X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    niestety sie zgodze już dawno przestałam sie modlić chodzić do kościoła ...te święta tez mnie przerażają ja nie mam czego świętowac mam dosc ryku przy życzeniach wigilijnych ...nie chce juz nigdzie isc w te święta najchętniej zostałabym w domu pod kocem ze zgaszonym światłem.z butelką wina w ręku ..:(

    Dokładnie. my chcielismy nawet gdzieś wyjechać w tym roku, żeby się odciąc od tego wszystkiego. Ale oczywiście mamy zaraz podniosły lament, jak to nas nie będzie w święta. daliśmy za wygraną, ale teraz bardzo żałuję.

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    to pięknie :/ a jeszcze mnie Pani doktor zapewniała ze na pewno się załapiemy ...:( i co teraz zrobicie ?

    józefka jakbym czytała o sobie :( przykro mi że Ciebie też to dopadło :(
    Teraz juz nic,właśnie dzwonilam do Krakowa i mamy dzwonić w styczniu a jeszcze w piątek byla inna gatka ;(
    Mam dość tego pierdolonego zycia ;(

  • MatyldaG Autorytet
    Postów: 1928 2090

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny... dołączam się do wątku. Dziś zapisalismy się w kolejce do Macierzyństwa w KRK. Termin na początek kwietnia. Mysle ze wczesniej podejdziemy do pierwszego podejscia komercyjnie korzystajac z refundacji lekow.
    Ale... mam torbiel endometrialną 4 cm na lewym jajniku, doktor powiedzial, ze taka jest jeszcze dopuszczalna.. czy ktoras z Was podchodzila do in vitro z torbiela? jak ona w ogole zareaguje na stymulacje?

    Franek i Antek 36+0 2560 i 2710 kg
    UC1Cp1.png
    Endometrioza IV st., problem męski
    17.V.16 crio transfer blastki 411 :(
    18.VI.16 crio bl 321 i bl 2 :) bHCG:9dpt 734 11dpt 1871 biją dwa <3 <3 :)
    Mamy 3 mrożaczki <3

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Teraz juz nic,właśnie dzwonilam do Krakowa i mamy dzwonić w styczniu a jeszcze w piątek byla inna gatka ;(
    Mam dość tego pierdolonego zycia ;(
    ja tez bede do nich w styczniu dzwonic a invikcie nie możecie tego popuścić czekaliscie od wrzesnia oni wam zabrali sanse na leczenie pół roku to dużo ...oni wzieli za was kase za 1 procedure w chwili kwalifikacji...

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • MatyldaG Autorytet
    Postów: 1928 2090

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a widzialyscie ten artykul?

    http://wyborcza.pl/1,75968,19303327,prokreacja-wedlug-ministra-zdrowia.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

    Franek i Antek 36+0 2560 i 2710 kg
    UC1Cp1.png
    Endometrioza IV st., problem męski
    17.V.16 crio transfer blastki 411 :(
    18.VI.16 crio bl 321 i bl 2 :) bHCG:9dpt 734 11dpt 1871 biją dwa <3 <3 :)
    Mamy 3 mrożaczki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem klinik. Czy to nie jest czasami tak że, pierwszą procedurę muszą wam zapewnić jeżeli dostało się kwalifikację?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonilam do MZ jesli nas nie dopuszcza mamy pisac oficjalnie pismo do MZ i beda to wyjaśniać. Tyle sie dowiedzialam.

    mysza89, ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja teraz moge od nich rzadac umowy? Bo przy kwalifikacji nic nie dostałam, a chciałabym miec ja jednak w domu

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny ja teraz moge od nich rzadac umowy? Bo przy kwalifikacji nic nie dostałam, a chciałabym miec ja jednak w domu
    teraz musisz od nich rządać umowy i pisz oficjslną skarge niech wyjaśniają sprawe nie czekaj działaj na "gorąco" nakwalifikowali ludzi zgarneli kase walcz ....mu tez mamy swoje uczucia i prawa a nie tylko oni ... dzis w dd tvn był program teraz to kliniki maja zapewnic osobą zakwalifikowanym fundusze ... walcz z nimi nie popuść im tego ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2015, 14:17

    lipa, ewlinaaa85, muriella lubią tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    teraz musisz od nich rządać umowy i pisz oficjslną skarge niech wyjaśniają sprawe nie czekaj działaj na "gorąco" nakwalifikowali ludzi zgarneli kase walcz ....mu tez mamy swoje uczucia i prawa a nie tylko oni ... dzis w dd tvn był program teraz to kliniki maja zapewnic osobą zakwalifikowanym fundusze ... walcz z nimi nie popuść im tego ...
    Ja jestem w takim szoku ze nawet nie wiem jak sie za to zabrac wszystko :(
    Ty masz kochana umowę od nich? Bo ja właśnie dzwonilam na infolinie to babka powiedziala ze jest tylko regulamin i oswiadczenie jako dokument.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2015, 14:33

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tragedia normalnie znów kazali nam czekać. Dzis kolezanka jeszcze mi mowila zeby w Opolu spróbować myślicie ze mozna się przenieść jak nas tak potraktowali?

    Ania1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muriella wrote:
    Tragedia normalnie znów kazali nam czekać. Dzis kolezanka jeszcze mi mowila zeby w Opolu spróbować myślicie ze mozna się przenieść jak nas tak potraktowali?
    Sorki polubilam żeby dqc Ci znac ze odpisalam.

    Ale jak to przecież mieliscie niby zaczynać? To jak was odwolali,co powiedzieli?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Opolu juz dawno nie ma miejsc :( bo kazda normalna klinika kwalifikujac pare mrozila dla niej kase na 3 procedury tylko mieliśmy pecha ze trafilismy w takie gowno za przeproszeniem. Mozna sie przenieść w każdej chwili jesli dana klinika będzie Cie chciala przejąć, tylko jak juz to przenosiny trwaja ok 2-3 tyg noi trafia sie na koniec kolejki a wiec dla nas to i tak na jedno wychodzi :/

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę nad regularnymi spotkaniami u psychoanalityka, chciałbym się choć na chwilę wyłączyć, może cholera mąż ma rację, już sama nie wiem :( tata powiedział mi, że jak do czerwca nie będzie dla mnie kasy i co za tym idzie procedury nie będę miała, chce nam zasponsorować ale ja nie chce brać od niego kasy :(

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    myślę nad regularnymi spotkaniami u psychoanalityka, chciałbym się choć na chwilę wyłączyć, może cholera mąż ma rację, już sama nie wiem :( tata powiedział mi, że jak do czerwca nie będzie dla mnie kasy i co za tym idzie procedury nie będę miała, chce nam zasponsorować ale ja nie chce brać od niego kasy :(

    nie wiem czy korzystałas kiedykolwiek z pomocy psychiatry/psychologa? ja tak, bo niestety od lat mam nerwicę lekową z epizodami depresji. kilka wizyt u psychologa bardzo mi pomogło swego czasu. teraz nam dokladnie swoją psychike, potrafię przeiwdzieć nadchodzacy kryzys i wtedy sięgam po leki. teraz właśnie mam taki dołek po nieudanej procedurze. z całą paletą objawów fizycznych.
    Nie wzbraniaj się przez psychonanalitykiem, jeśli czujesz, że tego potrzebujesz. Psychika jest tak krucha. ciało po tych wwzystkich hormonach wyleczysz raz dwa, z głową i sercem jest o wiele gorzej.

    age.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Ja jestem w takim szoku ze nawet nie wiem jak sie za to zabrac wszystko :(
    Ty masz kochana umowę od nich? Bo ja właśnie dzwonilam na infolinie to babka powiedziala ze jest tylko regulamin i oswiadczenie jako dokument.
    ja też nie mam nic ... bede od stycznia walczyc o kraków ...te 2-3 tygodnie przeniesienia mnie nie zbawią może podejde pojade najpierw na prywatna konsultacje i wypytam co i jak ...mi powiedzieli ze mamy zagwarantowane 3 procedury i jak sie nie wywiążą będą płacić duże kary pieniężne ...



    muriella jak to? odwołali was???

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    W Opolu juz dawno nie ma miejsc :( bo kazda normalna klinika kwalifikujac pare mrozila dla niej kase na 3 procedury tylko mieliśmy pecha ze trafilismy w takie gowno za przeproszeniem. Mozna sie przenieść w każdej chwili jesli dana klinika będzie Cie chciala przejąć, tylko jak juz to przenosiny trwaja ok 2-3 tyg noi trafia sie na koniec kolejki a wiec dla nas to i tak na jedno wychodzi :/

    A więc tak jak pisalam ze mamy miec na koniec listopada spotkanie zadzwonili ze musza przełożyć przelozyli na 4-go wiec poszlismy okazalo sie ze musza nas odwlwc bo wcześniej bylo miejsce teraz juz nie ma jak zapytalam dlaczego to tak dziala to powiedzieli ze wybieraja pary z dobrymi wynikami ktorzy maja szanse zajść za pierwszym razem dla mnie to dziwne podejscie maz zrobil awanture ze tak się ludzi nie traktuje itp niby przeprosili mowiac ze musza teraz finansowo ogarnac sytuacje bo nikt nie spodziewal się takich sytuacji i ze jak tylko cos będzie wiadomo dadza znac od jednej babki dowiedzialam sie ze jest za dużo par i jak tylko ktos rezygnowal to zaraz wciskali inne pary i my podobno jestesmy taka wcisnieta para a teraz. Nie wiem juz co robic dla mnie to koszmar jakis i bzdury

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2015, 16:43

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muriella wrote:
    A więc tak jak pisalam ze mamy miec na koniec listopada spotkanie zadzwonili ze musza przełożyć przelozyli na 4-go wiec poszlismy okazalo sie ze musza nas odwlwc bo wcześniej bylo miejsce teraz juz nie ma jak zapytalam dlaczego to tak dziala to powiedzieli ze wybieraja pary z dobrymi wynikami ktorzy maja szanse zajść za pierwszym razem dla mnie to dziwne podejscie maz zrobil awanture ze tak się ludzi nie traktuje itp niby przeprosili mowiac ze musza teraz finansowo ogarnac sytuacje bo nikt nie spodziewal się takich sytuacji i ze jak tylko cos będzie wiadomo dadza znac od jednej babki dowiedzialam sie ze jest za dużo par i jak tylko ktos rezygnowal to zaraz wciskali inne pary i my podobno jestesmy taka wcisnieta para a teraz. Nie wiem juz co robic dla mnie to koszmar jakis i bzdury
    jak wybierają pary z dobrymi wynikami? a oni to co Bogowie ? wiedz@ ze sie nie uda nawet bez stymulacji bo to ze wiedza ze sie nie uda bez transferu juz wiem .... im już do reszty odwaliło ? i co teraz z Wami ? te swoje przepeaszam to mogą sobie w tyłek wsadzic mogli nie kwalifikowac jak nie mają teraz kasy ...
    przecież to wszystko to nie totolotek ,...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2015, 16:57

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    jak wybierają pary z dobrymi wynikami? a oni to co Bogowie ? wiedz@ ze sie nie uda nawet bez stymulacji bo to ze wiedza ze sie nie uda bez transferu juz wiem .... im już do reszty odwaliło ? i co teraz z Wami ? te swoje przepeaszam to mogą sobie w tyłek wsadzic mogli nie kwalifikowac jak nie mają teraz kasy ...
    przecież to wszystko to nie totolotek ,...


    Nie wiem bo kazali czekac na telefon jak maz awanture zrobil ze to zglosimy dalej ale sil mi brak juz na to wszystko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2015, 17:02

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muriella wrote:
    Nie wiem bo kazali czekac na telefon jak maz awanture zrobil ze to zglosimy dalej ale sil mi brak juz na to wszystko
    wierze ,że nie macie sił strasznie mi przykro :( trzymaj sie nie możecie im tego odpuścić i czekac na ich telefon ...:/ bardzo dobrze mąż zrobił moze jak ludzie zaczną z nimi walczyc i pisać skargi pójdą po rozum do głowy ...ja im tez nie dam sie zbyć łatwo i uwieżcie że porusze niebo i ziemie by sie dowiedzieli jak traktuje nas klinika ...

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ