja byla :-P

    Etanolu jeśli już. :-)
    Po metanolu szybko się zciemnia.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, caffe, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Obiecuje ze przyjade do Bxl . Obiecalam przyjaciolce a teraz jeszcze okazja zobaczyc Twixy i Adaśko. Te mule i delirium tez zachecajace i w ogole. Problem mam z czasem. Szkoda mi tak na trzy dni jak do Berlina a ciezko majac psa i mlodego komus podrzucic a meza prawie nie ma - wyrwac sie z domu. Urlop zaplanowalam w drugiej polowie sierpnia i prawdopodobnie wtedy przylece na tydzien.
    To zajebiscie, bo ja akurat bede w PL :-/

    moremi lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
‹‹ 9359 9360 9361 9362 9363 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ