Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Ja w szpitalu, ciąża donoszona ❤️, w poniedziałek mam cc planowe ze względu nq pępowinę, ale mamy się dobrze 🙂 jak sie czujesz?

    Ps:także do końca nie wiadomo jak będziemy rodzić na całą ciążę nastawiałam się na drugi poród sn a końcówka się tak pokomplikowała i rozwiązanie przez cc.

    Szczęśliwego rozwiązania😊

    Moli27 lubi tę wiadomość

    06.03.2022 Basia❤
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    Dziękuje, że pytasz, tak my już rozpakowani,jutro wychodzimy do domu ze względu na moje cisnienie zostaliśmy dłużej, była indukcja i sn, jesteśmy cali i zdrowi 🙂


    Gratulacje z Was 🙂

    Moli27 lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jak się czujesz? My już po drugich prenatalnych Tosia rośnie 🙂

    Ania🙂 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Ania jak się czujesz? My już po drugich prenatalnych Tosia rośnie 🙂

    Część🙂, czuje się dobrze, my już po trzecich prenatalnych, coraz bliżej rozwiązania🙂, super, że córeczka rośnie

    4.07. 2022 jest ❤️
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córeczka już po drugiej stronie brzuszka☺️ cala i zdrowa , ja dochodze po CC.

    Pewnie nie będę miała czasu, wszystkiego dobrego ma te Święta dla Was🎄🎁, czasu spędzonego z rodziną, pomyślności w Nowym Roku. Powodzenia 🤞

    Ja 122, Nana84 Wam również szczęśliwego rozwiązania, to już niedługo 🍀🍀


    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Córeczka już po drugiej stronie brzuszka☺️ cala i zdrowa , ja dochodze po CC.

    Pewnie nie będę miała czasu, wszystkiego dobrego ma te Święta dla Was🎄🎁, czasu spędzonego z rodziną, pomyślności w Nowym Roku. Powodzenia 🤞

    Ja 122, Nana84 Wam również szczęśliwego rozwiązania, to już niedługo 🍀🍀
    Gratuluję!!! I życzę szybkiego powrotu do pełni sił.

    Ja końcówkę znoszę bardzo źle, mam mdłości i strasznie bolą mnie nogi i drętwieją dłonie, pomimo tego, że ważę obecnie 55 kg, więc nie jestem żadnym wielorybem :) byłam wczoraj u doktora i kazał co tydzień przychodzić na ktg. Dziewczyny czy Wy też tak źle znosicie koniec ciąży? W poprzedniej wszystko było super, nawet dzień przed porodem zrobiłam sesję jogi, a w tej jest ciężko łącznie z omdleniami 😞 i czuję się taka głupią, ciągle coś mi się myli, rzeczy wypadają z rąk 😳

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Gratuluję!!! I życzę szybkiego powrotu do pełni sił.

    Ja końcówkę znoszę bardzo źle, mam mdłości i strasznie bolą mnie nogi i drętwieją dłonie, pomimo tego, że ważę obecnie 55 kg, więc nie jestem żadnym wielorybem :) byłam wczoraj u doktora i kazał co tydzień przychodzić na ktg. Dziewczyny czy Wy też tak źle znosicie koniec ciąży? W poprzedniej wszystko było super, nawet dzień przed porodem zrobiłam sesję jogi, a w tej jest ciężko łącznie z omdleniami 😞 i czuję się taka głupią, ciągle coś mi się myli, rzeczy wypadają z rąk 😳

    Ja na końcowce miałam chodzić na ktg co dwa dni, ale to dr zalecał przez tą pępowinę, rozumiem bo ja, myślałam, że psychozy umysłowej dostanę, dwa razy się doktorowi poryczałam na wizycie już z tego wszystkiego 🤷‍♀️ trzeba to przerwać a każda ciąża inna

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Córeczka już po drugiej stronie brzuszka☺️ cala i zdrowa , ja dochodze po CC.

    Pewnie nie będę miała czasu, wszystkiego dobrego ma te Święta dla Was🎄🎁, czasu spędzonego z rodziną, pomyślności w Nowym Roku. Powodzenia 🤞

    Ja 122, Nana84 Wam również szczęśliwego rozwiązania, to już niedługo 🍀🍀

    Gratulacje 😁😍😍😍 i duuuzo odpoczywajcie dziewczyny 🥰
    A co do Świąt... To przede wszystkim spokoju.....i zdrowia.... bo tego chyba najbardziej wszystkie potrzebujemy 🙈

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Gratuluję!!! I życzę szybkiego powrotu do pełni sił.

    Ja końcówkę znoszę bardzo źle, mam mdłości i strasznie bolą mnie nogi i drętwieją dłonie, pomimo tego, że ważę obecnie 55 kg, więc nie jestem żadnym wielorybem :) byłam wczoraj u doktora i kazał co tydzień przychodzić na ktg. Dziewczyny czy Wy też tak źle znosicie koniec ciąży? W poprzedniej wszystko było super, nawet dzień przed porodem zrobiłam sesję jogi, a w tej jest ciężko łącznie z omdleniami 😞 i czuję się taka głupią, ciągle coś mi się myli, rzeczy wypadają z rąk 😳

    To ja w poprzedniej ciąży jak taki wieloryb chodziłam bo cała napuchnięta i skrajne upały do tego 🙈 ale tak zmęczona i obolała jak teraz to nie byłam, wręcz przeciwnie. Za to teraz to jakaś rzeźnia dosłownie, może to kwestia pory roku 🤷 chociaż moja położna jak z nią na początku rozmawiałam jak się czuje itd to zapytała a co teraz będzie i czy chłopiec, więc może płeć ma znaczenie 🙈 skleroza czy amnezja ciążowa też mnie dopadła 😳 i tak na zmianę się kula.... jednego dnia migreny, drugiego wypompowana jak po ciężkiej imprezie a trzeciego ledwo mogę się ruszyć przez tą swoją miednicę 🤦 więc nie jesteś sama 😉

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi gratulacje ❤️

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 nie mam pojęcia od czego to zależy, u mnie trzecia ciąża z dziewczynkami, każda inna 🤷‍♀️🤷‍♀️ od objawów po samopoczucie, w tej wymiotowałam jak kot, poprzednie głównie nudności, teraz fizycznie też dużo słabiej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2022, 15:17

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Córeczka już po drugiej stronie brzuszka☺️ cala i zdrowa , ja dochodze po CC.

    Pewnie nie będę miała czasu, wszystkiego dobrego ma te Święta dla Was🎄🎁, czasu spędzonego z rodziną, pomyślności w Nowym Roku. Powodzenia 🤞

    Ja 122, Nana84 Wam również szczęśliwego rozwiązania, to już niedługo 🍀🍀

    Gratulacje🎉

    06.03.2022 Basia❤
  • Mysza1231 Koleżanka
    Postów: 31 24

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi, ZosiaKo gratulacje dla Was 🎊🎊

  • Mysza1231 Koleżanka
    Postów: 31 24

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z samopoczuciem u mnie początek drugiej ciąży masakra, od mniej więcej połowy ciąży super, dla mnie druga ciąża bardziej łaskawa 🙂, ale jeszcze sporo tygodni przed nami

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1231 wrote:
    Z samopoczuciem u mnie początek drugiej ciąży masakra, od mniej więcej połowy ciąży super, dla mnie druga ciąża bardziej łaskawa 🙂, ale jeszcze sporo tygodni przed nami
    Z całego serca Ci życzę żeby już tak dobrze zostało do samego końca 😍

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a która jest następna w kolejce do rozpakowania? Ja mam termin na 20.01.

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje szczęśliwych rozwiązań i 🤞🤞 za pozostałe.

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Dziewczyny, a która jest następna w kolejce do rozpakowania? Ja mam termin na 20.01.

    O.... Czyli Ty kolejna 🤞🤞🤞🤞 ja planowo 30 🙈 ale kto wie co wyjdzie w praniu.... 🤣 Dr Trzciński twierdził, że wcześniej trzeba będzie rozwiązać. Dr Lorenc na pierwszym i drugim prenatalnym, że raczej przenoszę skoro pierwsza przeciągnięta i wszystko mocno się trzyma 🙈 chociaż teraz sama przyznała, że może być spore dziecko jak tak dalej pójdzie 🙈 a nasz Doktorek tradycyjnie najpierw musimy donosić 🤣

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi gratulacje 💛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2022, 17:02

    Ania🙂 lubi tę wiadomość

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    O.... Czyli Ty kolejna 🤞🤞🤞🤞 ja planowo 30 🙈 ale kto wie co wyjdzie w praniu.... 🤣 Dr Trzciński twierdził, że wcześniej trzeba będzie rozwiązać. Dr Lorenc na pierwszym i drugim prenatalnym, że raczej przenoszę skoro pierwsza przeciągnięta i wszystko mocno się trzyma 🙈 chociaż teraz sama przyznała, że może być spore dziecko jak tak dalej pójdzie 🙈 a nasz Doktorek tradycyjnie najpierw musimy donosić 🤣
    Czyli jak zwykle życie pokaże, oby tylko bez zaskoczeń🤭

‹‹ 437 438 439 440 441 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ