Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 18 września 2020, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się wrote:
    Nie wiem czy jeszcze mają te testy, ale hak staraliśmy się o pierwsza ciąże to doktor wręczył mi dwa testy ciążowe takie z napisem Centrum medyczne Ulanska, różowe w kwiatki czy jakieś wzorki już nie pamiętam i się śmialiśmy, że mają być dodatnie 😂😄

    Ale-ks, co do Pani Martyny nie miałam przyjemności, ślę os koleżanka mówiła to mogę w razie w podpytać 🙂

    No to ja też robiłam 2 testy z czego na jednym wyszła jedna baaaardzo cienutka i blada kreska i druga jeszcze cieńsza i bledsza no dosłownie mniej niż cień pozytywnego testu A drugi test całkowicie negatywny bez najmniejszej wątpliwości. Oba super czułe i wszystko razem no to ja już że znowu dupa i tyle po testach, że dlatego nie robiłam wcześniej, że sam najlepiej wie ile razy już miałam je robić i za każdym razem się okazywalo że już nie muszę. To mój mąż, który jest do bólu racjonalny stwierdził dość podniesionym głosem ogarnij się dziewczyno słyszałaś co lekarz powiedział "jest" jutro idziemy na krew i przestań pieprzyć od rzeczy 😂

    Udało się lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2020, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się wrote:
    Nie wiem czy jeszcze mają te testy, ale hak staraliśmy się o pierwsza ciąże to doktor wręczył mi dwa testy ciążowe takie z napisem Centrum medyczne Ulanska, różowe w kwiatki czy jakieś wzorki już nie pamiętam i się śmialiśmy, że mają być dodatnie 😂😄

    Ale-ks, co do Pani Martyny nie miałam przyjemności, ślę os koleżanka mówiła to mogę w razie w podpytać 🙂

    Ogólnie chciałabym się chociaż dowiedzieć jak się nazywa żeby sobie sprawdzić bo będę do niej się zapisywać ;) a Twoja koleżanka chodziła do niej prywatnie czy na NFZ ?

  • Udało się Koleżanka
    Postów: 57 27

    Wysłany: 19 września 2020, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale_ks wrote:
    Ogólnie chciałabym się chociaż dowiedzieć jak się nazywa żeby sobie sprawdzić bo będę do niej się zapisywać ;) a Twoja koleżanka chodziła do niej prywatnie czy na NFZ ?


    Wysłałam zaproszenie 🙂

  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 19 września 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    No właśnie 😀 cytując Doktora nie widać i nie słychać ale na jego oko jest 🤣 A jak przypomnę sobie jego minę jak zapytał czy już test robiłam to sama do siebie się śmieje 🤣🤣🤣 albo jak z czymś wyskoczyłam 🙈🙈🙈 dobrze, że on jest taki a nie inny 😉


    A jak tam po powrocie mamy do pracy??? 🙂

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 19 września 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    A jak tam po powrocie mamy do pracy??? 🙂

    A spoko.... dajemy radę 😂 Młoda zadowolona tylko numer polega na tym, że od tatusia butelka wejdzie bez problemu i spi po 3 czasami 4 godziny popołudniu A jest mama to nie podróbek i spi połowę krócej 😉😉 po prostu..... z mamą ma co robić więc nie śpi A z tatą nuuuudno 😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Mysza1231 Koleżanka
    Postów: 31 24

    Wysłany: 19 września 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Czesc dziewczyny 🙂

    Ja się melduje z córeczka po 2 stronie brzuszka, urodziła się w czwartek o 19:20, dwa dni przed wywoływaniem porodu ze względu na cukrzycę i nadciśnienie, mamy się bardzo dobrze.

    Pozdrawiamy z Gaja i trzymamy kciuki za resztę dziewczyn ✊😊

    Dżoni, Starajaca28, Udało się, Nadzieja88, AgnieszkaB, Nowa szansa 93, Zaba90, Moli27, MilenaMi, Ciri86 lubią tę wiadomość

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 19 września 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1231 wrote:
    Czesc dziewczyny 🙂

    Ja się melduje z córeczka po 2 stronie brzuszka, urodziła się w czwartek o 19:20, dwa dni przed wywoływaniem porodu ze względu na cukrzycę i nadciśnienie, mamy się bardzo dobrze.

    Pozdrawiamy z Gaja i trzymamy kciuki za resztę dziewczyn ✊😊

    Super ❤️ gratulacje!

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 19 września 2020, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1231 wrote:
    Czesc dziewczyny 🙂

    Ja się melduje z córeczka po 2 stronie brzuszka, urodziła się w czwartek o 19:20, dwa dni przed wywoływaniem porodu ze względu na cukrzycę i nadciśnienie, mamy się bardzo dobrze.

    Pozdrawiamy z Gaja i trzymamy kciuki za resztę dziewczyn ✊😊


    Gratulacje i dużo zdrowia 🙂

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 19 września 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1231 wrote:
    Czesc dziewczyny 🙂

    Ja się melduje z córeczka po 2 stronie brzuszka, urodziła się w czwartek o 19:20, dwa dni przed wywoływaniem porodu ze względu na cukrzycę i nadciśnienie, mamy się bardzo dobrze.

    Pozdrawiamy z Gaja i trzymamy kciuki za resztę dziewczyn ✊😊


    Gratulacje 💐

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 20 września 2020, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    MYSZA1231 - Gratulacje ❤️

    Jeny dziewczy nie wiem co mi się porobiło 🙈, ale wczoraj miałam 12 dpt i nie poszłam na betę, mieliśmy gości i mi się zapomnialo🙈 więc pójdę tego 14 dpt w poniedziałek.

    Od wieczora lekko polewa podbrzusze, ale przeszło po nospie.....

    Dzoni - priv 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2020, 00:30

    Dżoni lubi tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny te moje bóle prawdopodobnie były okołoowulacyjne bo dzisiaj już jest dobrze jesze coś lekko uwiera ale już nie tak mocno jak przez te ostatnie dni chce to sprawdzić i kiedy najlepiej zrobić progrseron 7 czy 8 dni po?

  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 20 września 2020, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja już jestem po pierwszej wizycie u doktora 🙂, widzę, że już do wszystkich lekarzy w centrum można się umówić przez Znamy lekarz, tylko doktora Macieja tam nie ma 🙃

    Powodzenia w testowaniu 🙂

    Anka ja robiłam najwcześniej 7 dni po owulacji 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    Cześć dziewczyny, ja już jestem po pierwszej wizycie u doktora 🙂, widzę, że już do wszystkich lekarzy w centrum można się umówić przez Znamy lekarz, tylko doktora Macieja tam nie ma 🙃

    Powodzenia w testowaniu 🙂

    Anka ja robiłam najwcześniej 7 dni po owulacji 🙂
    A jak zrobię 8 dni po to będzie za późno?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    Cześć dziewczyny, ja już jestem po pierwszej wizycie u doktora 🙂, widzę, że już do wszystkich lekarzy w centrum można się umówić przez Znamy lekarz, tylko doktora Macieja tam nie ma 🙃

    Powodzenia w testowaniu 🙂

    Anka ja robiłam najwcześniej 7 dni po owulacji 🙂
    I jak wizyta? :)

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 20 września 2020, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    MYSZA1231 - Gratulacje ❤️

    Jeny dziewczy nie wiem co mi się porobiło 🙈, ale wczoraj miałam 12 dpt i nie poszłam na betę, mieliśmy gości i mi się zapomnialo🙈 więc pójdę tego 14 dpt w poniedziałek.

    Od wieczora lekko polewa podbrzusze, ale przeszło po nospie.....

    Dzoni - priv 🙂


    Ale masz chillout z tym testowaniem 😀

    To trzymam ✊

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 20 września 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    A jak zrobię 8 dni po to będzie za późno?

    Nie będzie za późno, ze spokojem wyższy poziom prog. po owulacji utrzymuje się dość długo, spada przed spodziewana miesiaczka.

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 20 września 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    A jak zrobię 8 dni po to będzie za późno?


    Tak jak napisała Dzoni, 8,9, 10, będzie ok 🙂


    Co do wizyty to super, siedziałam prawie 50 minut, no ale doktor przejrzał wszystkie badania, wytłumaczyl i działamy dalej 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Nie będzie za późno, ze spokojem wyższy poziom prog. po owulacji utrzymuje się dość długo, spada przed spodziewana miesiaczka.
    Zawsze myślałam że musi być 7 dni po ale super dziękuję 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    Tak jak napisała Dzoni, 8,9, 10, będzie ok 🙂


    Co do wizyty to super, siedziałam prawie 50 minut, no ale doktor przejrzał wszystkie badania, wytłumaczyl i działamy dalej 🙂
    Też pamiętam że na pierwszej wizycie siedziałam około godzinki . Super trzymam kciuki!

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 20 września 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    Tak jak napisała Dzoni, 8,9, 10, będzie ok 🙂


    Co do wizyty to super, siedziałam prawie 50 minut, no ale doktor przejrzał wszystkie badania, wytłumaczyl i działamy dalej 🙂


    Tez byłam z 40 minut, poprzedni "załatwiał" sprawę w 15 minut coś koło tego...

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ