Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia ja tez sie obawiam jak to bedzie w swieta z tym odchudzaniem ale jakos trzeba bedzie dac rade. Wazne zeby bylo te 5 posilkow dziennie i ja tego sie trzymam i jeżdżę na rowerku stacjonarnym. Damy rade.☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2016, 07:40

    Karcia lubi tę wiadomość

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jutro dostane@ to 10dc bedzie w piatek,pojde do doktora W i zapytam o ivf i ciekawe czy powie o podwyze.

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Wcześniej tak, ale teraz już nie. W piątek wspominał, że wróci do pracy w Artemidzie we wtorki, ale jak pytałam Pań w recepcji to cicho sza - nic nie wiedzą.
    Dobrze wiedzieć !

    Marzenia się spełnia :)
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Jak jutro dostane@ to 10dc bedzie w piatek,pojde do doktora W i zapytam o ivf i ciekawe czy powie o podwyze.
    To już nie będziesz podchodziła do iui?

    Marzenia się spełnia :)
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    To już nie będziesz podchodziła do iui?
    Chce raZ podejsc ale na ivf juz zbieram kase

    malgos741, J_agoda lubią tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • mała1186 Debiutantka
    Postów: 14 14

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    dawno się nie odzywałam, ale śledzę forum codziennie. To tutaj jest prawdziwe życie ( walka, nadzieja, porażka ale i radość). Naprawdę jesteśmy SILNYMI BABKAMI. u mnie jakiś stres. W czwartek mam usg serduszkowe, ale tak bardzo się boję... objawy jakie miałam wcześniej ( powiększone i bolące piersi, ból brzucha - zniknęły). nie wiem już co mam myśleć. Najpierw człowiek martwi się, żeby udała się stymulacja, punkcja, transfer i pozytywna beta. Ale jak widać to nie wystarcza...
    A świeżutkie ciężarne jak się Wy czujecie?
    POZDRAWIAM

    mała1186
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała1186 wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    dawno się nie odzywałam, ale śledzę forum codziennie. To tutaj jest prawdziwe życie ( walka, nadzieja, porażka ale i radość). Naprawdę jesteśmy SILNYMI BABKAMI. u mnie jakiś stres. W czwartek mam usg serduszkowe, ale tak bardzo się boję... objawy jakie miałam wcześniej ( powiększone i bolące piersi, ból brzucha - zniknęły). nie wiem już co mam myśleć. Najpierw człowiek martwi się, żeby udała się stymulacja, punkcja, transfer i pozytywna beta. Ale jak widać to nie wystarcza...
    A świeżutkie ciężarne jak się Wy czujecie?
    POZDRAWIAM
    Ja Też Nie miałam żadnych objawow przed serduszkami A jednak były:-) Nie martw się! będzie dobrze

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała1186 wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    dawno się nie odzywałam, ale śledzę forum codziennie. To tutaj jest prawdziwe życie ( walka, nadzieja, porażka ale i radość). Naprawdę jesteśmy SILNYMI BABKAMI. u mnie jakiś stres. W czwartek mam usg serduszkowe, ale tak bardzo się boję... objawy jakie miałam wcześniej ( powiększone i bolące piersi, ból brzucha - zniknęły). nie wiem już co mam myśleć. Najpierw człowiek martwi się, żeby udała się stymulacja, punkcja, transfer i pozytywna beta. Ale jak widać to nie wystarcza...
    A świeżutkie ciężarne jak się Wy czujecie?
    POZDRAWIAM
    Jak czytasz, to wpadasz na moje wpisy, oczywiscie że się martwię!
    Objawy o których piszesz też zniknęły w pewnym momencie, ale wróciły.
    Ktory u Ciebie jest tydzień?

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Ja Też Nie miałam żadnych objawow przed serduszkami A jednak były:-) Nie martw się! będzie dobrze
    Ana kiedy masz wizytę?

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • mała1186 Debiutantka
    Postów: 14 14

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tak sama sobie policzyłam to 7-8 tydz. Anna1122 dwa serduszka WOWWW

    mała1186
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba wrote:
    Ana kiedy masz wizytę?
    Za 2 tygodnie. po nowym roku

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde od rana nie mogę sie dodzwonić na rejestracje. Nikt nie odbiera. Czy oni juz nie pracują tam czy co....

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    Kurde od rana nie mogę sie dodzwonić na rejestracje. Nikt nie odbiera. Czy oni juz nie pracują tam czy co....
    Wigilie sobie zrobili:-)

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba ja od jutra mam stopniowo zmniejszać dawkę duphastonu i luteiny. zacznę od luteiny bo już mi się kończy. Teraz biore 3×1 duph i 2×1 lutinus. Myślicie że coś może się wydarzyc np jakieś krwawienie jak odstawie 1 tabl luteiny a za tydzień np 1 tabl duph?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy 12 tydz i 5 dni pasuje żeby iść do artemidy na taka dokładna wizyte aby dobrze maluszki pomierzyc?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka - pracują pracują. Są wizyty w Wigilię i drugi dzień świąt (jest dr Zd).

    Ana nie mam zielonego pojęcia jak to z tym odstawianiem progesteronu.

    Mała - zawsze sobie jakieś powodu do stresu wymyślimy. A kto prowadzi twoją ciążę?

  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Makumba ja od jutra mam stopniowo zmniejszać dawkę duphastonu i luteiny. zacznę od luteiny bo już mi się kończy. Teraz biore 3×1 duph i 2×1 lutinus. Myślicie że coś może się wydarzyc np jakieś krwawienie jak odstawie 1 tabl luteiny a za tydzień np 1 tabl duph?
    A lekarz nie rozpisał jak odstawiać te leki? Ja co prawda nie miałam duphastonu, ale przy Dostinexie i Lutinusie, który miałam 3x1 dr W rozpisywał mi jak je odstawiać. Co ileś dni schodziłam o 1 czy 0.5 tabl.

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eve87 wrote:
    A lekarz nie rozpisał jak odstawiać te leki? Ja co prawda nie miałam duphastonu, ale przy Dostinexie i Lutinusie, który miałam 3x1 dr W rozpisywał mi jak je odstawiać. Co ileś dni schodziłam o 1 czy 0.5 tabl.
    Doktor z powiedział że stopniowo:-( to Teraz już sama Nie wiem

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak chcialam odstawic i nie wzielam jeden dzien luteony, to na drugi dzien jechalam na wizyte bo mialam plamienie. Zbrzydly mi juz te tabletki, ale boje sie przestac brac. Zreszta dr S kazala mi wtedy jeszcze brac.
    Ale kazda z nas ma inny organizm i u Ciebie nie bedzie takich ekscesow. ;)

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 wrote:
    Ja jak chcialam odstawic i nie wzielam jeden dzien luteony, to na drugi dzien jechalam na wizyte bo mialam plamienie. Zbrzydly mi juz te tabletki, ale boje sie przestac brac. Zreszta dr S kazala mi wtedy jeszcze brac.
    Ale kazda z nas ma inny organizm i u Ciebie nie bedzie takich ekscesow. ;)
    To ty jeszcze bierzesz? jakie dawki?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
‹‹ 572 573 574 575 576 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ