Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 20 września 2020, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Hej dziewczyny te moje bóle prawdopodobnie były okołoowulacyjne bo dzisiaj już jest dobrze jesze coś lekko uwiera ale już nie tak mocno jak przez te ostatnie dni chce to sprawdzić i kiedy najlepiej zrobić progrseron 7 czy 8 dni po?


    To najważniejsze, że przeszło 💪, ja ten cykl to pamiętam do dziś, potem dzień przed miesiączka, mi było tak niedobrze, jeszcze kawałek chciałam podjechać tramwajem więc tylko mówilsm do siebie aby nie puścić pawia, byłam blada 🤦‍♀️, ale ja miesiączka przyszła to na 2 dzień minęło 😁

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    To najważniejsze, że przeszło 💪, ja ten cykl to pamiętam do dziś, potem dzień przed miesiączka, mi było tak niedobrze, jeszcze kawałek chciałam podjechać tramwajem więc tylko mówilsm do siebie aby nie puścić pawia, byłam blada 🤦‍♀️, ale ja miesiączka przyszła to na 2 dzień minęło 😁
    o kurde , jeszcze mam lekkie bóle jajników ale już nie takie mocne w środe lub czwartek ide na progesteron jestem ciekawa czy to owulacja czy coś innego ale gdyby to był wirus to przecież nie byloloby mnie jajniki.. ciekawa sprawa nigdy tak nie miałam a licze że po anty androgeny troche odpuściły i sie coś poprawiło

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 20 września 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    o kurde , jeszcze mam lekkie bóle jajników ale już nie takie mocne w środe lub czwartek ide na progesteron jestem ciekawa czy to owulacja czy coś innego ale gdyby to był wirus to przecież nie byloloby mnie jajniki.. ciekawa sprawa nigdy tak nie miałam a licze że po anty androgeny troche odpuściły i sie coś poprawiło


    Ja jak biorę Metforminie i antyki to tak nie mam, ale u mnie ta druga faza cyklu się zaburzała, doktor mówił że hiperinsulinemia wpływa na hiperandrogenizm, nasilony PMS ale teraz w ciąży spokój 😁

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Ja jak biorę Metforminie i antyki to tak nie mam, ale u mnie ta druga faza cyklu się zaburzała, doktor mówił że hiperinsulinemia wpływa na hiperandrogenizm, nasilony PMS ale teraz w ciąży spokój 😁
    Oby u mnie też niedługo się tak skonczylo, jeśli to będzie owulacja to chyba pierwsza od 2 lat

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 21 września 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    MYSZA1231 - Gratulacje ❤️

    Jeny dziewczy nie wiem co mi się porobiło 🙈, ale wczoraj miałam 12 dpt i nie poszłam na betę, mieliśmy gości i mi się zapomnialo🙈 więc pójdę tego 14 dpt w poniedziałek.

    Od wieczora lekko polewa podbrzusze, ale przeszło po nospie.....

    Dzoni - priv 🙂


    Ja też dziś powtórka bety 🙂

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Udało się Koleżanka
    Postów: 57 27

    Wysłany: 21 września 2020, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale-ks- proszę zobacz na priv🙂

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 21 września 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka B, Milena Mi- trzymam kciuki za bety ✊✊✊

    Ja scykalam, zrobię w środę czyli 12dpt 😳

    Kwiatek 12 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 21 września 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również trzymam kciuki ✊✊

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 21 września 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orientuje się może któraś z Was od, której dziś doktor zaczyna gabinet??

    Edit- już wiem 🙂

    Za bety i przyrosty ✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2020, 12:30

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 21 września 2020, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta 360 🙂, czekam na odpowiedź od doktora co dalej.

    AgnieszkaB-✊✊


    Dzoni - za środę ✊✊✊✊✊✊✊🌞🌞🌞

    Dżoni, Alicjaaa, Alicjaaa91, Udało się, Kwiatek 12, Carolajn, Olivia27, Maladziewczynka, Zaba90 lubią tę wiadomość

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 21 września 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    U mnie beta 360 🙂, czekam na odpowiedź od doktora co dalej.

    AgnieszkaB-✊✊


    Dzoni - za środę ✊✊✊✊✊✊✊🌞🌞🌞

    Aaaaa mówiłam!!!! Super wiadomość ❤️ ❤️ ❤️
    Zaglądam tu już chyba 50raz, takie mam emocje w związku z waszymi betami dzisiaj 🍀

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 21 września 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Też pamiętam że na pierwszej wizycie siedziałam około godzinki . Super trzymam kciuki!


    A wiesz może bo kurcze zapomniałam się zapisać po wizycie a doktor mówił aby pokazać się za miesiąc, bo zlecił badania, mam pobrać witaminy, a kurcze terminy są na 2 połowę listopada dopiero.,i teraz mam normalnie przedzwonić i powiedzieć, że doktor prosił aby się wpisać za ten miesiąc??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    A wiesz może bo kurcze zapomniałam się zapisać po wizycie a doktor mówił aby pokazać się za miesiąc, bo zlecił badania, mam pobrać witaminy, a kurcze terminy są na 2 połowę listopada dopiero.,i teraz mam normalnie przedzwonić i powiedzieć, że doktor prosił aby się wpisać za ten miesiąc??
    tak , ja niestety też tak mialalm że od razu sie nie zapisałam i czekałam .

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 21 września 2020, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    U mnie beta 360 🙂, czekam na odpowiedź od doktora co dalej.

    AgnieszkaB-✊✊


    Dzoni - za środę ✊✊✊✊✊✊✊🌞🌞🌞


    No i pięknie 😘😘

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 21 września 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    U mnie beta 360 🙂, czekam na odpowiedź od doktora co dalej.

    AgnieszkaB-✊✊


    Dzoni - za środę ✊✊✊✊✊✊✊🌞🌞🌞


    Super, za dalsze przystosty ✊😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2020, 22:07

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 22 września 2020, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze muszę zbadać betec, ale doktor odpisał, że jest super, tylko dalej ten cyclogest 🙄

  • Mania12 Autorytet
    Postów: 1343 1264

    Wysłany: 22 września 2020, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, mam pytanie. Czy któraś z Was chodzi do dr do Centrum Ułańska? Czy można przyjść na wizytę z mężem czy wpuszczają do przychodni tylko pacjentki?

    Dzieli nas tylko czas...
    40 l.
    09.2012 - córcia ❤️
    01.2018 - początek starań o rodzeństwo
    09.2018 -synuś -nasz aniołek (17tc*)
    10.2019 - Invimed Wrocław, AMH 1,69, 2x IUI :-(
    02.2020 - I IVF - ❄️❄️ 3dniowe:
    1 Transfer ET- 17.02.2020 💔 7/8 tc
    2 Transfer FET- 24.07.2020 ❄️- córcia❤️ ️ur.08.04.2021
    ...niespodzianka od matki natury: 28.12.2022 - pozytywny test, 19.01.2023 - 7 tc - 1cm człowieka❤️, 09.02.2023 - 10 tc - 3 cm, 27.02.2023 - 13 tc - 7 cm, 27.04.2023 - 21 tc -456 g, 26.05.2023 - 25t - 987 g, 38 tc - 3300g, ...❤️synek ur. CC 02.09.2023, 3kg, 50 cm
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 22 września 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania12 wrote:
    Witajcie dziewczyny, mam pytanie. Czy któraś z Was chodzi do dr do Centrum Ułańska? Czy można przyjść na wizytę z mężem czy wpuszczają do przychodni tylko pacjentki?


    Niestety w czasie pandemi wchodzimy same, doktor przyjmuje tylko na Ułańskiej więc wszystkie tam chodzimy 🙂

  • Mania12 Autorytet
    Postów: 1343 1264

    Wysłany: 22 września 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Niestety w czasie pandemi wchodzimy same, doktor przyjmuje tylko na Ułańskiej więc wszystkie tam chodzimy 🙂
    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz :)

    Dzieli nas tylko czas...
    40 l.
    09.2012 - córcia ❤️
    01.2018 - początek starań o rodzeństwo
    09.2018 -synuś -nasz aniołek (17tc*)
    10.2019 - Invimed Wrocław, AMH 1,69, 2x IUI :-(
    02.2020 - I IVF - ❄️❄️ 3dniowe:
    1 Transfer ET- 17.02.2020 💔 7/8 tc
    2 Transfer FET- 24.07.2020 ❄️- córcia❤️ ️ur.08.04.2021
    ...niespodzianka od matki natury: 28.12.2022 - pozytywny test, 19.01.2023 - 7 tc - 1cm człowieka❤️, 09.02.2023 - 10 tc - 3 cm, 27.02.2023 - 13 tc - 7 cm, 27.04.2023 - 21 tc -456 g, 26.05.2023 - 25t - 987 g, 38 tc - 3300g, ...❤️synek ur. CC 02.09.2023, 3kg, 50 cm
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 22 września 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    U mnie beta 360 🙂, czekam na odpowiedź od doktora co dalej.

    AgnieszkaB-✊✊


    Dzoni - za środę ✊✊✊✊✊✊✊🌞🌞🌞


    Trzymam kciuki ✊

    U mnie po 2 stymulacji zmianie leku były dwa pęcherzyki, endo super i zobaczymy jak się skończy 🙂

    Carolajn lubi tę wiadomość

    PCOS
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ