X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.
Odpowiedz

Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.

Oceń ten wątek:
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, bardzo was proszę o pomoc w interpretacji moich wyników. Zrobiłam już kilka badań immuno i wszystko w normie, a teraz zrobiłam test CBA i bardzo nieciekawie... Z tego co się zorientowałam to interleukina 2 niestety dużo powyżej normy, a te "dobre" w dolnych granicach... Czynnik martwicy nowotworu wywalony w kosmos, a interferon gamma poniżej normy... Z tego co czytałam, zawsze te dwa parametry "szły" w parze...
    Jak się to "leczy"? Szczepieniami?
    Jutro zadzwonię zapisać się do słynnego Paśnika... Eh
    Z góry dziękuję!

    https://zapodaj.net/726553eb59528.jpg.html

    Przepraszam, nie umiem wkleić zdjęcia :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 19:41

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • ooolccciaaa Koleżanka
    Postów: 94 18

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak radziłyście sobie ze swedzeniem po szczepieniach?zrobiły mi się takie duże rumienie i swędzi jak diabli zaraz oszaleje.I mam tak jakby gorączkę w miejscu nakłuć,aż gorące są te miejsca

  • MariaElena Koleżanka
    Postów: 37 9

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaaa to chyba dobrze wróży co ??? Ja jutro padne na ryj z tego stresu...

    ooolccciaaa lubi tę wiadomość

    Trombofilka, brak hamowania, ana
    3 aniołki
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oolcia ja przykładalam lód i drapalam się obok aby zmylic mózg;) u mnie się sprawdzalo. Widzę że przeżyłas szczepienie;)

    ooolccciaaa lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • ooolccciaaa Koleżanka
    Postów: 94 18

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiamar wrote:
    Oolcia ja przykładalam lód i drapalam się obok aby zmylic mózg;) u mnie się sprawdzalo. Widzę że przeżyłas szczepienie;)
    Nie miałam wyboru ;)ale nie było tak źle teraz jest gorzej,bo te swędzenie doprowadza mnie do szału.całą noc nie spałam tylko leżałam i dmuchalam na szczepienia żeby sobie ulżyć

  • ooolccciaaa Koleżanka
    Postów: 94 18

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaElena wrote:
    olciaaa to chyba dobrze wróży co ??? Ja jutro padne na ryj z tego stresu...
    Nie martw się nie jest tak źle,dasz radę.Zobaczysz że sama sobie narobisz większego strachu niż będzie Cię boleć.Daj później znać jak poszło.Powodzenia i trzymam kciuki.A i pocieszyłam się tym że za niedługo będziesz przeżywać to co ja teraz

    MariaElena lubi tę wiadomość

  • rybcia2009 Przyjaciółka
    Postów: 72 31

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej przykładać czymś chłodnym :)
    ja też drapałam się dookoła i trochę pomagało ;)

    ckai3e3k5c8n0kph.png
  • ooolccciaaa Koleżanka
    Postów: 94 18

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie jak długo tą opuchlizne miałyście?robiłam wczoraj okłady z lodu i dzisiaj wstałam i te rumienie już są o wiele ciemniejsze i mniejsze jakby zaczęły się wchłaniać.tylko siniaki teraz mocniej widać ;)wyglądam jak ofiara przemocy domowej...dobrze że zimno jest

  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam długo ślady po 3 tyg po pierwszym szczepieniu na kolejnym jeszcze miałam ślady. Rozmawiałam z Panią co miała dosłownie guzy na 2 cm odstajace i niby reakcja na skórze była a mrl nadal 0.

    ooolccciaaa lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • ooolccciaaa Koleżanka
    Postów: 94 18

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiamar wrote:
    Ja miałam długo ślady po 3 tyg po pierwszym szczepieniu na kolejnym jeszcze miałam ślady. Rozmawiałam z Panią co miała dosłownie guzy na 2 cm odstajace i niby reakcja na skórze była a mrl nadal 0.
    Ooo matulu to nieciekawie.no Pani która zajmuje się szczepieniami w APC powiedziała mi że mam się nie sugerować tym jak mnie boli albo jak duże guzki będę mieć bo miała przypadki gdzie miała pacjentki które miały ranki jak po ugryzieniu komara a mlr wzrosło do 60% a inne miały wielkie guzy i cierpiały przez dwa tyg a mlr było 0...więc chyba wszystko zależy od organizmu

  • ooolccciaaa Koleżanka
    Postów: 94 18

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiamar a tobie po szczepieniach mlr wzrosło?

  • MariaElena Koleżanka
    Postów: 37 9

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalam rade ! Choć nie bylo przyjemnie. Nie mialam pojęcia, ze to az tyle wkluc. Mam prośbe czy ktoras z Was jest w stani mi napisac mailado Paśnika ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 20:29

    ooolccciaaa lubi tę wiadomość

    Trombofilka, brak hamowania, ana
    3 aniołki
  • ooolccciaaa Koleżanka
    Postów: 94 18

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaElena wrote:
    Dalam rade ! Choć nie bylo przyjemnie. Nie mialam pojęcia, ze to az tyle wkluc. Mam prośbe czy ktoras z Was jest w stani mi napisac mailado Paśnika ?
    Ekstra!Brawo Ty:) a chcesz do niego pisać w sprawie tych starań po drugim szczepieniu?ja zawsze piszę na maila APC

    MariaElena lubi tę wiadomość

  • MariaElena Koleżanka
    Postów: 37 9

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce napisac w sprawie leków. Powiedzial na pierwszym spotkaniu, ze on mi bedzie je dawkowal. A w zwiazku z moja trombofilia musze przyjmowac zastrzyki z fraxy. Tydzien po drugim szczepieniu wypada mi owulkal, wiec czas sie szykowac:)

    Trombofilka, brak hamowania, ana
    3 aniołki
  • rybcia2009 Przyjaciółka
    Postów: 72 31

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaElena wrote:
    Dalam rade ! Choć nie bylo przyjemnie. Nie mialam pojęcia, ze to az tyle wkluc. Mam prośbe czy ktoras z Was jest w stani mi napisac mailado Paśnika ?
    podaj swojego maila to Ci prześlę na priv.
    Też byłam w szoku że to aż 6 wkłuć, mnie to aż tak bardzo nie bolało ani swędziało, ale takie okrągłe slady miałam ok. 3 tygodni, więc dobrze że to nie lato ;)

    MariaElena lubi tę wiadomość

    ckai3e3k5c8n0kph.png
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oolcia sprawdzę dopiero 17 mają takie są kolejki na badanie i jeszcze potem 2 tyg czekania na wynik ale międzyczasie i tak zaryzykuje i zrobię transfer.

    ooolccciaaa lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • ooolccciaaa Koleżanka
    Postów: 94 18

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiamar wrote:
    Oolcia sprawdzę dopiero 17 mają takie są kolejki na badanie i jeszcze potem 2 tyg czekania na wynik ale międzyczasie i tak zaryzykuje i zrobię transfer.
    Będę trzymać kciuki aby się udało:*

    asiamar lubi tę wiadomość

  • MariaElena Koleżanka
    Postów: 37 9

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybcia2009 wrote:
    podaj swojego maila to Ci prześlę na priv.
    Też byłam w szoku że to aż 6 wkłuć, mnie to aż tak bardzo nie bolało ani swędziało, ale takie okrągłe slady miałam ok. 3 tygodni, więc dobrze że to nie lato ;)
    Rycia oto moj adres : [email protected]
    Bardzo dziekuje za pomoc :)

    Trombofilka, brak hamowania, ana
    3 aniołki
  • ooolccciaaa Koleżanka
    Postów: 94 18

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaElena jak się czujesz?

  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ku pokrzepieniu serc da sie wytrzymac szczepienia.
    Mnie swedzialo,pieklo po pierwszym 3 tygodnie.Guzki wystajace byly i czerwone placki.
    Po drugim szczepieniu tez swedzialo i pieklo ale z tydzien.Po trzecim pare dni.
    Ale allo z 15% podnioslo sie na 62,3% ☺☺☺

    Justine lubi tę wiadomość

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ