X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne pęcherzyki Lonia, wszystkie takie równe?? wow,
    daj znać jak będziesz się czuła po punkcji... i na bieżąco zdawaj relacje jak wszystko przebiega,
    ja jeszcze muszę kilka tygodni czekać na wizytę ale i tak jestem zadowolona że pojawiła się szansa :)
    będę trzymała za Ciebie kciuki aż do pozytywnej bety :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Zakwalifikowaliśmy się ;) Teraz między śr a pt muszę jechać na USG by sprawdzić czy nie ma żadnych torbieli i będziemy działać :)
    Kiniacz wrote:
    gratulacje! u nas genetyczne są obowiązkowe...opowiadaj jak było!

    Ja też chętnie się dowiem jak przebiegała wizyta, napisz coś Torunianka

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 25 października 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Piękne pęcherzyki Lonia, wszystkie takie równe?? wow,
    daj znać jak będziesz się czuła po punkcji... i na bieżąco zdawaj relacje jak wszystko przebiega,
    ja jeszcze muszę kilka tygodni czekać na wizytę ale i tak jestem zadowolona że pojawiła się szansa :)
    będę trzymała za Ciebie kciuki aż do pozytywnej bety :)
    dziekuje slicznie :) 5 pecherzykow po 20mm z 10 wyhodowanych w ogole ale tamte sa mniejsze. Dam znac we wtorek jak tylko bede mogla. Oby teraz tylko plemniczki nie zawiodly. Trzymam kciuki i duzo cierpliwosci zycze

    Julita76, Kayaa lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 25 października 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc tak; Byliśmy w Krakowie już ok 10;30. Więc poszłam do kliniki by zapytać się czy jest szansa by nas szybciej przyjeli bo jesteśmy z Torunia itp. W recepcji siedziała niezbyt miła pielęgniarka (jak by siedziała tam za kare)i poszła zapytać lekarki. Gdy przyszła powiedziała, że mogą przyjąć szybciej ale mamy zaczekać bo właśnie zaczynają punkcje. Ok czekaliśmy ok 20min i weszliśmy. Lekarka sympatyczna, uśmiechnięta. Zapytała co nas sprowadza i zaczeła wywiad ze mną . Kolejnie z moim mężem. Pózniej popatrzała w dokumenty i wyniki badań. Powiedziała, że problem męski bardzo ładnie, dokładnie opisany i przebadany. Za to mi brakuje cytologi, usg piersi, świeżego badania FSH w 3dc. Chwile pomyślała uśmiechneła się i powiedziała, że się kwalifikujemy a reszte badań mam donieść pózniej. Więc cytologie zrobiłam u nich . Od razu usiadłam na fotel i mi zrobiła. Spytała w którym dc jestem i stwierdziła, że mam przyjechać między 20-22dc na USG by sprawdzić czy nie ma żadnych torbieli. I jeśli będzie w porządku to zaczniemy działać dalej. Z faktu, że mąż nie może być ze mną w przyszłym tyg w Krakowie podpisaliśmy Umowe od razu i zapłaliśmy 230zł.

    Lonia, Kiniacz lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę szybko poszło raz jeszcze gratuluję, a powiedziała kiedy będziecie mogli rozpocząć procedurę?
    No i co do twoich badań, to napisz proszę jakie miałaś i jak dawno robione? Ja miałam hormony i cytologie badane w cyklu który właśnie się zakończył, zastanawiam się czy będę musiała ponawiać, a akurat zaczął mi się nowy cykl wczoraj, to bym musiały jutro lecieć na badania żeby mieć na 18 listopada najaktualniejsze fsh

    Torunianka lubi tę wiadomość

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 25 października 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nic nie powiedziała kiedy. Powiedziała tylko, że wszystko zależy od tego czy będę miała torbiele.
    Ja miałam; Grupe krwi, VDRL, HBS, HCV, HIV, TSH, Chlamydia IgM, IgG, AMH. A brakowało mi; Cytologia, USG piersi, FSH. To co miałam było robione nie cały mies temu.

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 25 października 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    No proszę szybko poszło raz jeszcze gratuluję, a powiedziała kiedy będziecie mogli rozpocząć procedurę?
    No i co do twoich badań, to napisz proszę jakie miałaś i jak dawno robione? Ja miałam hormony i cytologie badane w cyklu który właśnie się zakończył, zastanawiam się czy będę musiała ponawiać, a akurat zaczął mi się nowy cykl wczoraj, to bym musiały jutro lecieć na badania żeby mieć na 18 listopada najaktualniejsze fsh
    Hormony sa wazne 3 miesiace wirusowe 6, nie rob nowych badan ja mialam z sierpnia a kwalifikowali mnie 7 pazdziernika

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 17:32

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 25 października 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to jeszcze raz muszę robić grupe krwi bo mam na stare nazwisko i na dodatek bez peselu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za informacje :)
    W takim razie brakuje mi tylko VDRL, to najwyżej pobiorą mi na wizycie krew i sobie zbadają ;)no i usg piersi też nie mam, hmm... to chyba nie będzie problem

    Miasa lubi tę wiadomość

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 25 października 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia VDR miałaś bo to inaczej kiła ;)

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 26 października 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniacz jeśli możesz to zaakceptuj moje zaproszenie. Mam bardzo ważne pytanie.

    Kiniacz lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    dziekuje slicznie :) 5 pecherzykow po 20mm z 10 wyhodowanych w ogole ale tamte sa mniejsze. Dam znac we wtorek jak tylko bede mogla. Oby teraz tylko plemniczki nie zawiodly. Trzymam kciuki i duzo cierpliwosci zycze

    Lonia, napisz proszę jak było na punkcji? :)

    Lonia lubi tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 28 października 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Punkcja odbyła się sprawnie 3 wstrzykniecia w wenflon i nie wiedzialam o bozym swiecie, po punkcji 2h lezenia ale maz mogl byc przy mnie takze super. Udalo sie pobrac 7 komorek,dzis dostalam informacje od pani embriolog, ze do zaplodnienia nadawalo sie 5 a dzis uzyskali 4 zarodki. Do piatku musimy czekac za telefonem z informacja czy fobrze sie komorki dziela i ustalic date transferu. Lekarz sugerowal ze bedzie to niedziela 1 listopada.

    Kiniacz lubi tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Punkcja odbyła się sprawnie 3 wstrzykniecia w wenflon i nie wiedzialam o bozym swiecie, po punkcji 2h lezenia ale maz mogl byc przy mnie takze super. Udalo sie pobrac 7 komorek,dzis dostalam informacje od pani embriolog, ze do zaplodnienia nadawalo sie 5 a dzis uzyskali 4 zarodki. Do piatku musimy czekac za telefonem z informacja czy fobrze sie komorki dziela i ustalic date transferu. Lekarz sugerowal ze bedzie to niedziela 1 listopada.

    O jejku jak cudownie :) już nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie czas na mnie. Z całego serduszka życzę, żeby Wam się powiodło.

    Lonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia trzymam kciuki bardzo mocno za kolejny etap, na pewno wszystko będzie dobrze :)

    Kurcze, przez to czekanie czas mi jakoś zwolnił, ehh...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 17:34

    Lonia lubi tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 28 października 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzies czuje spokoj wewnetrzny, ze sie uda za 1 podejsciem. Ale dzis mam skrajne emocje, chyba dociera do mnie, ze od wczoraj tworzy sie nowy kod genetyczny i mogly by byc z tych zarodkow dzieciaczki to sie mega wzruszam. Chyba schodzi ze mnie to cisnienie ostatnich dni

    Kiniacz, Julita76, Torunianka lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia co u tam Ciebie słychać?

    Lonia lubi tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 30 października 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu się doczekalam telefonu od embriologa z naszych 4 zarodków zrobiły się 4 morule, jutro o 11.30 mam się stać podwójna :)jupi dziś w nocy wyjazd do Krakowa :)

    pabelka88 lubi tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Lonia, ale Ci pięknie wszystko idzie.
    Powodzenia jutro i potem już tylko cierpliwie czekać na pozytywną betę :)

    Lonia lubi tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 31 października 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do domku podwójna

    pabelka88, Julita76, Torunianka lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ