X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 27 lipca 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Hey Goldenka trzeba było mu dać, u mnie ciagnela super, sama się budziła czasami na jedzenie, a czaami ja musiałam wybudzac. I wiesz co cukier niski był u niej i Butle musiała dostać a przy okazji się dowiedzialam że nienajada sie
    Z brzuszkiem i kupami to my. Mamy problem, prezy sie steka bo załatwić sie nie może :/

    U nas tez ciężko. Brzusio coś nie bardzo. W szpitalu też ładnie jadła przez 2,5 dnia a potem się zaczęło no i po powrocie do domu kongo teraz je butle sztuczna butle ściągniętą i jest ok. Nawet zaczęło jej być mało. Dostawiam do cyca ale trochę ciągnie i znowu zaczyna się. Zapowietrza denerwuje pręży brzuch i nie da się normalnie nakarmić. Płakałam przez to sztuczne mleko ale nie moje ambicje są ważne ale żeby nie zagłodzić dzidziola.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2019, 09:46

    mag87 lubi tę wiadomość

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 27 lipca 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka polubiłam bo gratuluję mądrego podejścia. Wiadomo że mleko mamy jest najlepsze ale nie ma co glodzic dzieciaczka. Mi niestety tak szybko to nie przyszło i przez 4 tygodnie miałam z tego powodu film co mega negatywnie odbiło się na mojej psychice. Dopiero jak pogodzilam się z tym że będę karmić mm to zaczęłam cieszyć się w pełni macierzyństwem.

    Smerfetka 84 lubi tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 27 lipca 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Smerfetka polubiłam bo gratuluję mądrego podejścia. Wiadomo że mleko mamy jest najlepsze ale nie ma co glodzic dzieciaczka. Mi niestety tak szybko to nie przyszło i przez 4 tygodnie miałam z tego powodu film co mega negatywnie odbiło się na mojej psychice. Dopiero jak pogodzilam się z tym że będę karmić mm to zaczęłam cieszyć się w pełni macierzyństwem.

    Nie zawsze to co mychcemy wychodzi. Dzisiaj zwazylismy mała i waga rośnie co dało mi pewność że dobrze zrobiliśmy. Ona jest najważniejsza.

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 27 lipca 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak leżę i patrzę na to Cudo leżące w kolysce i wciąż nie mogę uwierzyć że to moje, łzy same płynął

    Karcia, mag87, goldenka28, asiastokrota lubią tę wiadomość

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 28 lipca 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też dziś kryzys w nocy 🙁 wybudzał się co jakiś czas, dawałam mu cyca, nie mógł łapać, a tak wczoraj się w dzień cieszyłam bo fajnie mu szło, płakał, prężył się i tak 2,5 godziny walczyliśmy. Położna przyniosła trochę mleka, dała mu, ale nie zasnął, później cyca złapał trochę i na godzinkę sen, poźniej znowu szukał cyca. Teraz śpi.

    Dziewczyny, a jak podajecie to mleko mm, tzn. jak często w ciągu doby dokarmiacie? Karmicie cycem na każde żądanie, czy nie? Wasze Maluchy zasypiają przy cycu czy odkładacie po karmieniu i śpią same? Julek to bez cyca by nie zasnął. Eh oby to karmienie opanować, to chyba zawsze najbardziej stresujące jest.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 28 lipca 2019, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    Tak leżę i patrzę na to Cudo leżące w kolysce i wciąż nie mogę uwierzyć że to moje, łzy same płynął

    Ja też tak mam, ale dodatkowo, stoi mi przed oczami ten obraz z końcówki porodu 🙁 jak tylko coś komuś mówię od razu łzy napływają do oczu, w nocy co chwilę sprawdzam czy oddycha. No i martwię się, by nie miało to jakiegoś złego wpływu na jego zdrowie. Ogólnie szybko zaczęło się poprawiać i za oddech dostał od początku po 1 pkt, w 3 minucie miał 6 pkt, w 5 siedem i w 10 dziewięć. Lekarze uspokajają, wszystkie badania do tej pory wychodzą dobrze, no ale cały czas o tym myślę.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 28 lipca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    U nas też dziś kryzys w nocy 🙁 wybudzał się co jakiś czas, dawałam mu cyca, nie mógł łapać, a tak wczoraj się w dzień cieszyłam bo fajnie mu szło, płakał, prężył się i tak 2,5 godziny walczyliśmy. Położna przyniosła trochę mleka, dała mu, ale nie zasnął, później cyca złapał trochę i na godzinkę sen, poźniej znowu szukał cyca. Teraz śpi.

    Dziewczyny, a jak podajecie to mleko mm, tzn. jak często w ciągu doby dokarmiacie? Karmicie cycem na każde żądanie, czy nie? Wasze Maluchy zasypiają przy cycu czy odkładacie po karmieniu i śpią same? Julek to bez cyca by nie zasnął. Eh oby to karmienie opanować, to chyba zawsze najbardziej stresujące jest.


    U mnie wyglądało to identycznie płakała, prężyła się dostała butle chwilę podpala i potem było to samo.
    Ja ją jak się budzi maltretuje cycem, coś popije czasami się wścieknie i nic i jak już obie mamy dość daje butle. Zjada i odkładam ja, czasami sobie jeszcze pofunkcjonuje pooglądać świat i wtedy zasypia

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    U nas też dziś kryzys w nocy 🙁 wybudzał się co jakiś czas, dawałam mu cyca, nie mógł łapać, a tak wczoraj się w dzień cieszyłam bo fajnie mu szło, płakał, prężył się i tak 2,5 godziny walczyliśmy. Położna przyniosła trochę mleka, dała mu, ale nie zasnął, później cyca złapał trochę i na godzinkę sen, poźniej znowu szukał cyca. Teraz śpi.

    Dziewczyny, a jak podajecie to mleko mm, tzn. jak często w ciągu doby dokarmiacie? Karmicie cycem na każde żądanie, czy nie? Wasze Maluchy zasypiają przy cycu czy odkładacie po karmieniu i śpią same? Julek to bez cyca by nie zasnął. Eh oby to karmienie opanować, to chyba zawsze najbardziej stresujące jest.
    Hej

    Ja się mogę wypowiedzieć tylko na temat kp, bo mm nie podaję. Przy Zu miałam na początku problem z kp, bo źle ją przystawiałam i mi poraniła brodawki. Bardzo chciałam karmić, zatem Purelan poszedł w ruch, muszle Medeli i poszło :-) Karmiłam 1,5 roku, zasypiała na cycku i spała z nami. Próbowałam odkładać do łóżeczka, ale non stop się wybudzała i takim oto sposobem zrobiłam się zagorzałą fanką współspania :-) Traktowała mnie niekiedy jak smoczek, a ja jej na to pozwalałam, żebym i ja się mogła przespać. Lubiła wisieć na cycku, bardzo często domagała się kamień, a ja robiłam to na jej żądanie. Była jakaś akcja, że niby ją coś uczula, bo jakieś wysypki, kupy ze śluzem i była na 25 centylu. Jedna lekarka koło chyba 4 miesiąca zasugerowała, żeby podać mm. Zu nim gardziła i wolała Cycka. Teraz to myślę, że żadnej nietolerancji nie miała, tylko po prostu niedojrzały ten mały człowiek i czasem takie historie się zdarzają.

    Olafio też lubi wisieć na cycku. Mam wrażenie, że karmię go co godzinę, jak nie śpi. W nocy budzi się pierdylion razy. Już się przyzwyczaiłam, że o długim śnie mogę pomarzyć. Dobrze przybiera, coś tam próbuje innego niż moje mleko, ale i tak kp dominuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    Ja też tak mam, ale dodatkowo, stoi mi przed oczami ten obraz z końcówki porodu 🙁 jak tylko coś komuś mówię od razu łzy napływają do oczu, w nocy co chwilę sprawdzam czy oddycha. No i martwię się, by nie miało to jakiegoś złego wpływu na jego zdrowie. Ogólnie szybko zaczęło się poprawiać i za oddech dostał od początku po 1 pkt, w 3 minucie miał 6 pkt, w 5 siedem i w 10 dziewięć. Lekarze uspokajają, wszystkie badania do tej pory wychodzą dobrze, no ale cały czas o tym myślę.
    Doskonale cię rozumiem... U mnie kiepskie wyniki badań prenatalnych plus poród z kleszczami bardzo działa na wyobraźnię...

  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 28 lipca 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie pierwszy sukces. Przed chwilą pierwszy cyc bez płaczu. Godzinę temu była butla, mała nie usnęła trochę pokontaktowala się ze światem i wzięłam ją do piersi, jadła bez afery bez łykania powietrza i usnęła. Może to jest metoda

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 28 lipca 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Hej

    Ja się mogę wypowiedzieć tylko na temat kp, bo mm nie podaję. Przy Zu miałam na początku problem z kp, bo źle ją przystawiałam i mi poraniła brodawki. Bardzo chciałam karmić, zatem Purelan poszedł w ruch, muszle Medeli i poszło :-) Karmiłam 1,5 roku, zasypiała na cycku i spała z nami. Próbowałam odkładać do łóżeczka, ale non stop się wybudzała i takim oto sposobem zrobiłam się zagorzałą fanką współspania :-) Traktowała mnie niekiedy jak smoczek, a ja jej na to pozwalałam, żebym i ja się mogła przespać. Lubiła wisieć na cycku, bardzo często domagała się kamień, a ja robiłam to na jej żądanie. Była jakaś akcja, że niby ją coś uczula, bo jakieś wysypki, kupy ze śluzem i była na 25 centylu. Jedna lekarka koło chyba 4 miesiąca zasugerowała, żeby podać mm. Zu nim gardziła i wolała Cycka. Teraz to myślę, że żadnej nietolerancji nie miała, tylko po prostu niedojrzały ten mały człowiek i czasem takie historie się zdarzają.

    Olafio też lubi wisieć na cycku. Mam wrażenie, że karmię go co godzinę, jak nie śpi. W nocy budzi się pierdylion razy. Już się przyzwyczaiłam, że o długim śnie mogę pomarzyć. Dobrze przybiera, coś tam próbuje innego niż moje mleko, ale i tak kp dominuje.

    Podpowiedz do czego te muszle, też mam ale nie wiem co mogą pomóc. Ja piję femaltiker

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    Podpowiedz do czego te muszle, też mam ale nie wiem co mogą pomóc. Ja piję femaltiker

    Ja miałam mocno poranione brodawki. Smarowałam je Purelanem, zakładałam stanik i na piersi nakladałam muszle, żeby materiał nie podrażniał brodawek i żeby się wietrzyły. Najlepiej to było chodzić bez górnego odzienia, ale było mi niekomfortowo.

    Brawo za twój sukces. Trzeba próbować różnych pozycji - na leżąco, na siedząco. Czasem mały tak miał, że darł się i nie wiedziałam dlaczego. Cycka nie chciał chwycić. Robiłam tak, że uspokajałam go nosząc "na helikoptera" - trzymałam za brzuch i delikatnie kołysałam. On się wyciszał, potem cycu i aaaaaa spać :-)

  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 28 lipca 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że to jeszcze długa droga ale ważne że już jakaś metoda żeby nie zapomniała ssania a mleko żeby nie zniknelo

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 28 lipca 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w co teraz ubierać takie maleństwo? Czym przykryć żeby nie zagrzac

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    Dziewczyny w co teraz ubierać takie maleństwo? Czym przykryć żeby nie zagrzac

    Z takim Maleństwem to wychodziłabym dopiero koło 18 jak już trochę chłodniej będzie. Oczywiście mam na myśli dni, gdy temperatura na dworze jest koło 30 stopni. Ja założyłabym rapersa albo body na krótki rękaw i do tego krótkie spodenki. Przykrywam Pieluchą tetrową.

    Smerfetka 84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Izaura udało Ci się uspokoić psychikę?

    Emilka jak się czujesz?

    ASIASTOKROTKA napisz jak tam u was.

  • domi92olsztyn Koleżanka
    Postów: 31 9

    Wysłany: 29 lipca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, czy możecie Mi powiedzieć/ przybliżyć koszty in vitro w Olsztynie w Artemidzie ?

    Starania od 2016- 2 lata sami
    od 2018 lipiec pod opieką kliniki
    hormony ok, immunologia ok
    zespól luf
    amh 4,12 - brak pcos
    u męża wszystko w porządku
    2 lUl nieudane
    aktualnie podchodzimy do in vitro ---> długi protokół
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "Nie ma wiary czy przeznaczenia, z którymi nie możemy nic zrobić- wszystko, co jeszcze się nie wydarzyło może zostać zmienione(...)"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika a jak stymulacja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi92olsztyn wrote:
    Cześć Dziewczyny, czy możecie Mi powiedzieć/ przybliżyć koszty in vitro w Olsztynie w Artemidzie ?
    Ja już nie pamiętam i nie będę cię wprowadzać w błąd.

  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 29 lipca 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dalej w szpitalu 🙁 żółtaczka się nam nasiliła, już tak chcę do domu. Jeszcze i mnie ta rana po szyciu nie najlepiej. Oszaleję tu jak jutro nie wyjdziemy.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
‹‹ 1998 1999 2000 2001 2002 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ