X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze dziś rozmawiałam z koleżanką, że codziennie walcze ze sobą żeby nie zadzwonić do kordynatorki co ze mną. Kumpela mnie pocieszała a po 30 minutach nagle dryń dryń, patrze a tu koordynatorka czy jestem zainteresowana bo mogę startować już teraz :) z tego wszystkiego wizyte umowiłam na 27 stycznia a ja jutro dostanę @ i chyba muszę przesunąć teraz wizytę o pare dni ale co tam pare dni w tą czy w tą :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    doczekałam się dziewczynki startuje z 2 procedurą. 27.01 mam wizytę zamówioną u lekarza :)
    super!!!
    doczekałaś się :)

    józefka lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    doczekałam się dziewczynki startuje z 2 procedurą. 27.01 mam wizytę zamówioną u lekarza :)

    super
    może znowu ruszymy ze stymulacją razem :-)
    ja zaczynam ok 12.02 :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2016, 18:54

    urocza, józefka lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni byłoby super :) ale wszystkiego dowiem się w piatek na wizycie. musiałąm przełożyć 0 2 dni wizytę bo @ przyszła i przez to jestem miesiąc na pewno do tyłu bo czekać mnie bedzie pewnie miesiąc antyków ale i tak jestem przeszczęśliwa :)

    Aneczkaa99 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie możesz czekać bez antyków?
    dlaczego lekarze Wam dają antyki??
    Ja mam bez
    Czekam teraz ten cykl i ruszam od nowego

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni chodzi o wyciszenie jajników przed stymulacją czy jakoś tak. Ale spytam się na wizycie czy można by było pominąć ten etap. Fajnie by było jakbyśmy znów razem równo szły. Zawsze to raźniej :)

    Reni lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanko do tych dziewczyn do któych telefon raczył zadzwonić z dobrymi wiadomosciami. Mam w piatek wizyte u lekarza i jak dobrze pójdzie to od razu rozpiszą mi leki (mam taką nadzieje) i moje pytanko jest mianowice takie czy przy 2 (3) procedurze powtarzałyście jakieś badania przed rozpisaniem leków czy lecieli wg wcześniejszej procedury.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefka pewnie wirusologia do powtórzenia zgodnie z nowymi wytycznymi. A reszta to już w zależności od kliniki . W niektórych wymagane jest powtórzenie AMH, cytologii, czystości pochwy.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cytologie robiłam w listopadzie więc spoko czyli jakas szansa jest że rozpiszą mi leki jednak na tej wizycie. Chodziło mi o badania hormonów :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    mam pytanko do tych dziewczyn do któych telefon raczył zadzwonić z dobrymi wiadomosciami. Mam w piatek wizyte u lekarza i jak dobrze pójdzie to od razu rozpiszą mi leki (mam taką nadzieje) i moje pytanko jest mianowice takie czy przy 2 (3) procedurze powtarzałyście jakieś badania przed rozpisaniem leków czy lecieli wg wcześniejszej procedury.

    Ja mam wizytę 5 lutego i jeżeli wszystko będzie ok to zaczynamy stymulację i II procedurę. I tego samego dnia mamy podpisywać jakieś dokumenty i zdać krew na badania.

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka w którym dniu cyklu będziesz miała wizytę? Ja przewiduje że ok 5 -7lutego powinnam dostać @ i rozpocząć stymulację.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie panikuje :) dzięki za uspokojenie mnie :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Agnieszka w którym dniu cyklu będziesz miała wizytę? Ja przewiduje że ok 5 -7lutego powinnam dostać @ i rozpocząć stymulację.

    To zależy kiedy pojawi się krwawienie po odstawieniu Marvelonu. Albo to będzie 1 dzień (zazwyczaj miałam 5 dnia; tabletki kończę brać 31 stycznia), albo 2 lub 3. Najpóźniej może to być 3 dzień. Mam nadzieję, że nic mi się a @ nie opóźni, bo wizytę powinnam mieć właśnie między 1 a 3dc.

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka to trzymam kciuki z a terminowa @ ;) czyli ja pewnie będę chwilę za Tobą.

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Agnieszka to trzymam kciuki z a terminowa @ ;) czyli ja pewnie będę chwilę za Tobą.

    O to może będziemy praktycznie razem się stymulować :) Kiedy miałabyś zacząć?

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    cytologie robiłam w listopadzie więc spoko czyli jakas szansa jest że rozpiszą mi leki jednak na tej wizycie. Chodziło mi o badania hormonów :)
    nie, hormony przy pierwszym podglądzie

    a tak: wirusy, tsh, cytologia, biocenoza i chlamydia prn dna (bo taki wymóg od 1.11)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2016, 14:12

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_A. wrote:
    O to może będziemy praktycznie razem się stymulować :) Kiedy miałabyś zacząć?
    Początek stymulacji mam zaplanowany na 2dc więc zakładam że gdzieś około 6-7 lutego.

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Początek stymulacji mam zaplanowany na 2dc więc zakładam że gdzieś około 6-7 lutego.

    To faktycznie pewnie uda nam się zacząć w tym samym czasie ;) Fajnie będzie raźniej.

    triss, urocza lubią tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) no i po strachu, p. doktor zasypała mnie badaniami do zrobienia na cito z wynikami jak najszybciej wizyta tak, zeby rozpisać leki i ruszyć ze stymulacją od następnego cyklu :)

    urocza, Agnieszka_A., mysza89 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_A. wrote:
    To faktycznie pewnie uda nam się zacząć w tym samym czasie ;) Fajnie będzie raźniej.
    Mam nadzieje że i ja do Was dołącze :) z wyliczeń wynika że @ powinna być 8,więc może zaczne 10.02:)
    Jeśli oczywiście 1.02 dostane zielone światło ;)
    Powodzenia&&&

    urocza, triss, Agnieszka_A. lubią tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ