X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Brak siły do walki....
Odpowiedz

Brak siły do walki....

Oceń ten wątek:
  • ABK Autorytet
    Postów: 5049 4030

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie ta walka przypomina nastepujaca sytuacje. Masz prace i marzysz o awansie no ale skoro awans nje przychodzi naturalnie, to szukamy przyczyny dlaczego, robimy dodatkowe zlecenja kursy dodatkowe wyrzeczenia i po x latach takiej pracy tego ze ten awans jest juz prawie ale nadal nie ja, no to sie w koncu kazdy wkurwi o podziękuje za taka robote. Po przemysleniach ze ten awans jest już za rogiem, ale znowu nie udalo, pomimo ze zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy w koncu mowimy dosc i rzucamy kwity. Zamykamy pewien rozdzial w zyciu i zmieniamy pracę.
    Moze to glupie

    Nowa84, Asia2000, Kluska, Krakowska, AgnieszkaH, Przytulasek lubią tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    age.png
  • Asia2000 Autorytet
    Postów: 588 407

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi doslownie jeden kekarz powiedzial ze by na moim miejscu nie podchodzil, ze szkoda kasy. Mial racje, tylko ze ja jestem przekorna. Dobrze ze tam zwracali za nieudana procedure ale 6 tysi poszlo co przy duzo ponad sto tysiecy bylo niczym. Nie wiem czy tez tak mislyscie ale ja wogole nie patrzalam na pieniadze, stowka za stowka i oszczednosci poszly. Z ta praca to dobre pirownanie. Mi sie kojarzylo ze stolem do ruletki, kladziesz kase i uda sie lub nie.

    ABK, Nowa84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Ja byłam tak "wyluzowana" jeśli to można tak nazwać po którymś z transferów, że pewnie też się nie uda i kazałam mężowi planować pewnego rodzaju wycieczkę, dla której ciąża raczej byłaby wykluczona.
    I też to nic nie dało, w sensie "wyluzowanie" nic nie dało jeżeli chodzi o efektywność INV - oprócz kolejnych nieudanych transferów, a lekarz dosłownie rozłożył ręce i powiedział, że wszystko już zbadałam.
    I o ile (do wypowiedzi wyżej) jak ktoś mówi wprost, że zakończył leczenie ostatecznie (nie piszę, że walkę - jak wyżej) to jest niedowierzanie czy aby na pewno zamknął rozdział. Jak ktoś po wielu nieudanych próbach podejmuje np. 10 próbę nikt jakoś nie wątpi (w tą stronę), że na pewno tego chce, a może nie chce tylko podchodzi z jakiś innych powodów. I nikt nie napisze - "słuchaj, jesteś pewna? po kij Ci 10 transfer albo 5 procedura, wiesz znam takich co skończyli po 5 procedurze, są dalej bezdzietni i bardzo szczęśliwi, a hajsik zamiast na kliniki wydają na wycieczki/hobby/siebie i są bardzo szczęśliwi <3 , zrób tak i Ty.

    Ale pojechaliście na tą wycieczkę ?

  • ABK Autorytet
    Postów: 5049 4030

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam w tym tyg podchodzić do IUI (nic w porównaniu z ivf i tym co wy przechodzicie lub przeszłyście), usiadlam na fotelu, zmierzył wszystko i mowi ze nie ma sensu podchodzic bo szanse takie same jakbym naturalnie zaszla (plus dla niego, bo jak sam wskazał srednio to zgodne z polityka firmy ktora reprezentuje, tyle tylko ze w mojej ocenie zgodne z etyka). Ale nie wyjasnil dlaczego, i tak myslalam ze to przez nasze paramety i niewielkie szanse. Dopiero na powrocie zaczelam sprawdzac i dzis rano olśnienie raczej na endo 6mm nie da sie zajsc w ciążę ani naturalnie ani przy iui. Szkoda tylko ze nie powiedzial ze mam endo 2 dc 2mm i wiedzialabym ze nie ma sensu przyjezdzac nawet na kontrole.
    I tak było rozczarowanie lzy i zlosc, chociaz swiadomosc jest ze nie wyjdzie i mozg jest świadomy

    Ale ruletka jest w punkt

    Krakowska lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    age.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4694 4362

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaNaOvufriend wrote:
    Ale pojechaliście na tą wycieczkę ?

    Tak. Zaplanowaliśmy i oczywiście pojechaliśmy.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Tak. Zaplanowaliśmy i oczywiście pojechaliśmy.

    I jak było? Myślisz że to był dobry pomysł ?

  • ABK Autorytet
    Postów: 5049 4030

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaNaOvufriend wrote:
    I jak było? Myślisz że to był dobry pomysł ?

    Mam pytanie nie związane z tematem czy leczylas sie kiedykolwiek na depresje lub korzystałaś z pomocy psychologa

    Bo mnie tego typu komentarze jak Twoje doprowadzialy do szewskiej pasji jak bylam w trudnym momencie zycia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2022, 23:01

    Krakowska, Susannah, Kaśka Furiatka, Bea lubią tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    age.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4694 4362

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaNaOvufriend wrote:
    I jak było? Myślisz że to był dobry pomysł ?

    Nie oceniam tego. Zaplanowaliśmy tak jakby nie było ciąży i pojechaliśmy i tyle.

    ABK lubi tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Mam pytanie nie związane z tematem czy leczylas sie kiedykolwiek na depresje lub korzystałaś z pomocy psychologa

    Bo mnie tego typu komentarze jak Twoje doprowadzialy do szewskiej pasji jak bylam w trudnym momencie zycia.

    Nie.
    A co ci przeszkadza w prostych pytaniach ? Nie masz obowiązku odpowiadać, ale jestem ciekawa jaki masz problem z prostymi pytaniami.

  • ABK Autorytet
    Postów: 5049 4030

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaNaOvufriend wrote:
    Nie.
    A co ci przeszkadza w prostych pytaniach ? Nie masz obowiązku odpowiadać, ale jestem ciekawa jaki masz problem z prostymi pytaniami.

    Mnie tego typu pytania i dobre rady wpedzily w depresje
    A może wyjedz zrob, sobie przerwe, przemysl.
    Z pomocą psychologa wyszlam, ale widzę jakie pytania daja pożywkę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2022, 00:35

    Krakowska, stara Staraczka lubią tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    age.png
  • Asia2000 Autorytet
    Postów: 588 407

    Wysłany: 1 września 2022, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaNaOvufriend wrote:
    I jak było? Myślisz że to był dobry pomysł ?

    Dziwne pytanie. Z poczatku ominelam bo nie do mnie ale teraz mnie zaintrygowalo😂zaraz zaczniesz pytac co jadla itd. Nie wiem co to ma wniesc. Tu i teraz jest istotniejsze. Pytanie czy dobry pomysl to wpedzanie kogos w koniecznosc analizy co przy wakacjach, wyjazdach nie moze miec miejsca. Wyjazdy to relaks i skoro Krakowska na niego sie zdecydowala to znaczy ze w tamtym momencie byl dobrym pomyslem. Ja tak to widze.

    ABK, Susannah, stara Staraczka, Kaśka Furiatka, anna85 lubią tę wiadomość

  • Asia2000 Autorytet
    Postów: 588 407

    Wysłany: 1 września 2022, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaNaOvufriend wrote:
    Nie.
    A co ci przeszkadza w prostych pytaniach ? Nie masz obowiązku odpowiadać, ale jestem ciekawa jaki masz problem z prostymi pytaniami.
    Znam milion prostych pytan co moga zranic … ot takie banalne pytania. A w jakim celu byly zadane Twoje? Co chcialas nimi osiagnac?

    Krakowska, stara Staraczka lubią tę wiadomość

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4694 4362

    Wysłany: 1 września 2022, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie zraniły, jednak jest wywierana presja na kobiety i wpędzanie w poczucie wiecznej winy bo: nie wzięłaś img, nie poddałaś się szczepieniom, nie próbowałaś w Czechach/innej klinice, nie oddałaś naprawdę wszystkich oszczędności na leczenie, nie starałaś się do 30 transferów (tak, jest taka osoba której się udało akurat za 30, więc pięknie można podbijać poprzeczkę, prawda?).
    A wycieczka jak wycieczka, nie pierwsza, ja nie przepadam akurat za taką formą, ale chciałam dla męża. Było ok. Mężowi też się należy coś od życia. Naprawdę się cieszyłam gdy widziałam jak wszystko planuje i się cieszy. Zresztą miałam rację - i tak się nie udało. I nie miało prawo udać, nawet gdybym siedziała wszystkimi kopytami pod kocem nie ruszając się ani na milimetr.

    Nowa84, Asia2000, Przytulasek, Czterdziecha lubią tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4694 4362

    Wysłany: 8 września 2022, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podniosę bo myślę, że jest więcej osób, którym nie odpowiada "słodkie pierdzenie - zrób jeszcze sto badań i zmień 5 klinik, a na pewno doczekasz maluszka" albo jak określiła dosadnie inna koleżanka "sranie w banie".

    Nowa84, Kat_ka79 lubią tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Kat_ka79 Koleżanka
    Postów: 37 25

    Wysłany: 9 września 2022, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Podniosę bo myślę, że jest więcej osób, którym nie odpowiada "słodkie pierdzenie - zrób jeszcze sto badań i zmień 5 klinik, a na pewno doczekasz maluszka" albo jak określiła dosadnie inna koleżanka "sranie w banie".
    Dziękuję za to, że jesteś tak szczera. Nie udzielam się tutaj zbyt często ale Twoje posty zawsze czytałam z dużą uwagą. I z nich dowiedziałam się o wiele więcej niż od lekarzy (też jestem a raczej byłam już w GC). Pamiętam to rozczarowanie - kiedy lekarz mówił przy pierwszej inseminacji, że wszystko jest idealnie "byłoby cudem gdyby się Pani nie udało zajść". No to właśnie w moim przypadku ten cud się spełnił - nie zaszłam ani razu ani przy inseminacji ani przy INV. Najbardziej zawsze bolało mnie takiej bezduszne podejście lekarzy - nie udało się to trudno - robimy kolejny transfer - bez badań bo po co. To tutaj dowiadywałam się jakie badania zrobić. Twoje realistyczne podejście bardzo mi pomogło. W tym także aby powiedzieć dość. Ostatnio jak widziałam lekarkę jak przyjechała super wypasioną bryką a tu człowiek odkładał grosz do grosza aby była kasa na kolejne leki, suplementy, podejścia - a mój M powiedział wtedy - oj nie martw się to też Twoje auto i te super szpilki, które ma na sobie to też Twoje i ta super nowa torebka to też Twoja i tych wszystkich dziewczyn, które siedzą w tej poczekalni :) Dziękuję - dzięki Tobie dojrzałam do decyzji o zakończeniu tej drogi. Aktualnie jeszcze nie umiem przestawić się na nowy schemat myślenia ale sądzę, że niedługo i to nastąpi.

    ABK, Nowa84, Vsteria, DomiDomi, AgnieszkaH, Krakowska, Czterdziecha, anna85 lubią tę wiadomość

  • Nina42 Przyjaciółka
    Postów: 81 39

    Wysłany: 11 września 2022, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...
    Ja też czuje brak sił a najbardziej psychicznych ...
    Mam 42 l, jestem po drugiej stymulacji (w pierwszej nie uzyskano blastocysty, w drugiej zarodek nieprawidłowy).
    Wyniki mamy dobre, lekarze traktują przedmiotowo i za każdym razem mówią co innego...raz mówią że adopcja komórki, kolejnym razem ze proponują kolejna stymulacje choć nie wiadomo dlaczego się nie udaje...mówią że przez mój wiek...
    Postanowiliśmy z partnerem że będą dwie próby ...
    Ja czuje jakby mi ktoś wszystko z rąk odebrał , trudno mi się pogodzić ze to ma być koniec, trudno dopuścić te informacje....

    Partner nie wspiera,ja mam mnóstwo emocji, ciągle płacze ....
    Wiem że powinnam się czym innym zająć w życiu...ale zajmowanie się sobą i przyjemnościami wydaje się takie puste ...
    Związek się sypie ..
    Przykre to wszystko...
    Powodzenia wszystkim życzę

    Nina42
  • Nowa84 Ekspertka
    Postów: 181 120

    Wysłany: 11 września 2022, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety invitro to droga przepelniona rozczarowaniami :(

    Nina, czy myslalas o rozmowie z psychologiem? Czesto jest on dostepny bezkosztowo w klinice inv.

    Krakowska lubi tę wiadomość

  • ABK Autorytet
    Postów: 5049 4030

    Wysłany: 11 września 2022, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina42 wrote:
    Hej...
    Ja też czuje brak sił a najbardziej psychicznych ...
    Mam 42 l, jestem po drugiej stymulacji (w pierwszej nie uzyskano blastocysty, w drugiej zarodek nieprawidłowy).
    Wyniki mamy dobre, lekarze traktują przedmiotowo i za każdym razem mówią co innego...raz mówią że adopcja komórki, kolejnym razem ze proponują kolejna stymulacje choć nie wiadomo dlaczego się nie udaje...mówią że przez mój wiek...
    Postanowiliśmy z partnerem że będą dwie próby ...
    Ja czuje jakby mi ktoś wszystko z rąk odebrał , trudno mi się pogodzić ze to ma być koniec, trudno dopuścić te informacje....

    Partner nie wspiera,ja mam mnóstwo emocji, ciągle płacze ....
    Wiem że powinnam się czym innym zająć w życiu...ale zajmowanie się sobą i przyjemnościami wydaje się takie puste ...
    Związek się sypie ..
    Przykre to wszystko...
    Powodzenia wszystkim życzę

    Moim zdaniem idz jak najszybciej do psychologa bo inaczej skonczysz z ciezka depresja i wtedy sam psycholog bedzie za malo.
    I nie mow sobie ze Ty cos powinnas albo musisz, bo ani nie powinnaś ani nie musisz, co najwyzej możesz i chcesz. Ty tez jestes wazna dbanie o siebie i myslenie o sobie o przyjemnościach nie jest ani glupie ani puste. Jeśli to Ci pomoze wyjsc z emocjonalnego dolka to to zrob.
    Masz sie czuc piekna, pelnowartosciowa madra, myslec o sobie w samych superlatywach l

    Altair, Nina42, Przytulasek, Krakowska lubią tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    age.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4694 4362

    Wysłany: 15 września 2022, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina42 wrote:
    Hej...
    Ja też czuje brak sił a najbardziej psychicznych ...
    Mam 42 l, jestem po drugiej stymulacji (w pierwszej nie uzyskano blastocysty, w drugiej zarodek nieprawidłowy).
    Wyniki mamy dobre, lekarze traktują przedmiotowo i za każdym razem mówią co innego...raz mówią że adopcja komórki, kolejnym razem ze proponują kolejna stymulacje choć nie wiadomo dlaczego się nie udaje...mówią że przez mój wiek...
    Postanowiliśmy z partnerem że będą dwie próby ...
    Ja czuje jakby mi ktoś wszystko z rąk odebrał , trudno mi się pogodzić ze to ma być koniec, trudno dopuścić te informacje....

    Partner nie wspiera,ja mam mnóstwo emocji, ciągle płacze ....
    Wiem że powinnam się czym innym zająć w życiu...ale zajmowanie się sobą i przyjemnościami wydaje się takie puste ...
    Związek się sypie ..
    Przykre to wszystko...
    Powodzenia wszystkim życzę

    Ale nie tylko przyjemnościami można się zajmować. Można np. w wolontariat. Ja jestem (z przerwami) wolontariuszką od 16 lat. Teraz znowu gdzieś mnie powiało, robimy dużo sensownych działań, fajna ekipa i jest git. Szczerze mówiąc nawet nie mam czasu na rozmyślenia.
    Co do psychologa to jak z lekarzami to loteria. Ja bardzo polecam (za darmo w ramach Fundacji Ernesta) psycholog Monikę B. Konsultacje online. Ciężko mi zaimponować, a miałam kilku psychologów za sobą, ale ta kobieta jest naprawdę mądrą kobietą, nie patrzącą tylko od strony - na pewno się uda, myśl pozytywnie. Bardzo dużo mi pomogła. Podobno kwalifikują nie tylko osoby po poronieniach, ale także przy leczeniu INV więc można spróbować.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Czterdziecha Przyjaciółka
    Postów: 79 40

    Wysłany: 15 września 2022, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbować , żeby nie żałować kiedyś , ale nie dać się zatracić w tym wszystkim , nie dać się zwariować.
    Nina jak chcesz pogadać to śmiało

    Krakowska lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ