Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko...Jastin, nawet nie wiem co napisac. Tak bardzo mi przykro, nawet nie moge sobie wyobrazic tego co przechodzisz :* poryczalam sie jak bobr. Pomodle sie dzisiaj za Twojego aniołka <3 <3 <3 ehhh masakra i gdzie tu sprawiedliwość...

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastin nie mam słów by opisać jak bardzo jest mi przykro! Nawet nie wiem jak twój aniołek miał na imię i serce mi pęka myśląc jak ja zegnalas w ramionach. Już zawsze będzie żyć w Twoim sercu <3 duzo siły kochana!

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastin....przytulam Cię bardzo bardzo mocno..........

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastin tulam i wspołczuje....brak mi słow by Cie pocieszyc...

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • loret1 Autorytet
    Postów: 715 1863

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastin wspolczuje bardzo ❤️ lzy cisna sie do oczu...brak mi slow :(

    loret1
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest własnie najgorsze ze nie mozna przewidziec przedwczesnego porodu, mi niby w Pappa wyszedł duzy % ale było ok poza bakteriami w moczu niby ok, a pozniej sie okazało ze rzucawka i lekarze stawiaja teze ze to poprzez bakterie, bo nie ma 100% badan ktore swiadcza o przedwczesnym porodzie, jednak na grupie wczesniaczej te co rodziły wczesniej to miały bakterie w moczu własnie, pozniej inne przyczyny...


    :(:(

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastin bardzo mi przykro :( Przytulam <3

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastin mam lzy w oczach, nie wiem co napisac, niesprawiedliwy jest ten swiat....
    Przytulam bardzo mocno.

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • Moko Autorytet
    Postów: 1045 2334

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastin, strasznie smutna wiadomość. Nie ma słów, którymi można byłoby Cię pocieszyć, chyba wszystkie płaczemy tu razem z Tobą. Przytulam Cię mocno i życzę Ci siły na nadchodzący czas. Wyrazy współczucia Kochana, ściskam Cię mocno ♡



  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z okazji Świat składam Wam życzenia spełnienia marzeń i oby nigdy w Waszych sercach nie zgasło światełko nadziei. <3

    kartka-na-boze-narodzenie-ruchomy-obrazek-0112.gif

    nick nieaktualny, Ania1602, Moko, Jot, bulkaasia, Zuza6 lubią tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastin <3

  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki!
    Troche slabo sie udzielam, ale gonitwa przed swietami, zakupy, buszowanie miedzy garami:) Tylko jakos idzie mi jak krew z nosa, bo ciagle mysle, czy sie udalo czy nie. @ ma przyjsc po swietach, wiec jeszcze za wczesnie na testowanie. Trzymajcie kciuki...

    Justin cholernie mi przykro. Brak slow...Wierze w Twoja sile!

    Zycze Wam Kobietki Wesolych Swiat i....oby marzenia Wam sie spelnialy...zwlaszcza te o II kreskach:)

    aszencja, Dani, Margaret.Se, Ania1602, Zuza6 lubią tę wiadomość

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justin bardzo mi przykro... :(

    Margaret gratuluję i niech maleństwo rośnie zdrowo!!!

    Życzę wszystkim spokojnych i pełnych miłości świąt :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/75dd49f8a290.jpg

    nick nieaktualny, aszencja, Dani, Margaret.Se, Ania1602, Zuza6 lubią tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych i Spokojnych Swiąt kochane,niech ten 2017 bedzie tym szczesliwym rokiem,niech los obdarzy was dzieciątkiem i spelnią sie te najwazniejsze zyczenia.Wesolych Swiąt
    http://static.pokazywarka.pl/i/7185892/333503/sanie-gwiazda-narodzenie-boze-choinka.jpg

    aszencja, Dani, Margaret.Se, Ania1602, nick nieaktualny, Zuza6 lubią tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, na naszym forum jak w życiu: i smutki i radości, płacz z rozpaczy i płacz ze szczęścia. Można powiedzieć: tyleśmy razem przeszły! Tyle powodzeń i niepowodzeń. Ja tu zaglądam chyba już dwa lata, a w międzyczasie na świat przyszło już kilkoro Waszych dzieci, kolejne są w drodze ;-) Ja ciągle czekam na swoją kolej.
    Pięknych Świąt, dziewczyny! Mocy anielskich na to wszystko, co nas czeka w przyszłym roku!

    She Wolf, aszencja, Dani, nick nieaktualny, Kazia, Margaret.Se, Ania1602, nick nieaktualny, Moko, Zuza6, Marie lubią tę wiadomość

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje, zycze Wam rodzinnych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia. Staraczkom dwoch kreseczek, ciazowkom bezproblemowej ciazy, mamuskom duzo radosci z pociech. Wszystkim Wam zycze spelnienia marzen <3

    Ylya, aszencja, Dani, Kazia, Margaret.Se, Ania1602, Moko, Zuza6 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Kazia Autorytet
    Postów: 278 847

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny i ja się przyłączam do życzeń, spokojnych, rodzinnych Świąt i spełnienia marzeń dla nas wszystkich.

    Ylya, aszencja, Margaret.Se, She Wolf, Ania1602, Moko, Zuza6 lubią tę wiadomość

  • Bąbelek1980 Autorytet
    Postów: 309 394

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Z okazji świąt Bożego Narodzenia, życzę każdej z Was, tyle miłości i wytrwałości do spełnienia swoich marzeń jak stąd do kosmosu! ;) trzymam kciuki za każdą z nas! Niech ten czas będzie spędzony w gronie osób, które kochacie. Buziaki i za bardzo się nie objadajcie :P ja zrobię to za Was! :-) hihi

    Ylya, aszencja, Margaret.Se, Kazia, Ania1602, Moko, Zuza6 lubią tę wiadomość

    f2wl4z17q60magcw.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczka Kochane życzę Wam wszystkich spokojnych i pięknych Świat Bożego Narodzenia.Świąt w rodzinnej atmosferze. Radości, którą warto dzielić.Bliskich i przyjaciół, z którymi warto być oraz nadziei, bez której nie da się żyć.

    Jastin <3 dużo sił ..... brak mi słów aby opisać smutek po Twojej stracie ...

    Margaretko i Jagna rośnijcie zdrowo
    She Wolf pięknie wyglądacie na fb :*:*:*
    Mobobiku pięknego prezentu na Święta ;)
    I Świerzym mamusiom dużo radości z dzieciątek
    Aszka i dla Ciebie i Ali całusy
    Ylya trzymam kciuki &&
    Kazia, bulkaasia, Jusst <3 <3 <3
    Pozostałym którym nie znam ( a podcztytuje od czasu do czasu )spełnienia marzeń

    She Wolf, aszencja, Margaret.Se, Ylya, Kazia, Ania1602, Moko, MoBo, bulkaasia, Zuza6 lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz po kolacji, najadłam sie tyle ile mogłam, facet mnie zarazil grypa zoladkowa i ciut mi niedobrze :/ mialam zrobic kilka ciast ale oczywiscie nie mam jak. Zjadłam 10 pierogow z kapusta i grzybami...grrr.gif

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
‹‹ 973 974 975 976 977 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ