Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro z komórką dawczyni
Odpowiedz

In vitro z komórką dawczyni

Oceń ten wątek:
  • Asssia Ekspertka
    Postów: 192 103

    Wysłany: 16 października 2025, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giosiek wrote:
    Dziękuję!
    Już pisałam dziś wcześniej, że tak się złożyło, że ostatecznie nie badałam immunologii. Ale lekarz, u którego byłam na konsultacji (Paśnik) też mówił, że immunologia ma wpływ w pierwszym trymestrze, więc u nas to raczej nie to było przyczyną.
    Z drugiej strony myślę sobie, że może dzięki pierwszej ciąży mój organizm poznał DNA męża i udało mi się donosić ciążę z córką. Któż to wie? 🤷‍♀️
    Tak, czytam Twoją historię.
    Też miałam poradę z dr Paśnik. I mówił też o tym poznaniu DNA partnera, no ale u mnie akurat było za wcześnie poronienie, więc raczej u mnie nic się nie zmieniło.

  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 214 82

    Wysłany: 16 października 2025, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras z was jest w reprofit i miała propozycje dawczyń ? Mam od razu termin podany punkcji i transferu na za miesiąc, ale nie mam żadnej wiedzy o dawczyni. Podobno nie każdy sobie życzy a jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Powiedzcie jak u was hylo

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Ewa85 Przyjaciółka
    Postów: 88 133

    Wysłany: 16 października 2025, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery0211 wrote:
    Dziewczyny czy ktoras z was jest w reprofit i miała propozycje dawczyń ? Mam od razu termin podany punkcji i transferu na za miesiąc, ale nie mam żadnej wiedzy o dawczyni. Podobno nie każdy sobie życzy a jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Powiedzcie jak u was hylo
    Ja jestem w Bocianie i nie chcieli mi nic powiedzieć. Ponoć nie mogą. Powiedzieli tylko, że cechy fenotypowe się zgadzają ale które to też mi nic nie chcieli powiedzieć

  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 214 82

    Wysłany: 16 października 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa85 wrote:
    Ja jestem w Bocianie i nie chcieli mi nic powiedzieć. Ponoć nie mogą. Powiedzieli tylko, że cechy fenotypowe się zgadzają ale które to też mi nic nie chcieli powiedzieć
    Ja byłam w bocianie i też nic mi nie powiedzieli, byłam w invimedzie to tu już podali dane fenotypowe. Nie wiem czy coś przeoczyłam czytając fora czy to w reproficie to faktycznie ich praktyka

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 16 października 2025, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery0211 wrote:
    Dziewczyny czy ktoras z was jest w reprofit i miała propozycje dawczyń ? Mam od razu termin podany punkcji i transferu na za miesiąc, ale nie mam żadnej wiedzy o dawczyni. Podobno nie każdy sobie życzy a jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Powiedzcie jak u was hylo
    U mnie podobnie. Myślałam, że dostanę kilka do wyboru, a podali tylko jedną:/ I też od razu z terminem punkcji. Dziwna sytuacja... Myślałam, ze oni maja większy bank niz kliniki w PL, a wychodzi, że niekoniecznie.

  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 214 82

    Wysłany: 17 października 2025, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara wrote:
    U mnie podobnie. Myślałam, że dostanę kilka do wyboru, a podali tylko jedną:/ I też od razu z terminem punkcji. Dziwna sytuacja... Myślałam, ze oni maja większy bank niz kliniki w PL, a wychodzi, że niekoniecznie.
    A podali Ci dane fenotypowe sami ? Ja pisałam z prośbą o informację

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2025, 05:43

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 17 października 2025, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery0211 wrote:
    A podali Ci dane fenotypowe sami ? Ja pisałam z prośbą o informację
    Podali, ale ja z nimi wczesniej rozmawiałam i zwracałam uwagę na to.
    Tylko że te cechy nie są dopasowane idealnie :/ a ja naprawdę pospolitą urodę w tej części Europy mam, myślałam, że będą mogła przebierać w opcjach, a wychodzi na to, ze w PL jednak zrobili mi lepsze dopasowanie. Dlatego biję się z myślami, czy rzeczywiście warto jechać do Czech, kiedy już na wstępie jestem trochę rozczarowana ich ofertą. Nie mówiąc o kosztach...

  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 17 października 2025, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa85 wrote:
    Ja jestem w Bocianie i nie chcieli mi nic powiedzieć. Ponoć nie mogą. Powiedzieli tylko, że cechy fenotypowe się zgadzają ale które to też mi nic nie chcieli powiedzieć

    Tez jestem w bocianie. I ostatnio lekarza pytalam dlaczego w innych klinikach podaja info o dawczyni. A on mi powiedzial ze robia to nie legalnie. Bo w przepisie jest zakaz podawac info.

    Ja ostatnio mialam badania prenatalne i tam sie wylicza ryzyko z wieku matki. A ja nie wiedzialam ile miala lat dawczyni wiec lekarz wyliczyl mi z mojego wieku. Potem rozmawialam z lekarzem z kliniki to powoedzial mi ze moglam zadzwonic wlasnie przed badaniami to wtedy by mi podali wiek. A ja nie wiedzialam dokladnie jakto ryzyko sie liczy.
    I dopiwro wsumie po badaniach dowiedzialam sie ile miala dawczyni.

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 17 października 2025, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tika32 wrote:
    Tez jestem w bocianie. I ostatnio lekarza pytalam dlaczego w innych klinikach podaja info o dawczyni. A on mi powiedzial ze robia to nie legalnie. Bo w przepisie jest zakaz podawac info.

    Ja ostatnio mialam badania prenatalne i tam sie wylicza ryzyko z wieku matki. A ja nie wiedzialam ile miala lat dawczyni wiec lekarz wyliczyl mi z mojego wieku. Potem rozmawialam z lekarzem z kliniki to powoedzial mi ze moglam zadzwonic wlasnie przed badaniami to wtedy by mi podali wiek. A ja nie wiedzialam dokladnie jakto ryzyko sie liczy.
    I dopiwro wsumie po badaniach dowiedzialam sie ile miala dawczyni.
    Tak wiek muszą podać do prenatalnych to mi powiedziano żebym pytała przed tymi badaniami ewentualnie

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 17 października 2025, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaKika wrote:
    Tak wiek muszą podać do prenatalnych to mi powiedziano żebym pytała przed tymi badaniami ewentualnie

    A mi o tym nie powiedzieli. Ale wyliczyła z mijego wieku 34 lata i wyszlo ok. A na kolejnej wizycie rozmawialam z lekarzem i okazalo sie ze dawczyni miala 28 lat. Wiec mowi mi ze jeszcze lepiej.

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • Baylee Autorytet
    Postów: 612 221

    Wysłany: 17 października 2025, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tika32 wrote:
    Tez jestem w bocianie. I ostatnio lekarza pytalam dlaczego w innych klinikach podaja info o dawczyni. A on mi powiedzial ze robia to nie legalnie. Bo w przepisie jest zakaz podawac info.

    Ja ostatnio mialam badania prenatalne i tam sie wylicza ryzyko z wieku matki. A ja nie wiedzialam ile miala lat dawczyni wiec lekarz wyliczyl mi z mojego wieku. Potem rozmawialam z lekarzem z kliniki to powoedzial mi ze moglam zadzwonic wlasnie przed badaniami to wtedy by mi podali wiek. A ja nie wiedzialam dokladnie jakto ryzyko sie liczy.
    I dopiwro wsumie po badaniach dowiedzialam sie ile miala dawczyni.

    nie wiem czmu takie dane jak wzrost, wiek i kolor oczu czy wlosow maja byc niepodawane i szczerze mowiac szukalam takich przepisow z zakazem i nie znalazlam, wątpie tez zeby kluiniki in vitro regularnie lamaly przepisy i ryzykowaly jakimis karami itp
    to nie jest imię, tatuaz czy nie wiem jaki rodzaj danych ktory stanowi zagrozenie identyfikacji takiej osoby
    np ile jest osob z niebieskimi oczami i wlosami ciemny blond o wzroscie np 165? no multum
    ja bym osobiscie nawet nie skorzystala z dawstwa w klinice gdzie prawie nie chca nic powiedziec lub wybieraja za mnie
    w invikcie tez chcieli wybrac mi dawczynie ale powiedzialam ze upatrzylam sobie inna i sie zgodzili, danych mialam duzo, w invimedzie 6 lat temu nawet fote z dziedzinstwa ( dawczyni z innego kraju)
    niedlugo nie będą podawac kompletnie nic a juz nieraz czytalam ze wybieraja ze tak powiem dawczynie od czapy prawie nie majaca nic wspolnego z biorczynią jesli chodzi o wygląd
    klinika chce wynikow w postaci uzyskanych ciąż a to czy dawczyni odpowiada nam juz sie malo przejmują

    Mery0211, Angelles, Giosiek lubią tę wiadomość

    2017-endometrioza
    2018-POF/POI
    2018-decycja o KD , uzyskane 3 zarodki
    2019-udany drugi criotransfer 3 dniowego zarodka z KD invimed ( intralipid, encorton, neoparin, acard, estrofem, luteina, progesterone besins)

    porod w 38 t, ciąża zagrożona ( krwiak, skrócona szyjka)

    2025-decyzja o KD invicta, kwalifikacja do refundacji z MZ
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 17 października 2025, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tika32 wrote:
    Tez jestem w bocianie. I ostatnio lekarza pytalam dlaczego w innych klinikach podaja info o dawczyni. A on mi powiedzial ze robia to nie legalnie. Bo w przepisie jest zakaz podawac info.

    Ja ostatnio mialam badania prenatalne i tam sie wylicza ryzyko z wieku matki. A ja nie wiedzialam ile miala lat dawczyni wiec lekarz wyliczyl mi z mojego wieku. Potem rozmawialam z lekarzem z kliniki to powoedzial mi ze moglam zadzwonic wlasnie przed badaniami to wtedy by mi podali wiek. A ja nie wiedzialam dokladnie jakto ryzyko sie liczy.
    I dopiwro wsumie po badaniach dowiedzialam sie ile miala dawczyni.
    Mam wrażenie, że to raczej Bocian działa nielegalnie. Jak najbardziej biorca (a potem dziecko) ma prawo znać cechy fenotypowe i wiek dawcy. To nie są cechy identyfikujące. Klinice jest łatwiej nie podawać tych danych, bo nie mają problemu z wybieraniem przez pary, więc dobierają jak leci. Wg mnie bardzo to nieodpowiedzialne.

    Baylee, Mery0211, Angelles, Giosiek lubią tę wiadomość

  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 214 82

    Wysłany: 17 października 2025, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara wrote:
    Mam wrażenie, że to raczej Bocian działa nielegalnie. Jak najbardziej biorca (a potem dziecko) ma prawo znać cechy fenotypowe i wiek dawcy. To nie są cechy identyfikujące. Klinice jest łatwiej nie podawać tych danych, bo nie mają problemu z wybieraniem przez pary, więc dobierają jak leci. Wg mnie bardzo to nieodpowiedzialne.
    Też tak uważam a to co mi odpisali z reprofit że nie każdy sobie życzy znać te dane to też jest dziwne dla mnie

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Brzoza Ekspertka
    Postów: 158 286

    Wysłany: 17 października 2025, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara wrote:
    Mam wrażenie, że to raczej Bocian działa nielegalnie. Jak najbardziej biorca (a potem dziecko) ma prawo znać cechy fenotypowe i wiek dawcy. To nie są cechy identyfikujące. Klinice jest łatwiej nie podawać tych danych, bo nie mają problemu z wybieraniem przez pary, więc dobierają jak leci. Wg mnie bardzo to nieodpowiedzialne.
    Coś się ten Bocian popsuł. Jak szukali mi dawczyni 2 lata temu to dostałam pelne info, wiek i cechy fenotypowe. Byly 2 kandydatki, wybralismy druga. Zarodki poszły do zamrozenia. Teraz przy transferze pytałam (ponieważ nie zapisałam tego nigdzie a pamięć zawodna 😄) czy dobrze pamiętam że miała tyle i tyle lat - lekarz na to że tajemnica i nic nie powie. Mówię że to i tak mi potrzebne do badań, i że to tajemnica nie jest - może pani pytać embriologow, może coś pani powiedzą. Oczywiście zostawiałam prośbę o kontakt kilka razy, nikt z embriologow nie oddzwonił...były dwie kandydatki, jedna 21 a druga 28, wydaje mi się że ta co wzięliśmy miała 28( była szybciej dostępna, na tą druga trzeba było jeszcze że 2 mce poczekac). Mój dr prowadzący powiedział że lepiej przyjąć do badań 28 lat i tak zrobiliśmy. Także tak o.

    44 l/ 55 l
    wzjg
    AMH 09.22 - 0,7
    I INV 12.22,I transfer , w 11 tyg serduszko się zatrzymało
    II transfer - beta 0
    II INV - 0 zarodków
    decyzja o KD 08.23, 09.23 - 3 MR, transfer odwołany
    04.25 transfer 3.2.2; 8 dpt - beta 42, 10 dpt - 149, 15 dpt - 1428, 22 dpt >10000, 29 dpt - mamy ❤️
    styczeń 2026 - CC, córcia na świecie ❤️❤️❤️
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 214 82

    Wysłany: 17 października 2025, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzoza wrote:
    Coś się ten Bocian popsuł. Jak szukali mi dawczyni 2 lata temu to dostałam pelne info, wiek i cechy fenotypowe. Byly 2 kandydatki, wybralismy druga. Zarodki poszły do zamrozenia. Teraz przy transferze pytałam (ponieważ nie zapisałam tego nigdzie a pamięć zawodna 😄) czy dobrze pamiętam że miała tyle i tyle lat - lekarz na to że tajemnica i nic nie powie. Mówię że to i tak mi potrzebne do badań, i że to tajemnica nie jest - może pani pytać embriologow, może coś pani powiedzą. Oczywiście zostawiałam prośbę o kontakt kilka razy, nikt z embriologow nie oddzwonił...były dwie kandydatki, jedna 21 a druga 28, wydaje mi się że ta co wzięliśmy miała 28( była szybciej dostępna, na tą druga trzeba było jeszcze że 2 mce poczekac). Mój dr prowadzący powiedział że lepiej przyjąć do badań 28 lat i tak zrobiliśmy. Także tak o.
    O widzisz a ja w 2022r tam podchodziłam to usłyszałam tylko że wszystko co zaznaczyliśmy się zgadza, więc dziwne to dla mnie wszystko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2025, 12:45

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 17 października 2025, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde rano oddałam krew na progra i czekam czekam sprawdzam co chwila chciałbym aby był poniżej 1 bo lekarz powiedział że wtedy transfer odwołany

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Mysikrolik Autorytet
    Postów: 300 272

    Wysłany: 17 października 2025, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janis wrote:
    Hej, mam pytanie do dziewczyn, które podchodziły do in vitro w Gyncentrum.
    Wczoraj byliśmy z mężem na wizycie kwalifikacyjnej i dziś już otrzymałam telefon z kliniki, że mają dla nas propozycje dwóch dawczyń 🫣 W przyszłym tygodniu lekarz przedstawi nam szczegóły (cechy fenotypowe) i będziemy podejmować ostateczną decyzję. I tutaj moje pytanie - jeśli podczas tej wizyty wybierzemy dawczynię, to czy już w tym samym dniu mąż będzie musiał oddać nasienie, czy umówią nas na inny termin? Co z jakimiś dodatkami badaniami? (Edit - w planach jest kriotransfer.)
    I jeszcze jedna kwestia - ile zarodków otrzymałyście po zapłodnieniu 6 komórek? Wiem, że może być różnie, ale jestem ciekawa, jak to u Was wyglądało. IVF na moich komórkach niestety średnio wychodziło (miałam mało komórek po stymulacji).

    My mieliśmy świeży transfer, więc oddanie nasienia i rozmrożenie komórek było zsynchronizowane z moim cyklem (właściwie to sztucznym). Prawdę mówiąc to nie wiem jak to jest w przypadku, kiedy planowany jest kriotransfer, ale myślę, że oddanie nasienia nie było by w tym samym dniu co wybór dawczyni.
    My uzyskaliśmy dwa zarodki, z tym że tylko jeden nadawał się do transferu. Ale też nasienie było ponoć bardzo kiepskie.

    Janis lubi tę wiadomość

    age.png
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 17 października 2025, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas były świeże komórki i mąż oddał nasienie w dniu kiedy była punkcja . Teraz mamy 5 zarodków i transferować będziemy mrożone bo nie zgrał się mój cykl z cyklem dawczyni

    Janis lubi tę wiadomość

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Jatosia Autorytet
    Postów: 901 600

    Wysłany: 17 października 2025, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tika32 wrote:
    Tez jestem w bocianie. I ostatnio lekarza pytalam dlaczego w innych klinikach podaja info o dawczyni. A on mi powiedzial ze robia to nie legalnie. Bo w przepisie jest zakaz podawac info.

    Ja ostatnio mialam badania prenatalne i tam sie wylicza ryzyko z wieku matki. A ja nie wiedzialam ile miala lat dawczyni wiec lekarz wyliczyl mi z mojego wieku. Potem rozmawialam z lekarzem z kliniki to powoedzial mi ze moglam zadzwonic wlasnie przed badaniami to wtedy by mi podali wiek. A ja nie wiedzialam dokladnie jakto ryzyko sie liczy.
    I dopiwro wsumie po badaniach dowiedzialam sie ile miala dawczyni.

    To ciekawe .. śmiem wątpić że to nielegalne skoro Invicta podaje te dane online - można wybrać dawczynie / dawce na stronie internetowej. Nie sądzę że klinika która działa na rynku polskim od lat ryzykowała nielegalnymi działaniami.

    Angelles, WiosnyFanka, Valletta lubią tę wiadomość

    ❌3 procedury na własnych komórkach: 7 blastocyst, jedna ciąża poroniona w 8tc przez krwiaka, jedna ciąża biochemiczna, 5 razy beta nie drgnęła.
    ❎Badania immunologiczne
    Kir AA
    Zalecenia: encorton, accrofil, heparyna
    ❌Reprofit KD - 4 transfery blastocyst beta nie drgnęła
    ✅ KD program rządowy - 1 blastocysta po PGTa, włączone immunoglobiny, ciąża 💪🏼
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 17 października 2025, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff mam wynik proga 0,2 więc transfer się odbędzie :)

    małgorzatek, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
‹‹ 783 784 785 786 787 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ