Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Anonimowa555 Przyjaciółka
    Postów: 65 46

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jutro dam Wam znac co i jak :) Obiecuje ! Asiek 191'~ Trzymam kciuki zeby Wam sie udalo ,najwazniejsze ze w tym cyklu cos sie ruszylo i masz szanse na dzidziusia :) :)Trzymajcie sie cieplutko :* do jutra !

    :* :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    scarllet wrote:
    @
    nowy cykl nowe nadzieje :p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiek fajnie :)
    ja jutro idę na usg, też w 12 dc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    asiek fajnie :)
    ja jutro idę na usg, też w 12 dc :)
    czekamy na informacje :)

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtorzylam test po kolejnych 3dniach i nadal nawet cienia cienia nie uswiadczylam :( ciekawa tylko jestem co z @. Owu mialam 12 dc a dzis jest 26dc. Obie fazy powinny byc rowne a nie sa. Kurcze, te nowe leki. Nic teraz nie wiem :/

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz mi zakupil pierzge. Bede teraz szamac. Mam nadzieje, ze to zjadliwe bedzie ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka a bierzesz dhupaston albo luteine?

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie biore. Nie wypisuja mi. A co?

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Nie biore. Nie wypisuja mi. A co?
    a to jak naturalny jakby cykl to pewnie trzeba poczekac na @ ale moze bedzie +

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam @ bez wywolywania teraz. Tylo owu mialam do tej pory 16-17 dc, a teraz 12, bo ten nowy gin "peka" 20mm pecherzyki, a poprzedni "pekal" 25-26mm. Stad ta roznica w dniach teraz. Mniej dni rosly po prostu, ale 2 faze mialam 13-14 dni. Dzis jest 14 dzien drugiej fazy wlasnie i nie ma @ ani nic jej nie zapowiada. Plamienia nie ma, brzuch i plecy nie bola... Tylko oko mnie boli :/ nie wiem wlasnie czy mimo wczesniejszej owu cykl moze trwac i tak 31 dni jak zawsze...

    Przy jakich wielkosciach pecherzykow dostajecie pregnyl/ovitrelle? Bo u moich dwoch lekarzy jest znaczna roznica. Jeden daje wlasnie przy 25-26 mm a drugi 19-20... To chyba spora roznica...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nigdy nie dostałam nic na pęknięcie...

  • Amberla Autorytet
    Postów: 1195 3386

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje DLA wsystkich zaciazanych. Jak znajde cczas to poczytam co u was :) Mnie bardziej zastanawia co sie dzieje u mnie. Okres dostalam w sobote popoludniu alr calkowicie bezbolesny. Wczoraj popoludniu juz czysto a dzis rano znow cos ale niewiele jak wczesniej I zero bolu. Tempka w nd I pon 36.8 a dzis 36.9. Nie Wiem co sie dzieje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka mi lekarz nie daje na pekniecie, ale mi pekaja okolo 26-28, mi lekarz mówił, żeby grunt było minimum 18 mm w gore i jest ok. Moze przez ten wirus Ci sie opoznia?


    Amberla moze to plamienia na implantacje? Oby, czego zycze :)

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzis do gina na 21.30...hehe.jeszcze nie bylam u lekarza tak puzno! Ciekawe co powie.pewnie Hsg znowu przelozy na za miesiac,ale wczoraj powiedzialam rozzalona mezowi o tej sytuacji i on z usmiechem na buzi powiedzial ze nie bedzie potrzebne juz za miesiac hsg bo bede w ciazy...haha.
    Tak z tym ze ja co miesiac sobie to powtarzam-tym razem sie uda...
    Ja zastrzyk na pekniecie dostawalam roznie od 20-24mm.

    olka30 lubi tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka faktycznie tak późno to nawet ja nie byłam :P ale zobaczysz co Ci powie, nie martw się na zapas :*

    Fajnie, że Mąż taki optymista, a może akurat ma rację ;) choć wiem co czujesz bo ja też tak co cykl sobie powtarzam..

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ze mam Was,i zawsze moge na was liczyc!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Fajnie ze mam Was,i zawsze moge na was liczyc!
    i na meza :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie i na Męża :D

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Przy jakich wielkosciach pecherzykow dostajecie pregnyl/ovitrelle? Bo u moich dwoch lekarzy jest znaczna roznica. Jeden daje wlasnie przy 25-26 mm a drugi 19-20... To chyba spora roznica...
    Kilkakrotnie pytałam kilku ginów i zawsze opinia była taka, że można "pęknąć" i takie i takie, ale biorąc pod uwagę fakt, że najbardziej zdolne do zapłodnienia są te w okolicy 22 mm, to Twój teraźniejszy gin w lepszym momencie podaje pregnyl/ovitrelle. Od podania zastrzyku do pęknięcia mija jeszcze jakiś czas, więc osiągają idealną wielkość :)

    U mnie pękają samoistnie (dzięki Bogu!). W poprzednich dwóch cyklach rosły do 26-28 i pękały i mimo współżycia dokładnie w punkt, nic z tego. W tym cyklu pękł w okolicach 22 mm i bez współżycia na czas, a tu BUM. Także bądź dobrej myśli kochana :)

    Anatolka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
‹‹ 407 408 409 410 411 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ