X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 24 września 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, że Was cały czas podczytuję i masakrycznie mocno trzymam kciuki :D Buziaki kobietki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 17:05

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOO Shimer :D. A myślałam ostatnio co tam u Ciebie i jak się czujesz?

    A ja słomiana wdowa od dzisiaj - na całe dwa dni - ech nie cierpię jak wyjeżdża... Ale za to jak wróci - akurat mam płodne i rocznicę mamy :P

    Miłego dnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer jak maluszek, dziewczynka czy chlopaczek?

    Tygrys baluj!

    Tygrys lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 25 września 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Shimmer jak maluszek, dziewczynka czy chlopaczek?

    Tygrys baluj!
    Jeszcze nie wiem :-) to dopiero 12tc :-) ale mysle ze bedzie siusior ;-)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer to czekamy na wiesci :p

  • Aga39 Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 28 września 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny ! Chciałam Was podpytać czy któraś z Was miała podobną sytuację do mojej i czy udało Wam się urodzić dzieciątko, jakie badania robiłyście? Mam 39 lat, rok temu we wrześniu poroniłam samoistnie w 7tc- puste jajo płodowe, rok starań i udało się znów...Boże jak ja się cieszyłam! I znów to samo - puste jajo płodowe, właśnie we wtorek miałam zabieg łyżeczkowania. Ciężko mi bardzo ale nie poddaję się , w końcu mówią do 3 razy sztuka :)
    20 października idę na kontrolę do swojego gina i omówimy dalsze działania bo czas ucieka.Gin wspominał mi coś o badaniach genetycznych -kariotypie, czy miałyście to badanie, czy można z niego coś wyczytać dlaczego dochodzi do poronień?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga czesc, ja nawet ani razu jeszcze nie zaszłam, ale czytałam juz na forum watki na temat genetyki, takze jak lekarz Cie wysyla na badanie kariotypu to dobrze robi, bo bedzie wiadomo czy masz jakie bledy w chromosomach. Najlepiej sie tez zglosic do kliniki i do genetyka.
    Trzymaj sie.

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 29 września 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2dec1fae7bd7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 13:53

    moremi lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 29 września 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2dec1fae7bd7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 13:53

    moremi lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni no wlasniej na jakiej powinna Ci dac 2-3 cykle z monitem jak u mnie ginekolog, badania komplet i wtedy mozna stwierdzic.
    W ogole ci lekarze to rece opadaja...

    Reni lubi tę wiadomość

  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 29 września 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Pani z góry założyła, że tylko IV.. i nie ma owulacji.. ale na jakiej podstawie???może dorabia sobie też na ezo tv i potrafi czytać z ręki lub z fusów kawy
    Pewnie pracuje tez w klinice i klientki sobie z Luxmedu napedza.

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje za jakis czas uderzyc w Wawie do kliniki, ale jak czytam rozne opinie to tez sa raczej sredniawe. Chyba nawet kasa nie jest jakims motorem dla lekarzy bo dla nich pacjent to jak na tasmie.

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 30 września 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2dec1fae7bd7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 13:53

    aszka lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Różyczka Autorytet
    Postów: 708 1177

    Wysłany: 30 września 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;)
    Czy Was ten piękny, słoneczny dzień również napawa optymizmem?
    Do udrażniania jajowodu i ostatecznej decyzji o in vitro lub inseminacji już tylko 1,5 miesiąca.
    Ale co tam ;) Nawet jeśli szansa na naturalne poczęcie jest niewielka to przecież jednak jest to możliwe ;)
    Może za kilka dni będę zawiedziona, ale dziś mam nadzieję...
    Miłego, udanego dnia Wam życzę!
    X

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 19:27

    aszka lubi tę wiadomość

  • agnb6 Ekspertka
    Postów: 221 141

    Wysłany: 30 września 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga39 wrote:
    Witajcie Dziewczyny ! Chciałam Was podpytać czy któraś z Was miała podobną sytuację do mojej i czy udało Wam się urodzić dzieciątko, jakie badania robiłyście? Mam 39 lat, rok temu we wrześniu poroniłam samoistnie w 7tc- puste jajo płodowe, rok starań i udało się znów...Boże jak ja się cieszyłam! I znów to samo - puste jajo płodowe, właśnie we wtorek miałam zabieg łyżeczkowania. Ciężko mi bardzo ale nie poddaję się , w końcu mówią do 3 razy sztuka :)
    20 października idę na kontrolę do swojego gina i omówimy dalsze działania bo czas ucieka.Gin wspominał mi coś o badaniach genetycznych -kariotypie, czy miałyście to badanie, czy można z niego coś wyczytać dlaczego dochodzi do poronień?

    Aga - ja i mój facet będziemy mieć właśnie to badanie kariotypu. Mój gin nam zalecił, bo miałam poronienie samoistne w 5tyg, potem puste jajo płodowe a ostatnio synka z chorobą genetyczną. To jest badanie z krwi i sprawdzają, czy jesteście nosicielami jakiegoś dodatkowego wadliwego genu, który może powodować, ze organizm zatrzymuje ciąże i dochodzi do poronień.

    Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
  • agnb6 Ekspertka
    Postów: 221 141

    Wysłany: 30 września 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak w ogóle to sorry, ze tak nagle wyskoczyłam, pisałam kiedyś na pocz na tym wątku, potem zaszłam w ciążę, więc tylko podczytywałam, no ale niestety ciąża skończyła się tragicznie i znowu będziemy się starać...

    Pozdrawiam Was wszystkie!

    mandragora, moremi lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
  • polka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czołem dziewczyny, przyjmiecie pod skrzydła? :)
    Staram się od wielu lat o maleństwo, w tym roku straciłam bliźniaki, za 3 tygodnie IUI. Zmęczyłam się samotną walką, a widzę że tu jest was więcej takich jak ja.

    dwa stracone skarby 04.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różyczka probuj, teraz w jednym watku zaszła dziewczyna co sie starala kilkanascie m-cy (lat). Takze jest nadzieja poki plemniki w miare.

    Agnb6 przykro mi :( ale zycze Ci zeby sie udalo i bylo dobrze.

    Polka hej, witaj :) Przykro mi z powodu dzieciaczkow :( ale trzeba probowac. A moze sie uda i bedzie dobrze.

  • Aga39 Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 1 października 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Aga czesc, ja nawet ani razu jeszcze nie zaszłam, ale czytałam juz na forum watki na temat genetyki, takze jak lekarz Cie wysyla na badanie kariotypu to dobrze robi, bo bedzie wiadomo czy masz jakie bledy w chromosomach. Najlepiej sie tez zglosic do kliniki i do genetyka.
    Trzymaj sie.
    Dzięki za wsparcie, próbuję się trzymać ale ciężko :(

  • Aga39 Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 1 października 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnb6 wrote:
    Aga - ja i mój facet będziemy mieć właśnie to badanie kariotypu. Mój gin nam zalecił, bo miałam poronienie samoistne w 5tyg, potem puste jajo płodowe a ostatnio synka z chorobą genetyczną. To jest badanie z krwi i sprawdzają, czy jesteście nosicielami jakiegoś dodatkowego wadliwego genu, który może powodować, ze organizm zatrzymuje ciąże i dochodzi do poronień.
    Kurcze tak się zastanawiam czy jak wyjdą złe wyniki z tego kariotypu, to co dalej? Chyba nie ma żadnego złotego leku na błędne geny? Boję się takiego obrotu sprawy!

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ