Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie swedzi prawy cyc.;)

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    a u mnie co .. sama nie wiem temp. oszalała i poleciała pod niebo :P
    dziś skusiłam się na test i oczywiście pepino (10 - paskowy) bladzioch (robiłam pepino bo mi jeszcze jeden została) a bobo-test (25-płytkowy) negatywny. I nie wiem może owulacja była później i te 25 nie wykrywają jeszcze albo serio pepino wadliwy i w końcu ja na takie trafiłam :P
    Tutaj link do dzisiejszego wg. OF mam 14dpo http://zapodaj.net/9ae7a67b047a8.jpg.html
    no ale nie gdybam za chwilę się ogarniam i śmigam na hCg może uda się ładnie poprosić o wyniki między 12/13 :)

    pabelka88 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś bladzioch mniej blady!!!!!! oby to było to!!!! daj znać po wynikach hcg!!!!!!

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nadzieja89 Koleżanka
    Postów: 37 30

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za was kciuki :)

    pabelka88 lubi tę wiadomość

    ckai9jcgyabb74h4.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krew oddana wyniki koło 13stej :) się wszystko wyjaśni ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    życzę miłego dnia :) g10069.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Tigana Autorytet
    Postów: 359 239

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88, trzymam kciuki!
    Ja wczoraj byłam na podglądzie i mam znów dwa pęcherzyki, tym razem w różnych jajnikach, i endometrium też w porządku. Zaskoczyłam sie trochę, bo poprzednio strasznie czułam jajniki a tym razem nic, więc myślałam że stracony cykl...

    lamlamard20150706_-35_Nasza%20Niunia%20jest%20ju%C5%BC%20z%20nami%21.png
    34bw9jcg50dgoh06.png
  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Magda_lena88 i za wszystkie dziewczyny :)

    Czekamy na Ciebie :***
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo oby tak dalej...

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie Wynik Jedn. Min Max Norma

    HCG-beta ilościowo 3,04 mIU/ml 0 2 H



    Ciąża 0,2 - 1 tydzień 5 - 50
    Ciąża 1 - 2 tydzień 50 - 500
    Ciąża 2 - 3 tydzień 100 - 5000
    Ciąża 3 - 4 tydzień 500 - 10000
    Ciąża 4 - 5 tydzień 1000 - 50000
    Ciąża 5 - 6 tydzień 10000 - 100000
    Ciąża 6 - 8 tydzień 15000 - 200000
    Ciąża 8 -12 tydzień 10000 - 100000
    lekarz kazał brać 3x1 dup-ka i w czw. powtórzyć.. :|

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliziutko :)

    Czekamy na Ciebie :***
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze sie rozkreci.

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie wiem, jak to mi ładnie napisali na innym forum, że ponizej 5 to nie ciąża a ja w moim dniu cyklu już powinnam mieć min. 50 :| więc pozostaje liczyć na cud...

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc życze Ci tego cudu! :-)

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę cudu ;) ja miałam 3 betę 3 dni pozniej 90 ...a owulka byla dużo pozniej niż myślałam...

  • czarownica222 Przyjaciółka
    Postów: 94 27

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    no nie wiem, jak to mi ładnie napisali na innym forum, że ponizej 5 to nie ciąża a ja w moim dniu cyklu już powinnam mieć min. 50 :| więc pozostaje liczyć na cud...
    mi w szpitalu jak byłam to powiedzieli ze nawet powyżej 5 to nie ciąża więc pomalutku nie trać nadziei i módl sie przyrost bety, nie warto sie rozczarować wiem ze się łatwo mówi dlatego ja robię test dopiero w dniu @ co by mniej było wylanych łez a Tobie bardzo kibicuję i niech rośnie mały Brzdąc i nie robi nam psikusów a jutro proszę trzymać kciuki za mnie :) Powodzenia :)

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    Życzę cudu ;) ja miałam 3 betę 3 dni pozniej 90 ...a owulka byla dużo pozniej niż myślałam...
    mi się też wydaje, że owulacja mogła być później no ale pozostaje cierpliwie poczekać i jak @ się nie pojawi to w czw. powtórka i zobaczymy co się tam dzieje :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarownica222 wrote:
    mi w szpitalu jak byłam to powiedzieli ze nawet powyżej 5 to nie ciąża więc pomalutku nie trać nadziei i módl sie przyrost bety, nie warto sie rozczarować wiem ze się łatwo mówi dlatego ja robię test dopiero w dniu @ co by mniej było wylanych łez a Tobie bardzo kibicuję i niech rośnie mały Brzdąc i nie robi nam psikusów a jutro proszę trzymać kciuki za mnie :) Powodzenia :)
    tylko ja w tym cyklu też miałam robić test najwcześniej w terminie @ no ale że wczoraj miałam wizytę to zaryzykowałam.. a dziś powtórzyłam test z rana i był blady ale mocniejszy...zobaczymy. Powodzenia życzę jutro :)

    czarownica222, morelka lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • morelka Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Ja jutro smigam na monitoring posprawdzac czy wszystko popekalo, oby :)

    Niedoczynnosc tarczycy , Hashimoto, Pcos
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelka trzymam kciuki. Ja ide w piatek. Nie moge sie doczekac zeby zobaczyc co tam sie zadzialo. A tak z innej beczki: kiedy pojawiaja sie skutki uboczne po clo? Jestem cztery dni po ostatniej tabletce i czuje sie okropnie. Spie na stojaco. Chcialam troche pocwiczyc i nie moglam sie podniesc z podlogi. I jeszcze ten zamet w glowie. Czy to normalne? Mojej hipochondrii nie trzeba wiele zeby ja nakarmic :-)

‹‹ 350 351 352 353 354 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ