Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • aśka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 13 września 2020, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ja poszłam na pierwszą wizytę i mój partner też miał 0 morfologię doktor zlecił ponowić badania razem z fragmentacja ale na Polnej i nagle wynik z 0 na 7% 🙈

    Mój mąż miał na granicy ale powyżej normy, a właśnie na Polnej przy inseminacji okazuje się że wyniki sie pogarszają... Druga próba i morfologia z4 spadła na 2, ruch postępowy też gorszy... Stąd pytanie o androloga...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśka wrote:
    Mój mąż miał na granicy ale powyżej normy, a właśnie na Polnej przy inseminacji okazuje się że wyniki sie pogarszają... Druga próba i morfologia z4 spadła na 2, ruch postępowy też gorszy... Stąd pytanie o androloga...
    To pewnie doktor kogoś poleci 😌

  • Maleszczescie Maleszczescie Przyjaciółka
    Postów: 78 36

    Wysłany: 13 września 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśka wrote:
    Super, to czekam na wiadomość.


    Juz napisałam 😉

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 13 września 2020, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Dzoni, AgnieszkaB, Alicja ✊za Wasze transfery.

    Carolajn - powodzenia podczas kolejnej stymulacji ✊

    A co tam słychać u ciężarówek?? 😀

    Gabrysia - podwójne gratulacje ❤️❤️
    .
    My też się meldujemy, że wszystko jest ok, odpoczywamy, zdrowo rośniemy i oby tak dalej, tylko mam łożysko przodujące i jest dość nisko, więc doktor zakazał szaleństw 😀, zobaczymy jak będzie na następnej wizycie🙂 i po badaniu 2trynestru.

    Kwiatek 12, Dżoni, Moli27, Nadzieja88 lubią tę wiadomość

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 13 września 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoni - Ty pisałaś, że doktor też Ci przepisał Cyclogest? Cena tego to mnie rozwala🙈za kuracje na miesiąc no ale mam nadzieję, że będzie skuteczne 😁,Tobie też to tak wypływa??? ale po luteinie mam jakieś podrażnienia, po do ustnej wymiotuję 🤦‍♀️🤦‍♀️ a mam cały czas plamienia

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 13 września 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia89 wrote:
    Dzoni - Ty pisałaś, że doktor też Ci przepisał Cyclogest? Cena tego to mnie rozwala🙈za kuracje na miesiąc no ale mam nadzieję, że będzie skuteczne 😁,Tobie też to tak wypływa??? ale po luteinie mam jakieś podrażnienia, po do ustnej wymiotuję 🤦‍♀️🤦‍♀️ a mam cały czas plamienia

    Taaak, tez mi dr zapisał cyclogest, bo jak stwierdził "ma ostatnio z tym same dobre wyniki". Mówił mi że nie ma refundacji na ten lek. Mnie osobiście nie urzekł niczym specjalnym, ta wazeliniasta konsystencja powoduje że lek wypływa, chyba że go aplikuje już w łóżku i nie wstaje już po nic. Progesteron na poziomie 20 (przy prolutexie, duphastonie i tym właśnie leku) - to też wg mnie żaden szał. Kiedyś zamiast luteiny brałam progesteron besins i też był spoko.

    Starajaca28 ✊✊✊ za kolejne pozytywne newsy! 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2020, 21:31

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 13 września 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Taaak, tez mi dr zapisał cyclogest, bo jak stwierdził "ma ostatnio z tym same dobre wyniki". Mówił mi że nie ma refundacji na ten lek. Mnie osobiście nie urzekł niczym specjalnym, ta wazeliniasta konsystencja powoduje że lek wypływa, chyba że go aplikuje już w łóżku i nie wstaje już po nic. Progesteron na poziomie 20 (przy prolutexie, duphastonie i tym właśnie leku) - to też wg mnie żaden szał. Kiedyś zamiast luteiny brałam progesteron besins i też był spoko.

    Starajaca28 ✊✊✊ za kolejne pozytywne newsy! 😉


    Duphaston nie wychodzi we krwi, ciekawe jak ten Cyclogest, no ale plamienia mi się wyciszaja 😀

    Dzięki, muszę coś wykombinować 🙂

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 13 września 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Taaak, tez mi dr zapisał cyclogest, bo jak stwierdził "ma ostatnio z tym same dobre wyniki". Mówił mi że nie ma refundacji na ten lek. Mnie osobiście nie urzekł niczym specjalnym, ta wazeliniasta konsystencja powoduje że lek wypływa, chyba że go aplikuje już w łóżku i nie wstaje już po nic. Progesteron na poziomie 20 (przy prolutexie, duphastonie i tym właśnie leku) - to też wg mnie żaden szał. Kiedyś zamiast luteiny brałam progesteron besins i też był spoko.

    Starajaca28 ✊✊✊ za kolejne pozytywne newsy! 😉


    Ja też dostałam ten lek 🙂do prolutexu i duphastonu , na dniach robię betę 🙈🍀

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 13 września 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśka wrote:
    Cześć dziewczyny, wiem że wcześniej pojawił się wątek niskiej morfologii u partnera? Czy doktor B. polecał wam może jakiegoś androloga? Moj mąż miał zalecony fertilman i je, ale morfoogia niestety coraz gorszą. Waszym partnerom udało się poprawić wyniki? Bo wizytę u dr mamy dopiero na koniec października...


    U nas na poprawę pomogły suplementy, ale mąż brał osobno, jak jeszcze działaliśmy z UIU i trochę mu podskoczyla, no i dieta 🙂

    aśka lubi tę wiadomość

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 14 września 2020, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Dzoni, AgnieszkaB, Alicja ✊za Wasze transfery.

    Carolajn - powodzenia podczas kolejnej stymulacji ✊

    A co tam słychać u ciężarówek?? 😀

    Gabrysia - podwójne gratulacje ❤️❤️


    Ja w końcu wychodzę z przeziębienia i infekcji 🙈💪, teraz będziemy odstawiać stopniowo sterydy więc mam lekkiego stresa, tak to wszystko jest ok i oby jak najdłużej 🙂 właśnie co Tam u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2020, 00:38

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 14 września 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Ja też dostałam ten lek 🙂do prolutexu i duphastonu , na dniach robię betę 🙈🍀

    To daj koniecznie znać!! Trzymam kciuki 🤞

    Moli-będzie dobrze, im dalej tym bezpieczniej. Już po prenstalnych?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2020, 11:34

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 14 września 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    To daj koniecznie znać!! Trzymam kciuki 🤞

    Moli-będzie dobrze, im dalej tym bezpieczniej. Już po prenstalnych?


    Prenatalne mam dopiero 29, w tym tygodniu wizyta u doktora, no ale cały czas biorę 10 mg więc musimy pomału schodzić z dawki

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 14 września 2020, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Prenatalne mam dopiero 29, w tym tygodniu wizyta u doktora, no ale cały czas biorę 10 mg więc musimy pomału schodzić z dawki


    Będzie dobrze, trzymam mocno kciuki ✊✊

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 14 września 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ostatnio spadek formy, ale cały czas podczytuje i czekam na wieści 🙂💪✊

    Carolajn, Dżoni lubią tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 14 września 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    To daj koniecznie znać!! Trzymam kciuki 🤞

    Moli-będzie dobrze, im dalej tym bezpieczniej. Już po prenstalnych?


    Testuje w środę, robiłam progesteron i jest 28 więc chyba ok 🙈

    Carolajn, Dżoni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2020, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Testuje w środę, robiłam progesteron i jest 28 więc chyba ok 🙈
    Bardzo ładny progesteron 😊

  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 15 września 2020, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Piękne wieści ❤️ gratulacje i moc ✊

    Olivka a jak tam u Ciebie?


    Ja też zaczęłam kolejny cykl💪, endo było za cienkie

    AgnieszkaB lubi tę wiadomość

    PCOS
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 15 września 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzałam dzisiaj kontrolnie progesteron, wyszedł 19,1 - myślicie że ok, czy pisać do dr z pytaniem czy zwiększamy dawkę?

    Milena Mi - a ty jakie dawki leków, że taki ładny progesteron? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2020, 17:41

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 15 września 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Sprawdzałam dzisiaj kontrolnie progesteron, wyszedł 19,1 - myślicie że ok, czy pisać do dr z pytaniem czy zwiększamy dawkę?

    Milena Mi - a ty jakie dawki leków, że taki ładny progesteron? :)

    Jest ładny , ale ja bym napisała 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2020, 17:53

    Dżoni lubi tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 15 września 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Sprawdzałam dzisiaj kontrolnie progesteron, wyszedł 19,1 - myślicie że ok, czy pisać do dr z pytaniem czy zwiększamy dawkę?

    Milena Mi - a ty jakie dawki leków, że taki ładny progesteron? :)
    Ja przy pozytywnej becie miałam progesteron 17, to był 12 dpt i zwiększylismy progesteron do dwóch prolutexów.

    AgnieszkaB, Dżoni lubią tę wiadomość

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ