X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start sierpień 2018
Odpowiedz

In vitro start sierpień 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 10:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Ile kosztuje dopłata do pICSI?
    to może bez badan poprosić o taka procedurę i tyle, co myślisz evkill, można tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamka wrote:
    Może jej lepiej nie mówić że badania trzeba powtarzać, bo zaraz poleci i zrobi. Ciasteczko, od razu chce dodać, że twój kwas foliowy jest ok i nie musisz nic zmieniać :) :) :)
    Ha ha :) nie polecę ;) już raz zrobiłam i dość.
    Wierze, że nic sie nie zmieniło i jest Ok ;) zreszta - ile takie badania są ważne - nie ma reguły :)
    Kwas -póki co nic nie zmieniam łykam to samo.
    Dziękuje za Kciukasy (nie zapeszajac)...
    wiecie, że ta wartość mnie niepokoi jednak (jak na 4 tc).. ale liczy się przyrost - tak ? Tylko przyrost ?

    klamka lubi tę wiadomość

  • Zajączek :) Ekspertka
    Postów: 154 137

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Będzie dobrze:)Ten rok jest nasz:). Chciałabym być na tym etapie co Ty.Jeśli chodzi o stres związany z czekaniem na wyniki to faktycznie tortura najwyższych lotów.

    To prawda. Ale ja się długo zbierałam do in vitro. Chociaż każdy ma swoją drogę :)

    ckai9jcgk4swcbtv.png
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    to może bez badan poprosić o taka procedurę i tyle, co myślisz evkill, można tak?
    No właśnie o tym samym pomyślałam

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamka wrote:
    Może jej lepiej nie mówić że badania trzeba powtarzać, bo zaraz poleci i zrobi. Ciasteczko, od razu chce dodać, że twój kwas foliowy jest ok i nie musisz nic zmieniać :) :) :)
    Az taką wariatką nie jest ;)
    Jutro nam tu powarjuje z piękna beta. ✊️✊️✊️
    Także Ciasteczko luzuj gatki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 19:38

    Ciasteczko77, klamka lubią tę wiadomość

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamka wrote:
    Ja wybrałam moja klinikę po statystykach i po opiniach na forum. Nie polskim, bo i klinika nie jest Polska. W moim wypadku opinie miały ogromne znaczenie, bo wcześniej znalazłam klinikę z dobrymi statystykami, z mega rozpoznawalnymi lekarzami leczacymi celebrytów, a potem po przeczytaniu opinii byłam w stanie uzyskać lepszy pogląd na to, co i jak oferują. Tutaj na forum też łatwo wyluskac te kliniki które mają ładny marketing, i na tym koniec. A wszystko dzięki m. szeptanemu.
    Ja z kolei wybrałam lekarza, a nie klinikę.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Zajączek :) Ekspertka
    Postów: 154 137

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    njut wrote:
    W 2017 zmieniły się normy dla AMH i większość z nas zauważyła poprawę ;)

    Pewnie to i prawda, ale nasz lekarz i tak nie mógł uwierzyć ;) Stwierdził, że może poprzedni wynik był błędny.
    Ale ja zrobiłam porządek ze swoją immunologię i wierzę, że to mogło mieć wpływ, a nawet, że miało :)

    Berbeć lubi tę wiadomość

    ckai9jcgk4swcbtv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    to może bez badan poprosić o taka procedurę i tyle, co myślisz evkill, można tak?
    Lekarz może powiedzieć że nie ma przesłanek by zastosować określona procedurę.
    Moim zdaniem nie ma co liczyć że zrobią, koszt badan jest nie wielki w porównaniu z procedura invitro. Każdy robi jak chce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Ja z kolei wybrałam lekarza, a nie klinikę.
    Ja też- poszłam za moim ginek... ale troszke narzekam (on ginie w tej machinie)...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie obraźcie się na mnie , ale zapytam ... co wam dały te wszystkie badania? Na jakim etapie jesteście? czy dzięki tym wszystkim badaniom , leczeniu i wybraniu odpowiednich procedur udało Wam się zajść w upragnioną ciąże? (to nie jest absolutnie złośliwe z mojej strony)

  • kalade Autorytet
    Postów: 1983 1310

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mocno mnie boli w dole brzucha, tak kłuje i ciągnie. Dopiero 2dpt, więc niemożliwe, żeby coś się już dzialo. Coś czuję, że nic z tego nie będzie...

    Leoś (*)
    31.07 crio 4AB, 22dpt: serduszko 😍
    qb3c3e5e32vinlzd.png
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edloteh wrote:
    Lekarz może powiedzieć że nie ma przesłanek by zastosować określona procedurę.
    Moim zdaniem nie ma co liczyć że zrobią, koszt badan jest nie wielki w porównaniu z procedura invitro. Każdy robi jak chce.
    Po pierwsze to Ty płacisz więc żądasz a po drugie koszt tego badania jest taki sam jak dopłaty do procedury. W przypadku gdy badania wyjdą ok nic nie tracisz, ale jak wyjdzie źle to koszty są podwójne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 19:44

    Berbeć, edloteh lubią tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • bonnie1234 Autorytet
    Postów: 528 153

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Ha ha :) nie polecę ;) już raz zrobiłam i dość.
    Wierze, że nic sie nie zmieniło i jest Ok ;) zreszta - ile takie badania są ważne - nie ma reguły :)
    Kwas -póki co nic nie zmieniam łykam to samo.
    Dziękuje za Kciukasy (nie zapeszajac)...
    wiecie, że ta wartość mnie niepokoi jednak (jak na 4 tc).. ale liczy się przyrost - tak ? Tylko przyrost ?
    Kochana, robiłaś betę???? Co się u Ciebie dzieje? Przeczytałam 5 stron wstecz i nie mogę znaleźć tej informacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem_tu_na_momencik omg. Love It. Szkoda że nie piszesz pod swoim nickiem.
    Mega gratuluje :) i za mocną ciąże ✊️✊️✊️✊️

    Ps. Zdradź nam proszę gdzie podchodziłas teraz :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 19:47

    ja_tu_tylko_na_momencik lubi tę wiadomość

  • bonnie1234 Autorytet
    Postów: 528 153

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalade wrote:
    Coś mocno mnie boli w dole brzucha, tak kłuje i ciągnie. Dopiero 2dpt, więc niemożliwe, żeby coś się już dzialo. Coś czuję, że nic z tego nie będzie...
    Ja tak samo czułam. Mój dr powiedział, że to endomenda się odzywa, ponieważ cała stymulacja i leki mocno pobudza endometriozę :(

  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalade wrote:
    Coś mocno mnie boli w dole brzucha, tak kłuje i ciągnie. Dopiero 2dpt, więc niemożliwe, żeby coś się już dzialo. Coś czuję, że nic z tego nie będzie...
    Kalade, Ciasteczko też miała jakieś złe przeczucia, a zobacz jaki finał! :)

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Ja też- poszłam za moim ginek... ale troszke narzekam (on ginie w tej machinie)...

    A ja wybrałam , bo mnie pokierował facet od osteopatii (leczyłam się u niego po drugiej laparoskopii), dr przepisała antyki i wszystko się skończyło, torbiele, operacje i moja depresja z tym związana. Ogólnie babka jest nieźle nawiedzona, widać, ze żyje tym wszystkim.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 10:23

    Ciasteczko77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bonnie1234 wrote:
    Kochana, robiłaś betę???? Co się u Ciebie dzieje? Przeczytałam 5 stron wstecz i nie mogę znaleźć tej informacji.
    5 to za mało, może 10 a nawet 15, my i ciastko obecne cały czas haha
    ps. Ty za to mało zaglądasz, co u Ciebie? Kiedy masz crio? Chyba jakos mialas miec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 19:49

    Ciasteczko77 lubi tę wiadomość

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ