X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • SzewskaPasja Autorytet
    Postów: 320 413

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni555 wrote:
    tak sobie to komentuję to wszystko, bo zaczyna mi się ulewać, ciekawa jestem jakie inne alternatywne metody będą wspierane przez dofinansowanie ? takie są zapowiedzi, że rząd zobowiązał sie do dokładania do innych alternatywnych metod.

    Nie wierzę, że Radziwiłł nie wie, że dla in vitro nie ma alternatywy. Pewnie znów będą wałkować tę naprotechnologię ...... Przecież dzięki tej super metodzie urodziło się, podobno, 400 dzieci w ciągu 6 lat ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 20:25

    ewlinaaa85, ewa84 lubią tę wiadomość

    Invicta Wrocław I procedrua -brak komórek, II procedura 4 komórki, 2 zarodki :(, :(
    wrzesień 2016 - Vitrolive Szczecin - krótki protokół, priming estrogenowy, 12 komórek, 5 zarodków

    2qx4tls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane rusza sie cos u Was w klinikach?

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nawet nie dzwonie do swojej, nie chce się denerwować, po nowym roku się pofatyguję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 19:52

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas chyba decyzja podjeta, w poniedziałek M ma umowione spotkanie z kierowniczka invicty, zobaczymy jakie info przyniesie, jesli złe dla nas to bedziemy sie starac uciec do Krakowa jednak...

    mysza89, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    u nas chyba decyzja podjeta, w poniedziałek M ma umowione spotkanie z kierowniczka invicty, zobaczymy jakie info przyniesie, jesli złe dla nas to bedziemy sie starac uciec do Krakowa jednak...
    oj nie wypuszczą Was z rąk bo im kasa ucieknie pewnie powie wam to co mi ze w innej klinice wpiszą was na koniec i bez sesnu sie przenosic a u nich w 1 kwartale roku sie spotkacie tsk bynajmniej myślą ,,,

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochane rusza sie cos u Was w klinikach?

    Ja na razie boję się dowiadywać.
    16.12 mam wizytę, więc się wszystkiego dowiem
    liczę chociaż na jedno podejście

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    oj nie wypuszczą Was z rąk bo im kasa ucieknie pewnie powie wam to co mi ze w innej klinice wpiszą was na koniec i bez sesnu sie przenosic a u nich w 1 kwartale roku sie spotkacie tsk bynajmniej myślą ,,,
    Maz nie omieszka o tym wspomnieć ze mamy sie z zamiarem przeniesienia... A znajac jego jak ta mu powie co innego niz we wrześniu to zrobi jej tam piekło ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 a dzwoniłaś już do Krakowa? Orientowałaś się jak tam sytuacja wygląda. Z tego co wiem to tam nie było w ogóle takiego czegoś jak lista :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Ania1986 a dzwoniłaś już do Krakowa? Orientowałaś się jak tam sytuacja wygląda. Z tego co wiem to tam nie było w ogóle takiego czegoś jak lista :)
    Tak, dzis dzwoniłam, jak bedziemy wiedzieć na czym stoimy to mamy dzwonić i bedziemy ustalać co u jak ale na styczeń mamy bankowe przejecie nas przez artvimed jeśli u nas poleca w uja

    ewlinaaa85, mysza89, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Tak, dzis dzwoniłam, jak bedziemy wiedzieć na czym stoimy to mamy dzwonić i bedziemy ustalać co u jak ale na styczeń mamy bankowe przejecie nas przez artvimed jeśli u nas poleca w uja
    Ooo no to świetnie że, tak bezproblemowo to można załatwić :D To daj znać jak już będziesz wiedziała :) powodzenia

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Tak, dzis dzwoniłam, jak bedziemy wiedzieć na czym stoimy to mamy dzwonić i bedziemy ustalać co u jak ale na styczeń mamy bankowe przejecie nas przez artvimed jeśli u nas poleca w uja
    to super oby ten Kraków wypalił a do invikty wyślij męża godny przeciwnik :D mnie juz dzis w o od razu przepraszała ze mi transfer spadnie ale nie sprawdzili badac cytologii etc. zanim sie odezwałam :D.


    dzis była dziewczyna pytała o styczen usłyszała ze oni jeszcze nic nie wiedza i będą dzwonic ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2015, 16:30

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    to super oby ten Kraków wypalił a do invikty wyślij męża godny przeciwnik :D mnie juz dzis w o od razu przepraszała ze mi transfer spadnie ale nie sprawdzili badac cytologii etc. zanim sie odezwałam :D.


    dzis była dziewczyna pytała o styczen usłyszała ze oni jeszcze nic nie wiedza i będą dzwonic ...
    No to widzę ze u Ciebie tez lipa,bo rozumiem ze cykl musisz czekać jeszcze na crio? A co z lista kiedy Cie wpiszą? Dramat jakis :/

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    No to widzę ze u Ciebie tez lipa,bo rozumiem ze cykl musisz czekać jeszcze na crio? A co z lista kiedy Cie wpiszą? Dramat jakis :/
    no niestety musze czekac tak dowalają z badaniami ze krio kosztuje wiecej niz cykl stymulowany :/ mnie na liste wpiszą po ostatnim krio potwierdzonym negatywną beta mimo ze w lipcu mi na maila napisali ze jestem wpisana na liste takze w ogóle w czarnej dupie jestem :/

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo żyje tu ktoś jeszcze? ;)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja melduje się, że jeszcze żyje ale nie jest dobrze dopada mnie depresja jest mi mega źle całymi dniami płacze, siedze przed kompem. wczoraj pokłóciłam się z mężem, że on powoli ma już dość mojej obsesji - ciąża. powoli dochodzi do mnie, że nadzieja na dzieciątko odchodzi ode mnie :( źle mi

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesci sa dobre tylko dla 3 procedur bo prawdopodobnie tylko one zostana dokonczone, 2 i 1 na procedure maja szanse zerowe ;( takie info z invicty i prawdopodobnie we wszystkich klinikach tak będzie

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Wiesci sa dobre tylko dla 3 procedur bo prawdopodobnie tylko one zostana dokonczone, 2 i 1 na procedure maja szanse zerowe ;( takie info z invicty i prawdopodobnie we wszystkich klinikach tak będzie
    to pięknie :/ a jeszcze mnie Pani doktor zapewniała ze na pewno się załapiemy ...:( i co teraz zrobicie ?

    józefka jakbym czytała o sobie :( przykro mi że Ciebie też to dopadło :(

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    ja melduje się, że jeszcze żyje ale nie jest dobrze dopada mnie depresja jest mi mega źle całymi dniami płacze, siedze przed kompem. wczoraj pokłóciłam się z mężem, że on powoli ma już dość mojej obsesji - ciąża. powoli dochodzi do mnie, że nadzieja na dzieciątko odchodzi ode mnie :( źle mi

    u mnie to samo. niby czekam na styczeń, ale perspektyw kolejnych świąt w pustym domu, bez brzuszka, i z "życzliwymi" życzeniami rodziny przeraża mnie. wydaje mi się, że nigdy nie będę matką. nawet przestałam się o to modlić, bo i tak nikt mnie nie wysłuchuje...

    age.png
  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ja mam wrażenie ze oni sobie jaja robią mam doła :-( i mam dość Wszystkiego wybieraja pary jak im się podoba i nie patrza na sytuacje tylko masowo chcac zarobic jak najwięcej

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    u mnie to samo. niby czekam na styczeń, ale perspektyw kolejnych świąt w pustym domu, bez brzuszka, i z "życzliwymi" życzeniami rodziny przeraża mnie. wydaje mi się, że nigdy nie będę matką. nawet przestałam się o to modlić, bo i tak nikt mnie nie wysłuchuje...
    niestety sie zgodze już dawno przestałam sie modlić chodzić do kościoła ...te święta tez mnie przerażają ja nie mam czego świętowac mam dosc ryku przy życzeniach wigilijnych ...nie chce juz nigdzie isc w te święta najchętniej zostałabym w domu pod kocem ze zgaszonym światłem.z butelką wina w ręku ..:(

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ