X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 26 października 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiisia wrote:
    Tyszanka81 wrote:
    A ktory ds z takim wynikiem?

    Dzis 6ds estradiol 2700 i dr mówił ze pęcherzyki nadają się już do punkcji. Jutro zaś wizyta i badanie estradiolu czy spada czy rośnie. Dawki miałam male 75 gonal i 75 menopur. Ogólnie czuje ze za szybko to tez nie dobrze..od dziś juz tylko cetrotide. Zobaczymy co przyniesie jutro...
    To u mnie dluzej trwa to wszystko bo gorzej sie stymuluje...6ds byl pierwszym podgladem?

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 26 października 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    To u mnie dluzej trwa to wszystko bo gorzej sie stymuluje...6ds byl pierwszym podgladem?

    Tak 1 podgląd. Jutro coś więcej będę wiedzieć czy jest dobrze cxy np.estradiol spadł i bardzo źle..

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • majkownik82 Koleżanka
    Postów: 82 16

    Wysłany: 26 października 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    Nie przejmuj sie kichaniem, nic sie nie stanie. Ja po każdym transferze leżałam plackiem i dupa. Inne dziewczyny chodziły do pracy i sie udało. Teraz owszem, odpoczywam i nie wykonuje cięższych prac( odkurzanie, mycie okien, ciężkie zakupy), ale tez plackiem już nie leżę. Jak sie zmęcze robieniem obiadu, to sobie poleze, nie stresuje się i oglądam komedie :)
    I jak na złość mam ogromną ochotę na grzane piwo :) czy myślicie ze podczas podgrzewania piwa cały alkohol paruje? :) no oszaleje, a odmawiam sobie ze względu na bąbelki :)

    wezme to pod rozwage...... ale wieszania prania z rekami do goy np, dluzsza jazda autem...

    2010 r. usunięty jajowód z powodu wodniaka, niezawsze pękające pęcherzyki, Mąż nasienie- ok.
    2 ostatnie lata starań...nieskutecznych,
    Czerwiec 2016 sono HSG,
    25.06.IUI-nieudana,
    Październik 2016 decyzja do IVF IMSI, X stymulacja krótki protokół z antagonistą,
    21.10. punkcja 26.10Transfer
  • dorciak1805 Ekspertka
    Postów: 133 63

    Wysłany: 26 października 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w Rozmowy w toku mowia o porodach. Kobietki opiwiadaja o koszmarnych porodach, o traktowaniu w szpitalach przez polozne, lekarzy. Masakra

    Czekamy na nasze dwa małe cuda ❤❤
    05.12.2016 r. Na świecie pojawiły się nasze dwa aniolki Hania i Zosia :)
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 26 października 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    Dziewczyny tak dla przypomnienia...
    Dzis zaczynam antyki,ide dlugim protokolem- 21 tabletek,w ostatnim dniu antykow wlaczony gonapeptyl przez 14 dni...i pozniej kiedy byla wlaczana stymulacja?
    Tym razem bedzie tylko gonal...szedl ktos na gonalu tylko?
    Ja miałam sam gonal - dawka 225

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 26 października 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam nietypowe pytanie... Muszę zakupić jakąś większą kurtkę zimową, bo mam same takie dopasowane i niedługo będzie problem ze zmieszczeniem się w nie :-) O ile rozmiarów większą kurtkę mam zakupić, możecie mi coś poradzić? Całą zimę mam nadzieję w tej kurtce przechodzić (termin mam na początek marca), chciałabym żeby mi wystarczyła, a takiej dla ciężarnych ze względu na cenę kupować nie będę...

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 26 października 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka 14dc-punkcja..to byl mój 3cykl z programu 2+1..i ostatni. Ma więcej mnie nie stać:(

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 26 października 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majkownik82 wrote:
    wezme to pod rozwage...... ale wieszania prania z rekami do goy np, dluzsza jazda autem...
    Nie wiem czy dobrze myśle, ale ja jak robię coś gdzie muszę np. Sięgnąć gdzieś wysoko to czuje jak ki sie napina macica czy coś na dole, wiec nie robię takich rzeczy. Co do jazdy autem, to pierwsze 3dni raczej spędzam w domu i sie relaksuje, a po tych 3dniach normalnie funkcjonuje. Zazwyczaj lubię szybko jeździć, ale po transferze jeżdżę spokojnie zeby nie dopuszczać do stresujących sytuacji na drodze, jak wracaliśmy z transferu to byłam wkurwiona na M ze raz gwałtownie zahamował bo poczułam takie spięcie przechodzące przez całe ciało, aż sie bałam ze dostanę jakiś skurczy. Może przeżywam za bardzo, w końcu byłam po atosibanie ale tak jak każda, wole dmuchać na zimne

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 26 października 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia bardzo mi przykro!! kurcze to wszystko jest takie nie sprawiedliwe :( mam nadzieję że się nie poddasz i w miarę możliwości i finansów dalej będziesz walczyć o dzidziusia.. może inna klinika by Wam pomogła? trzymaj się:*

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • WIKI 82 Ekspertka
    Postów: 126 53

    Wysłany: 26 października 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    dzwonili, nie udało sie :(

    życzę Wam powodzenia
    Zizia, przykro mi bardzo...ale pamiętaj zawsze trzeba mieć nadzieję-kiedyś nam się w jakiś sposób uda zostać mamą-musimy w to wierzyć*...ja akurat zrobiłam sobie długą przerwę od transferu, ale cały czas myślę, żeby jeszcze wrócić do gry...

    II 2015-III 2016- Provita (3 IUI,I IMSI, 2 transfery):(
    V 2016-.....lecz. się immuno- po 6 szczep. MLR 49,3%...I.2017 wiz. w Gyncentrum...
  • WIKI 82 Ekspertka
    Postów: 126 53

    Wysłany: 26 października 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka- trzymam kciuki&&& w związku z twoją nową procedurą:)niech marzenia się spełniają...

    Tyszanka81 lubi tę wiadomość

    II 2015-III 2016- Provita (3 IUI,I IMSI, 2 transfery):(
    V 2016-.....lecz. się immuno- po 6 szczep. MLR 49,3%...I.2017 wiz. w Gyncentrum...
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 26 października 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandy11 wrote:
    Dziewczyny mam nietypowe pytanie... Muszę zakupić jakąś większą kurtkę zimową, bo mam same takie dopasowane i niedługo będzie problem ze zmieszczeniem się w nie :-) O ile rozmiarów większą kurtkę mam zakupić, możecie mi coś poradzić? Całą zimę mam nadzieję w tej kurtce przechodzić (termin mam na początek marca), chciałabym żeby mi wystarczyła, a takiej dla ciężarnych ze względu na cenę kupować nie będę...


    Ja kupiłam taki płaszczyk z Vero mody rozmiar chyba L ale
    miejsca na brzuch sporo :-)

    Mandy a kupujesz laktator, nianię elektroniczna?

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 26 października 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye wrote:
    Ja kupiłam taki płaszczyk z Vero mody rozmiar chyba L ale
    miejsca na brzuch sporo :-)

    Mandy a kupujesz laktator, nianię elektroniczna?
    Dzięki Rubineye :-) Laktator chyba będę kupować, ale niani raczej nie, mam malutkie mieszkanie :-) A Ty?

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • MaBo Koleżanka
    Postów: 60 48

    Wysłany: 26 października 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny my po prenatalnym będziemy mieli parke jeeeeeee!!!Dzieciaczki bardzo się wiercily wiec za 3 tygodnie mamy jeszcze raz przyjść na usg żeby dobrze zbadać samo badanie trwało długo chyba ponad pół godziny wszystko dokładnie sprawdzali niestety tu w Irlandii nie kontrolują wogle szyjki macicy i trochę się obawiam niby wczoraj jak pytałam przy usg jest długa i zamknięta jak to było u was? kiedy zaczęła się skracać? Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za wszystkie

    Klee, mandy11, małamii89, Tyszanka81, lilou, Sunshine_111, Arwena8 lubią tę wiadomość

  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 26 października 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    dzwonili, nie udało sie :(

    Zizia, bardzo mi przykro i współczuję... :(

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 26 października 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy... na początku ciąży kupiłam kurtkę rozm. 38 i dalej w niej chodzę i myślę, że spokojnie jeszcze te kilka tyg się w nią zmieszcze. To nie jest żadna kurtka ciążowa tylko można ją trochę poluzowac na brzuchu. Normalnie też noszę 38.
    Wszystko zależy jak tyjesz. Bo mam koleżankę która w ciąży bliźniaczej wyglądała jak klocek a w sumie przytyla ok 18kg i w nic się nie mieściła.

    mandy11 lubi tę wiadomość

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 26 października 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaBo wrote:
    Cześć dziewczyny my po prenatalnym będziemy mieli parke jeeeeeee!!!Dzieciaczki bardzo się wiercily wiec za 3 tygodnie mamy jeszcze raz przyjść na usg żeby dobrze zbadać samo badanie trwało długo chyba ponad pół godziny wszystko dokładnie sprawdzali niestety tu w Irlandii nie kontrolują wogle szyjki macicy i trochę się obawiam niby wczoraj jak pytałam przy usg jest długa i zamknięta jak to było u was? kiedy zaczęła się skracać? Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za wszystkie

    Gratuluję parki :-* mi szyjka zaczęła się skracać ok 26-27tc.

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 26 października 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mabo wspaniale, gratuluję parki :-)

    Mandy laktator kupuję, ale ręczny bo jakoś boję się elektronicznego, a nianię chyba też, bo mieszkam w domu :-) Wczoraj z mężem zrobiliśmy sobie wycieczkę do Smyka, pooglądać rzeczy. Mnóstwo tego i nie wiadomo co.wybrać, a.ceny powalaja na kolana.

    mandy11 lubi tę wiadomość

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • majkownik82 Koleżanka
    Postów: 82 16

    Wysłany: 26 października 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    Nie wiem czy dobrze myśle, ale ja jak robię coś gdzie muszę np. Sięgnąć gdzieś wysoko to czuje jak ki sie napina macica czy coś na dole, wiec nie robię takich rzeczy. Co do jazdy autem, to pierwsze 3dni raczej spędzam w domu i sie relaksuje, a po tych 3dniach normalnie funkcjonuje. Zazwyczaj lubię szybko jeździć, ale po transferze jeżdżę spokojnie zeby nie dopuszczać do stresujących sytuacji na drodze, jak wracaliśmy z transferu to byłam wkurwiona na M ze raz gwałtownie zahamował bo poczułam takie spięcie przechodzące przez całe ciało, aż sie bałam ze dostanę jakiś skurczy. Może przeżywam za bardzo, w końcu byłam po atosibanie ale tak jak każda, wole dmuchać na zimne
    dzięki, bardzo rozsądnie to brzmi co napisałaś....dobre wskazówki :-) mężowie zawsze jezdza bardziej dziko i z mniejszym wyczuciem, faceci..naprawde wiele trzeba im mowic, tlumaczyc....ja moze daruje sobie jazsdy z moim M przez jakis czas, za niedlugo wszystkich Swietych, jazdy mamy daleeko aby wszystkich objechac, dlatego ja sobie w tym roku daruje te wycieczki....innym razem, nie bede ryzykowac, mysle ze starania sie o dziecko są kwestią mogaca usprawiedliwic nieobecność przy grobach Zmarłych w tym roku...

    2010 r. usunięty jajowód z powodu wodniaka, niezawsze pękające pęcherzyki, Mąż nasienie- ok.
    2 ostatnie lata starań...nieskutecznych,
    Czerwiec 2016 sono HSG,
    25.06.IUI-nieudana,
    Październik 2016 decyzja do IVF IMSI, X stymulacja krótki protokół z antagonistą,
    21.10. punkcja 26.10Transfer
  • Justkrk Koleżanka
    Postów: 34 8

    Wysłany: 26 października 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    Nie przejmuj sie kichaniem, nic sie nie stanie. Ja po każdym transferze leżałam plackiem i dupa. Inne dziewczyny chodziły do pracy i sie udało. Teraz owszem, odpoczywam i nie wykonuje cięższych prac( odkurzanie, mycie okien, ciężkie zakupy), ale tez plackiem już nie leżę. Jak sie zmęcze robieniem obiadu, to sobie poleze, nie stresuje się i oglądam komedie :)
    I jak na złość mam ogromną ochotę na grzane piwo :) czy myślicie ze podczas podgrzewania piwa cały alkohol paruje? :) no oszaleje, a odmawiam sobie ze względu na bąbelki :)
    Ha ha możesz kupić bezalkoholowe np. ŻYWIEC, tylko patrz czy ma 0,0 bo niektóre mają 0,5. Smakują identycznie jak alkoholowe. Ja też po transferze dostałam ciąg na piwko chociaż normalnie się winko.

    Justkrk

    Inseminacja sierpień 2016 :(
    ICSI 5 wrzesień 2016 1 zarodek :(
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ