X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AMH - jakie macie poziomy i jakie szanse?
Odpowiedz

AMH - jakie macie poziomy i jakie szanse?

Oceń ten wątek:
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 22 września 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik wypisz proszę co bralas i jak dlugo bo ja dopiero zaczęłam suplementacje taka jak pisala ojejku i wychodzi ok 12 tabletek dziennie wiec może jeszcze coś dorzucę he he. Jesli natura zdzialala swoje to mega sie cieszę i jest nadzieja takze dla nas:) gratulacje !

    Madzik_6 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie poza suplementacja jaką opisywałam również była dieta 100% bez glutenu. Ale ja na bg jestem od 3 lat.


    Ed a no i ja też poza tą suplementacja centralnie na jaka brałam witaminę d, selen, witaminy prenatalne z jodem (mimo hashi ) glucophage, eurthyrox, inofem x2, actifolin 2mg, magnez, b complex, ale to suplementacja dla staraczki, dodatkowo były te suplementy na jajka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 22:50

  • Madzik_6 Ekspertka
    Postów: 273 74

    Wysłany: 23 września 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na diecie bylam tylko półtora miesiąca a suplementy od dwóch miesięcy biorę. Stosowałam leki dodatkowe przed stymulacją do ivf i dlatego tak duzo mi sie ubieralo + do tego mam mutacje MTHFR. Bralam melatonina, wit. E, Mg, Zn, Ca, C, D, acard, wszyskie 1x1 osobno w duzych dawkach, (folian, modulatory homocysteiny, b6(P5P) 4x1, b12 (metylokobalamina) bralam ze wzgledu na mutacje), K2 2x1, pełne spektrum omega, olej lniany, L-arginina 3x1, Q10 3x1, dhea 3x1. 6 tyg przed stym. brałam agapurin, encorton, 3 tyg przed testim gel i tydzien przed @ estrofem i wlew z intralipidu. Jeszcze od siebie brałam inofem ale tylko miesiac, 3 cykle castagnus i zioła o. Sroki do owulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 10:09

    2 IUI :-(
    Niskie AMH, MTHFR, Hiperprolaktynemia
    IVF - czerwiec :-(
    23.05.2017 moje szczęście przyszło na świat :*
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 23 września 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche tego sie uzbieralo ale czesc dotyczy bezpośrednio ivf takze mi troche odpadnie z tego co pisalas. Ja dorzucę do tego co mam cpmplex Wit b.i cos jeszcze. Dzieki za info. Jeszcze raz gratulacje Madzik:)

    Madzik_6 lubi tę wiadomość

  • Madzik_6 Ekspertka
    Postów: 273 74

    Wysłany: 23 września 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to wyglada ze dobrze mnie przygotowali :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 10:18

    2 IUI :-(
    Niskie AMH, MTHFR, Hiperprolaktynemia
    IVF - czerwiec :-(
    23.05.2017 moje szczęście przyszło na świat :*
  • Madzik_6 Ekspertka
    Postów: 273 74

    Wysłany: 23 września 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku a tą dietę bg nadal stosujesz czy już nie musisz?

    2 IUI :-(
    Niskie AMH, MTHFR, Hiperprolaktynemia
    IVF - czerwiec :-(
    23.05.2017 moje szczęście przyszło na świat :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_6 wrote:
    Ojejku a tą dietę bg nadal stosujesz czy już nie musisz?
    nadal, już tego nie zmienię ;)
    zdiagnozowali mi celiakię w 30rż ;) nareszcie mam hemoglobinę powyżej 10 :) i inne plusy też są :)

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 23 września 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_6 wrote:
    Na diecie bylam tylko półtora miesiąca a suplementy od dwóch miesięcy biorę. Stosowałam leki dodatkowe przed stymulacją do ivf i dlatego tak duzo mi sie ubieralo + do tego mam mutacje MTHFR. Bralam melatonina, wit. E, Mg, Zn, Ca, C, D, acard, wszyskie 1x1 osobno w duzych dawkach, (folian, modulatory homocysteiny, b6(P5P) 4x1, b12 (metylokobalamina) bralam ze wzgledu na mutacje), K2 2x1, pełne spektrum omega, olej lniany, L-arginina 3x1, Q10 3x1, dhea 3x1. 6 tyg przed stym. brałam agapurin, encorton, 3 tyg przed testim gel i tydzien przed @ estrofem i wlew z intralipidu. Jeszcze od siebie brałam inofem ale tylko miesiac, 3 cykle castagnus i zioła o. Sroki do owulacji

    O rany! strasznie tego dużo :) już się pogubiłam :) po co brałaś melatoninę? już któraś osoba ją bierze i się zastanawiam po co? taka zwyklą z apteki?
    Kochana a u Ciebie naturalnie się udało czy podchodziłaś do tego in vitro? bo mi się już plącze :)
    Napiszcie Dziewczynki jeszcze coś więcej o diecie bezglutenowej, Ojejku, Madziu...bo ja od jakiegoś czasu się do niej przymierzam ale szczerze mówiąc nie wiem jak zacząć, co mogę a co nie mogę jeść..wiadomo że gluten to głównie pszenica ale napiszcie proszę co jecie a czego nie...będę baaaardzo wdzięczna :)

  • Madzik_6 Ekspertka
    Postów: 273 74

    Wysłany: 23 września 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaT wrote:
    O rany! strasznie tego dużo :) już się pogubiłam :) po co brałaś melatoninę? już któraś osoba ją bierze i się zastanawiam po co? taka zwyklą z apteki?
    Kochana a u Ciebie naturalnie się udało czy podchodziłaś do tego in vitro? bo mi się już plącze :)
    Napiszcie Dziewczynki jeszcze coś więcej o diecie bezglutenowej, Ojejku, Madziu...bo ja od jakiegoś czasu się do niej przymierzam ale szczerze mówiąc nie wiem jak zacząć, co mogę a co nie mogę jeść..wiadomo że gluten to głównie pszenica ale napiszcie proszę co jecie a czego nie...będę baaaardzo wdzięczna :)
    Miałam podchodzić do ivf teraz ale sie udało naturalnie :) Melatonina wspomaga płodność. Kupowałam w aptece malatonina 5mg ok 30zl. A w diecie unikalam pieczywa, produktów mącznych, słodyczy. Jadłam ryż brazowy, kasze gryczana, ziemmniaki, kurczak ale bez panierki, jajka i duzo sałatek, warzyw i orzechów a czerwone mieso unikalam i nabiał ze wgledu na endometrioze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 20:06

    2 IUI :-(
    Niskie AMH, MTHFR, Hiperprolaktynemia
    IVF - czerwiec :-(
    23.05.2017 moje szczęście przyszło na świat :*
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 23 września 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Madziu :) musze poczytać o tej melatoninie.
    Mi jest strasznie ciężko odstawic pieczywo, co jadłas na śniadanie? ?:)

  • Madzik_6 Ekspertka
    Postów: 273 74

    Wysłany: 24 września 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaT wrote:
    Dzięki Madziu :) musze poczytać o tej melatoninie.
    Mi jest strasznie ciężko odstawic pieczywo, co jadłas na śniadanie? ?:)
    Ryż brazowy(kasza gryczana) z warzywami, jajka. Jak ci ciężko odstawić chleb to w sklepach jest chleb bezglutenowy

    2 IUI :-(
    Niskie AMH, MTHFR, Hiperprolaktynemia
    IVF - czerwiec :-(
    23.05.2017 moje szczęście przyszło na świat :*
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 27 września 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    sprzedam lutinus 34 tabletki za 150 zl z wysylka.
    e mail [email protected]

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 28 września 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_6 wrote:
    Miałam podchodzić do ivf teraz ale sie udało naturalnie :) Melatonina wspomaga płodność. Kupowałam w aptece malatonina 5mg ok 30zl. A w diecie unikalam pieczywa, produktów mącznych, słodyczy. Jadłam ryż brazowy, kasze gryczana, ziemmniaki, kurczak ale bez panierki, jajka i duzo sałatek, warzyw i orzechów a czerwone mieso unikalam i nabiał ze wgledu na endometrioze

    Madziu a ile razy dziennie brałas tą melatoninę? jak długo? i dhea?

  • Madzik_6 Ekspertka
    Postów: 273 74

    Wysłany: 29 września 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaT wrote:
    Madziu a ile razy dziennie brałas tą melatoninę? jak długo? i dhea?
    Melatonine bralam raz dziennie wieczorem 2 miesiace a dhea bralam 5 miesięcy (3 mies. 2x1 a potem 2 mies. 3x1)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 06:39

    2 IUI :-(
    Niskie AMH, MTHFR, Hiperprolaktynemia
    IVF - czerwiec :-(
    23.05.2017 moje szczęście przyszło na świat :*
  • Farida Koleżanka
    Postów: 32 34

    Wysłany: 29 września 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu gratulacje

    Madzik_6 lubi tę wiadomość

    Farida
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 7 października 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jakie macie poziomy fsh bo ja sobie wczoraj zrobilam wyniki i przez rok mi sie pogorszyly bo rok temu lh i fsh mialam na poziomie blisko 6 a teraz lh mam 5,13 a fsh 12,93 czyli wnioskuje ze moja rezerwa sie wyczerpuje w znaczacym tempie.

    Szczególnie prosze o odpowiedz nasze zaciązone :)

  • Madzik_6 Ekspertka
    Postów: 273 74

    Wysłany: 7 października 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam fsh 12

    2 IUI :-(
    Niskie AMH, MTHFR, Hiperprolaktynemia
    IVF - czerwiec :-(
    23.05.2017 moje szczęście przyszło na świat :*
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 7 października 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik a przypomnij mi swoje amh bo może jest dla mnie nadzieja.znowu mam gorsze chwile i wszystko widzę w ciemnych kolorach:(

  • Madzik_6 Ekspertka
    Postów: 273 74

    Wysłany: 9 października 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amh 0,23

    2 IUI :-(
    Niskie AMH, MTHFR, Hiperprolaktynemia
    IVF - czerwiec :-(
    23.05.2017 moje szczęście przyszło na świat :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem nowa na forum i bardzo Was przepraszam, ze od razu wpadam po porade, nie zapoznajac sie wczesniej z calym watkiem, ale jest obszerny ;)
    Niestety nie mam dostepu do lekarza, bo mieszkam w Niemczech, a w Klinice w ktorej robilam podstawowe badania to bardzo droga sprawa (jeden cykl kosztowal mnie ponad 1000€), dlatego szukam info w internecie.

    Mialam robione badanie hormonu AMH wyniki 4,68 czy to jest dobry wynik?
    Dosyc wysokie LH, ale niskie FSH, na poziomie 2:1, a w czasie owulacji nawet 3:1.
    TSH mam w normie na poziomie 0,73. To dobrze czy zle?

    Dodam, ze mam 34,5 lat i mam/mialam andomioze niestety, teoretycznie zaleczona i lekarz przy ostatnim badaniu nic nie znalazl, takze mam nadzieje, ze cholera naprawde sobie poszla.



‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ