X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pęcherzyk 24 mm. Plemniki zrzucone ;)czekamy na pęknięcie pęcherzyka we wtorek kontrolne usg. Brzuch boli jak nigdy wcześniej- prawy jajnik z pęcherzykiem od wczoraj nie daje spokoju. Za 10 dni beta ;) oby pozytywna. 2 iui uważam za odbytą ;) 9 mln plemniorów z czego 85% hyperaktywnych właśnie buszuje w poszukiwaniu jajeczka ;)

    martuskacz, lena7, Mixa, Lenuś, Reni, malgos741 lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz kciuki zaciśnięte i modlitwa wskazane :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na razie to jeszcze nogi do góry i trzymam ;) juto poprawki a później na kolana i za różaniec ;)

    Mixa, Reni lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wam laski zazdroszcze optymizmu
    u mnie dołek emocjonlany, ani siłownia ani ulubione capucino nie poprawiły mi humoru, bbuuuuu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa to z mezulkiem sie poprzytulaj. Ja z moim popijam kawe. Niedzielne popoludnie we dwoje. Ale szybko zleci, zrobi sie wieczor i ladnie do lozeczka. M we srode przyjezdza z wrocka i jedziemy we czwartek do poznania. Ciekawe co powie. Narazie same przyjemnosci z gonalem. Jak ja uwielbiam te zastrzyki :-I

    Mixa lubi tę wiadomość

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 18 maja 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po usg... Żaden z czterech pęcherzyków nie pękł, równie dobrze mogłam nic nie robić w tym cyklu, bo i tak do macierzyństwa nie tędy droga :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze lenuś, niefajnie.. a co mówił gin, czemu tak sie stało? zastrzyki nie pomogły?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś, to kolejny krok do celu, a drogi są pokrętne

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 19 maja 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No paszcza idziemy prawie równo ;) iui miałam wczoraj na niepękniętym pęcherzyku. Jesteś wiec jakieś dwa dni do przodu. Paszcza a dlaczego aż tyle progesteronu? Informuj kochana na bieżąco ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 19 maja 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, brałam ovitrelle na pękanie (1 zastrzyk) i najprawdopodobniej to za mało dla mnie. Byłam na kontroli u innego lekarza, bo mój akurat nie miał dyżuru. W środę idę już do swojego. Dziewczyny, ja mam cały czas wrażenie, że robią mi te inseminacje za wcześnie... za wcześnie podają mi ovitrelle, za wcześnie robią zabieg. W tym cyklu na przykład brałam ovitrelle w 8 dc, a inseminację miałam w 9 dc na 20 mm pęcherzykach. W naturalnych cyklach zawsze miałam owulację, nigdy nie miałam problemu z pękaniem pęcherzyków i zawsze ta owulacja była w 12 lub w 13 dc przy 25 mm pęcherzyku. Już sama nie wiem co mam robić i jak z lekarzem rozmawiać.

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 19 maja 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    I mam znowu kosmiczne dawki progesteronu- 3x200mg/dzien, dopochwowo, wiec jak znam zycie za niedlugo zaczne odgryzac ludziom glowy. Na razie optymistycznie..

    Paszczakin, mnie też frapuje ten progesteron, bo u mnie jest bardzo niski, a przepisane mam zaledwie 2 tabletki duphastonu dziennie.

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 19 maja 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenuś ja też mam duphaston dwie tabletki. A jaki miałaś progesteron? A badają ci jakies hormony przed iui?

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 19 maja 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    lenuś ja też mam duphaston dwie tabletki. A jaki miałaś progesteron? A badają ci jakies hormony przed iui?

    mandragora, nie badają i to też mnie wkurza. Pewnie gdyby zachciało im się zbadać estradiol i lh, to znaleźliby odpowiedni moment na przeprowadzenie iui i może coś by z tego było, wiedziałabym chociaż, czy jestem zdolna zajść w ciążę w ten sposób.

    Mój progesteron w 7dpo jest na poziomie ok. 8ng/ml

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2014, 09:46

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 19 maja 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to faktycznie nisko. Ja ostatnio miałam 25 i mam dupka na druga fazę

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 19 maja 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy ja mogę sama poprosić lekarza o duphaston?
    Teraz przygotowuje się do trzeciej inseminacji z gonalem.
    Dwie poprzednie nie udane i nie miałam ani duphastonu ani luteiny.
    Dwa miesiące temu miałam robiony progesteron i wynosił 18.

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie straszcie mnie. Laura mi lekarz od razu po iui zapisal duphaston. Kurcze ale mam cykora. Brzusio boli, a raczej kluje, troche nabrzmialy jest. Tylko zeby w tych pecherzykach pojawily sie komorki jajowe...nie umiem o tym nie myslec.

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anula23 wrote:
    Dziewczyny nie straszcie mnie. Laura mi lekarz od razu po iui zapisal duphaston. Kurcze ale mam cykora. Brzusio boli, a raczej kluje, troche nabrzmialy jest. Tylko zeby w tych pecherzykach pojawily sie komorki jajowe...nie umiem o tym nie myslec.
    Anula a który masz dzień cyklu dzisiaj?
    Ja piąty i trzeci dzień z gonalem ale narazie nic oprócz pieczenia i w lewym boku. Czy któraś z Was tak miała??
    W zeszłym cyklu tez tak mnie piekło juz sama nie wiem czy to nie po gonalu.....

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    laura, 18 to bardzo dobry wynik, chyba nie potrzebujesz suplementacji..
    ale chciałabym, może duphaston wlasnie pomoże, skoro dwa cykle stracone :(

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura możesz z nim pogadać. Zapytaj się przynajmniej będziesz spokojniejsza. Anula to ze kluje brzuch to chyba norma.

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura to moj 5 dc. A z gonalem 4 dzien. Tak bym chciala zeby sie udalo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2014, 11:45

‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ