X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie..po co sie meczyc i przechodzic dwa razy.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, muszę się pożalić..
    Nie wytrzymałam i zrobiłam sobie test. Dobrze wiedząc, że będą dwie kreseczki tylko ze względu na zastrzyk, ale chciałam je po prostu zobaczyć. Nie robiłabym sobie w cale większej nadziei, ale chciałam zobaczyć jak wyglądają II kreski. I co? I G.. Nie ma 2 kresek. 6 dni po zastrzyku hcg się wypłukało:( A tak mnie napieprza podbrzusze, że chyba umrę, chodzę w rozpiętych spodniach. Nie wiem czy mam to traktować jako pozytyw, czy znów jakieś skutki uboczne leków:(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30... miejmy nadzieje ze cos sie dzieje ...sie zagniezdza albo cos...ja objawow nie mam rzadnych poza spaniem...na stojaco a co do testu zrobilam 8 dni po podaniu i mialam negatywny....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2013, 17:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, ale ty miałaś ovitrelle, a on się chyba krócej w organizmie utrzymuje:) Nic się nie bój, za niedługo zobaczysz dwie kreski:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym dziewczyny, "Pregnyl w dawce 5000 fałszuje testy nawet do 14 dni po podaniu, a w dawce 2500 do 7 dni." DO! Czyli jednej będzie fałszował 14 dni, a drugiej 6 dni:) Nosy do góry, będzie dobrze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    Miejmy nadzieje ze cos sie dzieje ...sie zagniezdza albo cos...ja objawow nie mam rzadnych poza spaniem...na stojaco a co do testu zrobilam 8 dni po podaniu i mialam negatywny....
    a zimno Ci nie jest?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest wlasnie ...w pracy mam temp 25 stopni...a mi zimno...pewnie przeziebienie..i jakis syf....na buzi..jak na okres

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamałam się... Dziewczyny które robią testy owulacyjne, możecie spojrzeć?
    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/822652853fcdb4609b96cf045cadebfd.jpg

    Moje testy... Słabo widać, więc może dodam komentarz: 8dc słaba kreska, 9dc mocniejsza trochę, 10dc najmocniejsza, ale dalej negatywny, 11dc taka jak w 9dc, 12dc (dziś) prawie nie widać...
    Kurde, co to może znaczyć? Że nie będzie w ogóle owulki czy, że mogła być ale np. rano (robiłam testy o 17)?
    W sumie jutro mam wizyte u gina, ale kurde głupio mi pokazywać te sikańce i pytać go o to:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu lepiej widać (na białym tle):
    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/1bcb895025be5ebc4073f439162e2b8a.jpg

    Wiem, wiem, jestem głupia, że nie na temat piszę, ale pomyślałam, że może któraś z was tak kiedyś miała i wie o co chodzi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro bedziesz wiedziala co z ta owulka...nie przejmuj sie na zapas...a te testy mi wychodzily jak tobie a gin potwierdzil owulke ...i cialko zolte , plyn w zatoce ...bedzie dobrze ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Madzia :) Tylko teraz ja wpisze minus to mi ten głupi program nie zaznaczy nic jakby co... Wrrr!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzis program ovulke przesunal i musialam wymusic wpisujac jak bylo...naprawde...wiec z temp ci zaznaczy bo ja nie zaznaczalam wogole testow owulacyjnych ....wiec programem nie ma co sie przejmowac ...bo i on moze sie mylic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    Jest wlasnie ...w pracy mam temp 25 stopni...a mi zimno...pewnie przeziebienie..i jakis syf....na buzi..jak na okres
    ja wszystkie ktore znam laski z forum to jak zaszly to spaly i im bylo strasznie zimno ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    Mi dzis program ovulke przesunal i musialam wymusic wpisujac jak bylo...naprawde...wiec z temp ci zaznaczy bo ja nie zaznaczalam wogole testow owulacyjnych ....wiec programem nie ma co sie przejmowac ...bo i on moze sie mylic

    Właśnie widziałam. Tylko ja nawet nie będę wiedziała jak to ręcznie zmienić:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Dzięki Madzia :) Tylko teraz ja wpisze minus to mi ten głupi program nie zaznaczy nic jakby co... Wrrr!
    ja kochana takie testy mialam w cyklach bez owulki;/ no ale widzisz sama co Madzia pisze, a wiec glowa do gory;)
    to moje z wczoraj:
    http://www.fotoszok.pl/show.php/1827415_2013-12-14-14.07.10.jpg.html
    i dzis:
    http://www.fotoszok.pl/show.php/1827416_2013-12-15-12.45.54.jpg.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No twoje są śliczne... Ech, czyli muszę jutro błagać o zastrzyk:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro napisz co i jak ...oby bylo tak jak u mnie... Moze da ci pregnyl..jak bedzie koniecznosc

    Dopiero zaczynam odczuwac klocie w dole brzucha...w kierunku jajnikow...pare dni spokoju bylo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2013, 18:22

  • GreenDot Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    Mi dzis program ovulke przesunal i musialam wymusic wpisujac jak bylo...naprawde...wiec z temp ci zaznaczy bo ja nie zaznaczalam wogole testow owulacyjnych ....wiec programem nie ma co sie przejmowac ...bo i on moze sie mylic
    mnie wlasnie tez przesunal owulke po dzisiejszym skoku temp,z 17 dc na 19dc., Dziwne bo w 17 dc mialam inseminacje, test potwierdzi i do tego dosc bolesnie ja odczulam... zaznaczylam wiec "ignoruj temp" i wrocilo do poprzedniego stanu. Moze ten skok to akurat zagniezdzenie?

    pabelka88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak bylo...

    pabelka88 lubi tę wiadomość

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwiewczyny u mnie bol jak [email protected] chyba nic z tego...

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ