X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, bo to tak jest :-) nie doszukujemy się, ale jak już jest coś innego to się włącza wyobraźnia :-) mój mi co cykl mówi, Ty chyba w ciąży jesteś :-) a potem też mnie do pionu stawia :) ale to dobrze, bo dzięki temu z miesiąca na miesiąc już mniej się tym przejmuje i bardziej "olewam" te objawy :-)
    teraz wiem jedno, czekam na @ bo mam pewne objawy psycho-fizyczne okresu, i przez kłótnię owulacja nas ominęła, więc szczęście w nieszczęściu :-) temp nie mierzę, bo u mnie jest chwiejna ze względu, że jestem alergik i różnie sobie skacze, silniejszy katar i już podwyższona ;-)

    Lora, działamy teraz, Ty już zaczęłaś nowy cykl, ja zaraz dołączę do Ciebie, a teraz trzymamy kciuki za resztę naszego grona, więc dziewczyny nie zawiedźcie nas :-)

    Margaret.Se, MoBo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chyba zaczne niedługo nowy cykl. Tempka mi spada, jak jutro mi zleci ponizej linii to wiadomo ze kiszka. Niby mi ovu zle wyznaczył, ale jak mi jutro nie odbije to na bank bedzie po ptakach.

    Mam nadzieje ze moze zdaze nawet na płatne invitro w tym roku, bo całkowicie uwalic nie mogą, ale moga przeciagać i darmowego na bak nie bedzie.

    milka1, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to nie wiadomo co z tym będzie, mam nadzieję, ze jednak Ci się uda Aszka i nie będziesz musiała korzystać z invitro! Trzymam kciuki!

    MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 25 maja 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Hej Kochane :*

    Mobo piekna masz tempke, nie wiem na co narzekasz :P

    moja droga sztuczne to to! Biorę progesteron rano i wieczorem - jak znaczne plamic w 11dpo to tylko potwierdzi co przypuszczam. Takie powoli wzrastające tempki to właśnie niski progesteron.

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co Wy takie pesymistycznie nastawione? Dopoki nie ma @ - jest nadzieja. I tego prosze sie trzymac bo po tylkach nastrzelam :P

    MoBo, Lore, milka1, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 25 maja 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, chyba wystraszyłaś dziewczyny, bo nic nie piszą :P :D

    MoBo, She Wolf, milka1 lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 25 maja 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    She, chyba wystraszyłaś dziewczyny, bo nic nie piszą :P :D

    Bo ja taka straszna jestem :P

    Lore, milka1 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki poziom stresu podniosłyście, że mi biust się jeszcze bardziej napompował;-)

    MoBo, Margaret.Se, She Wolf lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 25 maja 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    hehe, bo to tak jest :-) nie doszukujemy się, ale jak już jest coś innego to się włącza wyobraźnia :-) mój mi co cykl mówi, Ty chyba w ciąży jesteś :-) a potem też mnie do pionu stawia :) ale to dobrze, bo dzięki temu z miesiąca na miesiąc już mniej się tym przejmuje i bardziej "olewam" te objawy :-)
    teraz wiem jedno, czekam na @ bo mam pewne objawy psycho-fizyczne okresu, i przez kłótnię owulacja nas ominęła, więc szczęście w nieszczęściu :-) temp nie mierzę, bo u mnie jest chwiejna ze względu, że jestem alergik i różnie sobie skacze, silniejszy katar i już podwyższona ;-)

    Lora, działamy teraz, Ty już zaczęłaś nowy cykl, ja zaraz dołączę do Ciebie, a teraz trzymamy kciuki za resztę naszego grona, więc dziewczyny nie zawiedźcie nas :-)


    Tez tak zaczełam postepowac z objawami. No kochana ja nie zamierzam zawiśc was nawet w najmniejszym stopniu :D
    Ja zaczełam miec delikatne bóle miesiackowe ale nie cały dzien a kilka razy w ciagu dnia i tak samo ból w szyjce. Hmm wczesniej takich objawów nie miewałam przed @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 22:27

    milka1, MoBo lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 25 maja 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    moja droga sztuczne to to! Biorę progesteron rano i wieczorem - jak znaczne plamic w 11dpo to tylko potwierdzi co przypuszczam. Takie powoli wzrastające tempki to właśnie niski progesteron.

    MI teraz tez leci temp małymi kroczkami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 21:41

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam Margaret na dobre wieści :-)

    Margaret.Se, aszka, MoBo lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 25 maja 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Czekam Margaret na dobre wieści :-)


    Jeszcze chwilkę i mam nadzieję że będą to dobre wieści :)

    milka1 lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Czekam Margaret na dobre wieści :-)
    ja tez :)

    U mnie tempka dzis na linii rowno, takze leci spadek. Moze byc ze jak ovu mi zle wyznaczył to i linia zle, ale jednak spada.

    Wczoraj mi znajoma dała link do Pudelka to jest artykuł ze 65 latka urodziła dzieci po invitro.

    Pogoda nadal straszna, kiedy bedzie te ciepło bez deszczu0belay.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2015, 08:21

    milka1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    w sumie nie powinnam pisać jeszcze, ale dzisiaj dzień matki, a ja miałam jeden test w domu, i trochę dla jaj zrobiłam rano test (a jest dopiero 9 dpo - kalendarzowo) - pomyślałam, i tak będzie negatywny, ale może jakiś prezent na dzień matki?

    Otóż, jest bardzo blada kreska, myślałam, że mój mózg to widzi, ale mój też ją widzi.
    Test może być felerny, dzisiaj kupię inny i jutro rano znowu robię.

    Ale takie to dziwne zdarzenie mnie dzisiaj spotkało. Wiecie, nie cieszę się, tylko jest mały szok i niedowierzanie.

    Teraz podejrzewam, że test jest trefny,bo zaczął żółknąć z jednej strony.

    I mam mętlik w głowie... same znaki zapytania...

    Nie gratulujcie, bo nie ma czego, chciałam tylko napisać, że pierwszy raz w życiu na teście pokazała się kreska druga ledwo widoczna, ale jest (i nie przez lupę!)

    ?

    MoBo, Eltasz lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    w sumie nie powinnam pisać jeszcze, ale dzisiaj dzień matki, a ja miałam jeden test w domu, i trochę dla jaj zrobiłam rano test (a jest dopiero 9 dpo - kalendarzowo) - pomyślałam, i tak będzie negatywny, ale może jakiś prezent na dzień matki?

    Otóż, jest bardzo blada kreska, myślałam, że mój mózg to widzi, ale mój też ją widzi.
    Test może być felerny, dzisiaj kupię inny i jutro rano znowu robię.

    Ale takie to dziwne zdarzenie mnie dzisiaj spotkało. Wiecie, nie cieszę się, tylko jest mały szok i niedowierzanie.

    Teraz podejrzewam, że test jest trefny,bo zaczął żółknąć z jednej strony.

    I mam mętlik w głowie... same znaki zapytania...

    Nie gratulujcie, bo nie ma czego, chciałam tylko napisać, że pierwszy raz w życiu na teście pokazała się kreska druga ledwo widoczna, ale jest (i nie przez lupę!)

    ?
    jak po 5 minutach to raczej dobry ale gdyby to prawda to musiałaby byc duza beta, powtórz jutro :)

    MoBo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    około 5 minut, max 10 minut, bo zostawiłam w łazience i poszłam kawę robić, ale nie pokazało się po np. godzinie, tylko tak właśnie szybko.

    Sprawdzę i się okaże. Kupię taki, co mi nigdy nie dawał szans, to jest pierwszy płytkowy test jaki robiłam, więc mu nie wierzę.

    MoBo lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    około 5 minut, max 10 minut, bo zostawiłam w łazience i poszłam kawę robić, ale nie pokazało się po np. godzinie, tylko tak właśnie szybko.

    Sprawdzę i się okaże. Kupię taki, co mi nigdy nie dawał szans, to jest pierwszy płytkowy test jaki robiłam, więc mu nie wierzę.

    Mowia ze z pustego Salomon nie naleje a tu Milka potrafi :)
    Jak tys to zrobila? Z mezem poklocona, zero serc a kropek bedzie :D
    To ja sie z moim kloce w nastepnym :P

    milka1 lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 26 maja 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiu fiu Milka :* no nie bede zapeszac ale jak jest slaba to moze... : D ja wiem swoje ale nie powiem ::P

    milka1, MoBo lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzi na to, żeby ominąć owulację, tupnąć nogą i wystraszyć się wyborów prezydenckich.
    Z moim się śmialiśmy rano, że jeżeli to się potwierdzi, to się kropek wystraszył i stwierdził, kurcze czas na mnie bo na invitro to już nie ma co liczyć.

    A tak poważnie, to wygląda na to, że owulka była wcześniej?

    Nie gdybam, bo za wcześnie na to. Wyniki fałszywie dodatnie też się zdarzają.
    Może być tez torbiel (podobno wtedy zdarzają się pozytywne wyniki ciążowe) .

    Ogólnie mętlik w głowie.

    Z innych objawów, to te piersi nie dają mi spokoju. Wczoraj miałam wrażenie, że jakieś dwie żyłki są bardziej widoczne (ale znowu - wyobraźnia robi swoje).
    Mam bardzo wrażliwe sutki. To wszystko. Ale biust na @ też mam bolesny.

    Ogólnie, póki nie potwierdzę, to się nie cieszę.

    Mam niezły burdel w głowie!

    MoBo lubi tę wiadomość

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 26 maja 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka nie gratuluje ( jak prosiłaś :P ) ale trzymam mocno kciuki :D

    MoBo lubi tę wiadomość

    Eltasz
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ