Forum Starając się z pomocą medyczną Hashimoto - rady dla starających się z tą chorobą
Odpowiedz

Hashimoto - rady dla starających się z tą chorobą

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 listopada 2014, 23:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi robi USG ale to wszystko trwa bardzo krótko, prolaktyny nie badałam nikt mi nie mówił ze warto zbadać. PCO też nie mam, cykle bardzo regularne co 29-30 dni, nadwagi też nie mam. Ja nie czuje wcale tej choroby tzn. żadnych objawów tarczycowych, jakiś dolegliwości, idąc na badania byłam pewna że wszystko jest OK.

• Chanela Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2014, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widocznie u Ciebie może wystarczy tylko dieta i to się fajnie ureguluje. Nie martw się, będzie dobrze. Ale tą prolaktynę na wszelki wypadek bym zbadała ona często idzie w parze z tym wszystkim i stąd potem problemy z utrzymaniem ciąży jak już się uda. Lepiej być przygotowanym i wiedzieć.

201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • ania14 Autorytet

Wysłany: 15 grudnia 2014, 00:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli którąś interesuje odpowiedź na moje pytanie do prof. prosze o polubienie
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/wysoka-prolaktyna,5387.html

2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • Drzwiona Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane chciałam zapytać czy spotkałyście się z taka teorią, ze jak kobieta ma hashimoto i jest w ciązy z dziewczynka to dziecko ma 50% szansy ze tez bedzie miec hashi i ze w zwiazku z tym bedzie się gorzej rowijal mozg i serce?
    wczoraj dostalam takiego newsa od kolezanki , ktora ma tę chorobe i wlasnie urodzila coreczke, cale szczescie calkowicie zdrowa!
    Powiem szczerze, ze spanikowalam na maxa :(...

25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 stycznia 2015, 17:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obszernie odpowiedziałam w drugim wątku w którym zadałaś to samo pytanie ;)

https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/niedoczynnosc-tarczycy-choroba-hashimoto-a-ciaza,300.html

‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ