X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną HSG ( niedrożność jajowodów)
Odpowiedz

HSG ( niedrożność jajowodów)

Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 września 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypuścili mnie ostatecznie o 16... Przyjechał po mnie mąż bo czułam sie fatalnie. Jak dojechaliśmy do domu o 17 bo było chore korki (mieszkamy 4km od szpitala...) to położyłam sie od razu spać, obudziłam sie jakaś godzinę temu i nadal czułam sie beznadziejnie. Zmierzyłam przed chwila temp i mam 38,6... Czy to normalne??? Help :(

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 14 lutego 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, może któraś z Was jeszcze sie odezwie w temacie. Czy przed hsg robiłyście szczepionkę na wzw b? Bo czytam w internecie że to konieczne a mój lekarz mi o tym nic nie mówił...

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 15 lutego 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pietruszkanatki, ja wczoraj miałam sono HSG (solą fizjologiczną) i nie musiałam przed nim robić żadnych szczepień. W niedługim czasie mam mieć robioną laparoskopię i z racji tego, że to zabieg bardziej inwazyjny niż hsg gin kazała mi zrobić badanie krwi na antygen HBS (badanie pokazuje czy organizm wytwarza przeciwciała na wzw b). Szczepienie przeciw żółtaczce miałam w podstawówce (rocznikowo mam 31 lat). Wynik wyszedł ok i nie muszę powtarzać szczepień.

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling jest tu jeszcze jeden watek zatytuowany poprostu HSG, troche wiecej osob tam pisze moze tam zapytaj :)
    Ja hsg bede miala dopiero 4.04.

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 17 marca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Hej Dziewczyny, jak wyglądał Wasz okres po badaniu HSG?Kiedy dostałyście?
    Mi się spóźnia 2 dni i od wczoraj mam brązowe plamienia. Dzięki za pomoc!


    Hej, mi się spóźnił 3 dni

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:17

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 17 marca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykl miałam normalny oprócz tego spóźniającego się @, przez to potem latałam co 5 min do łazienki sprawdzać ;)

    No i teraz okres miałam długaśny, przez chyba 5 dni po były plamienia ale to pewnie też przez to że mam nowy lek stumulujący ovu :)

    A długo już się staracie?

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling też będę miała sonoHSG solą fizjologiczną :) Muszę tylko zrobić ponownie posiew czy pozbyłam się ureaplasmy antybiotykiem... mam nadzieję, że tak. Idę w przyszłym tygodniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:17

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 17 marca 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Staramy się z dłuższymi i krótszymi przerwami jakieś 3 lata.
    Po tym jak mąż dowiedział się o złych wynikach, nie chciał współżyć co ostatecznie doprowadziło do mocnego kryzysu małżeńskiego.
    Ale już jest lepiej :)
    Mi się spóźnia już 3ci dzień. Mam brązowe plamienia i od czasu do czasu ból małpowy. W pon idę do gina, a zaraz potem lecę na dość stresujące spotkanie służbowe do Danii.

    Jak długo Wy się staracie?

    Od 1,5 roku się nie zabezpieczamy, a od roku się staramy ze wspomaganiem w Gamecie. Do tej pory chodziłam właśnie do Śliwińskiego, ale myślę o zmianie lekarza. Już mam jednego na oku, jak się teraz nie uda to będe uderzać ;)



    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:18

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 17 marca 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wrażenie że już nic u niego nie zdziałamy, zwłaszcza że na ostaniej wizycie zaproponował nam IUI. Zastanawiam się czy to ma sens skoro plemniki u nas są zdrowe i ruchliwe. Sama nie wiem...muszę to jeszcze przemyśleć.

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Trzymam mocno kciuki!!
    Nie jest to aż takie straszne, da się przeżyć, więc nie stresuj się za bardzo.
    A w którym dniu cyklu idziesz?
    Bede jakos w 8dc, cale szczescie ze tak wypadlo, bo lekarz tylko 1dzien w tygodniu moze mi zrobic ten zabieg... Bede robila prywatnie. Ty mialas na nfz?
    Pisalas ze jestes z poludnia, ja tez :) Jakie miasto?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:18

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:18

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 18 marca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wskazaniem jest to, że wg niego wyczerpały się wszystkie "naturalne" metody i następnym krokiem jest właśnie IUI. Póki co nie zdecydowaliśmy się i spróbujemy u innego lekarza.

    U mnie jest owulacja, jajeczka pękają więc to może kwestia tego, że zarodek nie może się zagnieździć i potrzebne są jakieś dodatkowe badania/leki? Nie znam się na tym, ale tak czuję ;)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Chyba jesteśmy z tego samego miasta nawet, bo widziałam Twoją wypowiedź o naprotechnologu za 400zł. Chyba też u niego byłam. Dodałam Cię do przyjaciółek, aby napisać wiadomość prywatną :)
    Przyjęłam, dziękuję :)

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ