Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie lubię idealizowania publicznego.

    Ale prawda jest taka, czy ktoś pieje ze szczęścia, czy nie mówi nic, to nic nie znaczy. Bo w każdym z tych przypadków, można mieć wujowo w domu.

    Simba, Aasiula, anna maria, ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gretka, iwcia77, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Ja nie lubię idealizowania publicznego.

    Ale prawda jest taka, czy ktoś pieje ze szczęścia, czy nie mówi nic, to nic nie znaczy. Bo w każdym z tych przypadków, można mieć wujowo w domu.
    To prawda.

    Aasiula, anna maria, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    A nie nic szczegolnego. Praca po prostu (rzyg)
    oc bidoku niech cie przytule :)

    Simba, efcia, Elfik, nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość


  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    oc bidoku niech cie przytule :)
    Buuuu u u uuuu :(

    a8vSp1.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry wszystkim prawie z rana ;) Simba na dobre wyjdzie ci powrót do pracy. Ja od miesiąca juz pracuje i nie narzekam ;) będziesz zdrowsza matka ;)

    malgos741, efcia, nick nieaktualny, Aasiula, Elfik, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, gosia7122 lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam!
    Pojde sie pocieszac w ramiona Amazonu :)

    Reni, caffe, Aasiula, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gretka, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie rób tego, bo Cię obrzyga
    Aasiula wrote:
    oc bidoku niech cie przytule :)

    Simba, caffe, Aasiula lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Bry wszystkim prawie z rana ;) Simba na dobre wyjdzie ci powrót do pracy. Ja od miesiąca juz pracuje i nie narzekam ;) będziesz zdrowsza matka ;)
    A kto z Twoim maluchem siedzi?

    efcia lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Bry wszystkim prawie z rana ;) Simba na dobre wyjdzie ci powrót do pracy. Ja od miesiąca juz pracuje i nie narzekam ;) będziesz zdrowsza matka ;)
    Mnie się jednak wydaje, że rozstanie z dzieckiem 3-4 miesięcznym to zbyt wczesnie. Przynajmniej dla matki. Bo nie ma co ukrywać, teraz się nawiązuje największa więź gdy dziecko zaczyna się robić kumate.
    Mnie jest Simby szkoda.
    Zdrowo jest się rozstawać z dzieckiem, wiem to po sobie, ale nie tak wcześnie. To moje zdanie.

    Ja po pracy wracam po małego jak na skrzydłach i nie ma tu znaczenia zmęczenie moje, że np. posiedzę dzisiaj dłużej w pracy bo nie mam siły. Mam siłę dla niego choćbym była padnięta na ryj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 09:28

    efcia, Simba, kapturnica, nick nieaktualny, anna maria, Aasiula, megan8, Krakonka, Dziobak, ania.g, nick nieaktualny, gretka, iwcia77, Mega, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    nie rób tego, bo Cię obrzyga
    Moge sie do pani przytulic? 2zlosc.gif

    Reni, Aasiula, moremi, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama, trochę tata a jak nie ma z kim wyjść na spacer to asystentke odmeldowuje z wózkiem ;) oczywiście pracuje krótko, 5 pacjentów maks. Ale zawsze jakaś odskocznia. ;)

    malgos741, nick nieaktualny, efcia, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Mnie się jednak wydaje, że rozstanie z dzieckiem 3-4 miesięcznym to zbyt wczesnie. Przynajmniej dla matki. Bo nie ma co ukrywać, teraz się nawiązuje największa więź gdy dziecko zaczyna się robić kumate.
    Mnie jest Simby szkoda.
    Zdrowo jest się rozstawać z dzieckiem, wiem to po sobie, ale nie tak wcześnie. To moje zdanie.

    Ja po pracy wracam po małego jak na skrzydłach i nie ma tu znaczenia zmęczenie moje, że np. posiedzę dzisiaj dłużej w pracy bo nie mam siły. Mam siłę dla niego choćbym była padnięta na ryj.

    A co powiedziec jesli zgodnie z prawem mialam wrocic kiedy oni mieli 2,5 miesiaca? Mnie sie wydaje ze po takich akcjach, noworodkach w zlobkach, rosna ludzie okaleczeni uczuciowo :(

    caffe, nick nieaktualny, efcia, Krakonka, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    A co powiedziec jesli zgodnie z prawem mialam wrocic kiedy oni mieli 2,5 miesiaca? Mnie sie wydaje ze po takich akcjach, noworodkach w zlobkach, rosna ludzie okaleczeni uczuciowo :(
    Śmiem nawet stwierdzić, że takie przepisy są po prostu nieludzkie. Bo nawet kobieta nieraz nie jest w stanie dojść do siebie po porodzie w tak krótkim czasie, a co dopiero zebrać się w sobie i zapierniczać. Nie każda siedzi za biurkiem, większość przecież pracuje fizycznie i to ciężko.

    A nie możeta tam strajkować? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 09:32

    malgos741, Simba, efcia, Zofia8, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry dziewczynki ;) u mnie słoneczko ... kawką się witam ;)

    efcia, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Śmiem nawet stwierdzić, że takie przepisy są po prostu nieludzkie. Bo nawet kobieta nieraz nie jest w stanie dojść do siebie po porodzie w tak krótkim czasie, a co dopiero zebrać się w sobie i zapierniczać. Nie każda siedzi za biurkiem, większość przecież pracuje fizycznie i to ciężko.

    A nie możeta tam strajkować? ;)
    Strajki to po piwie i frytkach specjalnosc narodowa. Ale to jest szowinistyczny kraj - baba glosu nie ma. Wielokrotnie zdarzylo mi sie byc na zebraniu ze swoim podwladnym - facetem i moj rozmowca, pomimo tego ze jakby ranga rownal sie ze mna, patrzyl na mojego podwladnego - bo facet. To jest nagminne.
    Kobietom tutaj sugeruje sie pojscie na zasilek dla bezrobotnych, tym bardziej ze oczekiwanie na zlobek trwa latami - mozesz sie zapisac do zlobka bedac juz w 3 miesiacu ciazy.

    moremi, iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba zainwestowałas juz w mate edukacyjna? Jeśli nie to gorąca polecam skip hop mate. Wczoraj przyszła jest ogromna i twixy się nawet zmieszczą ;) nie linczowac mnie za wczesny powrót do pracy proszę ;) musialam tak zrobic, a gabinet w domu mam u rodziców i między pacjentami cała jestem Stasia ;)

    malgos741, efcia, Simba, nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni co masz dzisiaj do jedzenia? Bo ja to samo co wczoraj tylko dzisiaj salatka z tunczykiem i oliwkami. :)
    Kto sie wczoraj pytal czy my sie tak naprawde odzywiamy? A krycha chyba.
    Oczywiscie ze naprawde. Tylko ze wieczorem wyskoczylam na chwile do sklepu i rzucily sie na mnie lody ben and jerry o smaku masla orzechowego O.o

    anna maria, Aasiula, nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny, caffe, efcia, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Simba zainwestowałas juz w mate edukacyjna? Jeśli nie to gorąca polecam skip hop mate. Wczoraj przyszła jest ogromna i twixy się nawet zmieszczą ;) nie linczowac mnie za wczesny powrót do pracy proszę ;) musialam tak zrobic, a gabinet w domu mam u rodziców i między pacjentami cała jestem Stasia ;)
    ja tam ciebie rozumiem, jak ktoś pracuje na swoim (działalność) to wiadomo nie chce stracić klientów ;)

    mandragora, caffe, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry pogoda mnie rozczarowala ,wiatr,chlodno 11stp .Milego dnia

    efcia, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorbie zniknela czy mi sie cos wydaje ?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201407014965.png
‹‹ 9391 9392 9393 9394 9395 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ