Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze dziś rozmawiałam z koleżanką, że codziennie walcze ze sobą żeby nie zadzwonić do kordynatorki co ze mną. Kumpela mnie pocieszała a po 30 minutach nagle dryń dryń, patrze a tu koordynatorka czy jestem zainteresowana bo mogę startować już teraz :) z tego wszystkiego wizyte umowiłam na 27 stycznia a ja jutro dostanę @ i chyba muszę przesunąć teraz wizytę o pare dni ale co tam pare dni w tą czy w tą :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    doczekałam się dziewczynki startuje z 2 procedurą. 27.01 mam wizytę zamówioną u lekarza :)
    super!!!
    doczekałaś się :)

    józefka lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    doczekałam się dziewczynki startuje z 2 procedurą. 27.01 mam wizytę zamówioną u lekarza :)

    super
    może znowu ruszymy ze stymulacją razem :-)
    ja zaczynam ok 12.02 :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2016, 18:54

    urocza, józefka lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni byłoby super :) ale wszystkiego dowiem się w piatek na wizycie. musiałąm przełożyć 0 2 dni wizytę bo @ przyszła i przez to jestem miesiąc na pewno do tyłu bo czekać mnie bedzie pewnie miesiąc antyków ale i tak jestem przeszczęśliwa :)

    Aneczkaa99 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie możesz czekać bez antyków?
    dlaczego lekarze Wam dają antyki??
    Ja mam bez
    Czekam teraz ten cykl i ruszam od nowego

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni chodzi o wyciszenie jajników przed stymulacją czy jakoś tak. Ale spytam się na wizycie czy można by było pominąć ten etap. Fajnie by było jakbyśmy znów razem równo szły. Zawsze to raźniej :)

    Reni lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanko do tych dziewczyn do któych telefon raczył zadzwonić z dobrymi wiadomosciami. Mam w piatek wizyte u lekarza i jak dobrze pójdzie to od razu rozpiszą mi leki (mam taką nadzieje) i moje pytanko jest mianowice takie czy przy 2 (3) procedurze powtarzałyście jakieś badania przed rozpisaniem leków czy lecieli wg wcześniejszej procedury.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefka pewnie wirusologia do powtórzenia zgodnie z nowymi wytycznymi. A reszta to już w zależności od kliniki . W niektórych wymagane jest powtórzenie AMH, cytologii, czystości pochwy.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cytologie robiłam w listopadzie więc spoko czyli jakas szansa jest że rozpiszą mi leki jednak na tej wizycie. Chodziło mi o badania hormonów :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    mam pytanko do tych dziewczyn do któych telefon raczył zadzwonić z dobrymi wiadomosciami. Mam w piatek wizyte u lekarza i jak dobrze pójdzie to od razu rozpiszą mi leki (mam taką nadzieje) i moje pytanko jest mianowice takie czy przy 2 (3) procedurze powtarzałyście jakieś badania przed rozpisaniem leków czy lecieli wg wcześniejszej procedury.

    Ja mam wizytę 5 lutego i jeżeli wszystko będzie ok to zaczynamy stymulację i II procedurę. I tego samego dnia mamy podpisywać jakieś dokumenty i zdać krew na badania.

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka w którym dniu cyklu będziesz miała wizytę? Ja przewiduje że ok 5 -7lutego powinnam dostać @ i rozpocząć stymulację.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie panikuje :) dzięki za uspokojenie mnie :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Agnieszka w którym dniu cyklu będziesz miała wizytę? Ja przewiduje że ok 5 -7lutego powinnam dostać @ i rozpocząć stymulację.

    To zależy kiedy pojawi się krwawienie po odstawieniu Marvelonu. Albo to będzie 1 dzień (zazwyczaj miałam 5 dnia; tabletki kończę brać 31 stycznia), albo 2 lub 3. Najpóźniej może to być 3 dzień. Mam nadzieję, że nic mi się a @ nie opóźni, bo wizytę powinnam mieć właśnie między 1 a 3dc.

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka to trzymam kciuki z a terminowa @ ;) czyli ja pewnie będę chwilę za Tobą.

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Agnieszka to trzymam kciuki z a terminowa @ ;) czyli ja pewnie będę chwilę za Tobą.

    O to może będziemy praktycznie razem się stymulować :) Kiedy miałabyś zacząć?

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    cytologie robiłam w listopadzie więc spoko czyli jakas szansa jest że rozpiszą mi leki jednak na tej wizycie. Chodziło mi o badania hormonów :)
    nie, hormony przy pierwszym podglądzie

    a tak: wirusy, tsh, cytologia, biocenoza i chlamydia prn dna (bo taki wymóg od 1.11)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2016, 14:12

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_A. wrote:
    O to może będziemy praktycznie razem się stymulować :) Kiedy miałabyś zacząć?
    Początek stymulacji mam zaplanowany na 2dc więc zakładam że gdzieś około 6-7 lutego.

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Początek stymulacji mam zaplanowany na 2dc więc zakładam że gdzieś około 6-7 lutego.

    To faktycznie pewnie uda nam się zacząć w tym samym czasie ;) Fajnie będzie raźniej.

    triss, urocza lubią tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) no i po strachu, p. doktor zasypała mnie badaniami do zrobienia na cito z wynikami jak najszybciej wizyta tak, zeby rozpisać leki i ruszyć ze stymulacją od następnego cyklu :)

    urocza, Agnieszka_A., mysza89 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_A. wrote:
    To faktycznie pewnie uda nam się zacząć w tym samym czasie ;) Fajnie będzie raźniej.
    Mam nadzieje że i ja do Was dołącze :) z wyliczeń wynika że @ powinna być 8,więc może zaczne 10.02:)
    Jeśli oczywiście 1.02 dostane zielone światło ;)
    Powodzenia&&&

    urocza, triss, Agnieszka_A. lubią tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ