Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago podróżuje i łapie pozytywną energię
    MoBo coś więcej wie ;)

  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 28 października 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Jagna, aby wynik był pozytywny :)
    Walka o małe szczęście trwa...a w poniedziałek badanie..

    Goya77 lubi tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 28 października 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Zuzka :) staracie sie rok to nie jest tak dlugo a wazne ze dzialacie i wiadomo ze w koncu sie uda :)

    Jagna ja nie wiem o czym piszesz :) prosze mi tu napisac jak na spowiedzi gdzie ta zima :)

    Dani kciuki za seminarium <3

    Wczorajsza wizyta udana :) bardzo dobry wybor lekarza no i sladow po zabiegu prawie nie ma, jedynie male czerwone kropeczki. Myslalam ze to seria zabiegow metoda mezoterapii a tu niespodzianka bo pierwszy tak, natomiast drugi to metoda kanalikowa tylko dwa ukucia i penetracja w najglebrze warstwy podskorne a trzecia to najnowsza metoda podania osocza. Za tydzien druga wizyte i po kolejnym tyg 10dniach ostatnia. Pan doktor powiedzial ze spokojnie moge zachodzic w ciaze i sie nie martwic czy wyrobie sie w czasie z zabiegami ;) ja w konczu czuje ze mam urlop bo w drodze do Zakopca :)

    Pozdrawiam Was i milego weekendu zycze :D

    Moko, Dani, pierwiastka lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 28 października 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa zapomnialam dopisac, ze lekarz byl pod wielkim wrazeniem wieku mojej skory ze tyle mlodsza i ciagle powtarzal i przezywal, ze wielki szacunek dla mojej skory hehehe milo a jak mojemu powiedzialam to od razu, widzisz a ja ci ciagle tak mowie :)

    Moko, Dani, pierwiastka lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 28 października 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cieszę się dziewczyny, że dołączyłam do waszego grona ...:)
    stuknęła mi 40.. i niektórzy pukają się w głowę, że staramy się z mężem o dziecko.. że to za późno...

    hej Ana podziwiam twoje 14 pęcherzyków :)
    niezła Laska pewnie z Ciebie Margaret...

    pozdrawiam i miłego weekendu

    Margaret.Se, Aqu, Dani lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 28 października 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    cieszę się dziewczyny, że dołączyłam do waszego grona ...:)
    stuknęła mi 40.. i niektórzy pukają się w głowę, że staramy się z mężem o dziecko.. że to za późno...

    hej Ana podziwiam twoje 14 pęcherzyków :)
    niezła Laska pewnie z Ciebie Margaret...

    pozdrawiam i miłego weekendu

    Jak sie pukaja w glowe to widocznie cos im dolega i uwazaj zeby sie nie zarazic ;)

    Jasna laska nebeska tak to sie kiedys mowiło :) no jakos sie trzymam :)

    Aqu lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Aqu Przyjaciółka
    Postów: 116 243

    Wysłany: 28 października 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, nie jestem na bieżąco więc nie dam rady napisać do każdej z Was ale trzymam kciuki za wszystkie :-)

    Zuza fajnie że dołączyłaś, jesteśmy w podobnej sytuacji. Mnie na szczęście nikt nigdy nie powiedział że w tym wieku to czas kłaść się do grobu albo myśleć o wnukach, a nie o dziecku i to pierwszym. Co najwyżej sama czasem tak myślę :-(

    Margaret, życzę wspaniałego urlopu, ja też uwielbiam góry, co roku jeżdżę przynajmniej raz, tego lata byliśmy w Karkonoszach.

    Jagna, Pierwiastka, rozumiem Was i współczuję bo sama niedawno przeżyłam podobna stratę. Dziś mija 4 miesiące od kiedy nie ma ze mną Mamy. Zmarła kiedy nie minęły jeszcze 3 miesiące od mojego ślubu. Wszyscy mówili wtedy, że mogła już być pewna że zostawia mnie bezpieczną i w dobrych rękach i może spokojnie odejść...

    Mój tata tez już nie żyje, od 3 lat. Zbliżające się święta to będzie naprawdę trudny czas. Nie mam wokół siebie nikogo, kto w tym wieku już stracił oboje rodziców, nie znam takich osób. Nigdy bym nie pomyślała, że spotka to mnie i w dodatku nagle.

    A co do moich starań, to czuję że jestem tak na tym zafiksowana i tak zestresowana, że chyba przestaję się dziwić że nie wychodzi. Dwa ostatnie dni (11 i 12 dc czyli przypuszczalnie płodne) byłam tak nerwowa i płaczliwa ze mąż miał mnie dość. Nie dziwie się, wrzeszczałam na niego i miałam mu wszystko za złe. Jeśli to tak ma wyglądać to się wykończę. Dziś oczywiście wszystko mi przeszło, bo też w 13 dc szans już nie ma, mogę się uspokoić.

    Może powinnam pogodzić się z tym że nie będę mieć dzieci? Nie każdy widać może. W końcu jeszcze 2 lata temu nie śniło mi się że spotkam mężczyznę swojego życia, nikogo nie szukałam i spokojnie sobie żyłam sama. Było mi dobrze. No i się pojawił... mój Kochany.
    Czy z dzieckiem może zadziałać tak samo? Zastanawiam się.

    Dani, Storczyk31, Magda1 lubią tę wiadomość

    mhsvtv733430mtzr.png

    atdcj44j15o2zkq2.png
  • Moko Autorytet
    Postów: 1045 2334

    Wysłany: 28 października 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, dziękuję za pamięć:) Jak tylko Kubuś zechce przyjść na świat, na pewno dam znać:)

    Buziaki i jak zwykle trzymam za Was wszystkie kciukasy:)

    nick nieaktualny, Dani, MoBo, Storczyk31, Magda1, pierwiastka lubią tę wiadomość



  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 30 października 2016, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    cieszę się dziewczyny, że dołączyłam do waszego grona ...:)
    stuknęła mi 40.. i niektórzy pukają się w głowę, że staramy się z mężem o dziecko.. że to za późno...

    hej Ana podziwiam twoje 14 pęcherzyków :)
    niezła Laska pewnie z Ciebie Margaret...

    pozdrawiam i miłego weekendu
    Po czterdziestce czlowiek ma troche z osła troche z lwa...mozna powiedziec swięte słowa ha ha,ja 3 tygodnie temu 41 skonczylam :-)

    Dani lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 30 października 2016, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Jagna zima to opryszczka?
    Tak

    chruszczow lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 30 października 2016, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Aaaa zapomnialam dopisac, ze lekarz byl pod wielkim wrazeniem wieku mojej skory ze tyle mlodsza i ciagle powtarzal i przezywal, ze wielki szacunek dla mojej skory hehehe milo a jak mojemu powiedzialam to od razu, widzisz a ja ci ciagle tak mowie :)
    Wiec nie tylko ja naleze do tych szczesliwców którym odejmuje sie lata :-) moj doktorek na kazdej wizycie pyta sie czy aby bląd w kartotece nie istnieje hi hi

    Dani lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 30 października 2016, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret zima czyli opryszczka na moich ustach :-) :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 30 października 2016, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqu wszystko w twoim zyviu niespodziewanie przychodzi i odchodzi,dziecko tez tak przyjdzie.Twoi rodzice czuwają nad tobą,przykro mi ze tak szybko odeszli.Chyba kazda z nas pragnie dla swych rodziców wnuków

    Aqu, Magda1 lubią tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 30 października 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka cisza..
    Przyjemnej niedzieli :-)

    http://static.pokazywarka.pl/i/7037347/118907/fb-img-1477815895760.jpg

    Dani, Storczyk31, pierwiastka lubią tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 30 października 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski, u mnie dzis pierwszy dzien nowego cyklu....Cyklu z histeroskopia ktora mam miec w czwartek. Mam nadzieje ze do niej dojdzie bo przez to ze owulke mialam pozniej w ostatnim cyklu to i @ mam pozniej, ale mysle ze do czwartku jest szansa za @ sie skonczy (bo histeroskopii nie mozna miec w czasie @)

    Szkoda ze mi sie nie udalo w tym pierwszym cyklu po przerwie, ale ja mysle ze moje estrogeny nie ruszyly jeszcze pelna para wtedy, moj wykres nie byl rewelacyjny. Moze w tym cyklu bedzie lepiej - choc po histeroskopii jest zakaz sexowania z tego co pamietam do konca cyklu. No zobaczymy. Jesli wyniki histeroskopii bede miala dobre to wracam do kliniki nieplodnosci, ale teraz mam tez zaczac w innej klinice.

    Jagna- tak, kawka zaraz bedzie :) Nie pije zaraz po wstaniu bo czytalam ze nie dobrze tak z rana, zeby hormony ruszyly. Ale u mnie juz poludnie, wiec moge. Milej niedzieli!

    Storczyk31 lubi tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 30 października 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani, szkoda, ale może lepiej poczekać na wyniki badania i ruszyć potem pełną parą. Super u Was ta służba zdrowia funkcjonuje, że tak mogą histero dopasować bez problemu do dnia cyklu. Ja sie u nas rok temu zapisałam na laparoskopię na NFZ, to terminy były z półrocznym wyprzedzeniem i zapisy bez względu na dzień cyklu oczywiście, a wiadomo, że się nie da przewidzieć. Po pół roku dzwoniłam w miesiącu, na który byłam zapisana, że termin wypada mi po owulacji i żeby przesunęli.. Przesunęli.. na ...kolejne pół roku! To jakaś zabawa w kotka i myszkę. Zrezygnowałam z tego zupełnie, nie chcę się głupim systemem denerwować dodatkowo.
    Trzymam kciuki za Twoje badania! I chętnie bym z Tobą te kawkę w słońcu wypiła.

    Storczyk31, Dani, Magda1 lubią tę wiadomość

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Storczyk31 Autorytet
    Postów: 2164 4014

    Wysłany: 30 października 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya wrote:
    Dani, chętnie bym z Tobą te kawkę w słońcu wypiła.
    i ja też ;-)

    Ylya, Dani, padington lubią tę wiadomość

    klz9bd3m0oj2oh7n.png

  • Storczyk31 Autorytet
    Postów: 2164 4014

    Wysłany: 30 października 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqu, gorsze dni przy staraniach to norma ( niestety :( ), choć nie powinno tak być (łatwo powiedzieć ), bo to świadczy o ogromnym napięciu.
    Nie ma gotowca jak sobie radzić, ech ...
    ja miewałam takie dni, kiedy mój mógł mnie mieć naprawdę dosyć
    chyba trzeba dotknąć dna, żeby to zrozumieć i coś zmienić
    Z drugiej strony komu sie wypłakać i wykrzyczeć, jak nie partnerowi?

    Ylya, Dani, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aqu, Magda1, pierwiastka, MoBo lubią tę wiadomość

    klz9bd3m0oj2oh7n.png

  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 30 października 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak troszku halloweenowo :-) :-)

    http://static.pokazywarka.pl/i/7037730/508398/fb-img-1477827286840.jpg

    Dani, Storczyk31, nick nieaktualny, loret1, Magda1, pierwiastka, MoBo lubią tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 30 października 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Storczyk, fajnie, że jesteś <3

    Dani, Storczyk31, nick nieaktualny, padington lubią tę wiadomość

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
‹‹ 941 942 943 944 945 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ