X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • En Wu Autorytet
    Postów: 883 1188

    Wysłany: 1 maja, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    No tak, Ty wlasnie zaczynasz wolne az do porodu. Ostatnia prosta!

    Doczekałam się w końcu. Już mi ciężko wstawać tak codziennie o 5. Dziewczyny cieszcie się, że w Pl możecie w każdej chwili iść na chorobowe i mieć płacone normalnie. Uważam że to powinno się należeć kobietom w ciąży. Także Polska nie taka straszna 😉

    Virginia, Sas, Tranquilo, Ewa3bit, Aga1979 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)

    preg.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1319 1062

    Wysłany: 1 maja, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Sas kiedy robisz betę? Będziesz testować prędzej? :)
    Bete robie w pn. A sikanca pewnie zrobie kolo soboty niedzieli pewnie nie wytrzymam do poniedzialku.

    Anka84, Nobi, Virginia, Aga1979 lubią tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1319 1062

    Wysłany: 1 maja, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ja majówke zaczynam jutro. Ostatni dzien do pracy a potem słodkie nic nierobienie 😃w końcu 😃 jak sie czujesz?
    O to fajnie bedziesz miec w koncu wolne.
    A czuje sie dziwnie i mysle ze to od lekow jakas taka pelna napompowana. Czasami zakuje mnie jajnik a czasami jak na okres. A z kalendarzyka wynika ze jutro powinnam go dostac. Wiadomo biore leki wiec go nie dostane. Czekam co dalej i jak to bedzie, ale jakos mi dziwnie w to wszystko uwierzyc.

  • En Wu Autorytet
    Postów: 883 1188

    Wysłany: 2 maja, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    O to fajnie bedziesz miec w koncu wolne.
    A czuje sie dziwnie i mysle ze to od lekow jakas taka pelna napompowana. Czasami zakuje mnie jajnik a czasami jak na okres. A z kalendarzyka wynika ze jutro powinnam go dostac. Wiadomo biore leki wiec go nie dostane. Czekam co dalej i jak to bedzie, ale jakos mi dziwnie w to wszystko uwierzyc.

    Ja np dostawalam okres jeszcze w czasie brania lekow wiec jestem chyba jakims ewenementem 😂🙈 oczywiscie przy nieudanych transferech, na swoich komorkach. Oczywiscie Ciebie to nie dotyczy bo Twoj bedzie udany 😃😃😃 jeszcze troszke troszke 😃

    Sas lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)

    preg.png
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 386 431

    Wysłany: 2 maja, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ja np dostawalam okres jeszcze w czasie brania lekow wiec jestem chyba jakims ewenementem 😂🙈 oczywiscie przy nieudanych transferech, na swoich komorkach. Oczywiscie Ciebie to nie dotyczy bo Twoj bedzie udany 😃😃😃 jeszcze troszke troszke 😃
    Jednak nie dotrzymałam kroku😉 wczoraj urodziłam małą, w sumie prawie miesiąc wcześniej, ze względu na skrócona szyjkę. Tak w sumie nagle się zaczęło no i jest😀

    Tranquilo, Ewlona, Ona900, Anka84, Kasiak89, Virginia, Ewa3bit, kid_aa, Aga1979 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1319 1062

    Wysłany: 2 maja, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Jednak nie dotrzymałam kroku😉 wczoraj urodziłam małą, w sumie prawie miesiąc wcześniej, ze względu na skrócona szyjkę. Tak w sumie nagle się zaczęło no i jest😀
    O super. Gratulacje. Z maala wszystko ok ? A ty jam sie czujesz ?

  • En Wu Autorytet
    Postów: 883 1188

    Wysłany: 2 maja, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Jednak nie dotrzymałam kroku😉 wczoraj urodziłam małą, w sumie prawie miesiąc wcześniej, ze względu na skrócona szyjkę. Tak w sumie nagle się zaczęło no i jest😀

    O kurcze! Gratulacje! Jak sie czujecie? Jak porod?

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)

    preg.png
  • Eliza888 Przyjaciółka
    Postów: 92 57

    Wysłany: 2 maja, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Jednak nie dotrzymałam kroku😉 wczoraj urodziłam małą, w sumie prawie miesiąc wcześniej, ze względu na skrócona szyjkę. Tak w sumie nagle się zaczęło no i jest😀

    Gratulacje ❤

  • Tranquilo Autorytet
    Postów: 584 894

    Wysłany: 2 maja, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope gratulacje ! Teraz dużo sił dla Maluszka i dla Ciebie :) Zwolnilas brzuszek dla Sas 🥰

    Udanej Majówki dziewczyny i powodzonka ! Mało się udzielam ale ciągle Was podczytuję i mniej więcej jestem na bieżąco ! ♥️

    Sas, Virginia lubią tę wiadomość

    1️⃣ IVF ❌
    2️⃣ IVF ❌
    3️⃣ IVF bhcg 6dpt - 42,8 ☺️ I 8 dpt - 111,7 😊 I 11 dpt - 414,2 🤩 I 13 dpt - 1177 😍 I 25 dpt - ❤️
    Maleństwo jest z nami 🥰
  • Ona900 Autorytet
    Postów: 913 1470

    Wysłany: 2 maja, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Jednak nie dotrzymałam kroku😉 wczoraj urodziłam małą, w sumie prawie miesiąc wcześniej, ze względu na skrócona szyjkę. Tak w sumie nagle się zaczęło no i jest😀

    Gratulacje ☺️ dużo zdrówka 🤗

    12 lat starań
    🙎‍♀️33l
    🙎‍♂️40l
    Niedrozne jajowody
    Słaba jakość 🥚
    1 ivf 2019 - 0 zarodkow
    2 ivf 2022 - 1 ❄️ beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Oliwia 3240g 49cm 💗
    age.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1028 498

    Wysłany: 2 maja, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Jednak nie dotrzymałam kroku😉 wczoraj urodziłam małą, w sumie prawie miesiąc wcześniej, ze względu na skrócona szyjkę. Tak w sumie nagle się zaczęło no i jest😀
    Gratulacje!! Jak się czujecie? Wszystko ok?

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1028 498

    Wysłany: 2 maja, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ja np dostawalam okres jeszcze w czasie brania lekow wiec jestem chyba jakims ewenementem 😂🙈
    Ja też 😆
    Ale przez to lekarz stwierdził że może być endometrioza, wysłał na celowany rezonans i wyszła adenomioza, na usg niewidoczna. Podobno obniża liczbę receptorów progesteronu i mimo leków @ przychodzi, bo organizm' nie widzi ' tego progesteronu

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • En Wu Autorytet
    Postów: 883 1188

    Wysłany: 2 maja, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Ja też 😆
    Ale przez to lekarz stwierdził że może być endometrioza, wysłał na celowany rezonans i wyszła adenomioza, na usg niewidoczna. Podobno obniża liczbę receptorów progesteronu i mimo leków @ przychodzi, bo organizm' nie widzi ' tego progesteronu

    A widzisz. Mi nikt takiego czegoś nie powiedział. W ogóle w zasadzie ja nie miałam żadnych badań robionych poza tymi podstawowymi do transferu i genotypem. W UK mieli to w dupie a w Pl z racji że już i tak podchodziłam do in vitro to po prostu to pociągnęli bo na tym etapie stwierdzili że badania nic nie zmienią jeżeli chodzi o ciąże naturalna a u nich to pierwsza procedura wiec nie ma co. Zbadali natomiast morfologie plemnika i dopiero wtedy poznaliśmy przyczyne niepowodzeń. W UK twierdzili że wszystko super 🙈 jednak z racji że pierwsza AZ sie udała domyślam się ze jednak ze mna wszystko jest ok a przyczyna bylo faktycznie nasienie męża i nasze zarodki.

    Ps. wyczekany urlop czas start! 😃😃😃😃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja, 15:45

    Sas, Eliza888, Kasiak89, Aga1979 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)

    preg.png
  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1715 3147

    Wysłany: 3 maja, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Jednak nie dotrzymałam kroku😉 wczoraj urodziłam małą, w sumie prawie miesiąc wcześniej, ze względu na skrócona szyjkę. Tak w sumie nagle się zaczęło no i jest😀

    Wow ale niespodzianka! Gratulacje, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Maluszka 😊

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1319 1062

    Wysłany: 3 maja, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a w ktorym dniu po transferze wychldzi test sikaniec pozytywny ? ?? Mysle kiedy zrobic a nie chce sie tez na weekend stresowac.

  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 386 431

    Wysłany: 3 maja, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    O kurcze! Gratulacje! Jak sie czujecie? Jak porod?
    Ogólnie jak ktoś zna bolesne miesiączki to skurcze tak właśnie wyglądały. Ogólnie trwało to około 2 h.
    Fakt że gaz mi pomagał i tu gdzie jestem była możliwość skorzystania ze znieczulenia ale poszło bez 😉 jak doszła oksytocyna to zaczęło się parcie i naprawdę kilka chwil.
    Łożysko też w miarę lekarz wyciągnął.
    Generalnie już tak nie pamiętam ale dobrą położną miałam, naprawdę młodziutka dziewczyna ale super😉

    Sas, Aga1979 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • En Wu Autorytet
    Postów: 883 1188

    Wysłany: 3 maja, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Dziewczyny a w ktorym dniu po transferze wychldzi test sikaniec pozytywny ? ?? Mysle kiedy zrobic a nie chce sie tez na weekend stresowac.

    Ja robiłam 9 dpt ale miałam test o czułości 10 to już gruba kreska była 🙂 dziś masz dopiero 5 dpt tak? Ja bym robiła dopiero po weekendzie

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)

    preg.png
  • En Wu Autorytet
    Postów: 883 1188

    Wysłany: 3 maja, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Ogólnie jak ktoś zna bolesne miesiączki to skurcze tak właśnie wyglądały. Ogólnie trwało to około 2 h.
    Fakt że gaz mi pomagał i tu gdzie jestem była możliwość skorzystania ze znieczulenia ale poszło bez 😉 jak doszła oksytocyna to zaczęło się parcie i naprawdę kilka chwil.
    Łożysko też w miarę lekarz wyciągnął.
    Generalnie już tak nie pamiętam ale dobrą położną miałam, naprawdę młodziutka dziewczyna ale super😉

    Cudownie, czyli jesteś jedną z tych szczęściar które przechodzą to dobrze. Bardzo gratuluje. A powiedz jak malutka? Jak się odnajdujesz w pierwsze dni jako mama? 😄💪 dużo dużo zdrówka dla was ❤️❤️❤️

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)

    preg.png
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 386 431

    Wysłany: 3 maja, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Cudownie, czyli jesteś jedną z tych szczęściar które przechodzą to dobrze. Bardzo gratuluje. A powiedz jak malutka? Jak się odnajdujesz w pierwsze dni jako mama? 😄💪 dużo dużo zdrówka dla was ❤️❤️❤️
    Pewnie jeszcze trochę posiedzimy w szpitalu. Bo mała słabo ogarnia cyca, mam słabe brodawki póki co.
    Jest totalnym spiochem i jeszcze jej nie mam przy sobie.
    Z butli trochę je i trochę pluje . Zobaczymy co dalej 😉

    En Wu, Virginia, Aga1979 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1319 1062

    Wysłany: 3 maja, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ja robiłam 9 dpt ale miałam test o czułości 10 to już gruba kreska była 🙂 dziś masz dopiero 5 dpt tak? Ja bym robiła dopiero po weekendzie
    W pn ide na bete to moze rano zrobie akurat po weekendzie to nie bede sie stresowac.

    En Wu lubi tę wiadomość

‹‹ 1290 1291 1292 1293 1294 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ