X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Muchacha Ekspertka
    Postów: 185 246

    Wysłany: 15 lutego 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę! Oby lekarz okazał się kompetentny no i żeby jakoś pozytywnie nastroił :)

    Bea77 lubi tę wiadomość

    starania od 4 lat, AMH 0,58, 41 lat
    1 ivf - 1 zarodek, beta - 0
    2 ivf - 2 zarodki, beta +, brak serduszka w 8 tyg.
    3 ivf - brak zarodków
    4 ivf - 2 zarodki, beta <1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muchacha wrote:
    Bea, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę! Oby lekarz okazał się kompetentny no i żeby jakoś pozytywnie nastroił :)
    Dzięki Muchacha. No mam nadzieję, że jutrzejsza wizyta nie na darmo. Pozytywne jest to, że skoro i tak postanowiliśmy podchodzić dopiero w następnym cyklu to jeśli zawiedzie jutrzejsza wizyta, będziemy mieć trochę czasu na poszukanie innej opcji.

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 15 lutego 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Mimila, gdzie Ty te wszystkie dziewczyny znajdujesz? :-)

    :-)

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 15 lutego 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami podaja trigger ponownie. Podobno wspomaga zagniezdzenie.

    Ja mam rozpisane menopur i gonal od drugiego dnia i po trzech dniach stymulacji antagonista wchodzi.
    Mam duze dawki ale na moje male ilosci komorek chyba taki jest schemat. :-/

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Czasami podaja trigger ponownie. Podobno wspomaga zagniezdzenie.

    Ja mam rozpisane menopur i gonal od drugiego dnia i po trzech dniach stymulacji antagonista wchodzi.
    Mam duze dawki ale na moje male ilosci komorek chyba taki jest schemat. :-/
    U jakiego lekarza jesteś w Bocianie?

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 15 lutego 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala, a Ty już ruszyłaś ze stymulacją? Jesli nic nie pomieszałam, to teraz czekamy na pozytywne wieści od Niezapominajki, ktora miała wczoraj criotransfer i Never_lose_hope, która jedzie długim protokołem i na razie się wycisza.

    Bea77, Magdala, niezapominajka2017 lubią tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 15 lutego 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    U jakiego lekarza jesteś w Bocianie?



    Nie, jeszcze nie zaczelam. W marcu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 16:36

    Bea77, AmVormittag lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 15 lutego 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,na tajnej grupie na fb jestem od kilku dni i tam zadalalam pytanie o hgh,napisalo do mnie kilka osób.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!! Mam receptę!! Zomacton, co drugi dzień 4mg od pierwszego dnia stymulacji (łącznie 4 zastrzyki).

    Jeśli chodzi o działanie to lekarz powiedział, że poprawia jakość komórek jajowych. Natomiast nie był pewien czy sprawi wyeliminowanie wad chromosomalnych. Przyjmowany jednorazowo i w takich dawkach nie ma działań ubocznych normalnie. Powiedziałam więc, że spróbuję.

    Zdziwił się, że miałam takie problemy w klinikach ze zdobyciem tego. Jego przypuszczenie jest takie, że to jest drogi lek który jest w części refundowany przez państwo. Dlatego być może kliniki niechętnie chcą to dawać. Myślę, że klinika musi się spowiadać z recept na leki, które są refundowane.

    Jeśli chodzi o PGS to jego rekomendacja była żebym podawała bez badań genetycznych jeśli będę miała bardzo mało zarodków. A nóż widelec jakiś będzie zdrowy i się przyjmie. PGS ma sens wtedy kiedy jest dużo zarodków. No ale powiedział, że to nasza decyzja.

    Oczywiście gdyby się przyjął np zarodek z syndromem Down, wykryją to testy prenatalne w ciąży ... ale wtedy to już jest decyzja czy robić aborcję czy wychowywać chore dziecko. Zastanowię się jeszcze nad tym.

    kayama, Magdala, AmVormittag, Muchacha, Lukrecja lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach i w delikatnych słowach doktor zasugerował, że podwójna stymulacja (druga w fazie lutealnej cyklu) to bzdura. Oczywiście tak się nie wyraził. Powiedział, że nie ma żadnych dowodów i wcale nie było zaobserwowane do tej pory, że taka stymulacja przynosi jakiekolwiek pozytywne efekty. Nawet jak mu powiedziałam, że ostatnie in vitro było tak robione, to tak podszedł jakby to nie była "prawdziwa" próba. Jakby to od początku było skazane na porażkę.

    AmVormittag lubi tę wiadomość

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 16 lutego 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea super!, czekamy na efekty :)

    Bea77 lubi tę wiadomość

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu następna informacja od lekarki, która skończyła Harvard:

    https://www.youtube.com/watch?v=apH_AS9ON1s

    Ona trochę przynudza i jest przydługie ale dotrwajcie do końca. Ona też mówi o HGH i że polepsza jakość jajeczek oraz że ubezpieczenie w USA nie pokrywa HGH w większości przypadków, obejrzyjcie od minuty 16:16

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 16 lutego 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super!
    Bedziesz powiadomiala klinike ze stosujesz hgh?

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 16 lutego 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,to tak sie nazywa ten hormon hgh,to co masz na receptę?Jaka dawke bedziesz brala?Ja tez musze to wziac i nie odpuszcze.Dostalas tabletki czy w zastrzykach?Ja słyszałam,ze na siłowniach faceci to uzywaja latami i wtedy dopiero moze miec slutki uboczne,a nie przy tak krótkim stosowaniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 17:46

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 16 lutego 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,pgs to ja sama Ci odradzam,z wlasnego doswiadczenia,bo mozesz osłabić zdrowy zarodek i sie nie przyjmie,tak jak u mnie. Bocian i Novum nie stosują pgs,a to najlepsze kliniki w Polsce,chyba nie bez powodu. Dr Mrugacz mowil;ze tego nie popiera.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Super!
    Bedziesz powiadomiala klinike ze stosujesz hgh?
    Chyba żartujesz... żeby mi odmówili in vitro?
    Widzę, że są wystraszeni, to po co kusić los.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 18:33

    kayama, Magdala lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Bea,to tak sie nazywa ten hormon hgh,to co masz na receptę?Jaka dawke bedziesz brala?Ja tez musze to wziac i nie odpuszcze.Dostalas tabletki czy w zastrzykach?Ja słyszałam,ze na siłowniach faceci to uzywaja latami i wtedy dopiero moze miec slutki uboczne,a nie przy tak krótkim stosowaniu.
    Napisałam o dawkowaniu powyżej. To tylko 4 zastrzyki po 4mg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Bea,pgs to ja sama Ci odradzam,z wlasnego doswiadczenia,bo mozesz osłabić zdrowy zarodek i sie nie przyjmie,tak jak u mnie. Bocian i Novum nie stosują pgs,a to najlepsze kliniki w Polsce,chyba nie bez powodu. Dr Mrugacz mowil;ze tego nie popiera.
    Zastanowię się, bo wszystkie zarodki do tej pory miałam chore. Nie mam specjalnej ochoty na poronienie. A po poronieniu trzeba się dłużej zbierać.

    Zobaczymy ile zarodków będziemy mieli i dopiero podejmiemy decyzję. Mi się wydaje, że jak zarodek zdrowy to będzie silny. I jeśli się silny nie przyjmie to z innych powodów być może.

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 16 lutego 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,a ja jestem innego zdania,silny to nie będzie u kogoś,kto ma slabe komorki i starszy wiek przeciez,moje by prawdopodobnie daly radę gdyby nie bylo tych podwojnych badań. Tak nawet przyznał moj lekarz ale zrobisz jak chcesz,ja jestem pewna,ze żadnego pgs. To masz brac co 2 dzien ten hgh?Dziewczyny w Invikta braly go codziennie i były to tabletki i zastrzyk.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Bea,to tak sie nazywa ten hormon hgh,to co masz na receptę?Jaka dawke bedziesz brala?Ja tez musze to wziac i nie odpuszcze.Dostalas tabletki czy w zastrzykach?Ja słyszałam,ze na siłowniach faceci to uzywaja latami i wtedy dopiero moze miec slutki uboczne,a nie przy tak krótkim stosowaniu.
    Dokładnie tak jest. Na siłowni panowie niektórzy to używają, ale raczej kupują na czarnym rynku... bez legalnej recepty.

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ