X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goodmood wrote:
    Mi właśnie w invikcie odradzili podwójna stymulacje (nie zrobią mi jej) bo nie odpowiada na moje problemy choć ja osobiście chciałam i cisnęłam bo czytałam niezle badania. Podwójna stymulacje stosuje dużo klinik np artvimed w Krakowie ma specjalny pakiet wiec raczej nie jest to juz jakieś faza eksperymentalna. Tak jak wszystko w leczeniu niepłodności czy immunologia czy hormony nie ma jednoznacznej drogi sukcesu dlatego ja wspominam o intuicji i własnym możliwym reaserchu. Przed rozpoczęciem testosteronu musiałam przejść dodatkowe badania czy to jest możliwe dla mnie rozwiązanie m.in krew oznaczenie cholesterolow, tst, wątrobowe i czekałam z 2 tyg na info czy mogę rozpocząć przyjmowanie. Ale tak jak Ci pisałam ja szukałam w invikcie swojego lekarza który ma dorobek naukowy i doświadczenie i w Warszawie przeszłam chyba przez wszystkich lekarzy:) Po moich przejściach jest to dla mnie bardzo ważne bo niekompetencji i niedouczenia jest wiele.
    Bardzo spokojnie podchodzę do wyników testosteronu choć śni mi się po nocach lawina komorek:) Lekarz mnie tez uczciwie uprzedził ze na to gwarancji nie da żadnej, i dał mi czas do namysłu itd dlatego oceniam realnie szanse.

    Mimla cokolwiek będę wiedzieć dopiero po punkcji a jestem dopiero na początku długiego protokołu.
    To ciekawe. Może już się nauczyli na moim przykładzie. Ja mam pisemną rekomendacje od prof Łukaszuka zalecającą taką stymulację. I to rekomendacja z jesieni zeszłego roku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać w każdym razie jak ta próba pójdzie i życzę powodzenia.

    Goodmood lubi tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 14 lutego 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea spokojnie. Ja nie odbieram tego jak namawianie. W najmniejszym stopniu.
    :)
    Never loos hope pytala kiedy zaczynam stymulacje. Otoz wg planu pierwszy zastrzyk wbijam 17 marca.

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 14 lutego 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goodmood,a co masz mysli piszac o podwojnej stymulacji?
    Bea,absolutnie nie odbieram tego jako namawianie.A ja Ci jestem wdzięczna za to,ze dzieki Tobie sie o hgh dowiedzialam.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochani, odpowiedziala mi Invicta. Mowia, ze nie przepisza HGH bo to jest lek, ktory w Polsce jest zarejestrowany jako majacy inne przeznaczenie niz do ivf. Pisza, ze to terapia "off-label".

    Czyli innymi slowy HGH w Polsce podaje sie osobom ktore nie rosna... a oficjalnie nie mozna go uzyc w trakcie stymulacji do in vitro. I sprawa jasna. W Polsce nie da sie na to zdobyc recepty.

    Od Niezapominajki wiem, ze mozna to zdobyc w Niemczech.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Goodmood,a co masz mysli piszac o podwojnej stymulacji?
    Bea,absolutnie nie odbieram tego jako namawianie.A ja Ci jestem wdzięczna za to,ze dzieki Tobie sie o hgh dowiedzialam.
    Podwójna stymulacja to nic innego jak dwie stymulacje na krótkim protokole w tym samym miesiącu. Jedna po drugiej. Żadnej w tym filozofii nie ma. Podchodzi się do pierwszej stymulacji, tak jak zwykle, zastrzyki gdzieś od drugiego dnia cyklu. Jak pęcherzyki dojrzałe to pick-up. Pięć dni odpoczynku i bez czekania na okres druga stymulacja. Taka sama jak pierwsza tylko luteina dopochwowo żeby zatrzymać okres. I jak pęcherzyki dojrzałe to znów pick-up. Jest to stymulacja bardzo obciążająca dla organizmu. W drugim pobraniu jest mniej jajeczek.... obiecywali za to że będą lepszej jakości. U mnie były gorszej. Jeszcze tak złego wyniku nie miałam wcześniej.

    W praktyce robisz dwa in vitro, jedno po drugim, bez żadnego odpoczynku. Płacisz jak za dwa in vitro w jednym miesiącu i podpisujesz dwie umowy.

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 14 lutego 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea ale to niemożliwe zeby nie dalo sie zdobyc recepty skoro Invicta to stosuje ,przeciez dzis z nimi rozmawiałam i dziewczyna,ktora poznalam i ktora jest w ciazy,robila przeciez w Invicta niedawno.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 14 lutego 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea,ta dziewczyna brala dawke 5,3 podzielone na 4 czyli 1,4 dawki dziennie.Mam z nia kontakt.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Bea ale to niemożliwe zeby nie dalo sie zdobyc recepty skoro Invicta to stosuje ,przeciez dzis z nimi rozmawiałam i dziewczyna,ktora poznalam i ktora jest w ciazy,robila przeciez w Invicta niedawno.
    Ja tylko mówię co mi odpowiedział dr Pałaszewski, ordynator w Invicta Warszawa. Nie neguję, że ktoś to miał, ale nie wiem na jakiej zasadzie decydują czy ktoś to może mieć lub nie. Nie mam pojęcia jak to działa.

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 14 lutego 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze,skoro ordynator tak powiedział to pewnie tak jest. W ogole tego nie rozumiem...I co zrobimy?Ja jeszcze pogadam z moim lekarzem o tym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 16:57

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Bea,ta dziewczyna brala dawke 5,3 podzielone na 4 czyli 1,4 dawki dziennie.Mam z nia kontakt.
    U jakiego lekarza była? ma jeszcze z nim kontakt? może się dowiedzieć na jakiej zasadzie Invicta kwalifikuje bądź nie do Hgh?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Kurcze,skoro ordynator tak powiedział to pewnie tak jest. W ogole tego nie rozumiem...I co zrobimy?Ja jeszcze pogadam z moim lekarzem o tym.
    Ja spróbuję to zdobyć w UK bo tutaj mieszkam.

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 14 lutego 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Kochani, odpowiedziala mi Invicta. Mowia, ze nie przepisza HGH bo to jest lek, ktory w Polsce jest zarejestrowany jako majacy inne przeznaczenie niz do ivf. Pisza, ze to terapia "off-label".

    Czyli innymi slowy HGH w Polsce podaje sie osobom ktore nie rosna... a oficjalnie nie mozna go uzyc w trakcie stymulacji do in vitro. I sprawa jasna. W Polsce nie da sie na to zdobyc recepty.

    Od Niezapominajki wiem, ze mozna to zdobyc w Niemczech.

    Bea, to chyba jakiś, za przeproszeniem, dupochron, ten mail. Zerknijcie proszę Dziewczyny na leki: Symletrol, Aromek, Lametta. Specjalnie sprawdziłam, żeby nie mieszać - jest jak za moich czasów, ZERO informacji o stymulacji jajeczkowania, leki te są zarejestrowane wyłącznie jako przeciwnowotworowe. A potem zobaczcie na nasze forum, ile jest wątków o tych lekach, co drugi lekarz przepisuje je jako alternatywę dla Clo. No więc jak to jest, można stosować leki poza wskazaniem, czy nie? Paranoja!

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, ja już nie wiem o co chodzi z tym HGH. Jestem skołowana. Zapytam jeszcze lekarza tutaj w piątek żeby przynajmniej mieć opinię dobrego specjalisty z Londynu na ten temat.

    Wydaje mi się, że w Polsce brak doświadczenia z HGH a w Czechach nielegalne więc się boją. Przyrzekam, że na spotkaniu przez Skype lekarz mi powiedział, że mogę HGH używać o ile sobie załatwię w UK bo on nie może mi przepisać. Natomiast odpowiedź jaką dostałam na piśmie już była asekuracyjna. I powiedzieli że się nie zgadzają. A co oni mogą się zgadzać lub nie... mnie prawo czeskie nie obowiązuje. Nawet stymulację chyba zrobię w UK a tam tylko pojadę na ostatnie USG i pick-up.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 23:01

    Bea77 lubi tę wiadomość

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 14 lutego 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta dziewczyna byla u Jarosława Kaczynskiego,powaznie! W invicta

    AmVormittag, Bea77 lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 14 lutego 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lol, a mówili,że ojciec narodu zna się na wszystkim, to nie wierzyłam:-D

    Bea77, kayama, Muchacha lubią tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedziałam, że Jarek również uzdrawia hehehe

    AmVormittag, Muchacha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy Jarek nie jest przypadkiem z Invimedu a nie z Invicty?

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 14 lutego 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Pisu, Kochana, z Pisu, ale dla niepoznaki przyjmuje też w Invimedzie :-D

    Bea77, Muchacha lubią tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ