X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    a jak się jeździ na te całe monitoringi, od 6dc to też tak długo się czeka na wyniki krwi i decyzję co dalej? Ile to czasu zazwyczaj zajmuje?
    Nie, idziesz do gabinetu na USG, po wizycie idziesz oddać krew i możesz wracać do domu :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    W Krakowie jesteśmy w sobotę wracamy. Wykupiliśmy pobyt do niedzieli, ponieważ sądziliśmy, że w sobotę będzie transfer. Wynik nie był tak szybko. Całą dokumentację z wynikami dostałam po 16 godz, na miejscu u nich byłam przed 11godz.
    To musiałaś tyle czekać?? o matko, to jeszcze nerwy związane z czekaniem :(
    A ja liczyłam że na 17 będę w domu, skoro punkcja jest 10:30
    :(

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Tak zostaje tutaj do punkcji. Pokój i atmosfera super w tym domu. Czajowice ul. Łokietka 42A 32-089 Wielka Wieś taki duży zielony dom z napisem Noclegi. 40 zl za os czyli 80 za pare za dobe. Wszysciutko czysto pachnące, kuchnia do dyspozycji, blisko sklepy i restauracje. Z czystym sumieniem mogę polecić. Sama na pewno tu wrócę. A co do wychodzenia lekarza to wychodzil bo ciagle coś zapominal. Najpierw moich wyników krwi, potem poszedl mnie osobiście zapisać na punkcje, następnie wydrukować papiery itp :)
    aaaa, no to takie wychodzenie bym usprawiedliwiła :) lepiej żeby on latał i załatwiał niż my, no nie? ;) hyhy

    dzięki za namiary, to ja uzupełnię dla następnych chętnych:
    http://www.eholiday.pl/noclegi-kx8702-galeria.html#gal_tab_photo
    w tej cenie można dostać coś w samym Krakowie chyba, więc my będziemy szukać czegoś pewnie w centrum. ale namiar zapisuję :) tam pewnie cisza i spokój

    Julita76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Nie, idziesz do gabinetu na USG, po wizycie idziesz oddać krew i możesz wracać do domu :)
    to kiedy lekarz ma szansę zapoznać się z wynikiem i ewentualnie zmienić dawkę? na następnej wizycie to mówi? sory, wiem że głupie pytania ale mnie to intryguje :P

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    To musiałaś tyle czekać?? o matko, to jeszcze nerwy związane z czekaniem :(
    A ja liczyłam że na 17 będę w domu, skoro punkcja jest 10:30
    :(
    ale u Kayi tyle trwało bo był problem ze znieczuleniem i złym samopoczuciem po. dziewczyny bez komplikacji sprawę załatwiają w godzinę- 1,5.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawki zmienia na podstawie obrazu USG, przynajmniej ja tak miałam, a hormony robią chyba kontrolnie, dopiero te przed punkcją mają znaczenie...tak sądzę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na usg w tym 6dc nie muszę brać męża, ani na każde następne? Na punkcje to zrozumiałe że, musi być a co z transferem? Też musi być?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ale u Kayi tyle trwało bo był problem ze znieczuleniem i złym samopoczuciem po. dziewczyny bez komplikacji sprawę załatwiają w godzinę- 1,5.
    Dotychczas nie miałam problemów z narkozą, to może i tym razem obejdzie się bez nich :)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak tam Lola79 czy dostała tą kwalifikacje ..... czekamy na wieści :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, na USG nie musi z Tobą jeździć, mój N ze mną jechał dwa razy, a raz jak był w delegacji to była ze mną koleżanka do towarzystwa ;)

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Ciekawe jak tam Lola79 czy dostała tą kwalifikacje ..... czekamy na wieści :)
    Może choć z komórki da znać co i jak ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Nie, na USG nie musi z Tobą jeździć, mój N ze mną jechał dwa razy, a raz jak był w delegacji to była ze mną koleżanka do towarzystwa ;)
    A orientujesz się jak to jest z transferem?

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    aaaa, no to takie wychodzenie bym usprawiedliwiła :) lepiej żeby on latał i załatwiał niż my, no nie? ;) hyhy

    dzięki za namiary, to ja uzupełnię dla następnych chętnych:
    http://www.eholiday.pl/noclegi-kx8702-galeria.html#gal_tab_photo
    w tej cenie można dostać coś w samym Krakowie chyba, więc my będziemy szukać czegoś pewnie w centrum. ale namiar zapisuję :) tam pewnie cisza i spokój
    Też chcieliśmy najpierw w Krakowie ale gdzie pojechaliśmy to parking platny albo hotel od 120 za dobe

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm...ciężko powiedzieć, moja koleżanka po transferze podpisywała z mężem jeszcze jakieś dokumenty...ale czy można w innym czasie to nie wiem. Z tego co kojarzę to chyba nie możesz sama jechać po transferze

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 30 listopada 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj widzę dziś dzień pełen wrażeń u wielu z nas.
    Ja tez po wizycie. I już sama nie wiem co myśleć. Ogólnie to podpisaliśmy dziś papiery ale rozpocząć procedury nie możemy bo nie zamieścimy się w 2015 bo kolejny cykl planowo około20 grudnia. Ale na 80 % ma się zwolnić miejsce i może zaczniemy w tym grudniu. Nie bardzo kumam o co chodzi z tymi formalnosciami itp. Ogólnie cyrk. Podobno lekarz mojego Z zalecił mu branie leków które zamiast pomagać szkodzi na nasienie. Słów brak.
    No ale mam zrobić posiew na chlamydie pcr i boocenoze i za 2 tyg. USG. Wtedy już będzie wiadomo czy zacznę stymulację przed świętami.
    I tu zaczynają się schody. Wyniki chlamydii będę miała 2 tyg od pobrania. A pobrać mogę najprędzej w środę. Nie choruje obecnie na chlamydie ale z krwi wyszło ze kiedyś musiałam to mieć i przejść bezoobjawów. Jakim cudem gdzie kiedy nie mam pojęcia.
    Teraz pytanie. Przesuną usg czy dostarczyć wyniki mailem parę dni po?
    Chyba że któraś z Was jest ze śląska i zna lab który robi to badanie szybciej? :)
    Poza tym to po co to badanie skoro w tej chwili nie choruje? Ech i nadal nie wiem na czym stoję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Hmm...ciężko powiedzieć, moja koleżanka po transferze podpisywała z mężem jeszcze jakieś dokumenty...ale czy można w innym czasie to nie wiem. Z tego co kojarzę to chyba nie możesz sama jechać po transferze
    Rozumiem, no nic zapytam Dr jak będę na usg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Oj widzę dziś dzień pełen wrażeń u wielu z nas.
    Ja tez po wizycie. I już sama nie wiem co myśleć. Ogólnie to podpisaliśmy dziś papiery ale rozpocząć procedury nie możemy bo nie zamieścimy się w 2015 bo kolejny cykl planowo około20 grudnia. Ale na 80 % ma się zwolnić miejsce i może zaczniemy w tym grudniu. Nie bardzo kumam o co chodzi z tymi formalnosciami itp. Ogólnie cyrk. Podobno lekarz mojego Z zalecił mu branie leków które zamiast pomagać szkodzi na nasienie. Słów brak.
    No ale mam zrobić posiew na chlamydie pcr i boocenoze i za 2 tyg. USG. Wtedy już będzie wiadomo czy zacznę stymulację przed świętami.
    I tu zaczynają się schody. Wyniki chlamydii będę miała 2 tyg od pobrania. A pobrać mogę najprędzej w środę. Nie choruje obecnie na chlamydie ale z krwi wyszło ze kiedyś musiałam to mieć i przejść bezoobjawów. Jakim cudem gdzie kiedy nie mam pojęcia.
    Teraz pytanie. Przesuną usg czy dostarczyć wyniki mailem parę dni po?
    Chyba że któraś z Was jest ze śląska i zna lab który robi to badanie szybciej? :)
    Poza tym to po co to badanie skoro w tej chwili nie choruje? Ech i nadal nie wiem na czym stoję.
    Lola czyli kwalifikacje masz a to najważniejsze. O wyniki chlamydii się nie martw mi z krwi też wyszło że kiedyś musiałam to przejść, ale dziś odebrałam wyniki wymazu I są o.k :) ja na usg też jechałam bez tego wyniku ale to nie był problem Dr kazał dowieść po prostu na następną wizytę :) Ja na tego PCR czekałam w sumie 8 dni roboczych.
    Acha ja jestem ze śląska :) robiłam w labo gdzie wysyłają to do Diagnostyki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 20:06

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 30 listopada 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dawki zmienia na podstawie obrazu USG, przynajmniej ja tak miałam, a hormony robią chyba kontrolnie, dopiero te przed punkcją mają znaczenie...tak sądzę ;)
    no jak? ja to myślałam, że na podstawie usg i estradiolu. jedno z drugim jest powiązane.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola ja jestem z Bielska i robiłam w diagnostyce, oni robią wszystkie badania, tylko mikrobiologiczne w wybranych punktach, myślę że powinnaś te wyniki mieć wcześniej niż po 2 tygodniach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 20:10

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z tą biocenozą? Mi Dr niczego takiego nie zlecił a z tego co czytam wszystkie to miałyście zlecone? Hmm .. może zapomniał mi to zlecić :D
    powiedzcie mi czy ja to mogę sobie sama pobrać czy muszę iść do lekarza? Zrobię sobie to badanie bo pewnie i tak będzie je chciał jak się Chruścikowi wspomni hihi :)
    Ps. Kupię to do wymazu w aptece???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 20:11

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ