X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta negatywna niestety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 16:10

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( Bardzo mi przykro...

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 listopada 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wiadomo co u Soleil? Jakoś się odzywa..

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 18 listopada 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza. Weźmy to za dobry znak- czeka aż beta jeszcze bardziej podskoczy i nie chce zapeszać...

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 18 listopada 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl przykro mi

  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 18 listopada 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zreYgnowalam z weryfikacji telefonicznych, zwrocili mi pieniądze

  • Mała Mi 37 Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 27 listopada 2016, 04:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja też jestem 3miejska, jestem nowa choć podczytuję Was od ponad roku. Chciałam się przywitać :)

    Invicta Gdańsk
    grudzień 2013 - ciąża pozamaciczna
    sierpień 2015 - listopad 2015 - 4 IUI - beta 0
    styczeń 2016 - pierwsze ICSI - beta 0
    marzec 2016 - drugie ICSI - beta 0 - 7 zarodków
    lipiec 2016 - crio - beta 0
    sierpień 2016 - crio - beta pozytywna, 20.09 koniec radości
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 27 listopada 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mała Mi.Przeczytałam Twoją historię na innym wątku. Widzę, że bardzo długa i ciężka historia za Tobą. Ciężko tu o słowa otuchy, które nie zabrzmią banalnie, ale miej świadomość, że tu na forum wiele jest takich historii.

    Co do Twojej aktualnej sytuacji i problemów związanych z tarczycą, to radziłabym to skonsultować z innym endokrynologiem. Nie wiem czy byłaś tylko u endo w Invkcie czy rozmawiałaś jeszcze z kimś. Jeśli będziesz zainteresowana mogę Ci nawet polecić kogoś, kto ma bardzo dobrą opinię i przyjmuje w trójmieście.

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • Mała Mi 37 Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 27 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ilallka, znam historię wielu dziewczyn stąd, czytam Was regularnie od ponad roku. Każda z Nas ma swoją historię nie mniej ważną od drugiej.

    Co do konsultacji endo to dopiero przede mną. Tarczycę "znalazłam" sobie sama. Podwyższone TSH w ogóle nie zaniepokoiło specjalnie mojego prowadzącego, nawet pytałam czy robić ft3, ft4. Usłyszałam, że nie trzeba. Na USG poszłam też prywatnie, nikt tego nawet nie sugerował, a ja pod palcami zaczęłam wyczuwać wole. Po sugestii USG co do biopsji dostałam skierowanie do endo od lekarza POZ - tyle, że okres oczekiwania hm bagatela 526 dni na NFZ więc stwierdziłam, że przecież nie będę tyle czekać na skierowanie na biopsję i znów zrobiłam ją prywatnie, w invicie - okazało się, że to najszybsza opcja przy takich samych warunkach cenowych jak u mnie. Wizytę u endo mam w piątek. Chciałam mieć już wynik biopsji. Zrobię też świeże TSH, Ft3, Ft4, anty TPO i zastanawiam się czy te przeciwciała przeciw receptorom TSH. Ale jak byś mi mogła kogoś polecić to byłoby super, bo tym razem zasięgnę kilku opinii, bo nie mam już siły na błędy i eksperymenty na mojej osobie. Najchętniej to zmieniłabym klinikę, ale mamy jeszcze 3 zarodki...

    Invicta Gdańsk
    grudzień 2013 - ciąża pozamaciczna
    sierpień 2015 - listopad 2015 - 4 IUI - beta 0
    styczeń 2016 - pierwsze ICSI - beta 0
    marzec 2016 - drugie ICSI - beta 0 - 7 zarodków
    lipiec 2016 - crio - beta 0
    sierpień 2016 - crio - beta pozytywna, 20.09 koniec radości
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 27 listopada 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta endokrynolog (ginekolog endokrynolog) o której wspomniałam nazywa się Janina Ratnicka - Klimaszewska i przyjmuje we Wrzeszczu. Podobno trzeba trochę poczekać na wizytę do niej i nie jest najtańsza, ale opinie ma bardzo dobre. Namiary można znaleźć w internecie bez problemu.

    Co do Invikty- no cóż- bardzo się na niej zawiodłam. Jestem właśnie po 2 podejściu (5dpt). Cała druga procedura to była jakaś droga przez mękę. Myślę, że dobrze znasz temat i wiesz jak to u nich wygląda. Zdaję sobie sprawę, że w żadnej klinice nie jest idealnie aczkolwiek fakt, że podczas tej procedury nie byłam 2 razy u tego samego lekarza. Łącznie było ich 7- nie wiem czy klinika zatrudnia więcej osób. W tym był jeden lekarz, (tuż przed transferem) któremu razem z mężem przypominaliśmy na co jeszcze recepty potrzebujemy i na co jeszcze powinien zwrócić uwagę. To wszystko nie było bez wpływu na moje negatywne nastawienie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2016, 18:11

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • Mała Mi 37 Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 27 listopada 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilallka trzymam kciuki za pozytywną betę! Kiedy planujesz sprawdzać?
    Z tymi endorynologami to jakaś masakra jest, jak jakiś "wzięty" to kolejki takie, że głowa boli. U mnie w mieście otworzyli teraz 2 prywatne przychodnie i tam jest Pani z Gdańska, która jest w trakcie specjalizacji, ale podobno siedzi w tarczycy. Stwierdziłam, że skoro termin bliski to co mi zależy. Czasami tym młodym jeszcze się chce.
    Co do Invicty to faktycznie jest "fabryka". Pani immunolog to jakaś porażka totalna. Tyle, że ja od początku jestem z dr Z. Wiele mu zawdzięczam - to on operował moją pozamaciczną, przeszłam z nim przez wszystkie inseminacje i obie stymulacje i wiem, że naprawdę mu zależy. Nie jestem anonimową pacjentką. Mimo wszystko za zbagatelizowanie tej tarczycy jestem trochę zła. Ale miałam też styczność z innymi lekarzami przy pickupach i transferach.
    A Ty masz jakiegoś stałego lekarza? Dziwię się, że aż 7 lekarzy miałaś przy 1 procedurze, przecież tam teraz straszne pustki w porównaniu z sytuacją sprzed kilku miesięcy....

    Invicta Gdańsk
    grudzień 2013 - ciąża pozamaciczna
    sierpień 2015 - listopad 2015 - 4 IUI - beta 0
    styczeń 2016 - pierwsze ICSI - beta 0
    marzec 2016 - drugie ICSI - beta 0 - 7 zarodków
    lipiec 2016 - crio - beta 0
    sierpień 2016 - crio - beta pozytywna, 20.09 koniec radości
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 28 listopada 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy pierwszym podejściu był to właśnie Z, gdy zdecydowaliśmy się na 2 podejście to też umówiliśmy się do Z. Potem była jaszcze jedna wizyta u niego i więcej nam się nie udało. Chwilami zapominałam, że leczę się prywatnie za spore pieniądze, bo wyglądało to jak na wizyty na nfz- łącznie z tym , ze parę razy czekaliśmy ok. godziny.
    Ale mniejsza z tym. Jutro idę na betę. To będzie mój 7dpt. U mnie słabo coś z tą wiarą w sukces...

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • Mała Mi 37 Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 28 listopada 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilalka, będzie dobrze. Ja też przy ostatnim razie byłam całkowicie zrezygnowana. Nawet dzień po transferze pojechałam na zakupy, głodna. Zapakowałam cały koszyk, jak to zakupy na głodniakam. Na wszystko miałam ochotę, nawet jakieś słoiki pokupowałam. Mąż miał po mnie podjechać do sklepu i utknął w drugim końcu miasta, wzięłam taxi i te siatki sama wtargałam na 2 piętro. Wyszłam z założenia, że skoro tyle razy się nie udało, to czemu ma się udać tym razem. Oczywiście zgarnęłam opr... i jakież było moje zaskoczenie kilka dni później ;) co prawda radość trwała krótko, ale teraz znam chociaż przyczynę. Damy radę! Jesteśmy naprawdę silne babki przechodząc przez to wszystko. Mam nadzieję, że Ty jesteś już ostatniej prostej, a moja też się w końcu wyprostuje :) Jak to mówią z lasu jeszcze nie wyszłam, ale widać już polanę. Czekam jutro z niecierpliwością na Twój wynik!

    Invicta Gdańsk
    grudzień 2013 - ciąża pozamaciczna
    sierpień 2015 - listopad 2015 - 4 IUI - beta 0
    styczeń 2016 - pierwsze ICSI - beta 0
    marzec 2016 - drugie ICSI - beta 0 - 7 zarodków
    lipiec 2016 - crio - beta 0
    sierpień 2016 - crio - beta pozytywna, 20.09 koniec radości
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem zaskoczona, że tak to się u was odbywa, zastanawiałam się nad tą kliniką, bo jest trochę tańsza od mojej Gamety. Ja w Gamecie zawsze mam wizyty u swojego lekarza, raz tylko miałam u innego podczas stymulacji, ale wiedziałam o tym wcześniej gdyż mój powiedział mi że idzie na urlop i jeszcze za to przeprosił.

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam same pozytywne opinie o Gamecie. Tam się podobno leczy, a nie od razu wysyła na in vitro. My będziemy zmieniać klinikę i chyba właśnie na Gametę.

    Illiaka, jestem myślami z Tobą!

  • Mała Mi 37 Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilallka jak dzisiejsza beta?

    Invicta Gdańsk
    grudzień 2013 - ciąża pozamaciczna
    sierpień 2015 - listopad 2015 - 4 IUI - beta 0
    styczeń 2016 - pierwsze ICSI - beta 0
    marzec 2016 - drugie ICSI - beta 0 - 7 zarodków
    lipiec 2016 - crio - beta 0
    sierpień 2016 - crio - beta pozytywna, 20.09 koniec radości
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7dpt beta 78!!!!! Wciąż nie mogę w to uwierzyć. Niech ten cud trwa....

    Mała Mi 37, mkl lubią tę wiadomość

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • Mała Mi 37 Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 29 listopada 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka wrote:
    7dpt beta 78!!!!! Wciąż nie mogę w to uwierzyć. Niech ten cud trwa....

    Ilallka super :) bardzo się cieszę! Ja w 7dpt miałam 68 więc podobnie, beta śliczna. Teraz czekamy na przyrosty :)

    Ja dziś byłam u Z. Prawdopodobnie owulacji znów nie było więc na miesiączkę bym się nie doczekała. Tak więc wywołujemy. Z pozytywnych rzeczy, to schodzę ze sterydu Nie ma sensu go brać jeśli nie wiem kiedy kolejna procedura. I może już nie będę musiała, bo podobno od 3 tygodni invicta robi wlewy z intralipidu. Tylko cena podobno zawrotna 600 czy 700zł (nie wiem czy to całość czy jeden wlew). Ale jak wiemy można to zrobić bez kliniki więc będę się orientować jak to zdobyć inaczej.

    llallka lubi tę wiadomość

    Invicta Gdańsk
    grudzień 2013 - ciąża pozamaciczna
    sierpień 2015 - listopad 2015 - 4 IUI - beta 0
    styczeń 2016 - pierwsze ICSI - beta 0
    marzec 2016 - drugie ICSI - beta 0 - 7 zarodków
    lipiec 2016 - crio - beta 0
    sierpień 2016 - crio - beta pozytywna, 20.09 koniec radości
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Illiaka!! Tak się cieszę!! Życzę Ci pięknych, spokojnych 9 miesięcy!!!

    llallka lubi tę wiadomość

  • Mała Mi 37 Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 29 listopada 2016, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Dziewczyny jestem zaskoczona, że tak to się u was odbywa, zastanawiałam się nad tą kliniką, bo jest trochę tańsza od mojej Gamety. Ja w Gamecie zawsze mam wizyty u swojego lekarza, raz tylko miałam u innego podczas stymulacji, ale wiedziałam o tym wcześniej gdyż mój powiedział mi że idzie na urlop i jeszcze za to przeprosił.

    Moja koleżanka miała jedną procedurę w Invicie a drugą udaną w Gamecie. Podobno podejście to niebo a ziemia. Gameta jest bardziej kameralna. Ja jeśli tu się nie powiedzie to nie wiem czy podejdę do 3 procedury... może po odpoczynku, bo naprawdę psychicznie jestem już zmęczona. Ale gdyby to biorę pod uwagę zmianę właśnie na Gametę albo na Białystok-tu przerażają mnie trochę dojazdy i logistyczne ogarnięcie tego wszystkiego....

    Invicta Gdańsk
    grudzień 2013 - ciąża pozamaciczna
    sierpień 2015 - listopad 2015 - 4 IUI - beta 0
    styczeń 2016 - pierwsze ICSI - beta 0
    marzec 2016 - drugie ICSI - beta 0 - 7 zarodków
    lipiec 2016 - crio - beta 0
    sierpień 2016 - crio - beta pozytywna, 20.09 koniec radości
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ