CLO
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualnyagania wrote:Ja mam clo i duphaston od 16dc, też nie miałam mieć w tym cyklu monitorignu. Co daje w takim razie luteina/duphaston w razie gdyby torbiel się pojawił?
Jeśli mi się uda to umówię się na usg w piątek, tak w razie czego. -
nick nieaktualny
-
agania wrote:Ja mam clo i duphaston od 16dc, też nie miałam mieć w tym cyklu monitorignu. Co daje w takim razie luteina/duphaston w razie gdyby torbiel się pojawił?
Jeśli mi się uda to umówię się na usg w piątek, tak w razie czego. -
nick nieaktualnypaola87 wrote:Jak nie chcecie koniecznie wiedzieć czy i kiedy jest owulacja, żeby nie żyć pod presją, tylko kochać się bez pamięci to też ok:) Tylko wtedy koniecznie monitoring na początku kolejnego cyklu, żeby sprawdzić czy wszystko ok i czy można brać clo w kolejnym cyklu. Ja osobiście wolałabym monitorować, nie tyle po to żeby wiedzieć kiedy i o której:) ale żeby wiedzieć kiedy podać coś na pęknięcie, bo mi same nie pękną.
-
paola87 wrote:Jak nie chcecie koniecznie wiedzieć czy i kiedy jest owulacja, żeby nie żyć pod presją, tylko kochać się bez pamięci to też ok:) Tylko wtedy koniecznie monitoring na początku kolejnego cyklu, żeby sprawdzić czy wszystko ok i czy można brać clo w kolejnym cyklu. Ja osobiście wolałabym monitorować, nie tyle po to żeby wiedzieć kiedy i o której:) ale żeby wiedzieć kiedy podać coś na pęknięcie, bo mi same nie pękną.
Ja pójdę na pewno, będę wtedy w 16dc akurat. A pójść na początku kolejnego cyklu niebardzo mogę, bo zaczynam clo od 2dc to nie ma kiedy
moja gin po prostu nie kazała mi przychodzić w pierwszym cyklu z clo, bo chciała pewnie żebym wyluzowała. Ale tak się teraz wystraszyłam, że idę i koniec! -
agania wrote:Ja pójdę na pewno, będę wtedy w 16dc akurat. A pójść na początku kolejnego cyklu niebardzo mogę, bo zaczynam clo od 2dc to nie ma kiedy
moja gin po prostu nie kazała mi przychodzić w pierwszym cyklu z clo, bo chciała pewnie żebym wyluzowała. Ale tak się teraz wystraszyłam, że idę i koniec!
Tyle, że USG w pierwszych dniach cyklu jest oczywiście bardziej niekomfortowe niż normalnie:) -
nick nieaktualnyAnatolka wrote:To dobrze
ja sie zapisalam na joge
juz raz bylam i bylo super
ale moja endomenda wczoraj zmierzona jest okraglutka i ma 3cm. Rosnie parszywa
za miesiac robimy sztuczna menopauze na 3 miesiace w miedzyczasie mi ja odbarcza.
Zadusic cholere! Endomende znaczy. Slyszalam wlasnie o tej sztucznej menopauzie. Ze pomaga przy endometriozie. Ja nie mialam
aszka lubi tę wiadomość
-
paola87 wrote:Zawsze można jeszcze sprawdzić 1 dc lub 2 dc przed wzięciem tabletki. Chyba że wcześniej na monitoringu wyjdzie, że była owulacja i wszystko ładnie pięknie:)
Tyle, że USG w pierwszych dniach cyklu jest oczywiście bardziej niekomfortowe niż normalnie:)
No właśnie, jakoś mi się nie uśmiecha iść z @dlatego pójdę jutro jeśli się wcisnę.
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
Udało mi się wcisnąć na wtorek, to będzie mój 20dc. Nieważne w sumie który, chce tylko wiedzieć czy wszystko jest w porządku.
Myślę, że raczej nic mi nie jest, owulacji nie miałam, ale wiem, że to nie idzie w parze i mogło mi coś urosnąć. Zobaczymy we wtorek.
Amus87 lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualnyagania wrote:Udało mi się wcisnąć na wtorek, to będzie mój 20dc. Nieważne w sumie który, chce tylko wiedzieć czy wszystko jest w porządku.
Myślę, że raczej nic mi nie jest, owulacji nie miałam, ale wiem, że to nie idzie w parze i mogło mi coś urosnąć. Zobaczymy we wtorek.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 12:59
-
nick nieaktualny
-
aszka wrote:
No, pierwszy cykl miałam odpuścić i przyjść dopiero w drugim na monitoring. Powiedziała tylko, że gdybym źle się czuła lub bardzo bolały jajniki to mam natychmiast przyjść. Ale ja i tak pójdę, bo nigdy nic niewiadomo.aszka lubi tę wiadomość
-
Trochę z innej beczki. Myślicie, że bromergon lub clo mogą podwyższać temperaturę? Mam w tym cyklu cały czas wysoką tempkę i nie wiem o co chodzi... do tego ból piersi w całym cyklu (ale myślę, że po clo). Pewnie się dowiem jak pójdę do lekarza... mam nadzieję...
-
agania wrote:Trochę z innej beczki. Myślicie, że bromergon lub clo mogą podwyższać temperaturę? Mam w tym cyklu cały czas wysoką tempkę i nie wiem o co chodzi... do tego ból piersi w całym cyklu (ale myślę, że po clo). Pewnie się dowiem jak pójdę do lekarza... mam nadzieję...
Zajrzyj do skutkow ubocznych na ulotce. Moze tam cos wspomnieli o tym...