X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 23 lipca 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka bardzo mi przykro. Będzie jeszcze trochę ciężko ale podniesiesz się i będziesz silniejsza. Jesteś jeszcze młoda, poznasz innego mężczyznę który uchyli Ci nieba i wtedy wspommisz te sytuacje i pomyślisz że obecny mąż tylko wyswiadczyl Ci przysługę. Tego Ci życzę kochana. Trzymaj się:*

    e_mil_ka, asiastokrota lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 23 lipca 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka hmm w nocy jesteśmy same bo w nocy jeździ w trasę, rano wraca śpi do, 14-15, okolo20wyjezdza znów. Jak nie powiem weź ją ponos po karmieniu, to sam. Się nie domysli. Był, 2razy sam na spacerze i gadając przez tel z kimś mówi że chodzi na spacery z Maja 😂 😂 😂 owszem chodzi z nami. Więc tak naprawdę wszysko robię sama,a on jeszcze czaami mi robotę da bo to coś rzucić to nie odłoży czegoś na miejsc. Owszem. Robi zakupy i gotuję, :)

    Emilka maz to twoja pierwszs miłość, czasmi mylimyj już miłość od przyzwyczajenia. Zobaczysz że poznasz kogoś i że można być szczęśliwym z kimś innym. Nie mówie że odrazu, już masz kogoś poznawać tylko dać sobie czas. Nie znamykaj się w sobie i nie bądź niedostępna dla facetów. Mam koleżanki różne nie które mówią że nie chce nikogo poznwac bo to fiuty a mam też takie co długo nie czekały i są szczesliwe. Wierzę że ty też będziesz szczęśliwa z innym,i tego Ci Życzę

    Halszka112, e_mil_ka lubią tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Monika1983 Przyjaciółka
    Postów: 67 97

    Wysłany: 23 lipca 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy szybko wam rósł estradiol na stymulacji...jakie miałyście wyniki przed i w trakcie

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 23 lipca 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy nie ma może któraś letrozolu na sprzedanie?

    Karcia
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 23 lipca 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny

    Duphaston 2,5 opakowania
    Estrofem 1,5 opakowania
    Clostilbegyt 8 opakowań
    Agapurin 6 opakowan
    Profertil 40 tabletek

    Priv

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 23 lipca 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka może wstrzymaj się jeszcze a nóż widelec może coś jeszcze się zmieni

    Karcia
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś byłam na SORZE, bo miałam taki śluz z nitkami krwi, napisałam do swojego dr i mówił, żeby jechać. Wyszło wszystko ok, zrobili KTG, USG, dr mówił, że jak chce to mogę zostać, ale nie chciałam, bez sensu, będę tam siedzieć może jeszcze tydzień albo dłużej. I w ogóle przyjmował mnie dr Zd.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 23 lipca 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Emilka może wstrzymaj się jeszcze a nóż widelec może coś jeszcze się zmieni

    To ostateczna decyzja. Zbyt dużo nerwow mnie to kosztuje. Nie chce przezywac znowu tego za parę lat. Juz sie z tym pogodziłam.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Księżyc91 Znajoma
    Postów: 26 81

    Wysłany: 23 lipca 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Dziewczyny czy nie ma może któraś letrozolu na sprzedanie?


    Ja mam, 13 tabletek :)

    Karcia lubi tę wiadomość

  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 24 lipca 2019, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem załamana. Moja mała ma kaprycho jedzeniowe już nie wiem co robić. Poprzednia noc wyla. W dzień ładnie spala i jadła. W nocy dzisiaj nic nie zjadła tylko spala. I masa spadkowa

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 24 lipca 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    A ja jestem załamana. Moja mała ma kaprycho jedzeniowe już nie wiem co robić. Poprzednia noc wyla. W dzień ładnie spala i jadła. W nocy dzisiaj nic nie zjadła tylko spala. I masa spadkowa
    A wybudzasz ja do jedzenia. Zawsze masa spada dziecku. Ja miałam problem w 4dobie nawał mleka cyc twardy bólacy, nie mogła go złapać. Ryczeć mi się chcialo. Pozycję zmieniłam z leżącek na siedźaca i rewelacja

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 24 lipca 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    A ja jestem załamana. Moja mała ma kaprycho jedzeniowe już nie wiem co robić. Poprzednia noc wyla. W dzień ładnie spala i jadła. W nocy dzisiaj nic nie zjadła tylko spala. I masa spadkowa

    Jesteście jeszcze w szpitalu, czy w domu już?

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

    Goldenka - To jeszcze możesz poczekać w domu na poród, skoro wszystko ok na usg i ktg. A dziś jeszcze masz taki śluz z nitkami?

    Emilka - Obyś w miarę szybko uporała sobie z tą sytuacją. Niewiadomo co cię Czeka - przyszłość nieznana, ale ważne jest teraz to, co się obecnie dzieje. Domyślam się, że lawina sprzecznych myśli w głowie... Życzę Ci spokoju i poczucia, że dobrze robisz.

    Smerfetka A właśnie - jesteś w szpitalu czy w domu? Te początki są trudne. Niektóre dzieci trzeba wybudzać do karmienia, inne wiszą na cycku... Ja bym budziła, przystawiała non stop.

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1983 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy szybko wam rósł estradiol na stymulacji...jakie miałyście wyniki przed i w trakcie
    Ja już nie pamiętam. Ewentualnie jak dziś wrócę z "urlopu" do domu to sprawdzę i napiszę.

  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 24 lipca 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    A wybudzasz ja do jedzenia. Zawsze masa spada dziecku. Ja miałam problem w 4dobie nawał mleka cyc twardy bólacy, nie mogła go złapać. Ryczeć mi się chcialo. Pozycję zmieniłam z leżącek na siedźaca i rewelacja


    Nie da się jej wybudzić, jak jakimś cudem obudzę to jest taka awantura że cyca to nawet do buzi nie chce. Mała jest leniwa i nie chce jej się ciągnąć. Dzisiaj mamy plan walczyć i póki co sukces. Wyla i wyla ale nie dałam się, przystawialam i w końcu skapitulowala i ciągnęła. Jednego cyca muszę z kapturkiem drugiego normalnie. A teraz w końcu śpi. Poprostu musimy pokazać kto rządzi 😁 ja karmie na siedząco najłatwiej mi ją przystawić. Ja mam dzisiaj chyba te fazę nawału bo zaczynają mi pęcznieć i bolec.

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 24 lipca 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    Jesteście jeszcze w szpitalu, czy w domu już?

    Wczoraj już wróciliśmy do domu

    goldenka28 lubi tę wiadomość

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 24 lipca 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Cześć

    Goldenka - To jeszcze możesz poczekać w domu na poród, skoro wszystko ok na usg i ktg. A dziś jeszcze masz taki śluz z nitkami?

    Emilka - Obyś w miarę szybko uporała sobie z tą sytuacją. Niewiadomo co cię Czeka - przyszłość nieznana, ale ważne jest teraz to, co się obecnie dzieje. Domyślam się, że lawina sprzecznych myśli w głowie... Życzę Ci spokoju i poczucia, że dobrze robisz.

    Smerfetka A właśnie - jesteś w szpitalu czy w domu? Te początki są trudne. Niektóre dzieci trzeba wybudzać do karmienia, inne wiszą na cycku... Ja bym budziła, przystawiała non stop.

    Właśnie w nocy było więcej tego śluzu, nad ranem nic, a niedawno znowu poleciało więcej, taki jasnoróżowy jakby. Może to ten czop nie wiem, tylko że on jest taki rzadszy, coś jak płodny, czasem jest, czasem nie ma, to później więcej poleci. Jadę dziś jeszcze na KTG, do swojego dr. Już rano do mnie pisał, czy urodziłam 😁 a ja nawet żadnych bóli nie mam.

    Smerfetka 84 lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 24 lipca 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    Wczoraj już wróciliśmy do domu

    To super, że już w domku 😀

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 24 lipca 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżyc 91 napisz do mnie na priv bo nie mogę Cię dodać lub napisz na maila proszę [email protected]

    Karcia
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 24 lipca 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżyc 91 jednak się udało masz zaproszenie na priv

    Karcia
‹‹ 1995 1996 1997 1998 1999 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ