X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum Katowice In Vitro
Odpowiedz

Gyncentrum Katowice In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 13 marca 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy w dużej mierze od tego czy klinika ma budynek wybudowany dla siebie, rozplanowany z myślą o klinice czy adaptowany już gotowy budynek. Nie zawsze da się to zorganizować, bo warunki zabudowy na to nie pozwalają. W GynC tak jest i nic się na to niestety nie poradzi.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 13 marca 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że się nie poradzi. Ale szkoda po prostu, że tak jest.
    Muszę trochę ponarzekać :D bo mi się dłuży czekanie na rozpoczęcie stymulacji :)

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 13 marca 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka a Ty na jakim etapie jesteś? Bo na razie jeszcze nie ogarniam wszystkich na forum a wątek IVF nadrabiałam, ale nie cały bo za dużo tego :)

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Gabinet 5 (chyba 5, ten gdzie dr M zawsze przyjmuje) w GynC ma tak ustawiony fotel, że jak chłop siedzi przy biurku to wszystko widzi. Akurat Provi pod tym względem była milion razy bardziej komfortowa. Usg było na lezance a nie na fotelu w rozkroku... A fotel do badań zawsze był całkowicie zasloniety parawanem. To akurat w GynC jest słabiej zorganizowane. Provi ma większe gabinety i fajniej to można było rozlokować.

    Ja zawsze chodze na wizyty albo w dłuższej tunice albo w spódnicy. Nienawidzę latać z gołym tylkiem po gabinecie.

    No to chyba ten gabinet, strasznie bylo mi niezręcznie. Chciałabym jednak zeby maż ze mną wchodzil na wizyty, ale ten fotel .... masakra....
    Ja tez bylam w spodniczce, tez nie wyobrazam sobie golego tylka :) Tu w sumie nie chodzi o wielkosc gabinetu, mysle ze daloby sie ustawic fotel inaczej ... Bardzo to krepujace... Nie dosc ze badanie w ogole, to jeszcze to ... mam opory zeby maz mnie taką oglądał...

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 13 marca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vioris wrote:
    Anatolka a Ty na jakim etapie jesteś? Bo na razie jeszcze nie ogarniam wszystkich na forum a wątek IVF nadrabiałam, ale nie cały bo za dużo tego :)

    25tc z ręki Dra M. Wcześniej dwie procedury w Provi.

    vioris lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka juz chyba nosi pod serduszkiem dzidzie ;)? czy cos mi sie pomieszalo? jak tak to przepraszam.

    Co do naturalnego poczecia, ja wciaz mam nadzieję... Mimo tych przeszkód ... Głupie ?

    Anatolka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolko, a w Gyn dual sie w pierwszej procedurze ? Mialas jakies dodatkowe badania zlecone ? Nas dr wyslal na konsultacje, zeby wiedziec jak do nas podejsc zeby sie udalo. Powiedzial ze jemu tez zalezy na sukcesie :)

  • _cherryLady Autorytet
    Postów: 789 1273

    Wysłany: 13 marca 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr M chyba pod 6 przyjmuje i fakt beznadziejnie jest ustasiony fotel. U dr P pod 3 jest o tyle komfprtowo ze moj siedzac widzi monitor usg ale ja jestem za parawanem :)

    Nasza Marcysia jest już z nami <3
    bobas.gif
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 13 marca 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Anatolko, a w Gyn dual sie w pierwszej procedurze ? Mialas jakies dodatkowe badania zlecone ? Nas dr wyslal na konsultacje, zeby wiedziec jak do nas podejsc zeby sie udalo. Powiedzial ze jemu tez zalezy na sukcesie :)

    Ja miałam pobadane wszystko co mogłam przechodząc do GynC od laparoskopii przez histeroskopie i genetyke po immunologie. W GynC mnie już nie mieli z czym diagnozowac. Udała się pierwsza procedura a drugi transfer u dra M. Wyleczylismy bakterie w nasieniu meza - to była niezdiagnozowana przyczyna porażek w Provi, która odkryłam sama w czasie przejściowym.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Karolina1111 Autorytet
    Postów: 460 554

    Wysłany: 13 marca 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ostatnio miałam wizytę w gabinecie nr 5 i mąż siedział dosłownie praktycznie na wprost... słabe to. Tak jak piszecie, Provi miała o wiele lepsze warunki pod tym względem. No ale... liczy się przecież efekt, to klinika a nie spa ;-)

    Moje dwa szczęścia ❤❤ urodzone 27.07.2016
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    25tc z ręki Dra M. Wcześniej dwie procedury w Provi.

    No tak, to dobrze kojarzyłam :) Nie masz w stopce suwaczka, to nie byłam pewna :)
    Wiesz co nosisz pod serduchem? Chłopca Pawełka? Czy źle mi się kojarzy? :)

    Anatolka lubi tę wiadomość

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    No to chyba ten gabinet, strasznie bylo mi niezręcznie. Chciałabym jednak zeby maż ze mną wchodzil na wizyty, ale ten fotel .... masakra....
    Ja tez bylam w spodniczce, tez nie wyobrazam sobie golego tylka :) Tu w sumie nie chodzi o wielkosc gabinetu, mysle ze daloby sie ustawic fotel inaczej ... Bardzo to krepujace... Nie dosc ze badanie w ogole, to jeszcze to ... mam opory zeby maz mnie taką oglądał...
    Ja nigdy nie chodzę w spódniczce ani tunice ;) Mam akurat to gdzieś, ale jak mąż był ze mną, to już co innego ;)

    Ja już mężowi powiedziałam, że jesli zdarzy nam się trafić do takiego gabinetu, to ma wyjść na czas badania i tyle. Myślę, że nie on jeden wyjdzie. Zapewne są takie pary gdzie mąż wychodzi w takiej sytuacji :)

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _cherryLady wrote:
    Dr M chyba pod 6 przyjmuje i fakt beznadziejnie jest ustasiony fotel. U dr P pod 3 jest o tyle komfprtowo ze moj siedzac widzi monitor usg ale ja jestem za parawanem :)

    Kto to dr P? Ja byłam właśnie pod trójką u dr Serafina i nie obrażę się, jeśli zawsze będę w tym gabinecie przyjmowana ;)

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 14 marca 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vioris wrote:
    No tak, to dobrze kojarzyłam :) Nie masz w stopce suwaczka, to nie byłam pewna :)
    Wiesz co nosisz pod serduchem? Chłopca Pawełka? Czy źle mi się kojarzy? :)

    Pawełka :-) boksera albo piłkarza ;-)

    vioris lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • staram się Znajoma
    Postów: 27 17

    Wysłany: 14 marca 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam również lecze się w GC chodzę do Dr. Mercika :) Świetny lekarz i faktycznie małomówny :D staramy sie z mezem juz prawie 3 lata o maleństwo i dopiero w tej klinice usłyszelismy że jest szansa na In Vitro :) czekam właśnie na miesiączke i zaczne brac tabletki antykoncepcyjne :)

  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram się wrote:
    Witam również lecze się w GC chodzę do Dr. Mercika :) Świetny lekarz i faktycznie małomówny :D staramy sie z mezem juz prawie 3 lata o maleństwo i dopiero w tej klinice usłyszelismy że jest szansa na In Vitro :) czekam właśnie na miesiączke i zaczne brac tabletki antykoncepcyjne :)

    Witaj :) A jaki u Was jest powód ivf? Jakie masz AMH? Czy dr mówił, dlaczego u Ciebie anty przed stymulacją?

    Widzę, że wszyscy prawie u dr M się leczą a tylko ja trafiłam do dr S ;) Mam nadzieję, że coś dobrego z tego wyjdzie, bo lekarz mi pasuje jak na razie. Nie jest małomówny na czym mi zależało, bo nie lubię na siłę wyciągać info od lekarza, lubię żeby ze mną pogadał.

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • staram się Znajoma
    Postów: 27 17

    Wysłany: 14 marca 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vioris u nas in vitro dlatego bo moj M ma mało plemnikow rok temu miał mniej niz milon plemnikow a teraz ma 9,95 ;) wiec dlatego usłyszelismy ze jest szansa na in vitro :) miał tez robiona biopsje jader i nic nie znaleziono i wtedy sie podłamalismy troche i na jakis czas odpuscilismy starania i po pewnym czsie przenieslismy sie do GC najlepsza klinika jaka moze byc :)

  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, w takim razie trzymam kciuki :) Napiszesz dlaczego idziesz długim protokołem, lekarz coś mówił na ten temat?

    Ja mam nadzieję iść krótkim, bo już mam dość czekania. Tak mi się ciągnie to wszystko... Dopiero za tydzień histeroskopia, potem wizyta i dalsze rozplanowanie. Ciągle się boję, że coś przeszkodzi w rozpoczęciu stymulacji :(
    I oby mi lekarz nie wymyślił tabletek anty od kolejnego cyklu, bo w takim tempie, to zaczniemy dopiero w maju stymulację :(

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia, przypomnij proszę jaka była u was przyczyna niepowodzenia i AMH?

    Vioris a ty już jesteś zakwalifikowana do ivf? Ja się w kwietniu wybieram po dłuższej przerwie do GC. Pewnie wszystkie badania będę musiała od nowa robić. Histeroskopię robisz w GC?


    Peonia88
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do wizyt, to ja zawsze sama wchodziłam do gabinetu, mąż czekał na korytarzu.


    Peonia88
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ