X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja wrote:
    Ja tak miałam. W cyklach bez stymulacji był pęcherzyk, w cyklu stymulowanym odpowiedz jajnikow zerowa.

    Lukrecja i jaki był sposób lekarza na Ciebie? udało Ci się naturalnie czy poprzez in vitro? Nie wiem co mam dalej robić, czy w kolejnym cyklu próbować raz jeszcze czy nie...lekarz niby na ostatniej wizycie stwierdził że czasem jest tak, że organizm dopiero w kolejnym cyklu zareaguje na leki. Nie wiem czy całkiem nie odpuścić i nie próbować tylko na cyklu naturalnym na zasadzie obserwacji cykli.

    Dana721 lubi tę wiadomość

  • Dana721 Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,powodzenia w piatek,mam nadzieje ze okres zjawi sie jak najszybciej i bedziecie mogli zaczac nastepne starania. A moze pojawia sie dwie kreski na tescie zamiast okresu,wszystko mozliwe. Widze ze u wielu dziewczyn jest ciaza w takich dlugich,nieregularnych cyklach. Wtedy kiedy najmniej sie spodziewasz. Lekarz mi mowil ze tyle kobiet zachodzi w ciaze w starszym wieku po nie udanych IVF. ❤


    AniaT,bardzo mi przykro ale nie trac nadzieji. Trzymam kciuki!!!❤

    Bea77, Lukrecja, AniaT lubią tę wiadomość

    Rocznik 1973,AMH 0.47,slabe nasienie
    Starania na powaznie od 2012
    2014 ciaza (poronienie )
    2014 IUI (3 razy)
    2014 IVF
    2015 IVF (ciaza ,bez serduszka)
    2015 IVF
    2016 ciaza naturalna- blizniacza, 1 serduszko (coreczka 2017)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana721 wrote:
    Bea,powodzenia w piatek,mam nadzieje ze okres zjawi sie jak najszybciej i bedziecie mogli zaczac nastepne starania. A moze pojawia sie dwie kreski na tescie zamiast okresu,wszystko mozliwe. Widze ze u wielu dziewczyn jest ciaza w takich dlugich,nieregularnych cyklach. Wtedy kiedy najmniej sie spodziewasz. Lekarz mi mowil ze tyle kobiet zachodzi w ciaze w starszym wieku po nie udanych IVF. ❤


    AniaT,bardzo mi przykro ale nie trac nadzieji. Trzymam kciuki!!!❤

    Dana jesteś promykiem słońca na tym forum <3

    Dana721 lubi tę wiadomość

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaT, u mnie mimo wysokich dawek przy stymulacji tylko 2 prawidłowe komórki i dwa zarodki, oba podane, nie udało się. Na usg widoczna duża torbiel. Mimo to bezpośrednio po tym nieudanym ivf ciąża naturalna z której mam synka.
    Dziewczyny, nie poddawajcie się, cały czas piłka w grze, wierzę, że Wam się uda!!!

    Dana721, kayama lubią tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochane za wsparcie! Ja nie mam już siły na te wizyty w klinice i na kolejne porażki. Jutro mam wizytę i pewnie zakończymy stymulację. U mnie ciąża naturalna niestety nie jest możliwa bo mam jajowod niedrożny.

    Lukrecja a w której klinice pochodziłas do kd? Jaki był koszt?

    Dana721, mamaporaz2 lubią tę wiadomość

  • Muchacha Ekspertka
    Postów: 185 246

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Dana jesteś promykiem słońca na tym forum <3

    Oj zgadzam się, zgadzam! Tyle nam tu pozytywnych emocji przynosi Dana, że mimo naszych osobistych trudnych sytuacji, zawsze swoimi wpisami podnosi na duchu!

    AniaT, Bea77, Dana721 lubią tę wiadomość

    starania od 4 lat, AMH 0,58, 41 lat
    1 ivf - 1 zarodek, beta - 0
    2 ivf - 2 zarodki, beta +, brak serduszka w 8 tyg.
    3 ivf - brak zarodków
    4 ivf - 2 zarodki, beta <1
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja wrote:
    Invimed, program z gwarancją 3 zarodków. Komórki były mrozone

    Lukrecja mam do Ciebie kilka pytań, mogę napiać na priv?

  • Dana721 Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny! Modle sie za kazda z Was i naprawde wierze ze bedzie dobrze. Nic wiecej nie moge dla Was zrobic,ale chociaz troche podniesc Was na duchu. ❤❤❤

    Bea77, Magdala, Muchacha lubią tę wiadomość

    Rocznik 1973,AMH 0.47,slabe nasienie
    Starania na powaznie od 2012
    2014 ciaza (poronienie )
    2014 IUI (3 razy)
    2014 IVF
    2015 IVF (ciaza ,bez serduszka)
    2015 IVF
    2016 ciaza naturalna- blizniacza, 1 serduszko (coreczka 2017)
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja wysłałam Ci zaproszenie, mam kilka pytań jeśli można :)

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała tak, że z badań amh wynikało, że ma policystyczne jajniki, a potem po dwóch latach nagle nie? Jakby choroba się cofnęła? To możliwe?

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki byłam dzisiaj na usg i okazało się ze jest 5 pęcherzyków. Byłam nastawiona na przerwanie stymulacji ale póki co zobaczymy jeszczę w piątek czy coś drgnie. Dzisiaj mam już 9 dc, czy myślicie że jest jeszcxe jakąś szansa żeby one urosły?

    Magdala, Dana721 lubią tę wiadomość

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha! Ale niespodzianka! Aniu, to super wieści. Skoro pęcherzyki ruszyły to myślę że podrosną. A zwykle w którym dc masz owulację?

    Dana721 lubi tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie to bywa, ale przeważnie około 14-15 dc. Ostatni cykl miałam dłuższy i owulacji była chyba około 17 dc. Ja się nie nastawiam na nic bo u mnie tak już bywało ze pęcherzyki były na początku cyklu a potem nagle zatrzymywały się na etapie 8-10 mm i nie chciały drgnac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2018, 16:00

    AmVormittag lubi tę wiadomość

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 1 lutego 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, czyli czekamy i trzymamy kciuki :-)

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 1 lutego 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmVormittag wrote:
    Ok, czyli czekamy i trzymamy kciuki :-)
    Dziękuję :) zobaczymy co to będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po USG i po spotkaniu z naszym czeskim lekarzem.

    Jeśli chodzi o USG to cysty znikły, endometrium dobrej grubości jak na ten dzień cyklu, 10 pęcherzyków antralnych na lewym jajniku oraz 20 pęcherzyków na prawym! Nie wiem jak to się stało, bo nigdy tyle nie miałam, ale lekarka dwa razy policzyła. Może to przez suplementy, albo jako jeszcze działanie poprzedniej stymulacji.

    Spotkanie z lekarzem super. Jakbym trafiła do innego świata, w którym wreszcie się nas traktuje jak klienta a nie petenta, no i nikt nas nie poganiał. Zgodził się na HGH, tylko musimy sobie receptę załatwić w UK, bo on tego nie może przepisać w związku z czeskim prawem.

    Będziemy mieć krótki protokół z estrogen priming oraz miksem Gonalu i Menopuru. Hodowla zarodków w embrioskopie i potem PGS. Także wygląda na to, że uda nam się mieć wszystko co sobie zaplanowaliśmy.

    kayama, Lukrecja, Muchacha, Magdala, AniaT, AmVormittag, Dana721 lubią tę wiadomość

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 2 lutego 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea no to dobre wieści, cieszę się :)

    Bea77 lubi tę wiadomość

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Bea no to dobre wieści, cieszę się :)

    Dziękuję! :-)

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 3 lutego 2018, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea, nareszcie dobre wiesci. Bajeczna ilosc pecherzykow. I tak sie balas tych cyst na jajnikach a zobacz, gone. :-)
    Trzymam kciuki.
    Priming juz w tym cyklu bedzie?

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Bea, nareszcie dobre wiesci. Bajeczna ilosc pecherzykow. I tak sie balas tych cyst na jajnikach a zobacz, gone. :-)
    Trzymam kciuki.
    Priming juz w tym cyklu bedzie?

    Na razie czekam do połowy przyszłego tygodnia aż się koordynator mój odezwie bo trzeba umowę podpisać, muszą mnie za te wszystkie przyjemności podliczyć, muszę dostać szczegółowy protokół. Poza tym to HGH muszę sobie zorganizować. Jak się wyrobię to stymulacja z następnym okresem a jak nie to z miesięcznym poślizgiem. Dam znać jak będę coś więcej wiedzieć. Na razie znam tylko ogólny zarys stymulacji. Priming byłby pewnie już teraz ale zobaczę czy się wyrobię z tym wszystkim.

    Magdala, AmVormittag, Dana721 lubią tę wiadomość

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ