X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.
Odpowiedz

Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edloteh, tak jak Ci zaleci lekarz. Mnie lekarz z kliniki kazał od 1dc, dr Paśnik zgodził się na takie dawkowanie. wiem, że niektórym dr Paśnik każe 2-3dni przed transferem.

    a ja się zdecydowałam, że wezmę tak jak dr zalecał jedno szczepienie pullowane. po dwóch od męża MLR skoczyło z 32% na 39%, liczę, że może do 50% z tym jednym pullowanym dobiję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki shooa. Mi w klinice zalecili nawet przed 1 dc...

    To kiedy to kolejne szczepienie? Zaciskam kciuki by MLR po tym podniosło się wysoko!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2017, 07:22

    shooa lubi tę wiadomość

  • rybcia2009 Przyjaciółka
    Postów: 72 31

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Encorton biorę od 1 dc ale wg zaleceń lekarza z kliniki, dr Paśnika pytałam i nie miał nic przeciwko.

    ckai3e3k5c8n0kph.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie czy dobrze rozumiem. Neupogen mam wziac 5 dni przed et. Et mam 28.04(piatek) czyli neupogen powinnam wziac dzis 23.04(niedziela), tak?

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edloteh, czekam na maila od dr, że potwierdza bo pisał mi zalecenia z dwa tyg temu a ja się zastanawiałam co robić, potem dzwonię i się umawiam gdzieś na maj chyba, jakoś pod koniec pewnie teraz będą terminy. ja bym z takim mrl podeszła, ale z racji tego, że czekam na regenerację endometrium po łyżeczkowaniu min 2 cykle to wolę wziąć pullowane i mieć spokój z mrl na dłuższy czas.

    Pragnaca, tak, dziś.

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shooa dzieki.
    Ja nie mialam szczepien a mimo to mam zlecony encorton 10mg od poczatku cyklu ze wzgledu na nk.

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shoaa, plan masz bardzo dobry!

    Dzięki dzięwczyny za info. Nie ma to ja móc się upewnić na forum :)

    Czy w waszych klinikach robi się płukanie macicy przed transferem? Może daje się dodatki by poprawić np. jej ukrwienie? etc.

    Trzymam kciuki za wszystkie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2017, 12:45

  • ooolccciaaa Koleżanka
    Postów: 94 18

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro pierwsze szczepienie,boję się jak diabli.całą noc nie spałam.a jak zasnęłam po obiedzie to.mi się śniło że szczepienia nic nie pomogły...chyba oszaleje z tego stresu

  • MariaElena Koleżanka
    Postów: 37 9

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia ja jade w czwartek na pierwsze szczepienie, a juz sie zaczynam.mocno stresowac. Mam takie same obawy co Ty. Ale ja sie nie zdecyduje bez szczepien kolejny raz próbować. Boje sie ale mam wielka nadzieje, ze to pomoze. Ile masz szczepien umowionych? Ja 3 szczepienia, ale cos z Paśnikiem sie chyba nie zrozumiałam. Po 2 szczepieniach mowil, ze mamy sie starać i 3 szczepienie juz w ciąży. Ale po 2 szczepieniach warto chyba sprawdzic wynik...ale po 3 tygodniach mam kolejne szczepienie 3 juz zaplanowane. Wiec nie wiem jak ta sprawe ugryźć...

    Trombofilka, brak hamowania, ana
    3 aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooolccciaaa, MariaElena. Za szczepienia. Oby poprawiły wyniki!!!

    MariaElena, dopytaj w czwartek doc czy jest tak jak zrozumiałaś...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2017, 09:43

    MariaElena, ooolccciaaa, Ana9292 lubią tę wiadomość

  • ooolccciaaa Koleżanka
    Postów: 94 18

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze Ci Paśnik powiedział.po drugim szczepieniu możecie się starać o ciążę jeśli się uda to trzecie szczepienie jest w 6tyg ciąży jeśli się nie uda to normalnie przyjezdzasz na trzecie szczepienie.Jak uda się wam po trzecim szczepieniu to i tak w 6tyg ciąży musisz przyjechać aby się doszczepic.mnie powiedział tak samo.powiem Ci że nie było tak źle,przyjemne to nie jest ale spokojnie idzie wytrzymać,ból podobny jakby pszczoła Cię urządliła.teraz zrobiły mi się siniaki i minimalnie spuchło.ja teraz zaczynam się martwić że jak nie przechodzę tego tak mocno jak dziewczyny to szczepienia będą za słabe i nie dźwignią mlr

  • ooolccciaaa Koleżanka
    Postów: 94 18

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edloteh wrote:
    Ooolccciaaa, MariaElena. Za szczepienia. Oby poprawiły wyniki!!!

    MariaElena, dopytaj w czwartek doc czy jest tak jak zrozumiałaś...
    Na razie nie dziękuję:* aby nie zapeszyc

  • MariaElena Koleżanka
    Postów: 37 9

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooolccciaaa wrote:
    Dobrze Ci Paśnik powiedział.po drugim szczepieniu możecie się starać o ciążę jeśli się uda to trzecie szczepienie jest w 6tyg ciąży jeśli się nie uda to normalnie przyjezdzasz na trzecie szczepienie.Jak uda się wam po trzecim szczepieniu to i tak w 6tyg ciąży musisz przyjechać aby się doszczepic.mnie powiedział tak samo.powiem Ci że nie było tak źle,przyjemne to nie jest ale spokojnie idzie wytrzymać,ból podobny jakby pszczoła Cię urządliła.teraz zrobiły mi się siniaki i minimalnie spuchło.ja teraz zaczynam się martwić że jak nie przechodzę tego tak mocno jak dziewczyny to szczepienia będą za słabe i nie dźwignią mlr
    Olcia, a bedziesz probowac po 2 szczepieniu w ciemno ? Bez sprawdzenia wyników? Wlasnie sie tego obawiam, ze ten mlr nie podskoczy odpowiedniu po 2 szczepieniach i znowu bedzie lipa :( Reakcją po szczepieniu sie nie martw. Rozne sa organizmy i roznie sie przechodzi terapie. Na pewno bedzie dobrze tylko ja sie jakos nakrecilam na sprawdzanie wyników. A moze wlasnie popierdzielic to i leciec po dwoch szczepionkach...juz sama nie wiem :(

    Trombofilka, brak hamowania, ana
    3 aniołki
  • ooolccciaaa Koleżanka
    Postów: 94 18

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po drugiej szczepionce nie dasz rady sprawdzić mlr bo badanie robi się 3 tyg po szczepieniu to wtedy ty będziesz musiała już przystąpić do 3 szczepienia.my idziemy w ciemno co ma być to będzie,możliwe że wcale się nie uda i stres niepotrzebny.ja dwie ciąże straciłam więc wiem czego się boisz.Paśnik mi powiedział że jeśli po 3 szczepieniu w ciągu trzech miesięcy nie zajde w ciążę to dopiero wtedy mam zrobić mlr.Ale jeśli po drugim szczepieniu się nie uda zaciążyć to po trzecim szczepieniu robię mlr.a z tym staraniem się po drugim szczepieniu to wasza decyzja,musicie się zastanowić.wiesz po trzech też nie masz 100% pewność że nie stracisz ciąży z innego powodu bo zawsze może się coś wydarzyć

  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy możecie polecić dobrego immunologa w Warszawie?

    gannkw7i858ouu0g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy APC normalnie jest czynne? nie mogę się od wczoraj dodzwonić, ciągle zajęte.

  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shooa mam to samo. Chciałam zapytać czy pracują 2 maja, ale chyba nie jest mi dane ;)

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea ja mogę tylko odradzic panią Jerzak ;)

    Bea_ lubi tę wiadomość

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *SmoczycA* wrote:
    Shooa mam to samo. Chciałam zapytać czy pracują 2 maja, ale chyba nie jest mi dane ;)
    ja się na szczepienie pullowane chcę zapisać i nie mogę :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoczyca, udało mi się dodzwonić pod nr z końcówką 51, próbuj! ;)

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ