Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 16 maja 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Tak ogólnie to się stara nie czuję, to in vitro mi przypomina ile mam lat. Moje jajka są starsze niż wiek, na który sama się czuję :-D


    a moje dawno "poszły się paść"... w cyklach w których nie były mi potrzebne musiały wylatywać całymi stadami :/

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 16 maja 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Bea dzieki za te wszystkie informacje!od lekarza bym sie tyle nie dowiedziala.
    Musze teraz to przemyśleć sobie jeszcze...

    Czyli jednak nas ze "starymi jajami" jest tu wiecej niz myslalam. Zawsze trochę raźniej ;)

    Bea77 lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 16 maja 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea wiem, ze Ty sie przejechalas na Invctcie. Mam nadzieje, ze invicta to nie tylko takie sama procedury na każdego ale tez lekarze, ktorzy mysla i probuja... . Moja lekarka pomogla kolezance w takie sytuacji jak ja. To o niczym jeszcze nie swiadczy bo rzeczywiscie z tym leczeniem to troche loteria i nigdy nie wiadomo co za dziala, na ktora z nas...
    Poza tym u mnie sa jeszcze tylko dwie kliniki, ktore maja gorsze opinie niz invicta. W ciągu dwoch tygodni bede w invicta 6 razy-takze ta bliskosc ma wielkie znaczenie.
    Co do wrażeń narazie sa naprawde ok. Otwarte od 7 do 20. Wizyty mam zawsze wieczorem wiec nie musze sie zwalniac z pracy narazie. Badania zdazam robic przed pracą w większości przypadków. Nigdy jeszcze nie czekalam tam w kolejce, poza jednym pobraniem krwi, gdy przyszlo troche osob-ale to tez lacznie zajelo 20 min.
    Sama lekarka opisywana jako oschla i pozbawiona empatii na mnie narazie wywarla super wrażenie - ja lubie konkretnych lekarzy a nie ciemcie lemcie. Zobaczymy jakie leczenie zaproponuje czy bedzie to samo co u Ciebie i jechanie po schemacie, czy jakies inne bardziej indywidualne podejście.
    Ja nie wykluczam, ze nie sprobujw jeszcze gdzies indziej u innego lekarza. Ale to w następnej kolejności.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Tak ogólnie to się stara nie czuję, to in vitro mi przypomina ile mam lat. Moje jajka są starsze niż wiek, na który sama się czuję :-D
    Ja tez nie czuje się stara,wyglądam na 10.lat mniej i tak też się czuje.

    Bea77, Magdala lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana721 wrote:
    Ja 21 lipca koncze 45 lat a moja coreczka 15 lipca roczek, nadal jestem w szoku ze mi sie udalo,dlatego bardzo wierze ze i Wam sie uda,kiedys myslalam ze to niemozliwe ze po nie udanych IUI i IVF zostane matka ale jednak sie stal,lekarka mi mowila o wielu takich przypadkach gdzie pacjentki starsza zachodzily naturalnie po nieudanych IVF ale nigdy nie myslalam ze bede jedna z nich,trzymam za Was kciuki bardzo mocno i wierze.
    A ja 14 października 45 będę miala!Ale czuje się na 33!

    Bea77, Dana721, Magdala lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mola_90 Przyjaciółka
    Postów: 82 81

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze coraz wieksza czesc z nas podjela decyzje o kd. Ja dolaczam do tej grupy. Na poczatku przyszlego roku rozpoczniemy procedure do tego czasu poszukamy kliniki, odpoczniemy od lekarzy i nabierzemy sil. Stymulacja u mnie sie nie powiodla - co oczywiscie mnie nie zaskoczylo no ale sprobowalam. Rowniez planuje wakacje w Grecji. Mam nadzieje ze za miesiac o tej porze bede sie wygrzewac na plazy :)

    Bea77, never_lose_hope, 4me, Dana721, klamka lubią tę wiadomość

    POF/ AMH 0.01
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mola_90 wrote:
    Widze ze coraz wieksza czesc z nas podjela decyzje o kd. Ja dolaczam do tej grupy. Na poczatku przyszlego roku rozpoczniemy procedure do tego czasu poszukamy kliniki, odpoczniemy od lekarzy i nabierzemy sil. Stymulacja u mnie sie nie powiodla - co oczywiscie mnie nie zaskoczylo no ale sprobowalam. Rowniez planuje wakacje w Grecji. Mam nadzieje ze za miesiac o tej porze bede sie wygrzewac na plazy :)
    Powodzonka!! Trzymam kciuki !! Taka moda, KD i wakacje w Grecji ;-)

    Mola_90, klamka lubią tę wiadomość

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zgadnijcie, gdzie jade na wakacje za kilka tygodni?... Do Grecji! zaskoczyłam Was?? Hehehe ;D ;)

    Bea77, Mola_90, Dana721, karolcia35 lubią tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Jak coś to służę fajną ofertą do siostry. Rozumiem,Bea,ze planujesz urlop w Grecji już w ciazy!Oby tak bylo,tego Ci życzę z całego serca!

    Kochana wysłesz mi ta ofertę do siostry? będę wdzięczna :)

    Mola_90 lubi tę wiadomość

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ktoras z Was bierze L-Karnityne? Lekarz mi zalecil az 2000mg dziennie. Mam taka marki ActivLab i tabletki sa tak wielkie, ze w koncu sie chyba porzygam przy ich braniu :/ szukam jakis mniejszy tabletek i nie wiem co kupic, a ze kupuje przez neta to ciężko określić jakie sa te tabletki...

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila, ja również poproszę o ofertę siostry!
    Przyjmij proszę zaproszenie do przyjaciółek i wyślę Ci maila mojego ;)

    Dziewczyny, prosiłyście żebym pokazała kokon jak już go skończę :)
    Oto i on :) Dwustronny, dla chłopczyka, który za miesiąc pojawi się na świecie :) :)
    Sorki za spamowanie :D Ale cieszy mnie każdy duperel, który mogę komuś podarować w prezencie ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/51607ca59920.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/00790d9f74a8.jpg

    Kitty.Noir, 4me, Dana721, Magdala, niezapominajka2017, mar2śka, Lukrecja, Muchacha, karolcia35, Mika10, Alberta, Niezapominajka5 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Dziewczyny a ktoras z Was bierze L-Karnityne? Lekarz mi zalecil az 2000mg dziennie. Mam taka marki ActivLab i tabletki sa tak wielkie, ze w koncu sie chyba porzygam przy ich braniu :/ szukam jakis mniejszy tabletek i nie wiem co kupic, a ze kupuje przez neta to ciężko określić jakie sa te tabletki...
    Mój mąż to bierze, ja nie.

  • Mola_90 Przyjaciółka
    Postów: 82 81

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaT wrote:
    Kochana wysłesz mi ta ofertę do siostry? będę wdzięczna :)


    I ja poprosze oferte :)

    POF/ AMH 0.01
  • Lil_m Autorytet
    Postów: 507 485

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila, może napisz na forum? Bo ja wysłałam Ci kiedyś maila i nic nie dostałam;)

    Rocznik ''86/ POF/ [*] 8tc XII 2017
    VII 2017 - AMH <0.01, FSH 96 -> mezoterapia jajników IX 2017
    MTHFR: C6777 homozygota CC, A1298C homozygota AA, niedobór białka S
  • Kitty.Noir Ekspertka
    Postów: 245 226

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Dziewczyny a ktoras z Was bierze L-Karnityne? Lekarz mi zalecil az 2000mg dziennie. Mam taka marki ActivLab i tabletki sa tak wielkie, ze w koncu sie chyba porzygam przy ich braniu :/ szukam jakis mniejszy tabletek i nie wiem co kupic, a ze kupuje przez neta to ciężko określić jakie sa te tabletki...

    Swietnej jakosci i latwe do połknięcia robi Solgar, mozna kupic w necie.

    Bea77 lubi tę wiadomość

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty.Noir wrote:
    Swietnej jakosci i latwe do połknięcia robi Solgar, mozna kupic w necie.
    Dzieki!

    A macie sprawdzony metafolin 800 jakis dobry i niedrogi- kurczaki jakie to wszystko drogie :/ wlasnie siedze na gemini i sie rozeznaje w temacie. Widze ze najtaniej chyba swanson wychodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2018, 21:55

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra zglupialam... Czy ten swanson to to samo co ten solgar? Bo roznica w cenie jest powalajaca...

    https://swansonshop.pl/pl/p/Folian-Quatrefolic-800mcg-30kaps-suplement-diety/168?gclid=EAIaIQobChMIgeqT_YGL2wIVhfhRCh1FNwlqEAQYASABEgIyz_D_BwE

    https://zdrowoodlotowo.pl/pl/p/Solgar-Kwas-foliowy-forma-metylowana-Folian-800-MCG-100-tabletek-USA/3571?gclid=EAIaIQobChMI0undmoKL2wIVQyrTCh0-KwU4EAQYAiABEgKnwPD_BwE

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • gosiaczek1281 Znajoma
    Postów: 18 9

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    A jest tu ktos jeszcze oprocz mnie i Bei po 37 roku zycia?

    Mam 37lat. Cztery procedury za mną, w tym jedna z Pgs, ciąży brak pomimo podania jedynego zdrowego genetycznie zarodka. Na podstawie doswiadczen i lektur różnych wątków, z Waszym na czele postanowiłam podejść do normalnej procedury. Tak jak pisała Bea (skarbnica wiedzy). Pgs ma sens jeżeli jest bardzo dużo zarodków.

    Bea77, 4me, Dana721 lubią tę wiadomość

    Usunięte jajowody. Amh 0,78
    2016r. I ivf Białystok nieudane
    2016r. II ivf Białystok nieudane
    2017 III Invicta Gdańsk udalo się na 9 tyg,
    2018 IV in vitro z Pgd Invicta Gdańsk transfer 1 zdrowego zarodka, nie udalo się beta 0
    Sierpien 2018 V podejscie
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Dziewczyny a ktoras z Was bierze L-Karnityne? Lekarz mi zalecil az 2000mg dziennie. Mam taka marki ActivLab i tabletki sa tak wielkie, ze w koncu sie chyba porzygam przy ich braniu :/ szukam jakis mniejszy tabletek i nie wiem co kupic, a ze kupuje przez neta to ciężko określić jakie sa te tabletki...

    Ja bralam. Te tabletki sa ohydne. Ja je dziabalam na male, kladlam kawalki na lyzeczke z woda (moje momentalnie sie rozpuszczaly) i szybko lykalam. Przed tym sposobem tez
    mialam odruchy wymiotne.

    Edit: Sory, ja bralam L-Arginine 8-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2018, 13:06

    4me lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4486 2372

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiaczek1281 wrote:
    Mam 37lat. Cztery procedury za mną, w tym jedna z Pgs, ciąży brak pomimo podania jedynego zdrowego genetycznie zarodka. Na podstawie doswiadczen i lektur różnych wątków, z Waszym na czele postanowiłam podejść do normalnej procedury. Tak jak pisała Bea (skarbnica wiedzy). Pgs ma sens jeżeli jest bardzo dużo zarodków.

    Czesc Gosiaczek :)

    W jakim czasie przeszlas te procedury? Jak sie stymulowalas?
    Jestesmy w podobnym wieku, ja mam 36 skonczone.

    Dziewczyny zaczynam myslec, ze u mnie tez juz jajka za stare...:/

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
‹‹ 169 170 171 172 173 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ