X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Trójmiasto
Odpowiedz

In vitro Trójmiasto

Oceń ten wątek:
  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze mogłam się was doradzić bo też wybrałam ta opcję, ale chyba nie potrzebnie...Koszt tych konsultacji 350 zł dodatkowo , a tez będę miała telefonicznie.

  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie oni mowią przez tel czy zwiekszyc jakies lek lub odstawić po tych wynikach co dostają od nas?? Tak sobie teraz mysle ze to wyrzucanie pieniędzy w błoto.. ehh

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda to tak, że Ty rano robisz badanie (hcg, progesteron i estrofem) a klinika oddzwania i mówi Ci czy bierzesz dalej leki tak samo czy coś zmieniasz. Mi zmienili tylko raz dawkę luteiny, o jedna tabletkę więcej. Nie wiem tylko po co ta beta w 3dpt- to kompleta głupota.
    Teraz za drugim razem zrezygnowałam z tego. Z tego co czytałam, żadna inna klinika nie praktykuje czegoś takiego, a część lekarzy uważa nawet,że te badania to kompletna głupota. Pewnie jak opłacaliście pakiet, panie z obsługi klienta mówiły jak ważne sa te poziomy hormonów- to chyba takie standardowe gadki...

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka wrote:
    Wygląda to tak, że Ty rano robisz badanie (hcg, progesteron i estrofem) a klinika oddzwania i mówi Ci czy bierzesz dalej leki tak samo czy coś zmieniasz. Mi zmienili tylko raz dawkę luteiny, o jedna tabletkę więcej. Nie wiem tylko po co ta beta w 3dpt- to kompleta głupota.
    Teraz za drugim razem zrezygnowałam z tego. Z tego co czytałam, żadna inna klinika nie praktykuje czegoś takiego, a część lekarzy uważa nawet,że te badania to kompletna głupota. Pewnie jak opłacaliście pakiet, panie z obsługi klienta mówiły jak ważne sa te poziomy hormonów- to chyba takie standardowe gadki...

    Faktycznie to jakaś glupota, zmienily jedna dawke tabletki, żeby nie było że nie jest to potrzebne heh no trudno na błędach się uczymy...

    Dziewczyny przy stymulacji menopurem czułyście ból jajników czy jakieś inne objawy świadczące o dużej ilości jajeczek?? Ile przeważnie czasu i w jakich dawkach balyscie menopur?

  • ukulele Przyjaciółka
    Postów: 128 47

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też zwiększali w 3dpt dawkę progesteronu, ale dość sporo. Natomiast w 7dpt już było wiadomo, że się nie udało więc ta 3 weryfikacja totalnie niepotrzebna do konsultowania z lekarzem. Sama też wiem, że trzeba odstawić leki przy negatywnej becie więc naprawdę potwierdzam, że kasa wyrzucona w błoto. Razem z badaniami trzeba na to przeznaczyć 500 zl. Też słyszałam, że inne kliniki tego nie mają.
    llallka, czyli można z tego całkowicie zrezygnować? Myślałam, że ta klinika ma taki wymóg

    * IVF -10/2016 - brak rozwoju zarodków
    * 5 IUI :(
  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy w inviccie można zrezygnować z tego jeżeli się już opłaciło za to, mam program optimum i za to płaciłam oddzielnie 350 zł, jak myślicie?

  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzwoniłam do kliniki i można zrezygnować z tych konsultacji, w klinice zwrócą pieniądze i chyba tak zrobie - zrezygnuje

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka wyprzedziła mnie, bo chciałam napisać, że prawdopodobnie można. No chyba, że się wzięło all inclusive to wtedy ma się to w cenie.

    Jeśli chodzi o menopur to za pierwszym razem coś tam czułam, ale nie nazwałabym tego bólem. Miałam wtedy 13 komórek jajowych pobranych. Za drugim razem bolało, brzuch napęczniał, pobrali ponad 30 kom. i możliwość hiperstymulacji.

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 16 listopada 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka wrote:
    Koniczynka wyprzedziła mnie, bo chciałam napisać, że prawdopodobnie można. No chyba, że się wzięło all inclusive to wtedy ma się to w cenie.

    Jeśli chodzi o menopur to za pierwszym razem coś tam czułam, ale nie nazwałabym tego bólem. Miałam wtedy 13 komórek jajowych pobranych. Za drugim razem bolało, brzuch napęczniał, pobrali ponad 30 kom. i możliwość hiperstymulacji.
    O kurczę 30 ładna liczba, pytam bo ja jeszcze mam dwa zastrZyki po 150 i w piątek jadę do kliniki i ma ustalić datę pobrania, ale ja nic nie czuje i się zastanawiam czy coś tam się dzieje, chciałabym mieć to za sobą

  • ukulele Przyjaciółka
    Postów: 128 47

    Wysłany: 16 listopada 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4Koniczynka wrote:
    O kurczę 30 ładna liczba, pytam bo ja jeszcze mam dwa zastrZyki po 150 i w piątek jadę do kliniki i ma ustalić datę pobrania, ale ja nic nie czuje i się zastanawiam czy coś tam się dzieje, chciałabym mieć to za sobą

    Ja po menopurze też niczego nie czułam. Dopiero jakoś 3 dni przed pinkcją coś tam zaczęłam czuć. 7 ds zwiększyli mi dawkę monopuru ze 150 na 250

    * IVF -10/2016 - brak rozwoju zarodków
    * 5 IUI :(
  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 16 listopada 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ukulele wrote:
    Ja po menopurze też niczego nie czułam. Dopiero jakoś 3 dni przed pinkcją coś tam zaczęłam czuć. 7 ds zwiększyli mi dawkę monopuru ze 150 na 250

    O widzisz to może nie będzie tak źle U mnie ;-)

    Dziewczyny wiecie co u Solecki???

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 16 listopada 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą 30tką to wcale nie tak fajnie- nie wszystkie były dojrzałe. Ilość nie idzie tu w parze z jakością. Dawki menopuru też miałam po 150. Jak się nic nie czuje to nic złego. A miałaś już podgląd? Lekarz nic jeszcze nie mówił ile masz pęcherzyków?

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 17 listopada 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka wrote:
    Z tą 30tką to wcale nie tak fajnie- nie wszystkie były dojrzałe. Ilość nie idzie tu w parze z jakością. Dawki menopuru też miałam po 150. Jak się nic nie czuje to nic złego. A miałaś już podgląd? Lekarz nic jeszcze nie mówił ile masz pęcherzyków?

    To moja pierwsza procedura i jeszcze trochę zielona jestem w niektórych tematach..
    To w sumie za mało zle, za dużo też zle. Jutro mam wizyte i pewnie powie co tam się dzieje, dzisiaj biore 7 dzień Menopur , na początku miałam raz 150j raz 75j (w sumie dwa razy miałam 75j reszta po 150). Zastanawia mnie to ze nic nie czuje ponieważ przy mojej owulacji zazwyczaj cos czułam, a tu nic a nie chciałabym przedluzac stymulacji bo to wiąze się z dodatkowymi wizytami a u mnie w pracy ciężko z wolnym, no ale jak będzie trzeba to trudno coś będzie trzeba wykombinować ;) najgorsze jest to że nie chętnie chcą dawać zwolnienia, tylko na sam zabieg mogą dać

  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 17 listopada 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie to czy ten Menopur wogole na mnie zadziałał ...

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka ja też nic nie czułam a miałam 13 komórek dojrzałych:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Koniczynka ja też nic nie czułam a miałam 13 komórek dojrzałych:)

    To ja chyba za bardzo panikuje :) może nie będzie tak zle u mnie...

  • 4Koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 144 43

    Wysłany: 17 listopada 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Koniczynka ja też nic nie czułam a miałam 13 komórek dojrzałych:)

    mkl wyczytałam ze dziś robiłaś betę :) Daj znac jak wynik,. który to dzień po transferze u ciebie??

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 17 listopada 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mój 10dpo 5 dniowej blastki więc to tak jakby 15 dzień po, wyniki będę mieć po 16:00, dziewczyny mam małą iskierkę nadziejii mimo braku objawów i negatywnego sikanego testu...cuda się zdarzają..

    llallka lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 17 listopada 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ODDAM medargin,selen, estrofem, pen do puregonu oraz Lutius

    jesli ktos chetny pisac priv!!

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 17 listopada 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    to mój 10dpo 5 dniowej blastki więc to tak jakby 15 dzień po, wyniki będę mieć po 16:00, dziewczyny mam małą iskierkę nadziejii mimo braku objawów i negatywnego sikanego testu...cuda się zdarzają..
    Mkl mocno Ci dopinguję! Odczaruj nasz wątek! Trzymam kciuki....

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ