X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Podzamcze Kielce
Odpowiedz

Gameta Podzamcze Kielce

Oceń ten wątek:
  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 1 stycznia, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka@13161 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie. Zastanawiamy się z mężem nad in vitro znaczy jak w tym cyklu nie wyjdzie to dr powiedział że zostaje on vitro i chciałam zapytać czy wszystko odbywa się na Podzamczu ? I czy jest teraz jakieś dofinansowanie z którego mogłabym skorzystać?

    Tak Kasienka, wszystko w Podzamczu:) Dofinansowanie też jest ale to już zalezne od wyników badan, ktore Ci zleca w klinice:)

    Kasienka@13161 lubi tę wiadomość

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 17 stycznia, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak tam, kto już po transferze kto jeszcze się przygotowuje. Jak samopoczucia?

    MK32 lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 18 stycznia, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kingus:) ja dopiero zaczynam 2ga stymulacje:) i jestem pelna nadziei ze bedzie lepiej niz za pierwszym razem gdzie nie bylo zadnego zarodka😩 a Ty jak tam?:)

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 21 stycznia, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po pierwszym transferze ale ja mam adopcje zarodka. Zdecydowałam o adopcji zarodka że względu na niskie amh. Jutro pierwsza weryfikacja. Ciekawe czy coś ruszyło. Póki co lekkie ciągnięcie, czasami delikatne bóle jak na okres. Zobaczymy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia, 14:28

    Magra3 lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 21 stycznia, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MK32 wrote:
    Hej Kingus:) ja dopiero zaczynam 2ga stymulacje:) i jestem pelna nadziei ze bedzie lepiej niz za pierwszym razem gdzie nie bylo zadnego zarodka😩 a Ty jak tam?:)
    A kto Ci prowadzi stymulacje, jakie masz Amh?

    MK32 lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 942 1913

    Wysłany: 21 stycznia, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Ja jestem po pierwszym transferze ale ja mam adopcje zarodka. Zdecydowałam o adopcji zarodka że względu na niskie amh. Jutro pierwsza weryfikacja. Ciekawe czy coś ruszyło. Póki co lekkie ciągnięcie, czasami delikatne bóle jak na okres. Zobaczymy
    Trzymam kciuki 🙂 Ja mam najwspanialszego synka z AZ 💚

    MK32 lubi tę wiadomość

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 22 stycznia, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety transfer 15. 01.2024 - blastka 5 doba 4AA beta 1,2 mlU/ml, progesteron 23,50 ng/ml. Niestety się nie udało.

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 23 stycznia, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Niestety transfer 15. 01.2024 - blastka 5 doba 4AA beta 1,2 mlU/ml, progesteron 23,50 ng/ml. Niestety się nie udało.

    Bardzo mi przykro:((

  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 23 stycznia, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    A kto Ci prowadzi stymulacje, jakie masz Amh?

    Amh robione w maju 0,12😱 robilam jeszcze 20sty ale jeszcze nie mam wynikow. Jestem u dr Biskupa, tez mi proponowal takie rozwiazanie jak u Ciebie ale jeszcze jakies tam szanse byly minimalne, na stymulacje byla odpowiedz ale niestety zarodki nie przetrwaly do 5tej doby. A Ty z jakim Amh poszlas do kliniki i do kogo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 08:55

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 23 stycznia, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MK32 wrote:
    Amh robione w maju 0,12😱 robilam jeszcze 20sty ale jeszcze nie mam wynikow. Jestem u dr Biskupa, tez mi proponowal takie rozwiazanie jak u Ciebie ale jeszcze jakies tam szanse byly minimalne, na stymulacje byla odpowiedz ale niestety zarodki nie przetrwaly do 5tej doby. A Ty z jakim Amh poszlas do kliniki i do kogo?
    Hej ja byłam u dr Biskupa ale niestety nie mogłam się doczekać na zarodek w gamecie w Kielcach i przeszliśmy do bociana. Tam zarodek był dobrany w 5, dni a w Kielcach dopiero praktycznie po 3 miesiącach zadzwonili jak miałam już opłacony w drugiej klinice. Mamy z mężem grupę krwi arh+. Moje amh 0,52 - 0,69. Początki endometriozy. I stąd decyzja o adopcji zarodka.

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 23 stycznia, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej ja byłam u dr Biskupa ale niestety nie mogłam się doczekać na zarodek w gamecie w Kielcach i przeszliśmy do bociana. Tam zarodek był dobrany w 5, dni a w Kielcach dopiero praktycznie po 3 miesiącach zadzwonili jak miałam już opłacony w drugiej klinice. Mamy z mężem grupę krwi arh+. Moje amh 0,52 - 0,69. Początki endometriozy. I stąd decyzja o adopcji zarodka.

    Aaa rozumiem, wlasnie slyszalam ze w Gamecie dlugo sie czeka:( a tak juz pomijajac czas oczekiwania na zarodek to gdzie bylas bardziej zadowolona z podjescia i ogolnie lekarza prowadzacego? Mi wiadomo dofinansowanie tez nie przysluguje wiec ograniczylam sie do gamety ze wzgledu w sumie na lokalizacje ale nie wykluczone ze w przyszlosci wybiore inna klinike. Dajecie sobie druga szanse? Podchodzicie ponownie?

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 24 stycznia, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MK32 wrote:
    Aaa rozumiem, wlasnie slyszalam ze w Gamecie dlugo sie czeka:( a tak juz pomijajac czas oczekiwania na zarodek to gdzie bylas bardziej zadowolona z podjescia i ogolnie lekarza prowadzacego? Mi wiadomo dofinansowanie tez nie przysluguje wiec ograniczylam sie do gamety ze wzgledu w sumie na lokalizacje ale nie wykluczone ze w przyszlosci wybiore inna klinike. Dajecie sobie druga szanse? Podchodzicie ponownie?
    Gdzie byłam bardziej zadowolona. W sumie tu i tu było okej. Zrezygnowałam z gamety ze wzgledu na dojazd bo trochę daleko i czas oczekiwania na zarodek. W bocianie od razu zaproponowali dwa zarodki po 5 dniach. Były jeden lepszy drugi trochę gorszy. Wiadomo zarodki nie są badane. W gamecie w Kielcach jeden po 3 miesiącach. I pomyślalam że gdy się nie uda to będę musiała znowu czekać 3 miesiące na jeden zarodek. Pewnie ze będę podchodziła do kolejnej procedury. Rozważam opcje dwóch zarodkow i badań immunologicznych. Zapytam czy w bocianie mają przebadane zarodki.

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 24 stycznia, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MK32 wrote:
    Aaa rozumiem, wlasnie slyszalam ze w Gamecie dlugo sie czeka:( a tak juz pomijajac czas oczekiwania na zarodek to gdzie bylas bardziej zadowolona z podjescia i ogolnie lekarza prowadzacego? Mi wiadomo dofinansowanie tez nie przysluguje wiec ograniczylam sie do gamety ze wzgledu w sumie na lokalizacje ale nie wykluczone ze w przyszlosci wybiore inna klinike. Dajecie sobie druga szanse? Podchodzicie ponownie?
    Może powiem w gamecie pierwszy raz spotkałam się z tym że oprócz lekarza były jeszcze dwie panie. Jedna pisała na komputerze to co lekarz mówił. Druga była obecna przy badaniu. Trochę dziwne to podejście. Nie do końca mi to odpowiada. Też byłam u dr Biskupa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 05:57

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 24 stycznia, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Może powiem w gamecie pierwszy raz spotkałam się z tym że oprócz lekarza były jeszcze dwie panie. Jedna pisała na komputerze to co lekarz mówił. Druga była obecna przy badaniu. Trochę dziwne to podejście. Nie do końca mi to odpowiada. Też byłam u dr Biskupa.

    No dokladnie, tez mi sie srednio to podoba choc u mnie na wizycie tylko ta przy komputerku, drugiej nie ma, moze druga cos sie szkolila, nie wiem:) dwa zarodki, super to niedlugo drugi transfer?:) czytalam tu na forum wiele historii i nie zawsze ten lepszy dawal ciaze, czesto na odwrot takze trzymam kciuki za kolejne podejscie✊🏼✊🏼✊🏼

  • Kaja123 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 24 stycznia, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się też strasznie to nie podoba w Gamecie, że lekarze siedzą z asystentkami... A asystentka jest po to żeby wypisać receptę albo wypisać kartkę ze zleconymi badaniami... Zero prywatności. Klinika niepłodności, gdzie wiadomo, każdy przechodzi to inaczej, często jest to trudny i wrażliwy temat... Idziesz do lekarza z konkretnym problemem. Ja kiedyś byłam u doktora Biskupa na kontroli i też siedział z asystentkami 🙃 jedna przy komputerze, a druga patrzyła jak mi robi USG. Strasznie byłam tą sytuacją oburzona. Z tego co się dowiadywałam, praktycznie w żadnej klinice nie ma takich sytuacji.

  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 24 stycznia, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja123 wrote:
    Mi się też strasznie to nie podoba w Gamecie, że lekarze siedzą z asystentkami... A asystentka jest po to żeby wypisać receptę albo wypisać kartkę ze zleconymi badaniami... Zero prywatności. Klinika niepłodności, gdzie wiadomo, każdy przechodzi to inaczej, często jest to trudny i wrażliwy temat... Idziesz do lekarza z konkretnym problemem. Ja kiedyś byłam u doktora Biskupa na kontroli i też siedział z asystentkami 🙃 jedna przy komputerze, a druga patrzyła jak mi robi USG. Strasznie byłam tą sytuacją oburzona. Z tego co się dowiadywałam, praktycznie w żadnej klinice nie ma takich sytuacji.

    Kaja a u ktorego jestes teraz lekarza?

  • ABK Autorytet
    Postów: 5062 4031

    Wysłany: 24 stycznia, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja123 wrote:
    Mi się też strasznie to nie podoba w Gamecie, że lekarze siedzą z asystentkami... A asystentka jest po to żeby wypisać receptę albo wypisać kartkę ze zleconymi badaniami... Zero prywatności. Klinika niepłodności, gdzie wiadomo, każdy przechodzi to inaczej, często jest to trudny i wrażliwy temat... Idziesz do lekarza z konkretnym problemem. Ja kiedyś byłam u doktora Biskupa na kontroli i też siedział z asystentkami 🙃 jedna przy komputerze, a druga patrzyła jak mi robi USG. Strasznie byłam tą sytuacją oburzona. Z tego co się dowiadywałam, praktycznie w żadnej klinice nie ma takich sytuacji.

    Potwierdzam mało, komfortowo, tym bardziej że asystentka zaczęła doktorowi zadawać pytania. Sam doktor mnie nie przekonał przygotowywał mnie do iui do którego dr facto odradził podchodzenie, nie wyjaśniając dlaczego. Na ivf przeniosłam się do gamety do Warszawy gdzie w sumie byłam nawet nie na konsultacjach tylko na wizytach u w sumie 4 lekarzy (tak wypadało poprostu, prowadząca rozpisała stymulację, ktoś inny prowadził monitoringi i transfer a ktoś inny punkcję, całość miała miejsce między świętami o stąd tak to wyglądało). Ale nigdy żadnen z tych lekarz nie miał asystenta, wizyty punktualnie. Panie z recepcji też na plus w Warszawie.

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    age.png
  • MK32 Ekspertka
    Postów: 161 75

    Wysłany: 24 stycznia, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Potwierdzam mało, komfortowo, tym bardziej że asystentka zaczęła doktorowi zadawać pytania. Sam doktor mnie nie przekonał przygotowywał mnie do iui do którego dr facto odradził podchodzenie, nie wyjaśniając dlaczego. Na ivf przeniosłam się do gamety do Warszawy gdzie w sumie byłam nawet nie na konsultacjach tylko na wizytach u w sumie 4 lekarzy (tak wypadało poprostu, prowadząca rozpisała stymulację, ktoś inny prowadził monitoringi i transfer a ktoś inny punkcję, całość miała miejsce między świętami o stąd tak to wyglądało). Ale nigdy żadnen z tych lekarz nie miał asystenta, wizyty punktualnie. Panie z recepcji też na plus w Warszawie.

    Ja im daje jeszcze szanse ale nie wiem na jak dlugo:P narazie mi ta jedna nie przeszkadza pielegniarka, tzn przeszkadza ale juz sie przyzwyczailam:) w Warszawie udalo sie za 1 razem?:)

  • Kaja123 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 24 stycznia, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MK32 wrote:
    Kaja a u ktorego jestes teraz lekarza?
    Od samego początku jestem u doktora Lepiarczyka ☺️ u doktora Biskupa byłam tylko raz na kontroli przed punkcją

  • ABK Autorytet
    Postów: 5062 4031

    Wysłany: 24 stycznia, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MK32 wrote:
    Ja im daje jeszcze szanse ale nie wiem na jak dlugo:P narazie mi ta jedna nie przeszkadza pielegniarka, tzn przeszkadza ale juz sie przyzwyczailam:) w Warszawie udalo sie za 1 razem?:)

    Tak, za pierwszym ale z przygodami. Mamy córeczkę ze świeżego transferu
    Pomimo wysokiego amh słabo odpowiedziałam na stymulację, ale dzieki temu nie było hiperki i był możliwy świeży transfer

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    age.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ