X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 18 października 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam zaproponował ale na moje pytanie czy to daje pewność że dziecko będzie zdrowe i unikniemy amniopunkcji lub Nifty - odpowiedział że niestety to nie daje nam pewności więc chyba chcą was naciągnąć na kasę . Bo jeżeli komórki się zapłodnią i ładnie podzielą to po co ci badanie genetyczne zarodka które i tak jeżeli dojdzie do ciąży musisz sprawdzić

    Tosia 1981 lubi tę wiadomość


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki! Myślałam, że to daje 100 procent pewności, dlatego pomyślałam, że jeśli się nie zdecyduję, a byłoby coś nie tak, nie wybaczyłabym sobie, że tylko z powodu pieniędzy nie wybraliśmy tego pakietu.

    Na razie suplementujemy się. Zamówiłam dziś kolejny cud lek: CoQ10 - podobno lepiej wchłania się od zwykłej. Q10 wzmacnia plemniki, poprawia ich jakość (chyba nawet może poprawić wyniki DNA plemników). Na razie pozostaje nam tylko wierzyć, że to coś pomoże.

    Badania mieliśmy powtórzyć na początku listopada, ale chyba na spokojnie wyślę męża w grudniu. Niech żołnierze się uzdrawiają i regenerują ;)

  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 18 października 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Dzięki! Myślałam, że to daje 100 procent pewności, dlatego pomyślałam, że jeśli się nie zdecyduję, a byłoby coś nie tak, nie wybaczyłabym sobie, że tylko z powodu pieniędzy nie wybraliśmy tego pakietu.

    Na razie suplementujemy się. Zamówiłam dziś kolejny cud lek: CoQ10 - podobno lepiej wchłania się od zwykłej. Q10 wzmacnia plemniki, poprawia ich jakość (chyba nawet może poprawić wyniki DNA plemników). Na razie pozostaje nam tylko wierzyć, że to coś pomoże.

    Badania mieliśmy powtórzyć na początku listopada, ale chyba na spokojnie wyślę męża w grudniu. Niech żołnierze się uzdrawiają i regenerują ;)

    Czarna jeżeli będziecie mieli FAMSI to wyselekcjonują najlepsze plemniki i na to macie wpływ . Suplementujcie się wzmacniajcie i głowa do góry . Jak będziesz miała jakieś pytania to pisz na priv chętnie odpowiem bo my jesteśmy po wszystkich badaniach genetycznych


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 20 października 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Bianka, 3mam kciuki za lekki poród ;) Nam doktor zaproponowała pakiet z genetyką właśnie przez złe DNA plemników męża. Wyszło, że ma 21, czyli "obniżoną płodność". Test wiązania z hialuronianem - 75 (norma od 80). 20 proc ruchu postępowego.

    Byłam nastawiona na normalne in vitro i pewnie w tym roku byśmy jeszcze podeszli. Ale Pani doktor powiedziała, że inne pakiety nie są dla nas. Jeśli po kuracji suplementami nasienie się nie poprawi, to tylko in vitro z genetyką.

    Powiem szczerze, że nie wiem czy naprawdę mamy tak beznadziejne nasienie, żeby nie próbować walczyć tylko od razu korzystać z najdroższego in vitro.

    Koniczynko, nam lekarka wybrała pakiet. Moim zdaniem (i po rozmowie z llallka) najbardziej opłacalnym wydaje się być pakiet Optimum.

    Fragmentację DNA zleciła nam Pani doktor. Jeśli będzie potrzeba, to lekarz sam każe Wam takie zrobić.

    Czara a w pakiecie optimum leki sa dodatkowo płatne?

  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 20 października 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Dziewczyny, wiecie, ze teraz w in victa jest promocja -1000zł z voucherem?
    Jak można skorzystać z tej promocji???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4Koniczynka wrote:
    Jak można skorzystać z tej promocji???
    Ja dostałam od nich maila. Na stronie wypełniłam formularz i dwa dni póćniej przysłano mi imienny voucher. Na stronie (jak się wchodzi nie przez link) to nie wyskakiwała żadna promocja.

    Koniczynko, leki do stymulacji można kupić w pakiecie Invicty, ale jeśli masz refundowane to się nie opłaca. Będzie taniej wziąć pakiet bez leków.

  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 25 października 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soleil wrote:
    Ja dostałam od nich maila. Na stronie wypełniłam formularz i dwa dni póćniej przysłano mi imienny voucher. Na stronie (jak się wchodzi nie przez link) to nie wyskakiwała żadna promocja.

    Koniczynko, leki do stymulacji można kupić w pakiecie Invicty, ale jeśli masz refundowane to się nie opłaca. Będzie taniej wziąć pakiet bez leków.


    hmm a jak można się doweidziec czy mam refundowane??
    Sorki za te pytania ale pierwszy raz podchodzę do ivf i się zbytnio nie orientuje jeszcze co i jak

  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 25 października 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SOLEIL POWIEDZ MI JESZCE CZY AMH twoje czyli 4, 53 to jest prawidłowe?? Bo mam podobne ale jeszcze nie byłam na wizycie kolejnej, dopiero mam 2.11.2016

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4Koniczynka wrote:
    SOLEIL POWIEDZ MI JESZCE CZY AMH twoje czyli 4, 53 to jest prawidłowe?? Bo mam podobne ale jeszcze nie byłam na wizycie kolejnej, dopiero mam 2.11.2016
    Jak najbardziej prawidłowe. Badałam AMH dwukrotnie.
    Ja mam przedłużoną stymulację bo estradiol mi nie rośnie :/ Na razie dopiero 850 a pęcherzyków naliczono 9.
    W tym tygodniu mam punkcję, jutro się dowiem kiedy dokładnie...

  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 31 października 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soleil wrote:
    Jak najbardziej prawidłowe. Badałam AMH dwukrotnie.
    Ja mam przedłużoną stymulację bo estradiol mi nie rośnie :/ Na razie dopiero 850 a pęcherzyków naliczono 9.
    W tym tygodniu mam punkcję, jutro się dowiem kiedy dokładnie...

    Ja badałam jeden raz a mam 4,23 wiec tez chyba prawidłowe.
    A jaki protokół brałaś do ivf jeśli można wiedzieć? Ja na razie biore acidum folicum i anty, 2.11 mam wizyte i już mi włączy zastrzyki, jajpierw chyba na blokowanie przysadki mózgowej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 08:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, też mnie ciekawi skąd wiadomo czy leki będą refundowane? Może w klinikach specjalnie dają takie, żeby wziąć u nich w pakiecie, na których jeszcze sami zarobią?

    My ciągle się suplementujemy. Badania nasienia powtórzymy w grudniu, ale w invimed (tam są o połowę tańsze). Przysługuje nam też pierwsza darmowa wizyta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka, tu masz link do tej promocji, właśnie na FB mi wyskoczyła: https://www.klinikainvicta.pl/promocja-voucher-dla-ciebie/?utm_source=fb&utm_medium=voucher&utm_content=voucher

  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 2 listopada 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Koniczynka, tu masz link do tej promocji, właśnie na FB mi wyskoczyła: https://www.klinikainvicta.pl/promocja-voucher-dla-ciebie/?utm_source=fb&utm_medium=voucher&utm_content=voucher

    Dziękuję ci kochana, ale mi tez wyskoczyło na FB i już skorzystałam :) Pytałam się w klinice w recepcji to kobietka mówiła, że co do refundacji leków brane jest pod uwagę stan zdrowia pacjentki, między innymi AMH, jeśli jest niskie to się nie opłaca brać pakietu z refundacja leków.

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Właśnie, też mnie ciekawi skąd wiadomo czy leki będą refundowane? Może w klinikach specjalnie dają takie, żeby wziąć u nich w pakiecie, na których jeszcze sami zarobią?

    My ciągle się suplementujemy. Badania nasienia powtórzymy w grudniu, ale w invimed (tam są o połowę tańsze). Przysługuje nam też pierwsza darmowa wizyta.
    Zacznijmy od tego, ze refundowane są leki do max. 3 procedur. Wszystkie leki, które ja miałam zapisane były refundowane i z tego co się orientuję to nie ma znaczenia czy np dostanie się menopur czy gonapeptyl, bo oba sa na liście refundowanej.Do końca nie jestem pewna ale obiło mi się o uszy że z refundacji wyklucza zbyt niskie AMH (o czym wspomniała Koniczynka)i wiek powyżej 40.

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4Koniczynka wrote:
    Ja badałam jeden raz a mam 4,23 wiec tez chyba prawidłowe.
    A jaki protokół brałaś do ivf jeśli można wiedzieć? Ja na razie biore acidum folicum i anty, 2.11 mam wizyte i już mi włączy zastrzyki, jajpierw chyba na blokowanie przysadki mózgowej.
    Hej, ja dwa razy miałam długi protokół i bardzo dobrze reagowałam na stymulację. W Novum na rozmowie pochwalili wybór takiego protokołu w moim wypadku.
    Ja jestem obecnie po punkcji. Podobno pobrano 9 kumulusów. Mamy dobraną metodę PICSI i aktywację oocytów. Nie udało się natomiast zastosować separacji plemników (nasienie za słabe) :(. Teraz trzymam kciuki i liczę na piękne zarodki. W poniedziałek mam planowany transfer.

    Refundacja jest do trzech procedur. W moim przypadku to ok 400 zł na leki za procedurę. Gonapeptyl kosztuje grosze, menopur kilka stówek, luteina i estrofem wychodzą najdrożej.

    Dlatego nie opłaca się brać w pakiecie w klinice jeśli masz refundację.
    Ostatnio nie wchodzę na ovufrienda bo bardzo mnie to stresuje :)

    Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki za siebie i za Was.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soleil, tym razem musi się udać. ściskam mocno.

    soleil lubi tę wiadomość

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 5 listopada 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soleil wrote:
    Hej, ja dwa razy miałam długi protokół i bardzo dobrze reagowałam na stymulację. W Novum na rozmowie pochwalili wybór takiego protokołu w moim wypadku.
    Ja jestem obecnie po punkcji. Podobno pobrano 9 kumulusów. Mamy dobraną metodę PICSI i aktywację oocytów. Nie udało się natomiast zastosować separacji plemników (nasienie za słabe) :(. Teraz trzymam kciuki i liczę na piękne zarodki. W poniedziałek mam planowany transfer.

    Refundacja jest do trzech procedur. W moim przypadku to ok 400 zł na leki za procedurę. Gonapeptyl kosztuje grosze, menopur kilka stówek, luteina i estrofem wychodzą najdrożej.

    Dlatego nie opłaca się brać w pakiecie w klinice jeśli masz refundację.
    Ostatnio nie wchodzę na ovufrienda bo bardzo mnie to stresuje :)

    Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki za siebie i za Was.
    Trzymaj się Soleil. Oby listopad okazał się dla nas szczęśliwy :)

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soleil wrote:
    Hej, ja dwa razy miałam długi protokół i bardzo dobrze reagowałam na stymulację. W Novum na rozmowie pochwalili wybór takiego protokołu w moim wypadku.
    Ja jestem obecnie po punkcji. Podobno pobrano 9 kumulusów. Mamy dobraną metodę PICSI i aktywację oocytów. Nie udało się natomiast zastosować separacji plemników (nasienie za słabe) :(. Teraz trzymam kciuki i liczę na piękne zarodki. W poniedziałek mam planowany transfer.

    Refundacja jest do trzech procedur. W moim przypadku to ok 400 zł na leki za procedurę. Gonapeptyl kosztuje grosze, menopur kilka stówek, luteina i estrofem wychodzą najdrożej.

    Dlatego nie opłaca się brać w pakiecie w klinice jeśli masz refundację.
    Ostatnio nie wchodzę na ovufrienda bo bardzo mnie to stresuje :)

    Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki za siebie i za Was.


    Czyli leki z refundacją to koszt ok 400 zł?
    Teraz musi się udać nie ma innej opcji!!!
    A w czym pomaga ta separacja ?

  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie wyniki z fragmentacji dna plemnikow mieli wasi M?? Mój ma wynik 17% I się martwię bo do 15 jest ok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2016, 20:41

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 5 listopada 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Mam pytanie. Dziewczyny czy któras miała taka sytuację? U mnie spadl estradiol w poniedziałek decyzja na temat przerwania stymulacji... A I nagle z 5 pecherzykow zrobiło się 4

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ