Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro z komórką dawczyni
Odpowiedz

In vitro z komórką dawczyni

Oceń ten wątek:
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 26 września 2023, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Monester 🍀👍👍🍀👍✊✊✊
    Wiosnyfanka Ty też dziś? Czy w piątek?
    Jakby dziś to też 🍀👍👍🍀👍✊✊✊

    W piątek :)

    caryophyllaceae, Mati W. lubią tę wiadomość

    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 26 września 2023, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    W piątek :)

    Trzymam kciukasy już od dziś 🍀🤞🍀🤞🍀💚

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Aguśka Autorytet
    Postów: 3470 4636

    Wysłany: 26 września 2023, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ✊✊✊

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

    Historia starań:
    - start 2018 r.
    - 03.2019 CP 💔
    - 09.2019 HSG - niedrożność w jednym jajowodzie :(
    - 11.2020 -> 1 IVF
    ~ 1 pęcherzyk dominujący, odroczono punkcję 😔
    - 12.2020 -> 2 IVF:
    ~ 1 zarodek, brak dzielącej się komóreczki 😔
    - 03.2021 -> 3 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 04.2021 kwalifikacja do 4 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 08.2023 - 5 IVF z KD
    ~ cykl sztuczny, transfer blastocysty 2.09.2023
    ~ 10dpt 259 mIU/ml; 12 dpt 700 mIU/ml
    ~ 20 dpt pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    ~ 31 dpt 💓 i zarodek 6,7 mm (6Hbd4)
    ~ 4,7 cm maluszek (11Hbd)
    - prenatalne i połowkowe OK; dziewczynka !
    ~ 24.05.24 -> 3390 g szczęścia
    - w zapasie ❄️ 2

    AMH: 0,8.
    Wykryto: konflikt serologiczny, niski czynnik VII krzepliwości krwi (30%).

    age.png
  • Nefertiti89 Autorytet
    Postów: 1498 1777

    Wysłany: 26 września 2023, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monester kciuki zacisniete ✊️

    monester lubi tę wiadomość

    preg.png

    👩 Ona '89
    🧑🏻 On '89

    IV IVF
    Reprofit Ostrawa

    FET styczeń 2024 r. 🤞🍀
    9 dpt - beta <1,2 💔

    FET luty 2024 r. 🤞🍀
    CB 💔

    FET czerwiec 2024 r. 🤞🍀
    4 dpt prog. 17,10 ng/ml
    5 dpt ⏸️ beta 31,2
    7 dpt beta 92,1, prog. 15,50 ng/ml
    12 dpt beta 722, prog. 21,00 ng/ml
    18 dpt beta 7005 prog. 22,50 ng/ml
    21 dpt - pęcherzyk ciążowy z żółtkowym 🙏
    30 dpt - jest ❤️
    Córeczka 🎀
    21+1 połówkowe 400 g szczęścia 🥰

    "Pewnego dnia góra, która znajdowała się u twych stóp,
    będzie daleko za twoimi plecami.
    Ale to kim się stałeś w trakcie wspinaczki,
    pozostanie z tobą już na zawsze..."
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 26 września 2023, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Już po, fajne towarzystwo się trafiło, była kupa śmiechu ;) rano zrobiłam sobie progesteron i estradiol dla samej siebie, ale jedną tabletkę mówil lekarz, że moge brać estrofemu na wszelki wypadek.

    nick nieaktualny, WiosnyFanka, Aguśka, Nowa na forum, Jatosia, Trinity_Nea, Giosiek, Mati W., Elka198321 lubią tę wiadomość

  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 26 września 2023, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Dzięki dziewczyny! Już po, fajne towarzystwo się trafiło, była kupa śmiechu ;) rano zrobiłam sobie progesteron i estradiol dla samej siebie, ale jedną tabletkę mówil lekarz, że moge brać estrofemu na wszelki wypadek.
    To teraz niech się ładnie implantuje. Brałaś coś p/skurczom? Jakieś nospy, scopolany itp?

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 967

    Wysłany: 26 września 2023, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Dzięki dziewczyny! Już po, fajne towarzystwo się trafiło, była kupa śmiechu ;) rano zrobiłam sobie progesteron i estradiol dla samej siebie, ale jedną tabletkę mówil lekarz, że moge brać estrofemu na wszelki wypadek.
    A jaki zarodek miałaś podany ?
    Jeszcze jedna blastocysta została?

    event.png[/url]
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 26 września 2023, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    To teraz niech się ładnie implantuje. Brałaś coś p/skurczom? Jakieś nospy, scopolany itp?
    Zarzucilam magnez i nospe jak wróciłam do domu a i relanium mam to też sobie nie będę żałować skoro już nie będę dzisiaj auta prowadzić. Trochę czuje podbrzusze ale wydaje mi się, że wczoraj też już czułam.

    Nowa na forum, Trinity_Nea, Elka198321 lubią tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 26 września 2023, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    A jaki zarodek miałaś podany ?
    Jeszcze jedna blastocysta została?
    Dokładnie, jedną zabrana , jedną została w zamrażarce. Na pewno klasy A, ale jeśli pytasz o stan rozprężenia to była określoną po prostu jako blastocyst. Na telewizorze widzialam że daleko ma do wyjścia , więc max na polskie oznaczenie to 3 będzie wg mnie. Ta od biochema to było widać że sama zaraz wyjdzie a mrożona była jako expanded blastocyst. Dzięki temu że brałam ovitrelle to żadnego testowania wcześnie nie będzie ;) a żyły moje tez już proszą o przerwy.

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 26 września 2023, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caryophyllaceae, widzę, że podczytujesz, ja też znalazłam info od Ciebie na sąsiednim wątku, jak się czujesz ? Trzymam kciuki , żeby było dobrze. A czy mogłabyś przypomnieć (dla potomnych) swoje bety?

  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 967

    Wysłany: 26 września 2023, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Dokładnie, jedną zabrana , jedną została w zamrażarce. Na pewno klasy A, ale jeśli pytasz o stan rozprężenia to była określoną po prostu jako blastocyst. Na telewizorze widzialam że daleko ma do wyjścia , więc max na polskie oznaczenie to 3 będzie wg mnie. Ta od biochema to było widać że sama zaraz wyjdzie a mrożona była jako expanded blastocyst. Dzięki temu że brałam ovitrelle to żadnego testowania wcześnie nie będzie ;) a żyły moje tez już proszą o przerwy.
    Aaa pytam, bo tak się zastanawiam jakie tam uzyskaliscie zarodki, a można skorzystać z nacięcia otoczki czy embroglue?

    event.png[/url]
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 26 września 2023, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Aaa pytam, bo tak się zastanawiam jakie tam uzyskaliscie zarodki, a można skorzystać z nacięcia otoczki czy embroglue?
    W Czechach mrożą tylko klasę a i b, ale my mieliśmy wszystkie klasy a, 2 x expanded blastocyst, 3 x blastocyst. Ah do decyzji embriologa - nawet nie wiem czy było bo ono już jest w cenie transferu, a embryoglue można (miałam dzisiaj i poprzednio).

  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 967

    Wysłany: 26 września 2023, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    W Czechach mrożą tylko klasę a i b, ale my mieliśmy wszystkie klasy a, 2 x expanded blastocyst, 3 x blastocyst. Ah do decyzji embriologa - nawet nie wiem czy było bo ono już jest w cenie transferu, a embryoglue można (miałam dzisiaj i poprzednio).
    Rozumiem, czyli troszkę inaczej klasyfikują niż u nas 🙂

    Trzymam kciuki, mam nadzieję że karta w końcu się dla nas wszystkich odwróci 🤞

    monester lubi tę wiadomość

    event.png[/url]
  • Aguśka Autorytet
    Postów: 3470 4636

    Wysłany: 26 września 2023, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Rozumiem, czyli troszkę inaczej klasyfikują niż u nas 🙂

    Trzymam kciuki, mam nadzieję że karta w końcu się dla nas wszystkich odwróci 🤞

    U mnie w klinice z kd tez mrozili tylko klasę a i b...

    Historia starań:
    - start 2018 r.
    - 03.2019 CP 💔
    - 09.2019 HSG - niedrożność w jednym jajowodzie :(
    - 11.2020 -> 1 IVF
    ~ 1 pęcherzyk dominujący, odroczono punkcję 😔
    - 12.2020 -> 2 IVF:
    ~ 1 zarodek, brak dzielącej się komóreczki 😔
    - 03.2021 -> 3 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 04.2021 kwalifikacja do 4 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 08.2023 - 5 IVF z KD
    ~ cykl sztuczny, transfer blastocysty 2.09.2023
    ~ 10dpt 259 mIU/ml; 12 dpt 700 mIU/ml
    ~ 20 dpt pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    ~ 31 dpt 💓 i zarodek 6,7 mm (6Hbd4)
    ~ 4,7 cm maluszek (11Hbd)
    - prenatalne i połowkowe OK; dziewczynka !
    ~ 24.05.24 -> 3390 g szczęścia
    - w zapasie ❄️ 2

    AMH: 0,8.
    Wykryto: konflikt serologiczny, niski czynnik VII krzepliwości krwi (30%).

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 26 września 2023, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki z krwi, estradiol 108, progesteron 26. Wiec owulacja była ( w czwartek zeszły estradiol 330). Prog robiłam 30 minut po zaaplikowaniu utrogestanu, więc chyba niemożliwe żeby on do krwi przeniknął tak szybko nie ? A od wczoraj biorę 2 x besins doustnie i 2 x 400 dopochwowo utrogestan.

    Nowa- jak USG ?

  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 26 września 2023, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monester teraz Kropek niech się pięknie rozgości ma długie 9mcy 💚💚💚

    monester, Elka198321, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 26 września 2023, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Mam wyniki z krwi, estradiol 108, progesteron 26. Wiec owulacja była ( w czwartek zeszły estradiol 330). Prog robiłam 30 minut po zaaplikowaniu utrogestanu, więc chyba niemożliwe żeby on do krwi przeniknął tak szybko nie ? A od wczoraj biorę 2 x besins doustnie i 2 x 400 dopochwowo utrogestan.

    Nowa- jak USG ?
    Wszystko ok, w środę za tydzień transfer

    WiosnyFanka, monester, Mati W., Giosiek, Elka198321, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 26 września 2023, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za wrzesień 🤩
    Nowa a Jakie Endo ? Jakie dokładnie będziess brała teraz leki ?

  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 26 września 2023, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Co za wrzesień 🤩
    Nowa a Jakie Endo ? Jakie dokładnie będziess brała teraz leki ?

    Dzieje się na koniec września 🤩🤩🤩 Oby wam dziewczyny ta piękna jesień przyniosla same pozytywne bety 🤞🍀🤞🍀🤞🍀🤞

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Aguśka Autorytet
    Postów: 3470 4636

    Wysłany: 26 września 2023, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester
    wreszcie się doczekałaś tak czy tak
    nie forsuj się, odpocznij trochę ;) a wszystko pójdzie gładko

    śmigaj i po ananasa - mi pomógł :D

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    Historia starań:
    - start 2018 r.
    - 03.2019 CP 💔
    - 09.2019 HSG - niedrożność w jednym jajowodzie :(
    - 11.2020 -> 1 IVF
    ~ 1 pęcherzyk dominujący, odroczono punkcję 😔
    - 12.2020 -> 2 IVF:
    ~ 1 zarodek, brak dzielącej się komóreczki 😔
    - 03.2021 -> 3 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 04.2021 kwalifikacja do 4 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 08.2023 - 5 IVF z KD
    ~ cykl sztuczny, transfer blastocysty 2.09.2023
    ~ 10dpt 259 mIU/ml; 12 dpt 700 mIU/ml
    ~ 20 dpt pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    ~ 31 dpt 💓 i zarodek 6,7 mm (6Hbd4)
    ~ 4,7 cm maluszek (11Hbd)
    - prenatalne i połowkowe OK; dziewczynka !
    ~ 24.05.24 -> 3390 g szczęścia
    - w zapasie ❄️ 2

    AMH: 0,8.
    Wykryto: konflikt serologiczny, niski czynnik VII krzepliwości krwi (30%).

    age.png
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ