X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 15 października 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie u Zielińskiego, ale wiesz jak to jest w invicta- na kogo trafisz na tego bęc :)
    A chciałam właśnie się także Ciebie dopytać czy w końcu zmieniłaś klinikę, jeśli tak to na którą a jeśli nie to u którego dr podchodzicie?

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, że w Invikcie nie ma jednego "lekarza prowadzącego". Ja w sumie podchodzę u Głodka, ale następną wizytę mam u dr H.

    Nie zdecydowałam się na Novum z kilku względów. Przede wszystkim zrobili na Nas bardzo złe wrażenie. Jak dla nas to wszystkie te kliniki są jednakowe, taśmowe podejście do pacjenta. Zgubili moje wyniki. Dużo więcej papierologii. Nie opłaca mi się do Wawy jeździć tylko aby zmienić cokolwiek. do stolicy mam tez dalej i dojazd gorszy.

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 15 października 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tak mi się wydawało- że koniec końców we wszystkich klinikach to wygląda podobnie. Ostatecznie zależy nam na rezultacie końcowym (że tak brzydko to określę), a tu podobno invicta ma najlepsze rezultaty. Lepszy podobno jest tylko Białystok, ale dla mnie takie dojazdy nie wchodzą w grę.

    Co do lekarzy to z Głodkiem nie miałam jeszcze styczności, natomiast z H a i owszem- akurat do niego mam parę "ale".

    Jeśli można zapytać, to na kiedy masz zaplanowany pick up?

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 15 października 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) Trzymam kciuki:) Czara u kogo byłaś w Invicta?

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChudaRuda wrote:
    Cześć dziewczyny:) Trzymam kciuki:) Czara u kogo byłaś w Invicta?
    U doktor Sz. :)

  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 17 października 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a te DNA plemników robi się na własną rekę czy przy in vitro? Ja 24 października mam pierwszą wizytę (kwalifikacyjną) u dr Zielińskiego. Jakoś pozytywnie jestem nastawiona do całej tej procedury, tylko przeraza mnie fakt że może być taka sytuacja ze tylko jeden zarodek się zapłodni. Kurcze placi się tyle kasy a w takich sytuacjach jedna próba tylko jest ehh

  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 17 października 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka wrote:
    Hej Czara, a dlaczego, jeśli wolno zapytać, podsunęła wam tylko te 2? Ten all to jeszcze rozumiem ale genetyczny? Przy pierwszym podejściu?
    My właśnie podchodzimy do drugiego in vitro w invicta- jakby co to pytaj o co chcesz :) Pozdrawiam.

    Powiedz ile czasu się bierze anty przed pierwszym zastrzykiem na stymulacje?

  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 17 października 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Mąż ma słabe nasienie. Złe DNA plemników. Tylko czy AŻ tak złe, że nie można do zwykłego podejść? Planujemy pójść do lekarza, którego wynalazłam, we Wrzeszczu chyba przyjmuje. Ma b. dobre opinie więc zobaczymy. Pokażemy mu nasze wyniki, może dowiemy się czy in vitro to rzeczywiście jedyna szansa na dziecko. Za miesiąc mąż powtórzy badanie nasienia. Jeśli się nie poprawi, to in vitro z genetyką, jeśli poprawi - all inc (tak powiedziała lekarka). Cena mnie powaliła i musimy sprawdzić wszystkie rozwiązania.

    Ustaliliśmy, że w tym roku nie podchodzimy. Za mało czasu jest, chcemy jeszcze porozmawiać z innymi lekarzami no i uzbierać pieniądze, bo nie byliśmy przygotowani na taki wydatek. Nie warto na wariata do tego podchodzić.

    llallka, trzymam mocno, mocno, mocno kciuki!!! <3 <3 <3
    Czarna a dlaczego z genetyką ?


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 17 października 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nas prowadził dr Stencel zawsze tylko pobranie komórek wykonał inny .


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 17 października 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za Was kciuki my jeszcze tylko 7 dni i zobaczymy Nasz cud ❤️

    llallka, soleil, Tosia 1981 lubią tę wiadomość


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 17 października 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaki pakiet in vitro bralyscie, który się bardziej opłaca?

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 17 października 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka4 wrote:
    Dziewczyny trzymam za Was kciuki my jeszcze tylko 7 dni i zobaczymy Nasz cud ❤️
    Bianka strasznie się cieszę! To chyba super uczucie mieć świadomość,ze blada dzień przytulisz swoje maleństwo. Życzę Ci nudnego, krótkiego i bezbolesnego porodu!

    Bianka4 lubi tę wiadomość

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka, 3mam kciuki za lekki poród ;) Nam doktor zaproponowała pakiet z genetyką właśnie przez złe DNA plemników męża. Wyszło, że ma 21, czyli "obniżoną płodność". Test wiązania z hialuronianem - 75 (norma od 80). 20 proc ruchu postępowego.

    Byłam nastawiona na normalne in vitro i pewnie w tym roku byśmy jeszcze podeszli. Ale Pani doktor powiedziała, że inne pakiety nie są dla nas. Jeśli po kuracji suplementami nasienie się nie poprawi, to tylko in vitro z genetyką.

    Powiem szczerze, że nie wiem czy naprawdę mamy tak beznadziejne nasienie, żeby nie próbować walczyć tylko od razu korzystać z najdroższego in vitro.

    Koniczynko, nam lekarka wybrała pakiet. Moim zdaniem (i po rozmowie z llallka) najbardziej opłacalnym wydaje się być pakiet Optimum.

    Fragmentację DNA zleciła nam Pani doktor. Jeśli będzie potrzeba, to lekarz sam każe Wam takie zrobić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiecie, ze teraz w in victa jest promocja -1000zł z voucherem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Dziewczyny, wiecie, ze teraz w in victa jest promocja -1000zł z voucherem?
    Tak, nawet skorzystałam :)

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 października 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soleil wrote:
    Masz rację, że w Invikcie nie ma jednego "lekarza prowadzącego". Ja w sumie podchodzę u Głodka, ale następną wizytę mam u dr H.

    Nie zdecydowałam się na Novum z kilku względów. Przede wszystkim zrobili na Nas bardzo złe wrażenie. Jak dla nas to wszystkie te kliniki są jednakowe, taśmowe podejście do pacjenta. Zgubili moje wyniki. Dużo więcej papierologii. Nie opłaca mi się do Wawy jeździć tylko aby zmienić cokolwiek. do stolicy mam tez dalej i dojazd gorszy.

    Wybór kliniki jest trudny niestety...ja wiem tyle że z INVICTY większość lekarzy przeniosło się do Gamety, dlaczego? Nie wiem...

    Ja wybrałam Gametę, bo wszyscy mi tą klinikę polecali, mam obecnie zamrożone 4 piękne blastusie i 6 komórek, ile w tym mojej natury a ile kliniki? Nie wiem, myślę że miały znaczenie moje leki do stymulacji czy też doświadczenie embriologów. Transferu jeszcze nie miałam, ale jak na razie z efektów jestem bardzo zadowolona.

    Co do Novum, myślę że to klinika bardzo nowoczesna, która ma chyba jedne z lepszych zapleczy laboratoryjnych, a myślę że dobrzy embriolodzy i sprzęt w laboratorium jest kluczowe.

    Trzymam kciuki za wszystkie z was, nie ważne jaka klinika..ważne by się udało:*

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 18 października 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Bianka, 3mam kciuki za lekki poród ;) Nam doktor zaproponowała pakiet z genetyką właśnie przez złe DNA plemników męża. Wyszło, że ma 21, czyli "obniżoną płodność". Test wiązania z hialuronianem - 75 (norma od 80). 20 proc ruchu postępowego.

    Byłam nastawiona na normalne in vitro i pewnie w tym roku byśmy jeszcze podeszli. Ale Pani doktor powiedziała, że inne pakiety nie są dla nas. Jeśli po kuracji suplementami nasienie się nie poprawi, to tylko in vitro z genetyką.

    Powiem szczerze, że nie wiem czy naprawdę mamy tak beznadziejne nasienie, żeby nie próbować walczyć tylko od razu korzystać z najdroższego in vitro.

    Koniczynko, nam lekarka wybrała pakiet. Moim zdaniem (i po rozmowie z llallka) najbardziej opłacalnym wydaje się być pakiet Optimum.

    Fragmentację DNA zleciła nam Pani doktor. Jeśli będzie potrzeba, to lekarz sam każe Wam takie zrobić.
    To dziwne bo ta opcja z genetyką nie daje Wam 100% pewności że dziecko będzie zdrowe tak nam powiedział dr Stencel i u nas tez były bardzo słabe parametry nasienia .Mieliśmy opcję All i w nim była FAMSI to powiedział że wystarczy bo najważniejsze jest przy słabym nasieniu wyłuszczyć tego naj naj a nie sam zarodek .
    Dziękuję dziewczyny za życzenia lekkiego porodu ale My mamy cc więc chyba będzie ok .
    Sciskam każdą z Was i życzę takiego cudu


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 18 października 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4Koniczynka wrote:
    Dziewczyny jaki pakiet in vitro bralyscie, który się bardziej opłaca?
    My wzięliśmy All bo z lekami a wszystko zależy jak będziesz się stymulowała w All leki masz w pakiecie plus badania


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 18 października 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Dziewczyny, wiecie, ze teraz w in victa jest promocja -1000zł z voucherem?
    Też skorzystałam :)

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 18 października 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka4 wrote:
    To dziwne bo ta opcja z genetyką nie daje Wam 100% pewności że dziecko będzie zdrowe tak nam powiedział dr Stencel i u nas tez były bardzo słabe parametry nasienia .Mieliśmy opcję All i w nim była FAMSI to powiedział że wystarczy bo najważniejsze jest przy słabym nasieniu wyłuszczyć tego naj naj a nie sam zarodek .
    Dziękuję dziewczyny za życzenia lekkiego porodu ale My mamy cc więc chyba będzie ok .
    Sciskam każdą z Was i życzę takiego cudu
    U nas było podobnie (all /famsi)o genetyce nikt nie wspominał.

    Bianka4 lubi tę wiadomość

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ